OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele CathlinCathlin

CathlinPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Katka B.

Bydliště: Praha

Věk: 39

O mně: Mamka od dvou dětí, která si ke psaní chodí odpočinout od starostí, práce a povinností. :) Svět fantazie miluju a píšu už několik let. Bavit mě to nepřestává, spíše naopak - psaní je fascinující proces.

Kontakt:

E-mail: budska (zavináč) volny.cz

ICQ: 284832211ICQ status

Statistiky:

Moje články: 8

Moje komentáře

Datum registrace: 31. 1. 2012

Poslední přihlášení: 14. 8. 2017, 20:28

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Cathlin

Povídky od CathlinHotové jsou dva různé romány, které se zde postupně objeví - Dvě jizvy a Černý dým. Oba se hodí pro odvážnější čtenáře, které potěší náročnější čtení (zvláště v pozdější kapitolách). V obou románech ale nechybí ani romantika, trocha odlehčení a humoru.

Články:

 

Dvě jizvy: 6 - Čím později / List papíru

Dvě jizvy: 6 - Čím později / List papíruDirkova reakce na obraz od Corinne a jeho těžké rozhodnutí. Není moc co k tomu dodat - snad jenom - celý Dirk! Nevzdává se Corinne, nevzdává se ani on..

 

Dvě jizvy: 5 - Ďáblovo / Našeptávání

Dvě jizvy: 5 - Ďáblovo / NašeptáváníKapitola zevnitř Dirkovy hlavy, která se nám pokusí trochu nastínit zmatek, který v ní má. Trocha minulosti, trocha marné snahy... Tápání proložíme seznámením s jeho dávným přitelem Lesterem, jeho nesmrtelnou druhou rukou. A nakonec přijde čára přes rozpočet. Jo, dá se čekat, že Dirk bude zase pěkně nadávat! :)

 

Dvě jizvy: 4 - Nechci?! / Improvizace

Dvě jizvy: 4 - Nechci?! / ImprovizaceDirkovy pokusy vyhýbat se Corinne nejsou úplně úspěšné, zvláště když sama Corinne mu to zrovna dvakrát neulehčuje. Může jen hádat, jestli je to jen náhoda, zvědavost, nebo co za tím vězí. Kromě toho Dirk si najde příležitost, jak vyřešit svůj další problém dříve, než se vymkne kontrole. Síla je fajn, ale nesmí jí být moc...

 

Dvě jizvy: 3 - Zmizím / Mravenčení

Dvě jizvy: 3 - Zmizím / MravenčeníNecháme Dirka přemýšlet, jaký bude Corrinin další osud, do kterého tak zásadně zasáhl, aniž by se jí mohl zeptat. A mezitím ho necháme vzpomínat. Teprve v jeho vzpomínkách vlastně příběh začíná.

 

Dvě jizvy: 2 - Nemilosrdný / Ne sám

Dvě jizvy: 2 - Nemilosrdný / Ne sámPoušť, horko a téměř hmatatelná smrt. A Dirkovo těžké zásadní rozhodnutí, za kterým stojí více, než si vůbec dovede v tuhle chvíli představit. Stojí před něčím, na co je i jeho neobyčejná zkušenost krátká.Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!