OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele BlackEyesBlackEyes

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Nika

Věk: 15

O mně: Jmenuji se Nika, je mi 15 let a bydlím v Ústeckém kraji. To jen tak na okraj.
Jsem naprosto střelená, bláznivá a poměrně kreativní (alespoň to o mně přátelé tvrdí). Ráda píši různé příběhy a básně. Nutno uvést také to, že ráda čtu. Mezi mé oblíbené knihy patří Harry Potter (Ach, ten James!), Vampýrská akademie (Kde je Adrian?!), a pak série od A. McDermotta, která začíná Atlantidou a končí Exkaliburem.
A abych nevypadala jako knihomol, miluji i seriály. The Vampire Diaries, Pretty little liars, True Blood, Moonlight, Lovci duchů, ...

SVOU TVORBU TAKÉ ZVEŘEJŇUJI NA BLOGU now-and-here.blog.cz

Kontakt:

E-mail: snickerska-marska (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 11

Moje komentáře

Datum registrace: 14. 9. 2011

Poslední přihlášení: 28. 5. 2012, 15:07

Shrnutí povídek:

 

Povídky od BlackEyes

Povídky od BlackEyesKapitolové: Spoutaná růží
Drabble: Naděje umírá poslední

Články:

 

Spoutaná růží - 6. kapitola

Spoutaná růží - 6. kapitolaDalší kapitola, přidaná poněkud rychle, jelikož mne vaše komentáře moc potěšily. Název pro tuto kapitolu by nejspíše byl "Příprava na ples". Tentokrát je kapitola rozpohledovaná na Weasleyovce a Potterovi. Snad se vám bude líbit.

 

Spoutaná růží - 5. kapitola

Spoutaná růží - 5. kapitolaDalší kapitola, převážně věnovaná vztahu Lily/Scorpius. Je to taková kratší, vysvětlovací a oddechová kapitola, každopádně za její napsání vděčíte Neree, která mne zahltila komentáři a opravdu mne potěšila. Další kapitola bude brzy, tentokrát to slibuji. Takže - enjoy!

 

Spoutaná růží - 4. kapitola

Spoutaná růží - 4. kapitolaV Bradavicích se dlouho nic zajímavého nedělo. Studenti studují, učitelé učí a mladého Albuse Pottera čeká poslední rok ve škole. Co když ale tento poslední rok bude mnohem dobrodružnější, než byly ty předchozí? Najde Albus konečně zalíbení v čarodějce? Nebo bude stále randit s mudlovskými dívkami? Jak se začne vyvíjet vztah Lily a Scorpiuse? A co na něj bude říkat Rose? Co potají dělá Hugo? A konečně... Kdo je tajemná Wonder a co má v plánu s Harper?
Další kapitola je na světě. Tentokrát jde zejména o Harper, jelikož v předchozích kapitolách o ní nepadla ani zmínka. Také v této kapitole uslyšíte něco málo o Jamesovi Potterovi a samozřejmě jsem nezapomněla zapojit ani profesorku Wonder. A do příštího dílu slibuji Huga a Rose, na které jsem trochu pozapomněla.

 

Spoutaná růží - 3. kapitola

Spoutaná růží - 3. kapitolaV Bradavicích se dlouho nic zajímavého nedělo. Studenti studují, učitelé učí a mladého Albuse Pottera čeká poslední rok ve škole. Co když ale tento poslední rok bude mnohem dobrodružnější, než byly ty předchozí? Najde Albus konečně zalíbení v čarodějce? Nebo bude stále randit s mudlovskými dívkami? Jak se začne vyvíjet vztah Lily a Scorpiuse? A co na něj bude říkat Rose? Co potají dělá Hugo? A konečně... Kdo je tajemná Wonder a co má v plánu s Harper? Po kratším odpočinku přidávám další kapitolu. Tentokrát je kapitola skoro celá o Lily.

 

Spoutaná růží - 2. kapitola

Spoutaná růží - 2. kapitolaV Bradavicích se dlouho nic zajímavého nedělo. Studenti studují, učitelé učí a mladého Albuse Pottera čeká poslední rok ve škole. Co když ale tento poslední rok bude mnohem dobrodružnější, než byly ty předchozí? Najde Albus konečně zalíbení v čarodějce? Nebo bude stále randit s mudlovskými dívkami? Jak se začne vyvíjet vztah Lily a Scorpiuse? A co na něj bude říkat Rose? Co potají dělá Hugo? A konečně... Kdo je tajemná Wonder a co má v plánu s Harper? Druhá kapitola, poněkud nudnější, ale nutná.

 

Spoutaná růží - 1. kapitola

Spoutaná růží - 1. kapitolaV Bradavicích se dlouho nic zajímavého nedělo. Studenti studují, učitelé učí a mladého Albuse Pottera čeká poslední rok ve škole. Co když ale tento poslední rok bude mnohem dobrodružnější, než byly ty předchozí? Najde Albus konečně zalíbení v čarodějce? Nebo bude stále randit s mudlovskými dívkami? Jak se začne vyvíjet vztah Lily a Scorpiuse? A co na něj bude říkat Rose? Co potají dělá Hugo? A konečně... Kdo je tajemná Wonder a co má v plánu s Harper?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!