OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction » Vlčí město kapitola 19Vlčí město kapitola 19Jak to dopadne s Derekem a Freyou?

Rozeběhla jsem se se Scottem v náručí na veterinu a za sebou nechala stát překvapeného Dereka. Doběhla jsem dovnitř a přeměnila se.

„Deatone!“ zakřičela jsem. Ve dveřích se objevila naše záchrana.

„Měls pravdu, Scotte, je na čase si promluvit, ale teď ho musíš odvézt, Freyo. Za chvíli dorazí lovci. Dej mu ten lék, cos dala Jess, a teď rychle pryč. Za chvíli přijdou lovci. Scotte, bylo by dobré, kdybys získal lovecký bestiář. Je to kniha s informacemi o různých bytostech a hlavně o vlkodlacích,“ řekl a poslal nás zadním vchodem.

Vzala jsem Scotta k sobě domů a dala mu Napellus. Počkala jsem, až se mu uzdraví rána, a byla ochotná ho pustit za jeho miláčkem Allison. Jelikož jsem do školy neměla už přístup, šla jsem se porozhlédnout po městě. Byla jsem tou procházkou nadšená, protože jsem našla doupě Dereka Halea a jeho smečky. Byli ukrytí ve staré továrně.

Opatrně jsem tam vlezla a skryla se mezi haraburdím. Derek právě trénoval Isaaca a Ericu. Oba dva útočili neustále stejným stylem. Erica zkusila něco nového, vrhla se na Dereka a začala ho oblizovat, ten ji ze sebe shodil a ještě jí vynadal. Tím mi udělal velikou radost. Oddechla jsem si a dostala jsem nápad.

Vzala jsem si blok a tužku a napsala na něj vzkaz. Stále žádný pokrok, zlato. Kdybys měl zájem, můžeš se kdykoli stavit na konzultaci. Posilám polibek. Vstala jsem a tiše přeběhla na druhou stranu továrny. Hodila jsem papírek do Derekova obličeje a vylezla po žebříku na střechu, kde jsem se schovala mezi trámy. Derek prohledával očima okolí a nakonec se sklonil pro papírek, který si rozbalil a pomalu četl. Usmál se a jen zakroutil hlavou.

„Ta potvora,“ řekl a znovu prohledával očima továrnu. „Běžte domů. Hned!“ zavrčel na své bety Derek. Všichni odešli a Derek se stále rozhlížel kolem sebe. „Peter je mrtvý a nikdo to nezmění!“ zakřičel Derek.

„Znáš to. Ty vlkodlačí záležitosti. Nějaké magické úplňky. Měsíce a období,“ řekla jsem a přestěhovala se ke schodům.

„O čem to, sakra, mluvíš?!“ zařval Derek rozčíleně. Vylezla jsem na zábradlí a čekala, co Derek udělá.

„Měl bys ses uklidnit,“ řekla jsem a tím na sebe upozornila. Derek se ke mně rozeběhl, když se po mně natahoval, seskočila jsem ze zábradlí a dopadla na nohy.

„Víš, jsi ještě mládě a mnoho o našem druhu nevíš, ale měl bys už vědět alespoň základy. Ve svém domě bys měl mít nějakou knihu o vlkodlacích. Nebo snad všechno bylo zničeno?“ zeptala jsem se ho a usadila se na starý stůl.

„Byl jsem rád, že jsem sehnal úkryt pro naši smečku! Neměl jsem čas na něco jiného a hlavně jsem neměl čas na čtení nějaké knihy!“ zařval na mě Derek.

„Dobrá, takže nemáš místo na výcvik své smečky. Mm, to by snad šlo zařídit,“ řekla jsem.

„O čem to, sakra, zase mluvíš? Já mám doupě!“ zakřičel na mě.

„Jsou to ještě děti, Dereku. Nejsou se vším obeznámeni. Potřebují péči a trpělivost,“ řekla jsem mu a dívala se na Dereka. V jeho očích se mihlo pochopení.

„Nezvládám to. Máš naprostou pravdu,“ řekl a těžce dopadl na místo vedle mě. Dotkla jsem se jeho hlavy a prohrábla mu jeho vlasy. Derek zvedl hlavu a překvapeně se na mě podíval. Zavřela jsem oči a čekala na to, co udělá. Překvapil mě. Položil si svou hlavu na moje rameno a poslouchal, jak klidně oddechuju.  

Bylo to tak příjemné. Obtočil okolo mého pasu svou pravou ruku a zhluboka se nadechl mé vůně. Přitáhl si mě na hruď a líbal mě do vlasů. Pomalu jsem vdechovala jeho vůni a objala ho okolo krku. Popletla jsem si s ním prsty.

„Dej tomu čas. Brzo tomu všemu přijdeš na kloub,“ řekla jsem mu. Ještě chvilku jsme seděli vedle sebe, než nás vyrušily můj a Derekův mobil. Oba totiž začaly vyzvánět. Oba jsme je na jednou vzali.

„Ahoj, Freyo, dneska je lakros a Stiles půjde krást bestiář. Bylo by fajn, kdybys přišla. Allison Gerarda zaměstná, nemusíš se bát. Nebude si tě všímat,“ řekl jen Scott.

„Za jak dlouho?“ zeptala jsem se ho.

Máš ještě šest hodin na upravení, neboj,“ řekl a s rozloučením zavěsil. Vypnula jsem si zvuky a uklidila ho. Podívala jsem se na Dereka, který stále ještě mluvil. Pomalu jsem se plížila k Derekovi. Byla jsem u něj ve vteřině. Stále telefonoval, ale ostražitě mě sledoval svým pohledem. Položila jsem svou hlavu do jeho klína a tiše ho pozorovala. Vypadal úžasně. Položil svůj telefon a strčil ho do kapsy. Naklonil se k mojí hlavě a políbil mě na čelo. Nenápadně jsem vzala jeho telefon, uložila mu moje číslo a prozvonila se.

„Budu muset už jít,“ zašeptala jsem. Derek si mě přitáhl na hruď a odmítal mě pustit. Smutně jsem se na něj podívala.

„Mám pocit, že se dnes ještě uvidíme,“ řekla jsem mu. Povzdechl si, ale nakonec mě pustil. Políbila jsem ho na čelo a rozeběhla se pryč.

„Dávej na sebe pozor!“ zakřičel na mě Derek. Otočila jsem se na něj a usmála se zářivým úsměvem. Úsměv mi oplatil. Nenápadně jsem se chytila dveří, protože jeho úsměv by mě dostal do kolen. Dívala jsem se na jeho postavu, která seděla na stole. Oklepala jsem se a běžela pryč. Věděla jsem, že teď jsem v tom až po uši a už se od Dereka nebudu moct odpoutat.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vlčí město kapitola 19:

3. dena
05.08.2013 [8:43]

je to super tesim sa na dalsie ....... detek a freya ...... to sa mi paci Emoticon

2. steel
04.08.2013 [20:23]

super hádam Derek neurobí žiadnu hlúposť Emoticon Emoticon Emoticon

1. TeresaK přispěvatel
04.08.2013 [19:38]

TeresaKDerek a Freya!!! Miluju je Emoticon Rychle další Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!