OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ChensieChensie

ChensiePráva: přispěvatel

Reálné jméno: Chensie Dewill

Bydliště: Západ Čech - Chebsko

Věk: 24

O mně: Psaní je pro mě jako dýchání. Když nemohu psát, dusím se.

Kontakt:

E-mail: Chensie (zavináč) centrum.cz

ICQ: 649-593-038ICQ status

Facebook: https://www.facebook.com/ChensieIv

Statistiky:

Moje články: 349

Moje komentáře

Titulek článku Text
09.06.2016 (11:13)Na pokračováníSlunce v žilách - 73. kapitola Ahoj Leno, jsme rády, že se povídka líbí. :o) Pokračování má, ale nebudeme ho tu vydávat, protože bychom rády zkusily po velké restrukturalizaci vydat Upíři živly jako knihu. Drž nám pěsti.

S pozdravem Chensie a Wish :o)
27.11.2014 (11:35)ShrnutíPovídky od Chensie Ahoj,
vím, že jsem tu dlouho nebyla. Vážně to nešlo, ale teď snad potěším. Zas se budou přidávat Upíří Živly, kdo má ještě zájem si počíst o chladu, agresivitě, týrání, lásce, naději, přátelství a erotice. Ten svět je pořád otevřený a je tak snadný do něj vstoupit a něco pro vás opravit. :o)

- Dnes jsem přidávala dalších pár kapitol a zas se vrhnu na opravy, takže budou další. ,o)

Defekt - pokračování Defektu mám naplánované. Několik kapitol už mi leží v notebooku a čeká, až se na ně podívám. Takže doufám, že se k tomu dostanu, co nejdřív. :o)

Nová povídka - máme sepsanou s Wish novou povídku. Je to kratší verze ze úplně jiného světa, není to nic na sto kapitol nebo tak něco, ale možná zaujme. Trochu stávkuju na opravách, ale můžete se těšit na nového hrdinu, který není tak trochu člověk. Není to ani upír. Je to fantazy, ale trochu mimo náš rajon, přesto se nám to psalo parádně a jako oddechovka myslím, že potěší. :o)

Tak kdyby něco, stačí písnout do komentů pod mé shrnutí. Ozvu se, co nejdříve. :o)

Díky všem čtenářkám, která na nás ještě nezanevřely!

Chensie a Wish
21.09.2014 (11:15)BásničkyDvě ženy, kouzlem opředeny Endersone, chceš diskutovat na úrovni? Chceš mít kritiku na úrovni? Tak se nauč pravopis. To je první pravidlo diskuze. Až to budeš umět, můžeme si spolu popovídat. Do té doby se vrať na základní školu, kde by Ti jasně dali najevo, že za ty Tvé malicherné chyby bys při diktátech měl jasný pětky. Jsou lidé, kteří umí psát, soustředit se na komentovaný text i na svůj komentář a ke všemu mají pravopis správný. S těmi ráda povedu debatu, protože budu jejich názor akceptovat. Když chybám, ze kterých mě bolí oči, říkáš malicherné, nemáme se my dva spolu o čem bavit.
19.09.2014 (20:04)BásničkyDvě ženy, kouzlem opředeny Díky za Tvůj dlouhý komentář. Tvůj názor je pro mě určitě zajímavý, ale když si chceš hrát na skutečného kritika, je potřeba se držet několika věcí.
Za prvé pravopisu! (Četl jsi to po sobě?)
A za druhé se musíš držet faktů a nedomýšlet si něco, co v textu není a co tam opravdu nenajdeš. ,o)

Kousíček opravy, protože na tolik chyb se mi vážně nechce ztrácet čas. Čárky, překlepy, dokonce i chybně psaná slova. Prostě pravopis, který Tvůj komentář hyzdí. Možná, kdybys přestal hledat něco, co v textech nenajdeš, a zaměřil se víc na své komentáře, stál by Tvůj komentář za víc, než pár pohledů. Nemám ráda chyby. Bolí mě z nich oči, takže kritika fajn, ale musí být opodstatněná a dobře napsaná. ,o)

Kousek oprav. A to jsme jen na začátku!
* "Skalpel, prosím..." - čárka!
* Tento verš mne - pro lepší slovosled doporučují Pravidla českého pravopisu doporučují užívat výraz "mi" (Píše se to s měkkým i, kdybys právě z tohoto důvodu to slovo nevyužíval.)
* - okamžitě, hned na začátku, vyrazil dech a musel jsem se přemáhat číst dál. - čárka!
* Celé to staví na tom, že jsou... - Za "že" se píše čárka!

Máš tam toho tolik, že by mi to opravdu zabralo hodně času a to za to nestojí. ,o)
16.09.2014 (18:22)BásničkyDvě ženy, kouzlem opředeny Ano, paní profesorko, chtěla jsem obohatit mudl svět o svou báseň. XD Když já už se nikde jinde chlubit nemůžu a doma mi to číst nechtějí. XD
11.09.2013 (18:38)Na pokračováníSlunce v žilách - 57. kapitola Dekujeme za komentare!
Jakmile budu mit vice casu na prepisovani a prestane mi stavkovat klavesnice, protoze ted by to byla kapitolka bez hacku a carek, tak se do toho pustim a kapitolky zase budou. :o)
Dekujeme, ze na nas stale myslite a Slunce v zilach /nebo cele Upiri zivly/ se Vam stale libi!
08.07.2013 (10:31)Na pokračováníFire Story - Prolog + 1. kapitola Gee, to já vím, přece jsem tě nemohla obšlehnout úplně celýho. ,o))
20.06.2013 (16:10)Na pokračováníTrýznitel - 13. kapitola S Maxem je sranda. :o))) Hezka kapitola, erotika a jeji hnev tomu dodala stavu. Rozhodne jsou vasnivym parem. :o)))
20.06.2013 (15:59)Na pokračováníTrýznitel - 12. kapitola Konecne jsem se dostala ke cteni. Nejvic me nadchnul ten konec. Dalsi tajo, ktere mi dalo brouka do hlavy a to ja proste zboznuji! :o)
17.05.2013 (10:58)Na pokračováníUpírské nebezpečí. 15. kapitola Pro příště je lepší vkládat adresy na obrázky jako odkazy, př. Ukázka šatů, Odkaz na prsten a podobně. ,o)
12.04.2013 (20:47)ShrnutíPovídky od Chensie EllieDavis, dělám na tom. Chtěla bych tento víkend, ale netuším, jak mi to vyjde. :o) Jsem ráda, že se líbí. S Wish se fakt snažíme. Sérii máme dokončenou, ale já brzdím přepisováním, protože na to není tolik času. :o/ Budu se to snažit napravit zase pár kapitolkami. ,o)
31.03.2013 (19:19)Na pokračováníŘíkají, že nejsme lidi 11. kapitola * Pozor na psaní čárek ve větě.
* Mně / tobě - Mě / tě, tebe
* Pozor na překlepy.
* Podívej se na psaní přímé řeči. ,o)
24.03.2013 (19:53)Na pokračováníPo sto letech - 8. kapitola * Pozor na psaní čárek ve větě. ,o)
21.03.2013 (14:52)Na pokračováníSlunce v žilách - 47. kapitola Aileen, tady už by nepomohlo modlit se ani k samotnému Bohu. Už je to sepsané a Angela už má svůj osud zpečetěný... :o))) A i když spoluautorka Wish je hodná, tak já jsem tyran a budeš mrkat, co jsme těm našim hrdinům ještě připravily! Nové kapitoly jsou na světě a Angela některým přímo vévodí. :o))
21.03.2013 (14:33)Na pokračováníSlunce v žilách - 47. kapitola Aileen, přece ti nemůžu prozradit, jak to bude... :o))) Možná bude lepší, když se připravíš na to, že Zack a ta exotická nádhera si rozumí víc, než on a Angela... A možná pro Angelu není dáno, aby byla šťastná... Ale zase budeme mít o pár navíc, když nám Sam zůstane. Ber to z té lepší stránky. ,o))
21.03.2013 (13:48)Na pokračováníSlunce v žilách - 47. kapitola To mě moc těší, že zíráš. :o)) Budeš zírat víc, to mi věř. ,o) No, Sam... Možná ještě ohledně jí změníš přání. ,o) A Dex... Srab je vážně divný. Něco se asi děje. :o)) Během dneška makám na přepisech, takže budu sto procentně přidávat další a doufejme, že se budou líbit.
Děkuji za komentář.
A neboj o Char a Drakouška se stará zatím Mia. Už brzy je snad budou tam, kde mají být.
21.03.2013 (13:01)Na pokračováníImpossible Little Things 17 Pozor na shodu přísudku s podmětem.
Pozor na čárky ve větě.
Pokud píšeš výpustku, vždy je zapotřebí napsat tři tečky, nikoliv dvě.
Psaní je možné:
Tak fajn...
Nadechla se ... a měla pocit ..., že to neustojí.
Pozor na překlepy. Kdybys to po sobě přečetla, určitě bys je našla. ,o)
Mrkni na psaní přímé řeči. ,o)
(Pokud za ní nenásleduje sloveso, udávající řeč - řekla, zasýpala, zamumlala, nepíše se čárka, ale naopak tečka a po uvozovkách následuje velké písmeno.)
21.03.2013 (12:45)Na pokračováníImpossible Little Things 15 Pozor na shodu přísudku s podmětem.
Pozor na čárky ve větě. ,o)
Pokud píšeš výpustku, vždy je zapotřebí napsat tři tečky, nikoliv dvě. ,o)
Psaní je možné:
Tak fajn...
Nadechla se ... a měla pocit ..., že to neustojí.
21.03.2013 (12:22)Na pokračováníSlunce v žilách - 46. kapitola To mě moc těší. Teď se na to vrhnu, protože nám ještě chybí pár živlů a budeme končit. Zcela. Je to dávno dopsané a uvidíme, jak se budou líbit. Konec je nejzajímavější z mého pohledu, protože tam už se to všechno ví a budete valit oči. :o)) Jsem ráda, že se líbí, Alisko. Doufejme, že se bude líbit i nadále. ,o)
20.03.2013 (22:31)ShrnutíPovídky od Chensie Myslím to vážně. :o)) Teď několik dní po sobě budou díly k přečtení, je trochu času, tak jsem na tom mákla. ,o) Snad se budou líbit. ,o) A odepisuju vždycky, jen se k tomu musím dostat. :o) Teď moc nebyl čas, s Wish makáme na volném pokračování UZ, ale nikomu ani slovo! ,o))
20.03.2013 (17:38)ShrnutíPovídky od Chensie Ahoj,
tak to mě moc těší, že se Ti Upíři Živly tolik líbí. A je fajn, že jsi začala fandit i Chazzymu. ,)))
Jelikož teď bylo trochu času, vrhla jsem se na přepis a snad potěším několika novými kapitolami - 45., 46., 47., a makám na dalších. První kapitola z nových bude uveřejněná dnes v osm hodin, snad se bude líbit. ,o)
20.03.2013 (15:08)Na pokračováníImpossible Little Things 14 * Pozor na psaní čárek a překlepy. ,o)
10.02.2013 (18:41)Na pokračováníEmpire 12. kapitola * Pozor na shodu přísudku s podmětem. ,o)
10.02.2013 (18:35)Na pokračováníFall into Darkness - 3. kapitola * Pozor na ji/tu - jí/té
* Psaní mě/tě, tebe - mně/tobě
* Smajlík není jako interpunkční znaménko, nezastupuje tečku, takže je potřeba větu řádné ukončit. ,o)
* Pozor na psaní čárek ve větě. .o)
10.02.2013 (18:20)Na pokračováníI hate you, my darling 7. část * Pozor na ji/tu - jí/té
* Pozor na shodu přísudku s podmětem.
* Pozor na psaní čárek ve větě. .o)
28.01.2013 (22:25)Na pokračováníTrýznitel - 11. kapitola velmi hezká kapitolka, já se však těším, až se o Trýzniteli dozvím něco víc. Copak je to za ten zajímavý svět? Mám taje ráda a tady by jich mohlo být ještě dosti, tak jsem moc zvědavá a těším se na další kapitolky. ,o) Jinak tento pár je mi velice sympatický, jen jestli si to s ní Max rozdá bez toho, aby s tím souhlasila ona, tak u mě rozhodně klesne v ceně. Sebevědomí mu nechybí a ona by potřebovala trochu poznat realitu. :o))
28.01.2013 (21:19)Ostatní FanFictionVe spárech vlkodlaka - 2. kapitola * Mně / tobě - Mě / tě, tebe
* Před otazníkem či vykřičníkem se nepíše tečka. ,o)
* Před uvozovkami není mezera.
* Pozor na psaní čárek.
* Psaní dvojtečky: Otočila jsem se a řekla: „Stůj!"
28.01.2013 (21:05)Ostatní FanFictionVe spárech vlkodlaka - úvod a 1. kapitola * Jako číslovku piš pouze letopočty.
* Pozor na čárky. ,o)
* Pře oslovením čárka.
* Pozor na psaní interpunkčních znamének. ,o)
27.01.2013 (18:53)Ostatní FanFictionVe spárech vlkodlaka - 2. kapitola Podle pravidel OS patří do perexu pouze stručný výtah kapitoly, nikoliv obsah celé povídky. Předělej perex a až to budeš mít opravené, zaškrtni - Článek je hotov. ,o)
27.01.2013 (18:52)Ostatní FanFictionVe spárech vlkodlaka - úvod a 1. kapitola Podle pravidel OS patří do perexu pouze stručný výtah kapitoly, nikoliv obsah celé povídky. Předělej perex a až to budeš mít opravené, zaškrtni - Článek je hotov. ,o)
25.01.2013 (22:00)Na pokračováníDefekt - Epilog XDDDDDD Takže vám nevadí, že Arlie je tam v krvi a nejspíš zemře, ale zajímá Vás Curtis, který je v bezpečí tábora... XXDD To je úžasná zajímavost. XD
25.01.2013 (21:22)Na pokračováníDefekt - Epilog To je skvělá zpráva. Díky. A kde je Trýznitel?? ,o))
25.01.2013 (21:17)Na pokračováníDefekt - Epilog :o)) No, pokud budeš číst II. řadu, tak budeš překvapena a asi hodně. A myslím, že ti ani Curtis chybět nebude. XD
25.01.2013 (17:39)ShrnutíPovídky od Chensie Tak snad potěším. I. řada Defektu je dokončená. Uvidím, zda bude možné tu prezentovat i II. kontroverznější řadu. Všem, komu se Defekt líbil, děkuji a doufám, že jsem potěšila a rozšířila hranice fantazie o nějakou novou postavu, která Vás vzala za srdce. :o)
25.01.2013 (13:25)ShrnutíPovídky od Chensie Martinex: Já to určitě sepíšu, jen si nejsem jistá, jestli to budu prezentovat tady. :o) No, nicméně už se to blíží a dneska, když to půjde dobře, možná i dodám celou povídku Defektu. :o)
25.01.2013 (12:47)ShrnutíPovídky od Chensie No, abych to řekla slovy Arlie: "Nejsem si jista, zda to, co plánuji pro další děj, nebude přílišně hrubé a kontroverzní..." Naplánované to mám už od začátku, ale teď vůbec nevím, zda to sem dát. :o/
25.01.2013 (12:26)ShrnutíPovídky od Chensie Martinexa: XDDD Tohle slýchávám často. Tahle závislost se lidem stává u Upířích Živlů... Ale že i u Defektu, tak to mě překvapilo. :o) Jestli potěším, tak dneska plánuji další díly. Musela jsem si to trochu setřídit, nápadů je hodně a pořád je, jak děj upravovat. No, nejsem si jistá, jak se bude líbit pokračování... řekněme, že tohle bylo jemné a něžné. Je na čase přitvrdit, aby se Chensie cítila jako doma. XD
22.01.2013 (20:09)Na pokračováníDefekt - 15. kapitola Děkuji. Jsem nečekala, že se to bude tak líbit. :o) Dnes se mi daří, tak přidávám další. Snad se bude líbit. A napínavější to bude, jen jdeme hezky postupně... :o))
22.01.2013 (16:20)JednodílnéB.A.C.K. * Pozor na psaní čárek.
* Čárka se píše před předložkou. (Taková, ve které...)
* Pozor na ji/tu - jí/té. ,o)
21.01.2013 (16:38)Na pokračováníDefekt - 13. kapitola Děkuju za komentáře. Snad se bude líbit další kapitola. ,o)
17.01.2013 (13:47)Na pokračováníSlunce v žilách - 43. kapitola Dělám na to. Doufám, že brzy se mi podaří ji přepsat a vsunout na server. ,o)
17.01.2013 (13:46)Na pokračováníDefekt - 12. kapitola Děkuji za komentáře. ,o) Nová kapitolka už je na serveru, vychází 25. ledna, doufám, že se bude líbit. ,o)
16.01.2013 (15:26)Na pokračováníDefekt - 12. kapitola Děkuji za komentář. :o) O vzhledu Arlie jsem něco málo napsala v této kapitole a zbytek se bude postupně dodávat, ať je tajná i ona, když má tajemství. ,o))
16.01.2013 (11:48)Na pokračováníDefekt - 11. kapitola Děkuji za komentáře. Nový díl už je na OS a trochu potrápí. ,o)) Jinak koukám, že Arlie není jediná, která je z Curtise paf... XDDD
15.01.2013 (18:55)Na pokračováníDefekt - Prolog Nevíš, jestli se dá ten Mediátor stáhnout v čj? No, Škola noci i s novelami je 11 knih, takže číst určitě bude co. :o) Já to četla jedním dechem, ale tak záleží na každém. Všichni máme jiný vkus, znáš to. :o) Já teď třeba už po sedmé čtu Hostitele od autorky Stmívání, což je psychologický román a na série Stmívání na něj rozhodně nemá - podle mého. ,o)
15.01.2013 (15:14)Na pokračováníDefekt - Prolog Já si všechny díly kupuju v originále a nelituju. Mám celou sérii i s novelami a můžu jenom doporučit. Neklasičtí upíři, tajemno, láska, erotika i fantazie. Hlubší myšlenka i intelekt. Fakt nemám, co bych té sérii vytkla. :o) Ten Mediátor je prý sice chytlavá, ale spíš puberťárna, tak mě to trochu odrazuje. Je to moc pubest? :o)
15.01.2013 (14:21)Na pokračováníDefekt - Prolog Už jsem o té sérii slyšela... Jaké to je? :o)
15.01.2013 (11:16)Na pokračováníDefekt - Prolog Díky za koment, Martinex... :o) Snad se všechno pomalu bude odkrývat pro všechny pochopitelně. :o) A jinak s tím čtením knížek máš naprostou pravdu. Když jich má člověk rozečteno několik, nestíhá se to. :o)) Ale já teď dala přednost novelám Školy noci, ty jsem měla za půl dne a byla jsem nadšená. Je to moje oblíbená série. ,o) Jinak... Jestli se mohu přimluvit, co takhle kašlat na knihy a sepsat novou kapitolu Trýznitele? XD I když nepíšu komenty, jsem čtenářka a jelikož je to tajemné, je to pro mě přitažlivé. ,o) Mimoto je tam krásný chlap a erotika, taková témata se nepřehlížejí, především, když jsou velmi dobře napsaná. ,o)
14.01.2013 (21:40)Na pokračováníDefekt - 3. kapitola Děkuju. Tak to mě moc těší. To určitě potěším novými kapitolami, které přidávám. :o) Kdyby bylo něco nesrozumitelného, vysvětlím, i když vysvětlení bude spíše v nových a nových kapitolách. ,o)
14.01.2013 (10:53)Na pokračováníLukostřelkyně ~ kapitola 10. * Pozor na mně/tobě - mě/tě,tebe ,o)
- Vždy šlo o mě. (Vždy šlo o tebe, tudíž bude mě.)
- To se ti na mně líbí? (To se ti na tobě líbí, tudíž bude mně.)

Datum registrace: 5. 6. 2011

Poslední přihlášení: 17. 11. 2020, 13:01

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Chensie

Povídky od ChensieROMÁNY
* Defekt (Romantika/akce)
* Fire Story - doplňuji (vtip)
* Čistá láska (upíří romance)
* Innocentia (romantika/vtip)
* Upíří živly - tetralogie (erotika/romantika/násilí/taje)
1. Hra s ohněm (HSO)
2. Svět bez krve (SBK)
3. Duše v zemi (DVZ)
4. Láska ve větru (LVV)
5. Slunce v žilách
JEDNODÍLNÉ
*** Ve světě bez duhy
Pro dnešek sbohem...
DRABBLE
Býti vlkem
Nový začátek
Poslední lampion
Motýlek
POEZIE
Motýlek a nebe
Stín upíra
Můj anděl
Bez života

Články:

 

Slunce v žilách - 73. kapitola

Slunce v žilách - 73. kapitolaPosouváme se v příběhu zas o kousek dál. A konečně trochu poznáváme, co je Zachary zač... Ano, ten Zachary, který žije s mladičkou prostitutkou Angelou a který má spousty temných tajemství. O některých neví ani sám. A právě v téhle kapitole se jedno z těch temných ukazuje v celé své zvrácenosti.

 

Slunce v žilách - 72. kapitola

Slunce v žilách - 72. kapitola Na tuto kapitolu jsem se zeptala pár fanoušků, jaký mají názor na postavy v tomto dílečku skládanky. A zde jsou jejich anonymní názory.
- Nikdo není hodnější pedofil, než ten, kterej si adoptoval mladičkou Vinnie... - Ballů je moc hodnej, i když je pedofil! Nebo právě proto... - Cristoballa mám ráda. Je to chlap s borůvkovýma očima. A má rád děti. A nejen proto, že je to pedofil. :D - Ballů a Vinnie? Tatínek a jeho dceruška? Neznám lepší pár, než tenhle. Miluju Ballůovo úchylnost!

 

Slunce v žilách - 71. kapitola

Slunce v žilách - 71. kapitolaKratší kapitola... O tom, co chtějí po Lilii. Jaký poklad může mít mladá dívka, která je částečně tak mimo, že se lísá ke každému, kdo jí nabídne byť jen trošilinku mateřské lásky? Co taková dívka může mít, že to upíry láká natolik, aby po ní šli i přes riziko, že skončí mrtví... Di na to kápne.

A abych trochu naladila... Tak v příští kapitole Cristoball, náš milující zvrácený tatínek, zažije drsný šok.

"Kdoví, jestli to vůbec vydejchá, krasotinky."
- Váš Dexíček

 

Slunce v žilách - 70. kapitola

Slunce v žilách - 70. kapitolaMladičká prostitutka Angela opět na silnici, ale tentokrát neťape sama. Má po svém boku bodyguarda, zuby cenícího poklidné Zacka s aurou, při které se i drsní chlapi rozklepou strachy. Je libo trochu romantiky při měsíčku nebo se seznámíme s jejím známým, který jí dělal šéfa, když vymetala ulice?

 

Slunce v žilách - 69. kapitola

Slunce v žilách - 69. kapitolaChester, Di a to maličké, o které se Chazzy bojí. Má ho vůbec rádo nebo je jen trpěn? A co všechno umí za kouzla nenarozené upíří dítko?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!