OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction » Vlčí smečka kapitola 11Vlčí smečka kapitola 11Freya nachází další mrtvé.

„Ty nejsi mrtvá?“ zeptal se mě Scott s úsměvem.

„Teď není čas, odveďte je,“ zašeptala jsem a rozešla se pryč.

„Ne, já chci vysvětlení!“ zavrčel na mě Scott a chytil mou ruku. Pomalu jsem se otočila a zadívala se do jeho očí.

„Někdy nemůžeš mít to, co chceš,“ řekla jsem a rozeběhla se pryč. Zastavila jsem se až na náměstí. Sedla jsem si na lavičku a dívala se na kostelní hodiny.

„Vážně, to vstávání z mrtvých je už nudné,“ zašeptal mi tolik známý hlas.

„Pokud vím, začal jsi s tím ty, Petře,“ zašeptala jsem a ohlédla se.

„Všichni tě oplakali, měli mnoho problémů,“ řekl a smutně se díval na zem.

„Zdá se, že všichni přežili bez úhony,“ zašeptala jsem. Zaklonila jsem hlavu a dívala se na probouzející se nebe.

„Měla bys nás někdy navštívit,“ řekl a postavil se.

„Už nejsem součást smečky,“ zašeptala jsem a také se postavila.

„Smrt tě změnila k horšímu. Nejsi ta hrdá vlčice, které jsem si vážil!“ zavrčel a utekl pryč. Zakousla jsem se do rtu a smutně se dívala směrem, kterým odešel Peter. Pomalu jsem se vydala domů, kde jsem se převlékla do jiného oblečení, a vyrazila do školy. Dnes jsem měla domluvený trénink s lakrosovým družstvem. Nasedla jsem do auta a vyjela ke škole, kde už čekal autobus a pár studentů. Zamkla jsem si auta a vydala se za řidičem.

Podal mi desky, které tam pro mě nechal ředitel. Pustila jsem studenty v čele s Deucalionovými dvojčaty do autobusu a debatovala s řidičem, dokud se neobjevila moje smečka, Scott, Isaac, Stiles a dokonce i Jess. Sklonila jsem hlavu a dál poslouchala řidičovo vyprávění. Jako poslední dorazil trenér, takže jsme slavnostně hlásili odjezd.

Dojeli jsme na smluvené místo a já vyběhla kupředu. Měla jsem chytit ty ulejváky vpředu a nutit je běžet. Odfrkla jsem si a zastavila na rovince před obrovským kopcem, když jsem nedaleko uslyšela výkřik. Ihned jsem se tam rozeběhla a dívala se na Kyla, který byl mrtvý přivázán ke stromu. Sklopila jsem oči, které mě začaly pálit.

Zvedla jsem hlavu a dívala se na novou scénu. Mužská postava utíkala před mojí kolegyní, Jennifer. Muž volal o pomoc a držel se za bok. Teprve teď jsem si všimla, že jeho ruka je celá od krve. „Kdybys věděl, kdo jsem, držel by ses ode mě daleko, Stilinski!“ zakřičela a mávla rukou. Šerif dopadl na studenou zem a z jeho očí se pomalu vytrácel život. Trhavě jsem dýchala a zahleděla se na Stilese, který si něco šeptal. Se Scottem. Hodila jsem vše za hlavu a šla se starat o studenty. Netrvalo to dlouho a přijela policie. Podařilo se mi za ten krátký čas uklidnit studenty a dostat je z místa o kousek dál. Šerif požádal o pomoc trenéra. Ten si odkašlal a začal povykovat.

„Není tady nic k vidění, běžte k autobusu, je to pravděpodobně nějaký bezdomovec,“ řekl trenér a já vyvalila oči, to si dělá snad srandu.

„Trenére, chodil do čtvrťáku,“ řekl Scott a chytil okolo ramen Jess a spolu se Stilesem a Isaacem odešli. Povzbudila jsem ostatní, aby je následovali. V autobuse bylo tíživé ticho. Přemýšlela jsem nad Stilesovým otcem. Jakmile jsme dorazili před školu, všichni se rozutekli, a stejně tak i já. Dojela jsem domů a přemýšlela, co bych měla dělat. Vzala jsem si telefon a připravila se. Tohle bude těžké. Zmáčkla jsem tlačítko a telefon přiložila k uchu.

„Prosím,“ zašeptal rozzlobeně Stiles.

„Ahoj, Stilesi. To jsem já. Freya. Potřebuji se na něco zeptat, chci, abys mi odpověděl buď ano, nebo ne. Okay?“ zeptala jsem se a zhluboka dýchala.

„Jo, fajn, a nechceš mi to říct do očí. Jsem teď u Deatona a máme velice důležitý rozhovor."

„No, to asi nepůjde. Ale teď poslouchej, je to velice důležité, Stilesi. Když mluvíš, slova tvá měla by býti lepší než mlčení. Ano nebo ne?“ zeptala jsem se ho. Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vlčí smečka kapitola 11:

2. MarryAnn přispěvatel
05.01.2014 [17:38]

MarryAnn Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

02.01.2014 [13:22]

To je hodně matoucí situace, doufám že rozuzlení přijde brzy Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!