OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction » Vlčí město kapitola 28Vlčí město kapitola 28Freya na policejní stanici.

Derek ležel bezvládně na zemi. Po tom, co Peter a Lydie odešli, jsem se k němu vrhla. Za chvíli bude v pořádku, jen se musel vzpamatovat. Teď potřeboval pomoc a také popostrčit, ale tu moji ne. Povzdechla jsem si a vytočila Deatona, který slíbil, že přijede. Čekala jsem, až uslyším přijíždět auta, potom jsem s klidným srdcem zmizela. Šla jsem pomalu lesem. Procházela jsem se asi hodinu. Bloumala jsem lesem a nakonec se zastavila před policejní stanicí. Cítila jsem krev a problémy. Pomalu jsem šla ke dveřím. Otevřela jsem dveře a nahlédla přes pult, kde ležela na kusy roztrhaná žena.

Zaposlouchala jsem se. Slyšela jsem hlasy a cítila mnoho lidí. Stiles, Scott, Derek, Matt, Jackson, Melissa a šerif. Tiše jsem se blížila k šerifově kanceláři, ze které se ozývaly hlasy. Jackson stál napůl přeměněněný ve dveřích. U jeho nohou ležel Stiles a Derek. Nechala jsem si nárůst drápy a rychlým pohybem je zaryla do Jacksonova krku. Jackson padl v bezvědomí k zemi. Zvedla jsem svůj zrak k Mattovi. Překvapeně jsem se dívala na Matta, který na mě vyděšeně mířil zbraní. Ruka se mu chvěla, jako by někomu mával. Scott klečel na zemi a držel se za břicho.

„Mám skvěle načasované příchody, co říkáte?“ zeptala jsem se a mrkla na ně. Scott se úlevně opřel o zeď. Derek a Stiles, kteří leželi na zemi, si také oddechli. Usmála jsem se a zhluboka jsem se nadechla. Ztuhla jsem a ještě jednou se nadechla. Je to tu.

„K zemi!“ zařvala jsem a strhla Matta na zem. Nad námi pluly vzduchem stříbrné kulky, které se zarývaly do zdi. Do místnosti vletěl plynový granát. Matt utekl, Scott vzal na můj rozkaz Stilese do bezpečí a já se snažila pomoc Derekovi. Odmítl a poslal mě napřed. S povzdechem jsem souhlasila. Zastavila jsem se u skladu, kde jsem narazila na Chrise Argenta. Stál přímo naproti mně asi pět metrů ode mě a mířil na mě svou zbraní, u pasu dýku, kterou jsem mu věnovala.

„Co víš o Marii?“ zeptal se a udělal váhavý krok k mé osobě. Dívala jsem se na Chrise s rozvahou a očekávala, že se mě pokusí zabít. Chris se otočil a vracel se chodbou, kterou přišel. Ozval se výkřik Scottovy matky. Neváhala jsem a rozeběhla jsem se tam. Chrisovo chování mě přestalo zajímat. Doběhla jsem do místnosti. Scott klečel u cely, ve které byla Melissa zavřená. Kousek od nás byl šerif Stillinski. Melissa se právě dívala na přeměněného Scotta. V jejím obličeji bylo jasné vidět, co si myslí. Strach, bolest a opovržení. Odběhla jsem a skryla se za skříň, když jsem si všimla Gerarda. Scott se u mě zastavil a naproti se objevil Gerard.

„Co tu děláte, tak jsme si to nedomluvili,“ tiše řekl Scott a naštvaně se na něj díval.

„Věř mi, jsem si toho vědom,“ řekl klidně Gerard.

„Udělal jsem všechno, co jste chtěl. Jsem součástí Derekovy smečky. Věří mi. Dal jsem vám všechny informace, co jsem věděl. Držím se dál od Freyi a hlásím vám, co dělá, kde se nachází a co jí. Co byste ještě chtěl? Zjistil jsem, kdo ovládá Jacksona. Dostal jsem sem Matta a chci ho zabít,“ řekl naléhavě Scott a poohlédl se kolem.

„Já vím. Nemáš se čeho bát. Nech to na nás. Vezmi své přátele a odejděte. Přenechej Jacksona a Matta mně. Já si s nimi poradím. Běž a vyřiď svůj problém s tvojí matkou. Jdi!“ řekl mu Gerard. Scott se sehnul pro stříbrnou krabičku a nenápadně ji vyměnil krabičku s Geradovými léky. Ten lišák jeden. Gerard vzal krabičku a odešel. Ovála mě jeho vůně a já si až teď uvědomila, čeho se tak bojí. Gerard se bojí vlastní smrti. Postavila jsem se a dívala se za Scottem. Všimla jsem si stínu v chodbě naproti. Derek. Snažila jsem se ho zastihnout, ale bez úspěchu. Bylo už pozdě. Už byl pryč. Vydala jsem se tedy za Gerardem.

Zastavila jsem se mezi stromy před starým mostem. Gerard právě stál u Matta, který bezvládně ležel ve vodě. Zahlédla jsem Petera, který se skrýval v křoví. Jackson byl pod mostem. Už se nebál vody?

„Pojď sem, já ti neublížím,“ řekl Gerard a nastavil mu dlaň. Jackson přišel a svou ruku přiložil ke Gerardově. Konec světa. Lovec má na své straně Kanimu. Že by konec vlkodlaků?

Ráno jsem se vydala pustit všechna štěňata. Lucy se mi vrhla do náruče a nechtěla se mě pustit. Uplatila jsem jí tabulkou čokolády. Všichni se najedli a já se vydala hledat Dereka. Derek mi ale nevěřil. Možní jsem ho milovala, ale tyhle jeho výlevy jsem nenáviděla. Dubová palice se rozhodla, že mě a mojí smečku bude ignorovat. Povzdechla jsem si. Isaac, který stále chodil za Jess, mi prozradil, že se chystá zaútočit na lovce. Můj názor na tuhle unáhlenou akci je jednoznačný. Je to blbost! Deaton mi nebral hovory. To znamenalo, že je mezi námi konec a já si musím najít nějakého léčitele. Tím rozhodně myslím Charlotte.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vlčí město kapitola 28:

2. Destiney přispěvatel
04.09.2013 [19:31]

DestineyJá to nechápu o.O v jednom odstavci leží Derek nehybně v díle 1x12 na zemi v bezvědomí a v tom dalším, stojí a následně leží paralizován na zemi v díle 2x08 nebo 09 nebo 10 :D

1. MarryAnn
29.08.2013 [21:42]

úžasnéééé, končně JE to tady... Piromaan23 se nám vrátila :D DÍKY, kláním se Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!