OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele PulsarPulsar

PulsarPráva: přispěvatel

Věk: 26

O mně: Zdravíčko, písmáci.
Ve volném čase (kterého by - jen tak mimochodem - mohlo být o dost víc!) píši povídky, respektive romány, protože nejsem schopná vsunout svou představu příběhu jen na několik stran...
Nadevše miluji fantasy (Cwiek, Neomillnerová, Sapkowsky, Rowlingová...) a tímto směrem se také ubírá veškerá má tvorba, která je mírně ovlivněna mou další úchylkou - mytologií a pověstmi.
Prozatím jsem psala jen "do šuplíku", ale před rokem jsem začala vkládat na internet. Bohužel nepřicházely komentáře, které by mi ukázaly chyby (případně klady) díla.
A tak to zkusím ještě u vás a snad mi pomůžete se zdokonalit.

Kontakt:

E-mail: michaelarichterova (zavináč) centrum.cz

Web: www.wattpad.com/user/PulsarQuasar ; www.ospala-sova.bloger.cz

Statistiky:

Moje články: 64

Moje komentáře

Datum registrace: 12. 10. 2014

Poslední přihlášení: 9. 9. 2017, 16:34

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Pulsar

Povídky od PulsarJednodílné: Prázdniny s Bubákem; Minisérie: Šílený Mads; Kapitolové: Shine of Darkness; Shine of Darkness II - Orfeova lyra; Memento Mori; Poslední Janičář; FlickerBeat

Články:

 

Nezlomitelní - 6. Nový domov

Nezlomitelní - 6. Nový domovWill se vrací zpět do horského městečka. Tentokrát ale vymění hotel za starou faru, kde má symbolicky započít nová etapa jeho života. Než se vůbec stačí rozkoukat, už je v zápřahu, a Anna mu nesleví.

 

Nezlomitelní - 5. Stud

Nezlomitelní - 5. StudPůvodní záměr Anniny návštěvy byl jasný - přimět Laubringena kývnout na zotavovácí kůru. Jeho zdravotní stav je ale o dost horší, než jak jej vykreslil Larry. Když pak během slovní přestřelky padne zásadní otázka, jestli by zvládla péči o zcela závislého vozíčkáře, tak Anna dokáže, že ano. Totéž se ale nedá říct o bývalé hvězdě rally.

 

Nezlomitelní - 4. Dobře placené

Nezlomitelní - 4. Dobře placenéNěkterým lidem se zhroutí celý svět, když přijdou o iluze. Někdo se časem otřepe a jiný se pomalu propadá do temné propasti úzkostí a depresí. Je na každém jednotlivci, jak se k problémům postaví.

 

Nezlomitelní - 3. Malá tajemství

Nezlomitelní - 3. Malá tajemstvíWill se i přes negativní postoj okolí dál pokouší dosáhnout svého cíle. Když potká malého Vaška, který byl tehdy hlavním důvodem odmítnutí u výběrového řízení, zjistí, kolik neštěstí způsobil. Chlapcův dětský pohled na svět jej vnitřně nahlodává, probouzí vzpomínky, které měly zůstat zapomenuty. Pochopení smyslu společenství nazývané rodina, kde strach o jeho členy drží vše pohromadě, zatlačí bývalého mistra světa z oblak zpět na zem.

 

Nezlomitelní - 2. Bez happy-endu

Nezlomitelní - 2. Bez happy-enduCesta k cíli bývá trnitá. Ale když to trní někdo navíc zapálí, začínáte ztrácet naději. A bez happy-endu nebude jen rozhovor s mechanikem.Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!