OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele KarlitoKarlito

KarlitoPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Karolína

Věk: 19

O mně: Normální holka, co má po maturitě, chystá se na vysokou a její fantazii se meze nekladou.

Kontakt:

E-mail: boudnakarolina (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 6

Moje komentáře

Datum registrace: 12. 10. 2016

Poslední přihlášení: 19. 8. 2017, 22:36

Články:

 

Filmové pouto - 5. kapitola

Filmové pouto - 5. kapitolaPřípravy na velkou premiéru. Jared slíbil, že přijde, ale kde se objeví? Těším se na komentáře. :)

 

Filmové pouto - 4. kapitola

Filmové pouto - 4. kapitolaKdo navštíví Sofii na natáčení a jak bude návštěva probíhat? To si přečtěte v dnešní kapitole. Chci se zeptat, zda byste uvítali také někdy pohled Jareda, nebo ne? Těším se na vaše komentáře :)

 

Filmové pouto - 3. kapitola

Filmové pouto - 3. kapitolaSofie je víc a víc nervózní z Jareda, a přitom ji brzo čekají pikantní scény. Mark se snaží slepit vztah dohromady, povede se mu to? Trapasy při natáčení i pozvánka ven. To vše si přečtete zde. Těším se na komentáře. :)

 

Filmové pouto - 2. kapitola

Filmové pouto - 2. kapitolaAhoj, přináším další kapitolu. První natáčecí den a Sofie v blízkém dosahu Jareda. Co se bude dít? Nějaké trapasy? Rozhodla jsem se, že jakmile bude vždy 50 zobrazení, vydám další kapitolu. Příjemné čtení a těším se na komentáře. :)

Novinka

Filmové pouto - 1. kapitola

Filmové pouto - 1. kapitolaVítám Vás u své povídky. Sofie, hlavní hrdinka, jede natáčet do lesů Olympie nový film. Je filmová star a její kolega má být sexy herec. Co vše se stane, když se pohádá s přítelem a odletí na natáčení se sexy hercem? To si přečtěte sami. :)Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!