OurStories.cz ~ naše povídky - Básničky » No coment...No coment...Všetko sa opakuje. Šťastie, smútok, prázdnota. Je to akoby môj malý výlev. Nečakám komenty, ale potrebovala som sa vypísať.

No coment...

 

Vlastne už neviem...

Niečo sa zmenilo,

niečo zostalo nemenné,

ale viem, že znova to prichádza.

Ten chaos...

Ten smútok...

Odišla spása...

 

Chcela som zostať.

Chcela som odísť.

Byť nerušená,

neviditeľná,

ako motýľ;

ale je to len sen

a sny sú pre bláznov,

a o tom to je!

Celé je to bláznovstvom.

 

Vietor mi šumí v ušiach.

Oceán mám v žilách.

A srdce ovládla zem.

Horiaca od ohňa.

 Ale všetko ustáva...

 

Som chladná.

Som prázdna.

Som bez života.

 

Čo je to so mnou?

Chcem žiť a nie zmierať.

Pravdou je, že som už zomrela


Prízraky;

Mesiac;

Šuchot lístia;

 

To je môj osud,

s nimi ho zdieľam.

Som tak sama, že mám len ich

a moje oči preto ronia slzy za každých chvíľ.

 

No už je to zvyk.

To viem už dávno.

Vie to každý

a predsa nik.

Je ťažké žiť život.

A neurobiť nič.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek No coment...:

4. martinexa přispěvatel
16.11.2012 [1:10]

martinexaMě se to líbilo do drabblu bych to nedávala. Volný verš se mi v tomto případě líbil. Nedošlo ke zbytečnému nucenému rýmování. Tenhle pocit jsem měla dřív. Mě se to líbilo. Emoticon

3. SaDiablo přispěvatel
15.11.2012 [20:46]

SaDiabloNene, žádný drabble, takto je to lepší. V drabble by to nevyznělo tolik jako tady, kdybys ty věty měla v jednom chumlu, ani by se mi to asi nelíbilo, odhaduju, že by to na mě bylo míč hrr a plné chaosu. Ten tady byl teda taky, ale poslední dobou se tak cítím též. Mám problém v jednom vztahu a nějak mám kvůli tomu blok v psaní a nejde ze mě ani jeden kloudný verš. Takže ani nevíš, co bych dala za to, napsat momentálně něco takového.
Mám jen jednu výtku, nevím, proč když máš název nad textem dobře, v názvu máš chybu - to mě na začátku lehce odradilo, musím říct.
No a konec se mi líbil moc, já teda ráda volný verš, ale líbilo se mi, že jsi na konec zařadila tu poetičnost, no já nevím... Doufám, že mi rozumíš, prostě se mi to líbilo, ladí to k mému momentálnímu rozpoložení, ještě aby se mě to nedotklo. :)

2. Trisha přispěvatel
15.11.2012 [20:33]

TrishaSimii: ide o to, že ja radšej píšem básne. keď sa takto cítim ide to zo mňa len takto. neviem ako by som to dala do drabble...ale každý máme iný vkus a iné predstavy Emoticon

1. Simii
15.11.2012 [20:18]

máš to pěkné, ale možná jsem to trochu nepochopila... Je to o tom, co cítíš, ale když si to dala takhle jako básničku... No, nevím.. Možná spíš jako drabble. Ale tohle moc dobře znám, takže jsem pochopila, co si chtěla říct.
Neber mě moc jako kritiku, máš to pěkné... A to, že to někdo nepochopí, z toho si nic nedělej. Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!