OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction » Vlčí město kapitola 1Vlčí město kapitola 1Příběh o mladé dívce, která je vlkodlakem. Podle seriálu Teen Wolf.

Kapitola 1

 

Rychlé kroky zdravotnického personálu se rozléhaly po celé chodbě. Tichý hovor mezi řidičem sanitky a doktorem se rozléhal jako ozvěna. Mladá sestra v modrých šatech s bílou zástěrou a čepičkou na hlavě na ně čekala před operačním sálem. Jakmile zahlédla prvního svého kolegu, jala se otevření dveří. Dívala se na skupinku smutným pohledem. Pozorně si prohlédla ženu. Byla bledá od ztráty krve. Její hnědé vlasy byly slepené krví a potem. Její modré oči byly plné bolesti. Měla na sobě škrábance od nějaké divoké šelmy. Nejspíš od vlka nebo pumy. Žena křečovitě svírala lékaři ruku a něco mu říkala.   

Lékař poslouchal, ale na jeho výrazu bylo jasné, že s tím není spokojen. Moc dobře věděl, že by se žena neměla příliš zatěžovat. Byl div, že vůbec ještě žila. Teprve teď si mladá sestra uvědomila, že žena je těhotná. Pozorně si ještě jednou ženu prohlédla a pak si uvědomila, že ji vlastně zná. Polkla a trochu ostražitě se podívala do chodby, kterou přišli. Moc dobře si totiž sestřička všimla zlatého erbu s vlkem. Znala ten znak, protože pro ni a jí podobné znamenal jistou smrt. Tento znak patřil lovcům, kteří neznali slitování. Sestra tam ještě nějakou chvíli postávala. Mezitím už však na sále zuřil boj o její život. Po celém oddělení se rozlehl její křik, který byl vzápětí následován o něco tiším pláčem malého miminka. Doktoři se velice snažili, ale ženě už nebylo pomoci. Zemřela.

O hodinu později, když se všechno uklidnilo, se sestra vydala podívat za dítkem oné lovkyně. Přešla k postýlce, na které visela cedulka se jménem holčičky. Freya. Podrobně si dívku prohlédla a s překvapením se zastavila na jejich očích. Její oči byly rudé se zvířecí zorničkou. Sestra svým tělem zamezila svitu měsíce a opět se zaměřila na malé dítko. Najednou vypadalo normálně, jako ostatní. Místo rudých oček měla smaragdově zelené. To dítě tam nesmělo zůstat. Bylo totiž ve velkém nebezpečí. Sestra v největším zoufalství vzala dítě i s věcmi, které zbyly po matce, a odjela z města. Jela dlouho a kvůli malé se musela mnohokrát zastavovat. Až nakonec dojely do Kanady, kde bylo plno lesů pro obě ideální, protože obě byly vlkodlaky. 

 

 

O 18 let později

Žijeme v Kanadě už osmnáct let. Jmenuji se Freya. Mnoho lidí mě přirovnávalo k víle, které se velice podobala. Měla jsem dlouhé černé vlasy. Štíhlou malou postavu. Ráda jsem tančila a zpívala. Freya věděla vše potřebné o svém původu. Věděla, že je alfa samicí. Věděla, že je zvláštní, protože jí nevadilo stříbro ani oměj šalamounek, který normálního vlkodlaka zabil. Jí vadilo jen dřevo z jasanu horského. Freya byla vůdce vlkodlačí smečky.  Sestra, která jí tehdy odnesla z nemocnice, Katrin, ji všemu učila. Vysvětlila jí, co to obnáší a že jednoho dne se budou muset vrátit. Dnes nadešel ten den. Dnes se vracely do Beacon Hills a tady začíná jejich nové dobrodružství. 

Freya nesla poslední krabici s jejími věcmi. Dala je do svého auta a otočila se k domu. Katrin právě předávala klíče od jejich domku novým majitelům. Usmála jsem se a nasedla do svého auta. Nastartovala jsem a věnovala poslední pohled našemu domku s malou zahrádkou. Zaměřila jsem se na silnice a jela vstříc novému životu. Po deseti hodinách jsem konečně přijela na místo. Byla jsem nadšená. Náš dům byl obrovský s velkou zahradou plnou květin, s velkým bazénem a byl jen malý kousek od lesa. Katrin už byla na místě.

Seděla na schodech před domem a čekala na mě. Usmála jsem se a vystoupila z auta. Společně jsme se vydaly prozkoumat náš nový domek, který Katrin stihla už vybavit. Dům byl úžasný, ale mě nejvíc zaujal můj pokoj společně s mou pracovnou a tělocvičnou.

Úspěšně jsme vše vybavily a kromě jedné rozbité vázy se další pohroma nestala. Udělaly jsme večeři a slavily úspěšný začátek v novém domě. Katrin mi nařídila procházku lesem. Měla jsem jít prozkoumat novou faunu a flóru. Rozhodla jsem se přeměnit a pořádně si to užít. Ucítila jsem to tolik známé brnění a už jsem stála na čtyřech. Moje černá srst byla protkaná červenými ornamenty, které vypadaly jako prasklinky.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vlčí město kapitola 1:

6. lydiamartin
03.07.2014 [10:05]

wow Emoticon miluju teen wolf a tohle je úžasný Emoticon

5. Kika
14.07.2013 [17:47]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. MarryAnn
12.07.2013 [23:00]

Souhlasim s Adel :-) teen wolf je můj nejoblíbenější seriál Emoticon Emoticon Dalo by se říct že jsem na něm závislá Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. Adel přispěvatel
12.07.2013 [22:33]

AdelWow! Emoticon Ani jsem nečekala, že tu bude někdo sledovat Teen Wolf:)) Je to úplně boží seriál a vypadá to, že ff na to se rozjíždí velice slibně Emoticon Jenom, u kterého jsi dílu??:)

2. Šárka
12.07.2013 [22:13]

Vypadá to slibně. Emoticon Doufám, že nová kapitola bude brzo Emoticon

1. Ren
12.07.2013 [17:15]

Jen tak dál. Pokračuj. ;) Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!