OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Královské povinnosti - 8. kapitolaKrálovské povinnosti - 8. kapitolaPokračování! Kdopak je tajemný Max a co na to Jason? To si přečtěte! :)

Cathrine:

Max byl přesně takový typ kluka, kterého si přejete vzít domů na oběd a představit ho mámě s tátou. Mluvil a choval se zdvořile. Jeho bílé zuby házely odlesky ve světle. Oči měl jako oceán, ve kterém bych se ráda utopila. Můj bože, tohle byl snad vyplněný sen!

„A odkud pocházíš, Cat?“ prohodil jen tak mezi řečí a napil se svého drinku. Mám mu to říct hned? Asi to bude nejlepší. Skrývat před ním, že jsem princezna a možný následník trůnu, je blbost.

„Vidíš támhleto okno do zahrady? S tím balkónem.“ Ukázala jsem směrem na mé okno.

„Myslíš to nad garážemi?“

„Jo, přesně to. Tak to je můj pokoj. Už si určitě domyslíš, kde bydlím.“ Tak a je to venku.

„Takže ty patříš do královské rodiny? A znáš prince a princeznu?“ Ach, tak mu to nedocvaklo.

„Jo, prince znám dobře, je to můj bratr.“

„O, promiň, už mi to došlo.“ Trochu se nervózně zachvěl.

„Jo, nestává se mi, že by někdo nevěděl, kdo jsem. Je to tak nějak osvobozující.“ Opravdu bylo. Všude s sebou vleču nálepku mého původu a jména.

„To chápu. Musím se omluvit, ale už budu muset jít.“ Zvedl se a podal mi ruku, aby mi pomohl také vstát. Jeho ruka byla teplá a moc příjemná. Nejradši bych se jí držela pořád.

„Smím se zeptat, zda tě mohu zase někdy vidět?“ vypadlo z něj, když už jsme přicházeli zase k hostům. On mě chce zase vidět?!

„Samozřejmě, že můžeš. Víš co, dám ti číslo.“ To jsem snad ještě jen tak někomu nedala. Všechno je jednou poprvé. Max vyndal mobil, já mu nadiktovala své číslo a doufala, že co nejdříve zavolá nebo napíše.

„Moc rád jsem tě poznal.“ Vzal moji dlaň a políbil ji. Poté odešel a já se za ním dívala, dokud nezmizel v dáli.

Celý večer jsem chodila s mobilem v ruce a kontrolovala displej. Nic. Ani zpráva, ani žádný hovor. Třeba na mě zapomněl. Nebo je to moc brzo? Vůbec nevím, v tomhle nejsem ani v nejmenším zběhlá.

„Čekáš nějaký důležitý hovor?“ Dloubl mě Andrew do žeber a zasmál se.

„Jo, náhodou čekám. Co chceš?“ Strčila jsem mobil do kapsy a založila si ruce na prsou. Doufám, že to bude aspoň něco zajímavého.

„Takže mám nové informace ohledně tý noci, co jsi chtěla vědět. A radši se posaď.“ Přisunul mi Andrew židli, která byla poblíž.

„Super, přišla jsem o to a ani si to nepamatuju.“ Sklopila jsem hlavu do dlaní. Ještě k tomu s ním. S týpkem, který se chce vetřít do královské rodiny kvůli jménu.

„Ne, neboj. Dělám si legraci. Já prostě musel,“ chechtal se Andrew.

„Tobě tohle přijde vtipné? Představ si, kdyby se to stalo tobě!“ Moje pěst přistála na jeho břiše.

„Tak zaprvé, svoji čest už nemám nějaký pátek a navíc já si pamatuju všechny, které mi prošly postelí.“ Zasněně se podíval někam za mě. Fuj.

„Skvělý, to přesně jsem chtěla vědět, fakt.“ Odsunula jsem židli a šla pryč. Blbec jeden, takhle si ze mě utahovat. Strašně vtipné! Potřebuji na vzduch.

Zahrady paláce byly v noci krásně osvětlené. Všude voněly kytky a bublala voda ve fontánách. Bylo to moje oblíbené místo. Hlavně moje lavička, ale když jsem k ní šla, byla vidět sedící postava na mé lavičce. Byl to Jason.

„Co ty tady? Není na tebe nějak pozdě?“ Vzhlédl, když slyšel mé kroky. Posunul se, abych si k němu mohla přisednout. Škoda, že to není Max, s ním bych tu takhle při měsíčku seděla raději. Co se dá dělat, aspoň by mohl napsat.

„Potřebovala jsem na vzduch.“

„Dnes odpoledne jsem viděl, že máš nového kamaráda Maxe,“ nadhodil a tvrdě semknul rty. Jak ví o Maxovi?

„Ty Maxe znáš?“ A jak to, že já ho poznala až dnes? Přijde mi, že doteď jsem žila někde v jeskyni.

„Max je známý lovec žen, hlavně ve vyšších vrstvách,“ smál se. To se směje mně?

„Jak to myslíš? Jako, že mě poznal jenom proto, že mám za rodiče vládce země?“ Já prostě nemám štěstí. Buď se něco pokazí, nebo mi štěstí nikdo nepřeje.

„Přesně tak to myslím.“ Přikývl.

„Ty prostě jen nevěříš, že bych se mohla taky někomu líbit. Nikdo mi nepřeje štěstí. Třeba jsem potkala někoho, kdo by mohl být ten pravý, co já vím?“ To už mě opravdu vytočil. Vstala jsem a šla pryč. Pro moji smůlu šel Jason za mnou.

„Já ti jen říkám, jak to je. Nesnažím se ti tady něco namluvit. Ale Maxe už znám pár let a vím, jak to u něj chodí.“ Pořád za mnou šel, do paláce i k mému pokoji.

„Ale Max takový určitě není. Určitě si mě nevybral kvůli jménu, vždyť ani nevěděl, kdo jsem.“ To už mi tekly i slzy. Byla jsem rozčílená, ale i smutná. Nemůžu uvěřit ani Jasonovi, ani Maxovi. Oba je moc dlouho neznám.

„Cat, věř mi. Já nechci, aby ti ublížil.“ Stála jsem čelem ke dveřím od svého pokoje a cítila, jak mi dopadla jeho ruka na předloktí. Otočil mě čelem k sobě.

„Ty pláčeš? To jsem nechtěl.“ Přesunul svoje ruce na moji tvář a stíral slzy, které nepřestávaly přicházet. Nechtěla jsem, aby mě takhle viděl.

Když slzy přestaly, jeho ruce byly pořád na mojí tváři. Měl oči jako karamelky. Tak sladké karamelky. Bolelo mě za krkem, jak jsem se musela dívat pořád nahoru, jelikož byl o dost vyšší než já, ale nemohla jsem ani za nic odvrátit zrak.

Opřel se jednou svojí rukou vedle mé hlavy a druhou mi zajel na pas. Přitáhl si mě k sobě a políbil. Moje tělo jako by mě zradilo. Celá jsem se na něj natiskla a zajela prsty do vlasů. Líbal mě opravdu vášnivě a já mu všechny jeho polibky vracela. Jasonovy ruce mi jezdily po celém těle.

Nevím, co to do mě vjelo, ale otevřela jsem dveře od svého pokoje a vtáhla nás pořád líbající se dovnitř. Dveře sebou práskly a já narazila zády do matrace. Tak v takovéhle situaci a pozici, kdy nade mnou leží kluk, jsem se ještě nikdy neocitla.

Co se to se mnou stalo? Ráno dávám číslo jednomu klukovi a večer ležím v posteli, ve vášnivém objetí, s jiným. Chci, aby pokračoval, nebo chci přestat? Moje hlava byla plná myšlenek, ale ani jedna nepřemýšlela o tom, že by přestala.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Královské povinnosti - 8. kapitola:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]


Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!