OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele AniskaAniska

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Aneta

Věk: 16

O mně: Hehh....

Kontakt:

E-mail: angelofdarkness (zavináč) email.cz

ICQ: 212-363-617ICQ status

Statistiky:

Moje články: 11

Moje komentáře

Datum registrace: 10. 6. 2009

Poslední přihlášení: 27. 12. 2012, 17:46

Články:

 

Stíny Minulosti - full version

Stíny Minulosti - full versionPlná verze soutěžní povídky Stíny Minulosti :)

 

Konečná stanice 2. část

Konečná stanice 2. částDruhý díl, prosím o komentáře, děkuju...

 

Dračí ostrovy 8. část

Dračí ostrovy 8. částPo dlouhé době jsem se dokopala vám sem dát osmou část:D doufám že mi odpustíte a už jen... děkuju za komentáře...

 

Konečná stanice úvod+1.část

Konečná stanice úvod+1.částTak tady moje další povídka. Nejsou v ní upíři ani vlkodlaci, ale odehrává se v budoucnosti a řekla bych, že je to sci-fi o kasických mutantech a mimozemšťanech. Bude tam i romantika, takže doufám, že si to přečtete. Chci znát váš názor, zda mám pokračovat...

 

Dračí ostrovy 7. část

Dračí ostrovy 7. částNo další část, snad se bude líbít, prosím komenty.

 

Dračí ostrovy 6. část

Dračí ostrovy 6. částDěkuju za komentáře a přidávám další díl. Doufám, že se bude líbit. A pro příznivce elfů mám dobrou zprávu - brzy už se konečně objeví :D Tak jo, prosím o komentáře, i kritiku ať vím co a jak. :)

 

Dračí ostrovy 5. část

Dračí ostrovy 5. částDalší část. No zamilovaní na první pohled - ne že bych na to sama věřila - ale připadá mi to romantické. Tak jo. Nakonec zase jen děkuju za komentáře.

 

Dračí ostrovy 4. část

Dračí ostrovy 4. částTady máte další část. Je sice další s těch krátkých, ale když už to mám všechno napsané, tak to nechci přepisovat :D No tak si to užijte a zase děkuju za komentáře :)

 

Dračí ostrovy 3. část

Dračí ostrovy 3. částTady je trojka. Je to jedna z mých nejoblíbenějších částí a doufám, že se vám bude líbit taky :)Je sice o něco kratší, ale podle mě dějově zajímavé :). A zaze musím poděkovat za komentáře, vážně díky mooc.

 

Dračí ostrovy 2. část

Dračí ostrovy 2. částJsem ráda, že se vám povídka líbí. Děkuju moooc za komentáře. Tady máte pokračování, doufám, že to budete i nadále číst :)

 

Dračí ostrovy 1. část

Dračí ostrovy 1. částDobře, psala jsem to docela dávno, tak buďte hodní :D Psala jsem to pro kámošku, která miluje fantasy, skoro stejně jako já :D O čem to je? o dracích, elfech, čarodějích :D Inspirací mi byla myslím hra Herodes III., ale už si nejsem jistá. Tohle je spíš takový úvod, do historie, prostě něco na začátek. Tak jo, prosím o komentáře:D
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!