OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele InugirlInugirl

InugirlPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Aneta Špičáková

Věk: 28

O mně: Moje zájmy : Malování, plavání, brusle, psaní, manuální práce, vyšívání, hudba, anime, překlad mangy,čtení, hra na klavír....

Kontakt:

E-mail: Inugirl (zavináč) seznam.cz

ICQ: nepoužívámICQ status

Skype: nepoužívám

Facebook: https://www.facebook.com/aneta.spicakova.5

Web: www.bluenet.cz/blogs/kralovstvifantasie/

Statistiky:

Moje články: 99

Moje komentáře

Datum registrace: 17. 9. 2014

Poslední přihlášení: 22. 6. 2017, 18:45

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Inugirl

Povídky od InugirlMrazivý dotek, Pyramid doll, Death potion, Nepovedený pokus, Na temné straně, Vampire pet, Rubínová lampa

Články:

 

Vampire pet 20. kapitola

Vampire pet 20. kapitolaDnešní díl začíná záhadným dopisem. Od koho je a jakou lavinovou událost způsobí? Dejte si pozor, Daisy bude pěkně rozzuřená.

 

Rubínová lampa 27. kapitola

Rubínová lampa 27. kapitolaKonečně začínáme novou část příběhu a hledání další karty v Ramsesově pyramidě. Jak se tam naše skupinka vloupá? Co ji tam čeká a narazí tam skutečně na oživlou mumii?

 

Vampire pet 19. kapitola

Vampire pet 19. kapitolaDaisy nemůže spát, a tak se rozhodne strávit noc někde jinde. Je to vůbec dobrý nápad? Možná ano, možná ne, ale rozhodně bude svědkem zajímavých okolností mezi Vincentem a Elisabeth. Daisyny sny se mění a jsou více a více realistické, pomáhají jí odkrývat minulost a poznávat samu sebe. V tomto vezme Daisy osud do svých rukou a konečně se postaví na odpor.

 

Rubínová lampa 26. kapitola

Rubínová lampa 26. kapitolaStavíme u další oázy, a tahle bude v něčem výjimečná. Rose by se měla rychle naučit tančit, jinak ji čeká velký trapas. Do čeho všeho ji Jafar zatáhne, a pomstí se mu?

 

Rubínová lampa 25. kapitola

Rubínová lampa 25. kapitolaOáza je plná nebezpečí, štírů, pavouků a hadů. Co všechno na naši hrdinku může číhat ve tmě? Nechte se obohatit Rosiným nočním dobrodružstvímUživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!