OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction » Vlčí město kapitola 22Vlčí město kapitola 22Vlčí doupě a rána přímo do černého.

Udělala jsem krok dozadu. Ozvalo se otevírání dveří, otočila jsem se a dívala se na tu nádheru. Všichni se vydali k domu a já se zastavila před dveřmi. Z kapsy jsem vytáhla kartu a odemkla. Kartu jsem uklidila a držela dveře.

„Teď máte rozchod. Běžte šmejdit. Koukat a hrát si, kdyby se někdo ztratil, má telefon. Stačí, když mě zavoláte nebo zavyjete,“ řekla jsem a uhnula ze dveří. Dovnitř se nahrnula celá smečka, jen Derek počkal a vstoupil dovnitř jako poslední. Všichni se mi ztratili a já se rozhodla prozkoumat výzkumné laboratoře. Vešla jsem dovnitř. Všude byly prosklené skříně s injekcemi, chirurgické nástroje, lékárnička. Přešla jsem k mikroskopu a všimla si, že pod ním něco leží.

Zvedla jsem ho. Pod ním byl nějaký mechanismus, který přestříhl provázek, a ten se začal navíjet. Sledovala jsem, jak provázek míří k podivnému přístroji. Uslyšela jsem ránu a uviděla, jak se ve zdi objevil otvor. Přešla jsem k němu. Byla tu tajná místnost. Všude byly zbraně a stříbrné kulky. Oměj a luk s šípy. Byly tu i zbraně z bronzu a oceli. Uprostřed místnosti byl sloup, ze kterého vyzařoval chlad. Všimla jsem si tlačítka, které jsem zmáčkla. Zevnitř vyletěla injekční stříkačka, která se mi zabodla do krku a všechna látka se dostala do mého těla. Vytáhla jsem jehlu a přičichla k ní. Oměj?! Nahlédla jsem dovnitř a zarazila se. Bylo tam plno stříkaček. Pár jich bylo modrých, pár čirých a pár rudých. Nechala jsem to být a šla zpět. Zavřela jsem za sebou a šla nahoru.

Když všichni dorazili, dohodli jsme se, že se tu Derek ubytuje společně s Isaacem, který se rozhodl prodat dům po svém otci. Stiles si také zamluvil pokoj. Nechala jsem je, ať si vezmou, co chtějí. Jen jsem jim zakázala chodit do laboratoří. Derekova smečka se vydala pro věci. Erica a Boyd se stěhovali taky. Scott šel na rande s Allison a Stiles měl něco s Lydií. Já už tu neměla co na práci a tak jsem šla domů. Cítila jsem se podivně. Doma jsem si sundala všechno oblečení a vydala se do sprchy.

Ledová voda mě bičovala do ztuhlých svalů. Bylo mi velké horko. Opřela jsem svou hlavu o kachličky a zhluboka se nadechla. Cítila jsem podivné křeče, které prostupovaly celým mým tělem. Pocítila jsem podivnou pachuť v ústech. Přiložila jsem prsty k ústům. Na prstech jsem měla krev. Nohy jsem měla jako z olova, proto jsem si sedla na zem a dívala se, jak se mi na těle objevují podivné značky. Ucítila jsem bolest na pravé paži, kde se objevila spálenina. Zvedla jsem hlavu a chtěla se zachytit madla, které bylo kousek nade mnou, ale nemohla jsem se pohnout. Moje tělo mě neposlouchalo!

Pocítila jsem brnění jako při přeměně. Přeměnila jsem se do své podoby. Ucítila jsem obrovskou bolest a v mém těle se roztříštilo pár kostí. Dopadla jsem na zem a dívala se, jak se z mých úst valí krev. Něco se změnilo. Mé oči zaznamenaly teď každou kapičku vody. Každou částečku krve. Podívala jsem se na svou ruku, která byla větší. Zvedla jsem se ze země a překvapeně se zarazila. Náš sprchový kout byl nějaký malý. Nějak jsem vylezla ze sprchy a omylem rozdrtila skleněné dveře. Přesunula jsem se k zrcadlu a zaraženě jsem se na sebe dívala. Moje tělo! Byla jsem asi třikrát větší než normálně. Byla jsem obrovská! Teď jsem si všimla, že jsem se málem dotýkala svou hlavou stropu.

To ta látka ze střediska! Oklepala jsem se a cítila, jak se měním zpět. Vykřikla jsem, když jsem se viděla. Mé krásné černé vlasy! Pramen po pramenu jsem se dívala na mé vlasy, které byly protkané bílými melíry. Pootevřela jsem dveře a vběhla do svého pokoje. Převlékla jsem se do čistého oblečení a vzala si k sobě složku o tom středisku. Přečetla jsem celou složku, ale zarazila jsem se na poslední straně. Byl tam  krátký vzkaz.

Tento objekt používal tvůj dědeček jako doupě. Ve spodním patře vyvinul tři látky, které testoval na členech smečky.  Látku Potestatem, Vitam a Dardanio, což v překladu znamená sílu, život a dar. Všichni, kdo látku užili, zemřeli, kromě tvého otce. U něj se vyvinula vyšší regenerace a nebyla zaznamenána žádná negativní reakce na horský jasan. Plán byl dokonalý, najít subjekt, který přežije, a vyslat jej na lov lovců. Měl je všechny zabít, ale neudělal to. Zabránila mu v tom tvoje matka, a od té doby je látka skryta. Pamatuj, dítě, tato látka se nesmí dostat do nesprávných rukou, jinak to bude zkáza našeho druhu.

Položila jsem list papíru na stůl a došla pro misku a zapalovač. Zapálila jsem papír a dívala se, jak se pomalu slova na papíře mění v prach. Zdálo se, že Beacon Hills pro mě přichystalo další dobrodružství.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vlčí město kapitola 22:

2. Kika
10.08.2013 [14:18]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. MarryAnn
10.08.2013 [12:36]

krááása, pokračuj!!!
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Jsem upřímě zvědavá jak to bude pokračovat... Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!