OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele pisalekpisalek

pisalekPráva: přispěvatel

O mně: Když jsem se naposledy dívala do zrcadla, viděla jsem v něm ztřeštěnou a tak trochu i šílenou holku, která se do tohoto světa plného daleko ztřeštěnějších lidí dokonale hodí :-) Mám ráda procházky při měsíčku, sání něčí krve, nejradši mám nulku negativ, protože ta je teď v kurzu a pikniky na hřbitově. :-D Ne, jen žertuji. :-D Ve skutečnosti jsem dost nenápadná bytost, kterou by jste jen těžko označili za zábavnou. Ale lidi, co mě znají, říkají : "že prý klamu tělem". Tak nevím, co je na tom pravdy. :-) Mám ráda, teď už opravdu, dobré filmy se sklenkou červeného, výlety s přáteli, které většinou končí nějakým trapasem a psaní povídek.

Kontakt:

E-mail: pisalek1 (zavináč) atlas.cz

Statistiky:

Moje články: 27

Moje komentáře

Datum registrace: 17. 9. 2015

Poslední přihlášení: 23. 6. 2017, 17:05

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Pisalek

Povídky od PisalekPovídky na pokračování - "Nedostihnutelná" "Pozor, kouše!" "Neobjevitelná" "Kdo s koho!"

Články:

 

Kdo s koho! - 3. kapitola

Kdo s koho! - 3. kapitolaTak a je tu další kapitola, která vám, kromě pohledu Chloe a Camerona, přinese i náhled na Robertův velký problém.

 

Kdo s koho! - 2. kapitola

Kdo s koho! - 2. kapitolaTak, a je tu další kapitola. Dozvíte se v ní, jak se Cameron popral s úkolem, který mu Chloe dala, a též na scénu přijde i její otec. Hezky se bavte!

Novinka

Kdo s koho! - 1. kapitola

Kdo s koho! - 1. kapitolaChloe Reyesová je na první pohled jedna rozmazlená, zbohatlická dceruška, která se zajímá jen sama o sebe, Cameron Sanders je bezpečnostní agent pracující pro jejího otce, vždy seriózní, profesionální a všemi způsoby otřelý v otázce života. Jsou jako oheň a led, den a noc, dva naprosto odlišné celky, které ale budou nuceny ukázat jeden druhému svou pravou podstatu o to víc, když se na scéně objeví vraždící maniak, plně odhodlaný pomstít se Chloenině rodině.

Dokončeno

Neobjevitelná - Epilog

Neobjevitelná - EpilogTak, a je tu konec, v příběhu jsme se posunuli o pět měsíců! Doufám tedy, že si to užijete!

 

Neobjevitelná - 19. kapitola

Neobjevitelná - 19. kapitolaPorozumění, odpuštění a vítězství.Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!