OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ChensieChensie

ChensiePráva: přispěvatel

Reálné jméno: Chensie Dewill

Bydliště: Západ Čech - Chebsko

Věk: 24

O mně: Psaní je pro mě jako dýchání. Když nemohu psát, dusím se.

Kontakt:

E-mail: Chensie (zavináč) centrum.cz

ICQ: 649-593-038ICQ status

Facebook: https://www.facebook.com/ChensieIv

Statistiky:

Moje články: 349

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 6. 2011

Poslední přihlášení: 17. 11. 2020, 13:01

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Chensie

Povídky od ChensieROMÁNY
* Defekt (Romantika/akce)
* Fire Story - doplňuji (vtip)
* Čistá láska (upíří romance)
* Innocentia (romantika/vtip)
* Upíří živly - tetralogie (erotika/romantika/násilí/taje)
1. Hra s ohněm (HSO)
2. Svět bez krve (SBK)
3. Duše v zemi (DVZ)
4. Láska ve větru (LVV)
5. Slunce v žilách
JEDNODÍLNÉ
*** Ve světě bez duhy
Pro dnešek sbohem...
DRABBLE
Býti vlkem
Nový začátek
Poslední lampion
Motýlek
POEZIE
Motýlek a nebe
Stín upíra
Můj anděl
Bez života

Články:

 

Slunce v žilách - 73. kapitola

Slunce v žilách - 73. kapitolaPosouváme se v příběhu zas o kousek dál. A konečně trochu poznáváme, co je Zachary zač... Ano, ten Zachary, který žije s mladičkou prostitutkou Angelou a který má spousty temných tajemství. O některých neví ani sám. A právě v téhle kapitole se jedno z těch temných ukazuje v celé své zvrácenosti.

 

Slunce v žilách - 72. kapitola

Slunce v žilách - 72. kapitola Na tuto kapitolu jsem se zeptala pár fanoušků, jaký mají názor na postavy v tomto dílečku skládanky. A zde jsou jejich anonymní názory.
- Nikdo není hodnější pedofil, než ten, kterej si adoptoval mladičkou Vinnie... - Ballů je moc hodnej, i když je pedofil! Nebo právě proto... - Cristoballa mám ráda. Je to chlap s borůvkovýma očima. A má rád děti. A nejen proto, že je to pedofil. :D - Ballů a Vinnie? Tatínek a jeho dceruška? Neznám lepší pár, než tenhle. Miluju Ballůovo úchylnost!

 

Slunce v žilách - 71. kapitola

Slunce v žilách - 71. kapitolaKratší kapitola... O tom, co chtějí po Lilii. Jaký poklad může mít mladá dívka, která je částečně tak mimo, že se lísá ke každému, kdo jí nabídne byť jen trošilinku mateřské lásky? Co taková dívka může mít, že to upíry láká natolik, aby po ní šli i přes riziko, že skončí mrtví... Di na to kápne.

A abych trochu naladila... Tak v příští kapitole Cristoball, náš milující zvrácený tatínek, zažije drsný šok.

"Kdoví, jestli to vůbec vydejchá, krasotinky."
- Váš Dexíček

 

Slunce v žilách - 70. kapitola

Slunce v žilách - 70. kapitolaMladičká prostitutka Angela opět na silnici, ale tentokrát neťape sama. Má po svém boku bodyguarda, zuby cenícího poklidné Zacka s aurou, při které se i drsní chlapi rozklepou strachy. Je libo trochu romantiky při měsíčku nebo se seznámíme s jejím známým, který jí dělal šéfa, když vymetala ulice?

 

Slunce v žilách - 69. kapitola

Slunce v žilách - 69. kapitolaChester, Di a to maličké, o které se Chazzy bojí. Má ho vůbec rádo nebo je jen trpěn? A co všechno umí za kouzla nenarozené upíří dítko?

 

Slunce v žilách - 68. kapitola

Slunce v žilách - 68. kapitolaZack a Angela - jak to mezi nimi je?
Diana - Sedni a čekej, hodnej pejsek!
Chester - Rád tě poznávám, Monickel!


Ano, nevím, jestli si vzpomínáte, ale o Monickelovi se zmínila Diana, když četla Oskarovu knihu návštěv. Byl častým návštěvníkem v jeho domě a užíval si dosytosti všechno, co upíří život nabízí... Takže je jasné, že Monickel je něžný milující koloušek, jak by řekla Di.

 

Slunce v žilách - 67. kapitola

Slunce v žilách - 67. kapitola Srdceryvná kapitola, kde Diana ukazuje něco ze svého nitra...
A Chester se k tomu přidává.
Chcete trochu blíž poznat své temné hrdiny? Tohle je pravá příležitost.

 

Slunce v žilách - 66. kapitola

Slunce v žilách - 66. kapitolaAngela pozná, jak chutná odmítnutí na vlastní kůži. Zack se otevírá. Ukazuje své děsivé tajemství. Tedy jeho část...

 

Slunce v žilách - 65. kapitola

Slunce v žilách - 65. kapitola Chester dvě ženy doma má, třetí strachy téměř umírá. Bianka a Abs ho hrozně chtějí uspějí a nebo neuspějí? Di slepě tápá kolem sebe v tomhle případě zase vede.

 

Slunce v žilách - 64. kapitola

Slunce v žilách - 64. kapitolaAngela a Zack mají touhy čeká je večer velmi dlouhý. Když za okny slunce sálá Zackovi celá by se dala.

 

Slunce v žilách - 63. kapitola

Slunce v žilách - 63. kapitolaU Chestera doma zuřivý mejdan se koná. Nahoře maličká připoutaná k pelesti utápí se ve vlastní bolesti. Do krve zápěstí má rudé, asi to špatné bude...

 

Slunce v žilách - 62. kapitola

Slunce v žilách - 62. kapitolaJede se podle plánu. Zack a Angela, která chce jen Chestera.
Odchod do žlutého domu a s ním přichází i starosti a strach, že se minulost bude opakovat...

 

Slunce v žilách - 61. kapitola

Slunce v žilách - 61. kapitola
Dexter si koleduje.
Pojmenovali své třetí dítě...
Chlapská soudržnost a plán, jak obelstit Bianku.

 

Slunce v žilách - 60. kapitola

Slunce v žilách - 60. kapitolaPo dlouhé, předlouhé době konečně další díly Upřířích Živlů. Netuším, jestli už jste na bojovnou Di a brutálního upíra Chestera zapomněli... Ale možná si vzpomínáte na jejich lásku. Na slova jako sakra a fajn. Na rozjíždějící se vztah mladičké prostitutky Angely a tajemného Zacka. Na andělského Dicka, který věrně miluje svou Desire. Na erotický párek Miu a Mikea. A na sraba Dextera. Ti všichni ještě nekončí. Konečně mají možnost jít dál a vy s nimi... Pokračujeme po díle, kde se jim ztratila Di. V této krátké kapitole ji našli. A teď se řeší pomíjivá mateřská láska a vražedné pudy, které chtějí zabít novou obyvatelku domu.
Ať se Vám další díly od nás líbí, pokud jste na nás nezanevřeli. :o)
Chensie a Wish

 

Slunce v žilách - 59. kapitola

Slunce v žilách - 59. kapitolaJá vím, že bych tady měl něco říct kvůli týhle kapitole, ale nemám na to čas! A jsem totálně naštvanej! Tu Samanthu zabiju a nezabrání mi v tom ani Diina plyšová povaha, ani Zackovo choulostivý samaritánství. Skončila, mrcha!

Nad-upír Chester

 

Slunce v žilách - 58. kapitola

Slunce v žilách - 58. kapitolaBylo mi dáno za úkol říct obsah článku... Víte, já bych o tom nerad moc mluvil. V obýváku se sešla banda bezduchých upírů. Chester, jako náš pán a vzor, se před nimi nechal udělat od nové obyvatelky domova. Nesmím tu být sprostý, ale jedno slovo, to které tak rád při klení používám, by bodlo. Domyslete si ho. Byl to prostě průser! Raději jsem seděl v kuchyni, když to skončilo a hlídal Di, aby si nevypíchla při své slepotě oko okurkou... Tak teda přivítejte naši novou obyvatelku. Ta se na nás určitě těší! A dík všem, co na nás nezapomněli a jsou v tom marastu s námi.

Váš "Romeo" Dick

 

Slunce v žilách - 57. kapitola

Slunce v žilách - 57. kapitolaAngela a Zachary se snaží řešit svou nepřizpůsobivost.
Dick promlouvá Chazzymu do duše.
A Di ... zlobí. Dokonce moc!
Protože zlobí s Dexíčkem, pro kterého má slabost!
Napovíme: Chester šílí!
A bude hůř!

 

Slunce v žilách - 56. kapitola

Slunce v žilách - 56. kapitolaZlo se šíří domem...
Někdo je blízko...
Brzy poteče krev a nevinná láska, která vyklíčila mezi našimi páry, zhyne.
Přeješ Zackovi, Angele, Chesterovi, Dianě, Desire, Dickovi, Mikeovi a Mie a jejich dětem pokojný život? Tak to tě zklameme. Přání nebude vyslyšeno, protože je čeká ještě pořádně zapletená a ostnatá cesta, plná tajemství, hrůzy, erotiky a něhy, která... možná vymizí s paprsky slunce.

 

Slunce v žilách - 55. kapitola

Slunce v žilách - 55. kapitolaZachary a Angela...
Zack má tajemství...
Angela je mladá dívka a Zachariáš dospělý upír. Jak jejich vztah může pokračovat, když ona se chová jako puberťačka a nechápe ho, zatímco on je podivný a bohužel pro ni není pedofil, jako zvrácený Cristoball?

 

Slunce v žilách - 54. kapitola

Slunce v žilách - 54. kapitolaChester a Diana...
A jejich malé nenarozené dítě, které...
Na řadu přicházejí dedukce. Chce to trochu přemýšlet. Jaké následovníky může mít silný Nad-upír s upírkou, která neumí ani lítat...?

 

Slunce v žilách - 53. kapitola

Slunce v žilách - 53. kapitolaZack a Angela... Spolu nebo každý sám?
Zajímalo by mne, kdo tomuto páru přeje štěstí?
A kdopak by mu raději přál tu exotickou krásku Samanthu?

 

Slunce v žilách - 52. kapitola

Slunce v žilách - 52. kapitolaSvatební zvony zní. Pedofilní Cristoball si bere za ženu svou malou holčičku. Skutečně se mu podaří mít ji doživotně pro sebe? Je to z pohledu Angely, protože ta přece jen byla "Ballova" první láska.

 

Slunce v žilách - 51. kapitola

Slunce v žilách - 51. kapitolaPředsvatební den.
Tatínek si bude brát svou holčičku.
Mike perlí a Diana si hraje s ohněm. Takže... vše při starém. Připravujte se společně s našimi hrdiny na obřad, který Angele zlomí srdce.

 

Slunce v žilách - 50. kapitola

Slunce v žilách - 50. kapitolaNad-upír žehlí... Ale utěšujte a omlouvejte se někomu, kdo se ještě nenarodil. To je prostě moc těžké. Především, když to nenarozené dítě Vás vnímalo jako dokonalého a Vy jste spadli z podstavce rovnou na tvrdou zem.

 

Slunce v žilách - 49. kapitola

Slunce v žilách - 49. kapitolaAngela ví, jak rozjet loučení se svobodou. Večírek bude tak smyslný a plný erotiky, až to někteří nemusí zvládnout s čistou hlavou. Především, když provokativní Angela ukáže, že je opět sama sebou...
Na večírku je samá lepší společnost: Nad-upír Chester (poučený děvkař a milovník dívek kolem zákona); andělský Dick, jehož přítelkyně asi jako prostitutka bez práce; Mike, což je případ sám o sobě; hrdý tatínek Ball a tajemný Zack...

 

Slunce v žilách - 48. kapitola

Slunce v žilách - 48. kapitolaZack a Angela.
On má své problémy a je ... tajuplný.
Ona má najeto víc, než Škoda 1100 a přitom je ještě pod zákonem.
Může jim to klapat a nebo někdo jiný zaujme její místo a nebohá Ang zas bude ve stejné situaci? Sama a bez jedu, který ji drží při životě?

 

Slunce v žilách - 47. kapitola

Slunce v žilách - 47. kapitolaObdivovatelky sraba Dextera budou nadšené. Začal se projevovat a velice záhadným způsobem. Co se bez duše a pichlavýma očima děje? A co se děje se Zackem?

 

Slunce v žilách - 46. kapitola

Slunce v žilách - 46. kapitolaKdopak má oblíbený pár - Zachary a Angela? Ano, mladičká prostitutka opět víří vody a tajemný zásadový upír to tentokrát přežene a dokonce dvakrát! Milostné drama nastává, i když se Zack snaží držet... Ale Angela je provokatérka. A Zack nedokáže udržet své emoce na uzdě.

 

Slunce v žilách - 45. kapitola

Slunce v žilách - 45. kapitolaV domě je nová kořist - Samantha, o kterou se Zack zajímá a Angela díky tomu leze z kůže. Ani Diana nezůstává pozadu a nabízí svou tápající ruku k dílu.

 

Slunce v žilách - 44. kapitola

Slunce v žilách - 44. kapitolaDiana zachraňuje... A Chester díky tomu leze z kůže. Není nic horšího, než když oběť chce pomáhat i přes jasný zákaz drsného krutého upíra. Oskar by se divil, co všechno se v rodinném domě děje...

 

Defekt - Epilog

Defekt - EpilogEpilog, který Arlie zavádí tam, odkud už není návratu. Teprve začne poznávat skutečný život, možná u toho budeš i Ty. Sbohem, Curtisi...

 

Defekt - 19. kapitola

Defekt - 19. kapitolaPředposlední kapitola, která odkrývá spousty tajemství a konečně můžeš vidět do světa, který jsem pro Arlie a Curtise vymyslela. Nebude to snadná cesta, ale dobrodružství pokračuje a tentokrát bude ostřejší a kontroverznější, než kdy předtím, protože tenhle svět nezná hranice.

 

Defekt - 18. kapitola

Defekt - 18. kapitolaArlie je v táboře a chce-li být přijata, musí odhalit svou skutečnou totožnost a odevzdat se kouzlům noci...

 

Defekt - 17. kapitola

Defekt - 17. kapitolaV této kapitole se Arlie dostává do opravdu zvláštního tábora Renegátů. Po boku má svého Curtise, který už něco tuší...

 

Defekt - 16. kapitola

Defekt - 16. kapitolaCurtis představuje samotnou rozkoš a hřích, který je skrytý v ďábelských tvorech. On je jako jejich král a není tudíž divu, že i nevinná Arlie podléhá. Na povrch vyplouvá Arliino tajemství...

 

Defekt - 15. kapitola

Defekt - 15. kapitolaCurtisovi dochází trpělivost. Tenhle muž lační po drobné, chlapecky vypadající Arlie a tuší víc, než si Arlie myslí...

 

Defekt - 14. kapitola

Defekt - 14. kapitolaArlie čeká překvapení... V hostinci Den a noc potká někoho, koho by rozhodně nečekala. Jen se jí zkříží plány. Curtis se zdá být jiný. Bohužel nebo díky bohu pro Charlie je chytřejší, než by si ona kdy připustila.

 

Defekt - 13. kapitola

Defekt - 13. kapitolaCurtis je v držení Madam v rudé kůži, která kolem sebe práská bičem a zneužívá Renegáty pro obchody i své choutky... Co asi bude s Arlie, která zůstala v jímce?

 

Defekt - 12. kapitola

Defekt - 12. kapitolaArlie je s Curtisem v Chudě příkladném městě a musí čelit něčemu velmi neočekávanému. Chtěla udělat ještě tolik věcí, ale nestihla to... Curtis se rval jako o život, ale přišel o svou Arlie... Těžko říci na jak dlouho.

 

Defekt - 11. kapitola

Defekt - 11. kapitolaArlie míří s Curtisem do Chudě příkladného města, kde ji čeká nejen nebezpečí, ale také vášeň a horkokrevné Curtisovo tělo, po kterém ona prahne. V této kapitole se dočká prvního polibku a přizná, čeho se tolik bojí... Děsí se sama sebe. Toho, jak na pevné mužné tělo reaguje. Ovšem Arlie skrývá tajemství a nikdy tak nemůže patřit Curtisovi.

 

Defekt - 10. kapitola

Defekt - 10. kapitolaRomantická a velmi něžná kapitola. Co dělat s dívkou, která je nezkažená a netuší, co obnáší polibek? Pokud muž nemá svědomí, dá se s ní dělat opravdu všechno. A co může být lepšího než zprznit nevinné děvčátko? Curtis je sám sebou a jen on ví, proč se rozhodl tak, jak se rozhodl a co má pro svou Charrie připravené.

 

Defekt - 9. kapitola

Defekt - 9. kapitolacurtis dokáže být nejen jemný, ale také temný a děsivý a to především, když svou Charrie chrání před někým, kdo ji ohrožuje zbraní. On si ji vybral - jenže co to znamená? A především, co to bude znamenat pro Arlie?

 

Defekt - 8. kapitola

Defekt - 8. kapitolaArlie už ví, jakými slovy Curtise nejlépe vystihnout. Ta slova jsou božský, nádherný, sexy, divoký a sexuální. Teď jen na vlastní kůži ochutnat, jak ta slova chutnají a neutíkat před tím vášnivým mužem, který pro ni má z nejasného důvodu slabost... A nebo nemá?

 

Defekt - 7. kapitola

Defekt - 7. kapitolaCurtis Sterch už dokázal Charlie šokovat - jak tím, co řekl, tak tím, co udělal. Ona ještě netuší, že on ji jen tak odejít nenechá. Má k tomu své důvody. Celou dobu byl sám, ale teď má svou Charrie...

 

Defekt - 6. kapitola

Defekt - 6. kapitolaRomantická kapitola plná nahé kůže, vlhkosti a touhy. Na Curtisovi je vidět, že je trpělivý milenec a do předehry dává všechno. Teď jen, aby nezkušená Arlie věděla, do čeho jde a přestala mluvit o tom, že se stane Dokonalou a na svého věznitele zapomene...

 

Defekt - 5. kapitola

Defekt - 5. kapitolaCurtis odvlekl Arlie do svého tábora, kde ji k sobě vine a nespouští ji ze svého dosahu. Neustálé doteky Arlie naprosto rozptylují. Cítí motýlky v břiše a poznává, že není jediná, která dokáže prožívat emoce... I divocí nekultitovaní lidé dokážou cítit lásku, radost i bolest a plakat pro někoho, koho skutečně milovali. Pro Arlie je to překvapení a nebude poslední. Čekají ji zajímavější věci.

 

Defekt - 4. kapitola

Defekt - 4. kapitolaCurtis vleče Arlie s sebou do tábora odpadlíků - těch nedokonalých a obyčejných, jejichž právo na život je hlavně na královském rozhodnutí. Arlie je bez sebe, nikdy nepoznala někoho tak bezcitného a vášnivého. A nikdy kvůli nikomu tolik neplakala a nebyla jím okouzlená až k zbláznění.

 

Defekt - 3. kapitola

Defekt - 3. kapitolaArlie zažívá první opojení z hříšné touhy a ačkoliv si to nechce připustit, je celá rozechvělá z divokého muže Curtise, který se stal jejím věznitelem. Bodejť by ne, když on je vysoký, svalnatý a krásný. Tak nedokonalý a dokonalý zároveň... Do toho by se snad zamiloval každý.

 

Defekt - 2. kapitola

Defekt - 2. kapitolaArlie je s Curtisem Sterchem, ze kterého je naprosto paf. Nikdy nepotkala někoho takového, jako je on. Zdá se být dokonalý, i když není. Zdá se být vším, o čem by dívka měla snít... A hlavně je nebezpečně inteligentní a žije ve světě, který je pro Arlie španělskou vesnicí.

 

Defekt - 1. kapitola

Defekt - 1. kapitolaArlie potkává dva divoké muže, kteří ji vyděsí k smrti. Philip, strážce tábora, je drsný chlapík, ale na Curtise Stercha, který se pohybuje jako šelma a vypadá tak, jako milenec v nejvášnivějších snech... Arlie po dlouhé době brečí a poznává, že i dokonalý svět má své vlastní defekty.

Novinka

Defekt - Prolog

Defekt - PrologArlie je brzy vzorná dívka, která se loučí s královským městem a vydává se vstříc dobrodružství a nebezpečí. Divočina a lidé, které královská garda lovi za jasnými účely, se jí mohou stát osudovými...

 

Slunce v žilách - 43. kapitola

Slunce v žilách - 43. kapitolaNa večírku, ze kterého nemusí vyváznout živí... Získají novou kořist, další klíč k tomu, aby dokázali jít dál a najít všechny pasti, které jim Oskar přichystal.

 

Slunce v žilách - 42. kapitola

Slunce v žilách - 42. kapitolaPozvání na večírek, které se neodmítá, i když je riskantní a pro některé možná i smrtelné...

 

Slunce v žilách - 41. kapitola

Slunce v žilách - 41. kapitolaAngela dočetla knihu... Kdo tento příběh zná, ví moc dobře, co to znamená a proč je tato kapitola vhodná jen od osmnácti let výš. ,o)) Ang a tajuplný upír Zack jsou zajímavým párem. Ona je až příliš svá, zatímco on je až přespříliš zásadový. Ale tady začnou trochu spolupracovat... ,o)

 

Slunce v žilách - 40. kapitola

Slunce v žilách - 40. kapitolaNový svět. Chester má schopnost, která mu později možná až příliš dobře poslouží proto, aby zabránil spoustě špatných věcí. A aby navždy zcela získal to, po čem nejvíc touží. Odpočinková kapitola, když se to tak vezme.

 

Slunce v žilách - 39. kapitola

Slunce v žilách - 39. kapitolaPřišla návštěva... Noví úhlavní nepřátelé, kteří se stanou potravou další dílů a té temné ironie, která opřádá děj.

 

Slunce v žilách - 38. kapitola

Slunce v žilách - 38. kapitolaJak pokračuje život slepé ironické dívky, která poznává, že bez slepeckého psa je život těžký... Ovšem naštěstí má u nohou upíra. Řetěz od jeho obojku drží pevně v dlaních. Čeká je návštěva, která rozehraje velkou show...

 

Slunce v žilách - 37. kapitola

Slunce v žilách - 37. kapitolaMladičká prostitutka Angela marně svádí chladného zásadového upíra. Zatímco ona chce cítit jeho tělo na svém, tak on touží po úctě a rovném vztahu. Zvláštní to upír... Jakápak asi skrývá tajemství?

 

Slunce v žilách - 36. kapitola

Slunce v žilách - 36. kapitolaKapitola o Nad-upírovi Chesterovi, který pečuje o svou Maličkou, které brutálně zabil rodiče, když jí byly dva roky. Díky tomu je ta dívenka ironická a prská po každé, když se jí někdo snaží pomoci. Právě teď si vylévá zlost na svém nejlepším příteli Dickovi, do kterého je zamilovaná a který bude vždycky po Chazzym na druhém místě. Nazývá ho svou první lidskou láskou a právě teď ho nemůže ani vystát!

 

Slunce v žilách - 35. kapitola

Slunce v žilách - 35. kapitolaMladičká prostitutka Angela už je skoro jako jeptiška. Touží po fyzické blízkosti svého milého, který ovšem dává přednost pozvolnému poznávání a jí už z toho začíná mít hrozně. Dostane ho tentokrát do postele? A při té vší touze se nám začíná odkrývat Zackovo tajemství...

 

Slunce v žilách - 34. kapitola

Slunce v žilách - 34. kapitolaTatínek Ball se o svou holčičku postará.

Postará se, aby se mu prostitutka nepletla do cesty a nekazila mu budoucí manželku.

 

Slunce v žilách - 33. kapitola

Slunce v žilách - 33. kapitolaDi žije... Jestli se tomu dá říkat život.

 

Slunce v žilách - 32. kapitola

Slunce v žilách - 32. kapitolaHlavní hrdinka Diana se ztratila... Někdo ji unesl. Někdo, kdo na ni celou dobu číhal a toužil po něčem, co ona vlastní. Upíři jsou úskočná a trpělivá stvoření - alespoň ti, kteří se osudem vlečou za Chesterem a jsou rozhodnuti jít si za svým.

 

Slunce v žilách - 31. kapitola

Slunce v žilách - 31. kapitolaVinnie má pro Dicka překvapení, které atmosféru domu změní na úlisnou a nechápavou. Kdo by si dobrovolně přál být upírem, když lidskost je tak povznášející? Natolik povznášející, že nejlidštější upír dokáže létat a mizet...

 

Slunce v žilách - 30. kapitola

Slunce v žilách - 30. kapitolaPro všechny, kteří si zamilovali pár - Zachariáš a Angela. Určitě je potěší, jak krásně se k sobě chovají. Angela už touhou po sexu nemůže ani spát, tak copak na to náš zasádový upír?

 

Slunce v žilách - 29. kapitola

Slunce v žilách - 29. kapitolaKde nic není, ani smrt nebere... Chester má obdivovatelku a jeho ženě je to samozřejmě proti srsti. Ovšem mnohem záludněji reaguje její sestra, tichá myš...

 

Slunce v žilách - 28. kapitola

Slunce v žilách - 28. kapitolaChester oplakává svou drahou a zesnulou. Dům je plný upírů, kterým by nikdo nechtěl přijít na oči a hlavně na chuť. Jsou nekultivovaní, jsou ostří a jsou zlí a je mezi nimi šperk... Abs se vrací do hry nebo z ní možná nikdy nevystoupila a kdo ví, kdo všechno byl koly osudu zničen a přetvořen.

 

Slunce v žilách - 27. kapitola

Slunce v žilách - 27. kapitolaBarevná kapitola plná radosti, nadšení, morbidních řečiček... A v neposlední řadě nám Di ukáže něco ze své minulosti. Říkala, že byla sama, ale ... měla kamarádku. Jednou se tahle vzpomínka bude hodit a uvidíme, kdo si na to vzpomene. ,o)

 

Slunce v žilách - 26. kapitola

Slunce v žilách - 26. kapitolaDlouhá kapitola a pokud ji mám shrnout, tak... Žádné násilí, žádná smrt, i když je akční. Láska a emoce, vítání a vzpomínání a celé se to odehrává v ponurém zatuchlém sklepě... Kdo se nebojí, může do sklepa. ,o) V tom našem najde hromadu příšer - Dicka, tatínka Balla, Vinnie, ironickou Di a pomatenou Des, Chazzyho, Angelu, nápomocného Zacka a, ty vole, Mikea!

Krásné čtivo... ,o)

 

Slunce v žilách - 25. kapitola

Slunce v žilách - 25. kapitolaStručně řečeno... Zabil svou milovanou lásku nebo nezabil? Bude se ironicky osud opakovat znova? Protože už jednou zabil ženu, kterou miloval a se kterou čekal dítě. Zničil svou milovanou Eleanor a nyní stejným způsobem možná skončí její dcera Di, která se pro Chestera stala jediným světlem jeho života...

 

Slunce v žilách - 24. kapitola

Slunce v žilách - 24. kapitolaPro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Chensiekova oblíbená kapitola z pohledu Diany. Snažila jsem se, aby text byl nabušený emocemi, dravostí, zoufalstvím i poslední nadějí... Je tu další klíč k pochopení a také poznáme Chestera... Eleanořina Chestera, který dříve mučil tak, jak se Dianě ani nezdálo. Násilí, erotika a jednostranná láska jsou lákadlem pro toho, kdo chce zjistit, co se děje... A co hrozného se dít bude. Pokud ovšem toto není poslední kapitola z pohledu Diany, jelikož...

 

Slunce v žilách - 23. kapitola

Slunce v žilách - 23. kapitolaSlibovaná akční kapitola, kde dojde na boj upíra proti upírům a kdopak je ten, proti kterému se musí bránit? Překvapení... :o) Rozhodně nepůjde o nic něžného, protože upíři jsou násilná stvoření a servítky si neberou. Chesterovi a jeho přátelům se nedaří... Desire ovládá nějaký maniak, jeden upír je šílený a jeho milované maličké hrozí smrt... Všechno jednou skončí a kdo ví, kdo to přežije...

 

Slunce v žilách - 22. kapitola

Slunce v žilách - 22. kapitolaCristoball se bojí použít svou vlastnost, aby se podíval Desire do hlavy. Bojí se oprávněně, protože tu nebohou šedou myšku skutečně někdo ovládá a proto se chová jako smyslů zbavená...

 

Slunce v žilách - 21. kapitola

Slunce v žilách - 21. kapitolaDesire je klíč... Kdopak to podle jejího chování poznal? :o) V našem klidném domě se něco děje... Nick a Joe jsou po smrti, ovšem někdo pokračuje v plánu... Co je to za plán? A kdo ho vymyslel? Tohle je běh na dlouhou trať a někdo bude ještě hodně trpět... Užijte si pár posledních klidných kapitol, protože brzy začne peklo, na které se těším! :o)

 

Slunce v žilách - 20. kapitola

Slunce v žilách - 20. kapitolaA všichni už ví o tom, který zvrácený pár souložil na střeše... Samozřejmě to také každého náležitě pobaví, zatímco Angela, naše mladičká prostitutka, tiše závidí. Také by chtěla sex s tím tajemným upírem, kterého jí její bývalý přihrál, jenže ouvej... Zack je velmi zásadový upír a skrývá tajemství...

 

Slunce v žilách - 19. kapitola

Slunce v žilách - 19. kapitolaBude se konat svatba? Bude si tatínek brát svou holčičku? A čím je zázračná Nad-upíří krev? Chester a Diana se snaží svoje Nad-upíří dítko přesvědčit, že vražda bratra by rozhodně nebyla to nejlepší... ,o))

 

Slunce v žilách - 18. kapitola

Slunce v žilách - 18. kapitolaPro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Chester a Diana... Tenhle pár prochází zajímavým obdobím. Upíří dítka jsou zlobivá - jedno úzkostné, druhé krvelačné, které napadá i vlastní matku. Těhotenství se zhoršuje. Nebudeme malovat čerta na zeď, ale myslím, že se děj svažuje k něčemu nehezkému... Možná přijde smrt a s ním i zármutek. Kdo ví...

 

Slunce v žilách - 17. kapitola

Slunce v žilách - 17. kapitolaPro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Cristoball je pedofilní náruživý upír, který se zamiloval do dívenky, která svým vzezřením i psychikou připomíná malou holčičku. Je to její tatínek, brzy to bude její manžel, pokud se ovšem v téhle kapitole dožije druhého dne... Dick, Vinniin bratr, ho nejspíš roztrhne na dvě části a šetřit ho rozhodně nebude.

 

Slunce v žilách - 16. kapitola

Slunce v žilách - 16. kapitolaPro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Angela je prvotřídní mladičká prostitutka, které to s Ballem už neklape, takže její nový objev, který jí dohodili "přátelé upíři", se kolem ní stále motá. Je tajemný, chladný a klidný... Skrývá toho víc, než se zdá a v téhle kapitolce už se to trochu ukáže... Kdo umí číst mezi řádky?

 

Slunce v žilách - 15. kapitola

Slunce v žilách - 15. kapitolaPro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Netradiční milenecký pár - Chester a Di - nemají lehký život. Chazzy je násilnický Nad-upír, který se se svou novou náturou snaží vyrovnat a navíc je až po uši zamilovaný do Diany, jež se chce rozvádět...

 

Slunce v žilách - 14. kapitola

Slunce v žilách - 14. kapitola Pro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Netradiční milenecký pár - Chester a Di - nemají lehký život. Mimo nepřátel, kteří jim ztrpčují chvíle, se začíná naplňovat Oskárkova předpověď... Osud, který pro ně připravil. Tento upíří příběh je jen dalším kouskem, odkrývajícím letité tajemství a ironii osudu, která donutila vraha zamilovat se do své kořisti...

Kdopak má rád pár Vinnie a Cristoball? Tatínek Ball svou holčičku moc zbožňuje, přímo zvráceně. Nevím, jak Vy, ale já tomu našemu chlípnému pedofilnímu upírovi držím pěsti, ať mu to vyjde... :o)

 

Slunce v žilách - 13. kapitola

Slunce v žilách - 13. kapitolaPro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Netradiční milenecký pár - Chester a Di - nemají lehký život. Mimo nepřátel, kteří jim ztrpčují chvíle, se začíná naplňovat Oskárkova předpověď... Osud, který pro ně připravil. Tento upíří příběh je jen dalším kouskem, odkrývajícím letité tajemství a ironii osudu, která donutila vraha zamilovat se do své kořisti...

Chester a Diana... Něco, co by nikdo nečekal. Láska nestačí a přichází nevyhnutelné.

 

Slunce v žilách - 12. kapitola

Slunce v žilách - 12. kapitolaPro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Netradiční milenecký pár - Chester a Di - nemají lehký život. Mimo nepřátel, kteří jim ztrpčují chvíle, se začíná naplňovat Oskárkova předpověď... Osud, který pro ně připravil. Tento upíří příběh je jen dalším kouskem, odkrývajícím letité tajemství a ironii osudu, která donutila vraha zamilovat se do své kořisti...

Chester a Diana... Zkažený sebestředný egoistický upír, kterému na frak dala pokorná maličká. Di je prostě číslo a on ji snad proto tolik miluje, i když na povrchu vypadá, jako chladný masový vrah...

 

Slunce v žilách - 11. kapitola

Slunce v žilách - 11. kapitolaPro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Netradiční milenecký pár - Chester a Di - nemají lehký život. Mimo nepřátel, kteří jim ztrpčují chvíle, se začíná naplňovat Oskárkova předpověď... Osud, který pro ně připravil. Tento upíří příběh je jen dalším kouskem, odkrývajícím letité tajemství a ironii osudu, která donutila vraha zamilovat se do své kořisti...

Cristoball a jeho nevinná holčička. Tatínek je smutný...

 

Slunce v žilách - 10. kapitola

Slunce v žilách - 10. kapitolaPro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Netradiční milenecký pár - Chester a Di - nemají lehký život. Mimo nepřátel, kteří jim ztrpčují chvíle, se začíná naplňovat Oskárkova předpověď... Osud, který pro ně připravil. Tento upíří příběh je jen dalším kouskem, odkrývajícím letité tajemství a ironii osudu, která donutila vraha zamilovat se do své kořisti...

Angela a její nový zásadový upír Zachary, kterého chce svést... Podaří se jí to?

 

Slunce v žilách - 9. kapitola

Slunce v žilách - 9. kapitolaPro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Netradiční milenecký pár - Chester a Di - nemají lehký život. Mimo nepřátel, kteří jim ztrpčují chvíle, se začíná naplňovat Oskárkova předpověď... Osud, který pro ně připravil. Tento upíří příběh je jen dalším kouskem, odkrývajícím letité tajemství a ironii osudu, která donutila vraha zamilovat se do své kořisti...

Erotická kapitola - Chester a jeho maličká... Upíří výchova prospívá kořisti a sexu, ale nikoliv lásce. Náš Nad-upír Chazzy má poslušnou ženu, která je oddaná jen jemu a to se mu zase nelíbí!

 

Slunce v žilách - 8. kapitola

Slunce v žilách - 8. kapitolaPro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Netradiční milenecký pár - Chester a Di - nemají lehký život. Mimo nepřátel, kteří jim ztrpčují chvíle, se začíná naplňovat Oskárkova předpověď... Osud, který pro ně připravil. Tento upíří příběh je jen dalším kouskem, odkrývajícím letité tajemství a ironii osudu, která donutila vraha zamilovat se do své kořisti...

Jak pokračuje vztah psychicky dětské Vinnie a jejího tatínka Cristoballa?

 

Slunce v žilách - 7. kapitola

Slunce v žilách - 7. kapitolaPro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Netradiční milenecký pár - Chester a Di - nemají lehký život. Mimo nepřátel, kteří jim ztrpčují chvíle, se začíná naplňovat Oskárkova předpověď... Osud, který pro ně připravil. Tento upíří příběh je jen dalším kouskem, odkrývajícím letité tajemství a ironii osudu, která donutila vraha zamilovat se do své kořisti...

Chester a Di... Jak jedna pitomá vzpomínka může zkazit celý život. Angela a Zachariáš - chceš sex nebo upíra, který ocení tvou duši?

 

Slunce v žilách - 6. kapitola

Slunce v žilách - 6. kapitolaPro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Netradiční milenecký pár - Chester a Di - nemají lehký život. Mimo nepřátel, kteří jim ztrpčují chvíle, se začíná naplňovat Oskárkova předpověď... Osud, který pro ně připravil. Tento upíří příběh je jen dalším kouskem, odkrývajícím letité tajemství a ironii osudu, která donutila vraha zamilovat se do své kořisti...

Diina tajná láska...

 

Slunce v žilách - 5. kapitola

Slunce v žilách - 5. kapitolaPro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Netradiční milenecký pár - Chester a Di - nemají lehký život. Mimo nepřátel, kteří jim ztrpčují chvíle, se začíná naplňovat Oskárkova předpověď... Osud, který pro ně připravil. Tento upíří příběh je jen dalším kouskem, odkrývajícím letité tajemství a ironii osudu, která donutila vraha zamilovat se do své kořisti...

Diina nová schopnost...

 

Slunce v žilách - 4. kapitola

Slunce v žilách - 4. kapitolaPro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Netradiční milenecký pár - Chester a Di - nemají lehký život. Mimo nepřátel, kteří jim ztrpčují chvíle, se začíná naplňovat Oskárkova předpověď... Osud, který pro ně připravil. Tento upíří příběh je jen dalším kouskem, odkrývajícím letité tajemství a ironii osudu, která donutila vraha zamilovat se do své kořisti...

Angela a její nový kamarád Zack... Naše mladička prostitutka bude ještě valit oči, koho jí to Cristoball sehnal!

 

Slunce v žilách - 3. kapitola

Slunce v žilách - 3. kapitolaPro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Netradiční milenecký pár - Chester a Di - nemají lehký život. Mimo nepřátel, kteří jim ztrpčují chvíle, se začíná naplňovat Oskárkova předpověď... Osud, který pro ně připravil. Tento upíří příběh je jen dalším kouskem, odkrývajícím letité tajemství a ironii osudu, která donutila vraha zamilovat se do své kořisti...

Angela si prohlíží nového upíra, který se má stát jejím nápadníkem... Ovšem on netuší, že zatímco jí nabízí přátelství, tak ona touží po tělesné blízkosti.

 

Slunce v žilách - 2. kapitola

Slunce v žilách - 2. kapitolaPro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Netradiční milenecký pár - Chester a Di - nemají lehký život. Mimo nepřátel, kteří jim ztrpčují chvíle, se začíná naplňovat Oskárkova předpověď... Osud, který pro ně připravil. Tento upíří příběh je jen dalším kouskem, odkrývajícím letité tajemství a ironii osudu, která donutila vraha zamilovat se do své kořisti...

Nový upír Zack poznává netradiční upíří společnost a nechce přijmout fakt, že existuje mýtus - Šťastná krev. Angela zatím spí, ale v další kapitole se nám probouzí a naši hrdinové musí upíra s fialovýma očima trochu poinformovat, aby mladičkou prostitutku zvládnul...

 

Slunce v žilách - 1. kapitola

Slunce v žilách - 1. kapitolaPro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Netradiční milenecký pár - Chester a Di - nemají lehký život. Mimo nepřátel, kteří jim ztrpčují chvíle, se začíná naplňovat Oskárkova předpověď... Osud, který pro ně připravil. Tento upíří příběh je jen dalším kouskem, odkrývajícím letité tajemství a ironii osudu, která donutila vraha zamilovat se do své kořisti...

Nad-upír a jeho maličká... Koho jejich zajímavý vztah nadchnul, ten se může těšit na jeho pokračování, i když... Kdoví, co jim osud nachystal.

Novinka

Slunce v žilách - Prolog

Slunce v žilách - PrologPro čtenáře od 18 let! Spolupráce s autorkou Wish!

Netradiční milenecký pár - Chester a Di - nemají lehký život. Mimo nepřátel, kteří jim ztrpčují chvíle, se začíná naplňovat Oskárkova předpověď... Osud, který pro ně připravil. Tento upíří příběh je jen dalším kouskem, odkrývajícím letité tajemství a ironii osudu, která donutila vraha zamilovat se do své kořisti...

Eroticko-romantická povídka začíná Prologem... Vzpomínkou z minulosti, která v sobě nese chlad a bezcitnost... Upír Oskar byl legendou a nikoliv jen tak pro nic za nic.

Věnováno všem, kteří se na pokračování těší a nenechají si ho ujít. Děkujeme za Váš zájem a doufáme, že v našem světě vydržíte až do navršení osudu...

Novinka

Láska ve větru - Epilog

Láska ve větru - Epilog
Pro čtenáře od 18 let!

Upíří román, který je plný emocí. Je nacpaný láskou, erotikou, násilím a nenávistí, která už trvá roky a přesto je tak intenzivní!(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Epilog... Tentokrát na triku spoluatorky Wish. :o)

 

Láska ve větru - 70. kapitola

Láska ve větru - 70. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Upíří román, který je plný emocí. Je nacpaný láskou, erotikou, násilím a nenávistí, která už trvá roky a přesto je tak intenzivní!(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola s názvem: ČLOVĚK

Nová postava... Upír s fialovýma očima. Další tajemství, které se pomalu začíná rozmotávat. Kdo na to přijde jako první?

 

Láska ve větru - 69. kapitola

Láska ve větru - 69. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Upíří román, který je plný emocí. Je nacpaný láskou, erotikou, násilím a nenávistí, která už trvá roky a přesto je tak intenzivní!(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola s názvem: Tatínek se o tebe postará...

Pedofilní upír Cristoball zaučuje svou holčičku... Kapitola plná erotiky. Vinnie byla zneužívaná a je na Ballovi, aby jí dal nové a hezké zkušenosti.

 

Láska ve větru - 68. kapitola

Láska ve větru - 68. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Upíří román, který je plný emocí. Je nacpaný láskou, erotikou, násilím a nenávistí, která už trvá roky a přesto je tak intenzivní!(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola s názvem: Chtěla bych kamaráda...

Upír musí svou paní náležitě ocenit a milovat... A možná se i daří. Naše mladičká prostitutka Angela ztratila svého Cristoballa, ale ... co když na ni čeká někdo jiný? Pro ni vhodnější?

 

Láska ve větru - 67. kapitola

Láska ve větru - 67. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Upíří román, který je plný emocí. Je nacpaný láskou, erotikou, násilím a nenávistí, která už trvá roky a přesto je tak intenzivní!(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola s názvem: Ano, jsem více upíří, ale...

Po delší době konečně další díly... Díky, že Váš zájem neopadá. :o) Diana se odpoutala od zoufalství, že nemůže mít dítě a znovu začíná bojovat. Chester svou upíří stránku moc nezvládá. Být Nad-upírem není lehké.

 

Láska ve větru - 66. kapitola

Láska ve větru - 66. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Upíří román, který je plný emocí. Je nacpaný láskou, erotikou, násilím a nenávistí, která už trvá roky a přesto je tak intenzivní!(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola s názvem: Užívej si svobody

Chester a Diana mají problémy. Jelikož potratila své třetí upíří dítě, když ji dva násilní a zvrhlí upíří týrali, nedaří se jí znovu otěhotnět. A ona si Chazzyho dítě přeje z celého srdce a je nešťastná... Natolik, že ji to odprošťuje od jejího upířího manžela.

 

Láska ve větru - 65. kapitola

Láska ve větru - 65. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Upíří román, který je plný emocí. Je nacpaný láskou, erotikou, násilím a nenávistí, která už trvá roky a přesto je tak intenzivní!(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola s názvem: Moje holčička

Trojlístek se nám rozmotává a někdo zůstává stranou... Jak to Cristoball nakonec vyřešil, nebo to spíše děvčata vyřešila za něj? Diana je nešťastná, po tom všem, co si prožila, není s vrahem svých rodičů šťastná tak, jak si představovala... Její Nad-upír ovšem není bůh, aby zvládnul všechno.

 

Láska ve větru - 64. kapitola

Láska ve větru - 64. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Upíří román, který je plný emocí. Je nacpaný láskou, erotikou, násilím a nenávistí, která už trvá roky a přesto je tak intenzivní!(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola s názvem: Špinavé holčičky nemají maminku...

Hlavní aktéři téhle zamotané kapitoly? Angela, prvotřídní mladičká prostitutka. Cristoball, upír, který má svědomí a pedofilní sklony. Vinnie, léta týraná třiadvacetiletá dívenka, která neměla šanci dospět...

 

Láska ve větru - 63. kapitola

Láska ve větru - 63. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Upíří román, který je plný emocí. Je nacpaný láskou, erotikou, násilím a nenávistí, která už trvá roky a přesto je tak intenzivní!(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola s názvem: Špinavé holčičky nemají maminku...

Di dává Chazzymu zabrat a má přání, které Chazzymu rozsvítí očička. Za to Vinnie a Angela jsou v situaci, kdy boj o pedofilního upíra Balla začíná nabírat na obrátkách a jen jedna může zvítězit a získat ho... Kdo vyhraje? Bojující Angela nebo nedospělá týraná Vinnie?

 

Láska ve větru - 62. kapitola

Láska ve větru - 62. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Upíří román, který je plný emocí. Je nacpaný láskou, erotikou, násilím a nenávistí, která už trvá roky a přesto je tak intenzivní!(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola s názvem: Proč je tak zlý?

Podívejme se na náš trojlístek... Mladičká prostitutka Angela bojuje o chladného upíra s duši - Cristoballa, který je ovšem až po uši poblázněný do dívenky, která díky týrání, má rozum dítěte.

 

Láska ve větru - 61. kapitola

Láska ve větru - 61. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Upíří román, který je plný emocí. Je nacpaný láskou, erotikou, násilím a nenávistí, která už trvá roky a přesto je tak intenzivní!(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola s názvem: Bolí to?

Podívejme se na náš trojlístek... Angela, Ball a Vinnie a také Chester, Diana a Dick... Láska, kde jsou dva málo. ,o))

 

Láska ve větru - 60. kapitola

Láska ve větru - 60. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Upíří román, který je plný emocí. Je nacpaný láskou, erotikou, násilím a nenávistí, která už trvá roky a přesto je tak intenzivní!(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola s názvem: Přece lásku na celý život...

Diana a Chester prožívají poslední svatební noc... A zatímco si užívají lásky, netuší, že přichází zkáza a zmar... Pěkné čtivo ,o)

 

Láska ve větru - 59. kapitola

Láska ve větru - 59. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíři skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola s názvem: Ballůů...

Jak pokračuje vztah pedofilního upíra Cristoballa, který je až po uši zamilován do třiadvacetileté Vinnie, která má dětskou duši? Má to těžké, protože ho uhání mladičká prostitutka Angela, která ho chce jenom pro sebe!

 

Fire Story - 10. kapitola

Fire Story - 10. kapitolaDo světa, kde žijí divotvorci, přišla zkáza a zmar... Tedy Fire a Gine, kteří systematicky svými nešťastnými náhodami a průšvihy likvidují ten harmonický, nezištný a milý svět. Vládce je díky nim nešťastnější a kdyby mohl, nejspíš by se podpálil sám, aby té hanbě utekl. Komická kapitola, ve které Fire dělá průšvih za průšvihem a Gine perlí svými zachrannými akcemi. Přeji pěkné čtení ,o)

 

Láska ve větru - 58. kapitola

Láska ve větru - 58. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíři skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

"Svatební" kapitola s názvem: A mohl bych tě pomazlit? Dovolíš mi to?

Diana a Chester prožívají svou romanticko-erotickou chvilku o svatební noci... A Cristoball musí řešit Angelinin výstup a starat se o svou holčičku. Marně potlačuje své pedofilní pudy, protože to v něm je. Jako upír není schopný se s tím vypořádat a je tak šťastný, díky dětské Vinnie, která mu vlévá do žil otcovství a nechává ho o sebe pečovat... Pěkné čtivo :o)

 

Láska ve větru - 57. kapitola

Láska ve větru - 57. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíři skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

"Svatební" kapitola s názvem: A kdo jiný!

Konečně už vychází najevo, kdo je Zion! A především, kdo je upír, který si hrál na Dianina pána a týral ji. Díky němu Chester a Diana přišli o své nenarozené třetí dítě. A nyní je na řadě pomsta... A ta bude, protože Chester se nám trošičku změnil a za to může děkovat upířímu obřadu... Přeji pěkné čtivo :o)

 

Láska ve větru - 56. kapitola

Láska ve větru - 56. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíři skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

"Svatební" kapitola s názvem: Ano!

Svatba je v plném proudu a láska se pomalu propíná do prostoru a pohlcuje, jak upíry, tak i lidi. Všechno je tak kouzelné a oslňující, že nelze odolat... Především, když na zemi klečí upír s obojkem a chce si vzít svou lásku, svou Šťastnou krev! Snad se bude líbit... ,o)

 

Fire Story - 9. kapitola

Fire Story - 9. kapitolaPo delší době přináším pokračování příběhu FIRESTORY! Fire neusnula na vavřínech a stále se pachtí v dobrodružných průšvizích. Nyní je o to zábavnější pozorovat, jak se spolu s komickým Ginem snaží prokousat podivným světem, který jim dává pořádně zabrat. Dějí se jim takové legrační věci, které by nikdo z nich neočekával. Přeji hezkou zábavu na jejich účet a pěkný relax ,o)

 

Láska ve větru - 55. kapitola

Láska ve větru - 55. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíři skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola s názvem: Maminko, tatínku, odpusťte mi... Zklamala jsem Vás.

Cristoball má svou holčičku Vinnie, ale jak se o ni asi stará? Jak se může starat upír s pedofilními sklony o nevyspělou nevinnou dívenku? A Diana se připravuje na svatbu. Stačí jen vstoupit a nechat se obklopit vůní lilií, s pohledem na svého vyvoleného... Na vraha svých rodičů.

 

Láska ve větru - 54. kapitola

Láska ve větru - 54. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíři skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)
Kapitola s názvem: JENOMŽE SE Z TEBE STAL PEDOFIL! Diana opět překvapuje a svatbu už má vymyšlenou do puntíku! Dick se svěřuje o tom, jak zabil Chesterovu malou sestřičku... Kruté vzpomínání. A Vinnie, křehká a mírně zaostalá dívenka, která potřebuje dospět, našla svého nového majitele!

 

Láska ve větru - 53. kapitola

Láska ve větru - 53. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíři skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)
Kapitola s názvem: DOKONALEJ UPÍŘÍ MAZLÍK, NEMYSLÍŠ? Trochu akčnější a erotičtější kapitolka, ve které Chester svou maličkou řádně zkrotí a Angela si uvědomí, že to s Cristoballem neskoulí tak snadno, jak si původně myslela. On je prostě upír, nikoliv pitomec.

 

Láska ve větru - 52. kapitola

Láska ve větru - 52. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíři skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)
Kapitola s názvem: JSI JENOM KOŘIST! Chester vymyslel, jak to zvládnout se svatbou, ale ... každý dobrý skutek, nechť je po zásluze potrestán. Diana ho opět překvapí. To ona umí.

 

Láska ve větru - 51. kapitola

Láska ve větru - 51. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíři skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)
Kapitola s názvem: PROČ JÁ! Když se upír zamiluje a jeho vyvolená ho nechce...

 

Láska ve větru - 50. kapitola

Láska ve větru - 50. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)
Kapitola s názvem: TA MI TAK PIJE KREV! Drsný upír Cristoball se zamiloval do mladičké prostitutky Angely, která ho však nechce. Jediné, co od něj potřebuje je jeho jed, aby mohla přežít, ale to se mu nelíbí... Nejraději by ji měl celou jen pro sebe, ovšem ona je zvyklá se rozdávat a nechce být jeho.

 

Láska ve větru - 49. kapitola

Láska ve větru - 49. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)
Kapitola s názvem: ŠÍLENÉ, CO S NÍ DOKÁŽOU UDĚLAT MOJE MAJETNICKÉ SKLONY! Di je po dlouhé době šťastná... Její upír se neovládl a začal jednat jako její pán.

 

Zlodějky času - 4. Zápisek

Zlodějky času - 4. ZápisekČtyři kamarádky cestují časem, aby upravily budoucnost jednoho mrzouta a zachránily jeho mrtvou ženu. Čeká je cesta plná nesnází, kterými se amatérské cestovatelky v čase musí prokousat. Povídka, kterou jsem psala v roce 2005, nyní ji pouze předělávám do podoby OS.

Čtvrtý zápisek... Den naplněný průšvihy až k prasknutí. Devli je vážně číslo a se svými kamarádkami "voře", co může!

 

Zlodějky času - 3. Zápisek

Zlodějky času - 3. ZápisekČtyři kamarádky cestují časem, aby upravily budoucnost jednoho mrzouta a zachránily jeho mrtvou ženu. Čeká je cesta plná nesnází, kterými se amatérské cestovatelky v čase musí prokousat. Povídka, kterou jsem psala v roce 2005, nyní ji pouze předělávám do podoby OS.

Třetí zápisek.. Plný rádoby vtipných komentářů od hlavní blonďaté hrdinky Devli, která je ohledně výletu do minulosti skeptická. Jenže v tomto díle se vyráží...

 

Láska ve větru - 48. kapitola

Láska ve větru - 48. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola s názvem: JÁ BYCH TĚ MUSEL ZABÍT, MILÁČKU... Angela a její život po boku drsného a krutého upíra Cristoballa, který si díky svým pedofilním sklonům hraje na jejího otce. Má jedno tajemství, o kterém neví ani on sám...

 

Láska ve větru - 47. kapitola

Láska ve větru - 47. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola s názvem: BUDEŠ CELÁ MOJE, JEŠTĚ VÍC, NEŽ TEĎKA! Diana je stále trochu paranoidní a Chazzymu v krvi koluje jed, který někdo zákeřně nalil do alkoholu. To není zrovna dobrá kombinace, ovšem oba jsou na tom stále lépe, než mladičká prostitutka Angela...

 

Zlodějky času - 2. Zápisek

Zlodějky času - 2. ZápisekČtyři kamarádky cestují časem, aby upravily budoucnost jednoho mrzouta a zachránily jeho mrtvou ženu. Čeká je cesta plná nesnází, kterými se amatérské cestovatelky v čase musí prokousat. Povídka, kterou jsem psala v roce 2005, nyní ji pouze předělávám do podoby OS.

Druhý zápisek... A v dalším už vyrážíme do minulosti! Poslední prázdniny začínají! Díky strýci hlavní hrdinky se pro naše čtyři zlodějky času zrodí dobrodružství, do kterého se zrovna dvakrát nehrnou... Kdo by také věřil na cesty časem?

 

Zlodějky času - 1. Zápisek

Zlodějky času - 1. ZápisekČtyři kamarádky cestují časem, aby upravily budoucnost jednoho mrzouta a zachránily jeho mrtvou ženu. Čeká je cesta plná nesnází, kterými se amatérské cestovatelky v čase musí prokousat. Povídka, kterou jsem psala v roce 2005, nyní ji pouze předělávám do podoby OS. Je plná humoru, doporučuji jako oddechové zábavné čtení.

Poslední prázdniny začínají! Díky strýci hlavní hrdinky se pro naše čtyři zlodějky času zrodí dobrodružství, do kterého se zrovna dvakrát nehrnou... Kdo by také věřil na cesty časem?

 

Láska ve větru - 46. kapitola

Láska ve větru - 46. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola s názvem: MŮJ PANE! Jak přesvědčí netrpělivý upír vystrašenou dívku o tom, že právě on je ten pravý? Ten, koho chce? Sám je pořádně pod parou, tak bude těžké nepoužít násilí a ukázat jí lásku...

 

Láska ve větru - 45. kapitola

Láska ve větru - 45. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola s názvem: TYS ZABIL MÉHO PÁNA, TEĎ JÁ ZABIJU TEBE! Zdá se, že ten zlý a násilnický upír vítězí... Tak jako zlo ve světě.

 

Láska ve větru - 44. kapitola

Láska ve větru - 44. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola s názvem Baltazare... V domě plném upírů začíná být po čertech horko. Někdo má velmi dobře vymyšlený plán, jak získat to, co chce. Ustavičně na něm pracuje a získá vše, co patří Chesterovi, upírovi, kterému vdechli duši.

 

Láska ve větru - 43. kapitola

Láska ve větru - 43. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola s názvem Oskar vypovídá o bouřce, kterou Diana ztropila... A že to stálo za to! Ztrestá ji Chester za její bezprostřední chování nebo bude naopak rád? Ať je to, jak je to, milý ďábelský přítel, upír, který se sám tituloval na Diina pána, se hlásí o slovo a pouští hrůzu v tom pravém smyslu slova...

 

Láska ve větru - 42. kapitola

Láska ve větru - 42. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kdo je Zion? Už máme vysvětlení, ovšem ... Možná se Dexter plete a viděl někoho úplně jiného, někoho, kdo má prsty v Dianině týrání. Angela a Cristoball... Diana je je Angelinina jediná možnost na normální život, ale dokáže ovečka obhájit jinou kořist?

 

Láska ve větru - 41. kapitola

Láska ve větru - 41. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola popisující vztah mladičké prostitutky Angely a násilnického upíra Cristoballa, který má pedofilní a majetnické sklony, díky nimž Ang nemusí přežít... Tak jak z toho ven?!

 

Láska ve větru - 40. kapitola

Láska ve větru - 40. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Láska k bližnímu se trestá... Žárlivost jejího upířího pána se projevuje tradičním způsobem, jen ty znaky jsou poněkud chaotické, protože přece není možné, že by byl Oskar naživu nebo ano?

 

Láska ve větru - 39. kapitola

Láska ve větru - 39. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Chester se kochá svou zvrácenou maličkou a Angela plánuje útěk od brutálního upíra, který ničí její tělo i ducha.

 

Láska ve větru - 38. kapitola

Láska ve větru - 38. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Upíří násilí a sexuální náruživost pokračuje... Cristaball projevuje své upíří já, zatímco Chester přemýšlí, jak žít s vrahem své malé Susan pod jednou střechou.

 

Láska ve větru - 37. kapitola

Láska ve  větru - 37. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Bolestná kapitola, kde se dozvídáme kdo je Susan a proč tak zapadá do společnosti srdceryvných upírů a lidí, kteří žijí v jednom domě pospolu a prožívají své nemalé tajemství a hrůzné činy.

 

Láska ve větru - 36. kapitola

Láska ve větru - 36. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Cristoball a Diana? Jak to vlastně dopadlo... A hlavní hřeb kapitoly! Přivítejme Dickova následovníka, který...

 

Láska ve větru - 35. kapitola

Láska ve větru - 35. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Už víme, kdo je Lilien. Diana dává Chazzymu pořádně do těla a on by si tak moc přál, aby ji nikdy nezměnil... A možná máme nový pár... Diana a Cristoball, upír, který je sám sebou a to především, když má na klíně malou holčičku...

 

Láska ve větru - 34. kapitola

Láska ve větru - 34. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Dohady ohledně upířího obřadu ... a tajemství jménem Lilien!

 

Láska ve větru - 33. kapitola

Láska ve větru - 33. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola, kde se pere štěstí se zděšením, ale snad to dobře dopadne :o) Dick a Desire se milují a je na čase přát jim to... :o)

 

Láska ve větru - 32. kapitola

Láska ve větru - 32. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Erotická kapitola... Co je to Nirvána? Další Diino tajemství, schopnost nebo něco předvídatelného?

 

Láska ve větru - 31. kapitola

Láska ve větru - 31. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Hádanka jménem Lilien. Krutá upíří posedlost a touha, která dává životu smysl.

 

Láska ve větru - 30. kapitola

Láska ve větru - 30. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Desire náhle ví nějak moc věcí a zdá se, že na jejím chování něco nesedí. Domem se plíží podivná zlověstná vůně lilie... Stane se něco hodně zlého, brutální a upířího natolik, že to ovlivní všechny a přinese to sebou hořkou příchuť minulosti.

 

Láska ve větru - 29. kapitola

Láska ve větru - 29. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Nikdy ti žádná z nich nepatřila.

A ani tahle ti nezůstane!

Pomalu se rozluč.

Pohřební zvony už zní a já vážu další kytici lilií…

 

Láska ve větru - 28. kapitola

Láska ve větru - 28. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Diana odkrývá strašlivé tajemství, o kterém nikdo neměl ani potuchy... Nejvíc však toto zjištění dostane na dno Dicka...

 

Láska ve větru - 27. kapitola

Láska ve větru - 27. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Všechno začíná láskou a erotikou a končí ponížením a podřízeností. Když zlý upír neví, co chce, ví to jeho kořist bezpečně a dá mu to najevo. Lepší ovečku na hraní by snad ani přát nemohl...

 

Láska ve větru - 26. kapitola

Láska ve větru - 26. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Di odkrývá svou pravou povahu a celkem působivě, jako mávnutím proutku, dokáže zničit příjemnou atmosféru... Ona má ten dar. Dokáže rozhodit i brutálního upíra.

 

Láska ve větru - 25. kapitola

Láska ve větru - 25. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Jaké vyznání je nejromantičtější a nejvíc potěší? Upír romantikou trpí, ale pro svou šťastnou krev je možná schopný se i obětovat...

 

Fire Story - 8. kapitola

Fire Story - 8. kapitola Pro čtenáře od 15 let!

Příběh je z doby 2 335, kdy celému světu vládne jeden král. Démon, ze kterého má každý strach a který oplývá nesmrtelnou autoritou již po čtyři sta let. Hlavní hrdinka tohoto příběhu je tak trochu něco. Mistr světa amoleta je proti ní nicka. Její kamarád Gi, který se s ní zná chvíli a už jsou spolu na pokraji smrti a čelí neskutečnému průšvihu, z ní nemá zrovna velkou radost. Jen co se s ní seznámil, už mu jde po krku královská garda a on správně tuší, že to nedopadne dobře...

Je na čase opustit hrad a začít hledat svůj původ... Fire se vydává s králem a svým komickým kamarádem do světa... Ovšem Fire je magnet na problémy a tak není divu, že ji nové prostředí nepřivítá zrovna s otevřenou náručí. Vítám Vás do světa fantazie... Vkročte spolu s průšvihářkou, vztahovačným šnekem a královským žhářem do světa Divotvorců.

 

Láska ve větru - 24. kapitola

Láska ve větru - 24. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Chester, ten divoký násilnický upír, má problémy s alkoholem. Jeho šťastná krev to tak nějak tuší a snaží se mu spravit náladu. Chce mu dokázat, že ho zná... Alespoň trochu. ,o)

 

Fire Story - 7. kapitola

Fire Story - 7. kapitolaPro čtenáře od 15 let!

Příběh je z doby 2 335, kdy celému světu vládne jeden král. Démon, ze kterého má každý strach a který oplývá nesmrtelnou autoritou již po čtyři sta let. Hlavní hrdinka tohoto příběhu je tak trochu něco. Mistr světa amoleta je proti ní nicka. Její kamarád Gi, který se s ní zná chvíli a už jsou spolu na pokraji smrti a čelí neskutečnému průšvihu, z ní nemá zrovna velkou radost. Jen co se s ní seznámil, už mu jde po krku královská garda a on správně tuší, že to nedopadne dobře...

Co když je Fire také pyroman a ani o tom neví?

 

Láska ve větru - 23. kapitola

Láska ve větru - 23. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Jediné, co je spojuje, je schopnost ustavičně se míjet... Milují se, ale někdy ani láska nestačí.

 

Láska ve větru - 22. kapitola

Láska ve větru - 22. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Pohodová kapitola a návod, jak udělat z upíra citového mrzáčka a ve vhodnou chvíli ho srazit na kolena...

 

Láska ve větru - 21. kapitola

Láska ve větru - 21. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

I upír musí bojovat o přežití a o klid své lásky... Chester a Diana zažívají nejtěžší období, protože byla unesena, týrana a znásilňována. A co nejhorší... Přišli o své dítě. Horší už to snad být nemůže...

 

Láska ve větru - 20. kapitola

Láska ve větru - 20. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Minulost je krutá, ironická a ovlivňuje přítomnost tak moc, jak by to nikdo nečekal. Vítejte v ironické kapitole, kdy se o Chesterovi dozvíte nové poznatky... Věci, které ani on sám netušil a díky kterým se stal tím nejhorším. Stejným upírem, kterým byl kdysi Oskar... Složil přísahu. Zvládl post žáka na nejlepší úrovni a teď by rád vrátil čas, ale to není možné.

 

Láska ve větru - 19. kapitola

Láska ve větru - 19. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kapitola o tom, jak se těžce zamilovaný upír stará o svou zlomenou a zničenou kořist... U někoho nemrtvého a chladného byste nečekaly takovou hojnost citů, ovšem Chester je jedinečný.

 

Láska ve větru - 18. kapitola

Láska ve větru - 18. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Důležitá kapitola, protože cosi důležitého umírá a cosi malého, nevábného a krvavého je oplakáváno... Upír Chester si myslí, že došel na konec své cesty, však tohle je jenom začátek... Ironie osudu ho teprve čeká a on se musí bránit, protože to co nadchází, bude víc než bolet.

 

Láska ve větru - 17. kapitola

Láska ve větru - 17. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Chesterův smysl bytí pomalu, ale jistě umírá... A Chester už je natolik zoufalý, že mu nepomáhá ani alkohol. Pokud nepomůže upíří slast, pak už snad jedině slunce...

 

Láska ve větru - 16. kapitola

Láska ve větru - 16. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kdepak je naše Di?

 

Láska ve větru - 15. kapitola

Láska ve větru - 15. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Nejdůležitější osobou v životě pro něj byla Di... A nyní ji nemůže najít a utápí se ve strachu, zda ji ještě někdy uvidí. Je to honba za pokladem, která ... může trvat věčně!

 

Láska ve větru - 14. kapitola

Láska ve větru - 14. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Bylo mi vyčteno, že dělám moc dlouhé kapitoly... Tak doufám, že krátkou kapitolou, která je nabytá akcí, potěším :o)

 

Fire Story - 6. kapitola

Fire Story - 6. kapitolaPro čtenáře od 15 let!

Příběh je z doby 2 335, kdy celému světu vládne jeden král. Démon, ze kterého má každý strach a který oplývá nesmrtelnou autoritou již po čtyři sta let. Hlavní hrdinka tohoto příběhu je tak trochu něco. Mistr světa amoleta je proti ní nicka. Její kamarád Gi, který se s ní zná chvíli a už jsou spolu na pokraji smrti a čelí neskutečnému průšvihu, z ní nemá zrovna velkou radost. Jen co se s ní seznámil, už mu jde po krku královská garda a on správně tuší, že to nedopadne dobře...

Král není zlý... Král jen snědl zkažené jablko nebo ho možná proklela ježibaba. Políbil špatnou Sněhurku či obcoval s ptákem ohnivákem, ale že by byl zlý? Gine může svatě přísahat na svá šnečí tykadla!

 

Láska ve větru - 13. kapitola

Láska ve větru - 13. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Romantika, láska a zvrácené touhy... A nakonec... Ironie osudu pokračuje, těšte se!

 

Láska ve větru - 12. kapitola

Láska ve větru - 12. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Pro upíry je typické, že chtějí svou kořist vlastnit, ovládat, manipulovat s ní a pokořit v jediný okamžik... A to i ve vášni.

 

Láska ve větru - 11. kapitola

Láska ve větru - 11. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Koná se velkolepý upíří večírek, na kterém se Di ukáže v celé své kráse a donutí upíry slintat po jejím těle i dovednostech. Chester to vnímá jako znovuzrození, protože ... ona jako by zas byla sama sebou.

 

Láska ve větru - 10. kapitola

Láska ve větru - 10. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Chester nám ukazuje něco ze své minulosti a týrá tím tak Di... Avšak poznává, že udělal chybu, která už se zřejmě nedá nikdy napravit.

 

Láska ve větru - 9. kapitola

Láska ve větru - 9. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Žijí spolu, ale neznají se... Je na čase vytáhnout staré vzpomínky a začít padat do nové ironie osudu!

 

Láska ve větru - 8. kapitola

Láska ve větru - 8. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Láska nám kvete i ve vztahu upír a kořist... Možná. Dick se chová velmi podivně a to bude mít zásadní vliv na další rozvoj příběhu...

 

Láska ve větru - 7. kapitola

Láska ve větru - 7. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Chester je teď nejbrutálnější násilnický upír v okolí a touží po dívce, kterou mu každý závidí nejen pro její poslušnost...

 

Láska ve větru - 6. kapitola

Láska ve větru - 6. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Poslušná ovečka se vřele stará o svého upířího pána, který si nepřeje nic jiného, než aby mu zas bezmezně podléhala a byla svá...

 

Láska ve větru - 5. kapitola

Láska ve větru - 5. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Copak je to upíří slast?

 

Láska ve větru - 4. kapitola

Láska ve větru - 4. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Jak se pozná láska? Chester chce, aby ho poslušná, krotká a kajícná ovečka milovala... Ale copak by si někdo, kdo zabil svou lásku, zasloužil další?

 

Láska ve větru - 3. kapitola

Láska ve větru - 3. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Její vůně ho rozechvívá. Nemůže se nabažit její bledé hebké kůže a nejraději by se v ní topil a opájel se její tělem, ale copak ona mu to dovolí, když se jí hnusí každý jeho dotek?

 

Láska ve větru - 2. kapitola

Láska ve větru - 2. kapitola
Pro čtenáře od 15 let!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Dick... Dokonalý a sladký Dick na scéně. Konečně někdo, díky komu se Di rozzáří oči štěstím...

 

Láska ve větru - 1. kapitola

Láska ve větru - 1. kapitola
První kapitola posledního dílu tetralogie UPÍŘÍ ŽIVLY!

Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu.

Můj nejoblíbenější díl začíná a já doufám, že spolu se mnou a hrdiny toho románu se budete prokousávat strachem, bolestí i divokostí, která nás doprovází. Doba temna začíná a je jen na hlavním hrdinovi, aby opět našel své slunce... Přejme mu to, neboť tahle pekelná cesta nebude lehká. Bude ďábelská! (Předělávka základní spolupráce s Wish)

 

Duše v zemi - Epilog

Duše v zemi - EpilogPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Epilog, který má na svém kontě spoluautorka WISH. :o) Tímto bych chtěla poděkovat všem čtenářkám, které spolu s námi prožívaly náš příběh... Žily s Duší v zemi. Jmenovitě děkuji čtenářkám Maye, AnysP, Feuerfestmary, Faire, které mi svými komentáři pomáhaly jít dál a psát tak, abych nevybočovala do extrému. ,o) Snad bude příjemným překvapením, že jsme se čtenářkami Faire a Feuerfestmary udělaly rozhovor a zapracovaly je do Epilogu. ,o)

 

Duše v zemi - 25. kapitola

Duše v zemi - 25. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kdykoliv si myslím, že vítězím... prohrávám. Chester si je Diinou láskou jistý, protože ona ho nemůže přestat milovat. To je nemožné...

 

Duše v zemi - 24. kapitola

Duše v zemi - 24. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Láska má mnoho podob... a bolest je jednou z nejčastějších.

 

Duše v zemi - 23. kapitola

Duše v zemi - 23. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Diana: Ztrácím se, lásko, s tím, jak ty se vracíš do života... Jsi zas sám sebou a já se tolik bojím, že nepřežiju...

 

Duše v zemi - 22. kapitola

Duše v zemi - 22. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Je zpátky... A s ním i bolest, strach a nicotná prázdnota. Život skončil a navrátila se smrt, která je všudypřítomná...

 

Duše v zemi - 21. kapitola

Duše v zemi - 21. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Nový Chester, který zapomněl na soucit a především na smrt, která z něj udělala chodící mrtvolu. Chrisantin odchod ho natolik poznamenal, že už nemohl dál... Být zas sám sebou pro něj bylo jediným řešením a zde jsou důsledky...

 

Duše v zemi - 20. kapitola

Duše v zemi - 20. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Loučíme se s Chrisante... Byla milá, hodná, obětavá a každý ji měl rád. Každý mimo Di, která jí říkala Kytko. Chris byla jedinečná, protože pro Chestera znamenala tolik a do příběhu vnesla mnoho... Odchází a už se nikdy nevrátí. Loučíme se se skleníkovou květinou, která už mezi námi není a která zaviní vše, co se od teďka bude dít... A že to vůbec nebude hezké!

 

Fire Story - 5. kapitola

Fire Story - 5. kapitolaPro čtenáře od 15 let!

Příběh je z doby 2 335, kdy celému světu vládne jeden král. Démon, ze kterého má každý strach a který oplývá nesmrtelnou autoritou již po čtyři sta let. Hlavní hrdinka tohoto příběhu je tak trochu něco. Mistr světa amoleta je proti ní nicka. Její kamarád Gi, který se s ní zná chvíli a už jsou spolu na pokraji smrti a čelí neskutečnému průšvihu, z ní nemá zrovna velkou radost. Jen co se s ní seznámil, už mu jde po krku královská garda a on správně tuší, že to nedopadne dobře...

Ten, kdo má tělo jako řecký bůh, nemusí být nutně playboyem... Klidně by mohl představovat zajíčka ušáčka a odmítat mrkev.

Věnováno čtenářce Muck, protože jsem díky ní "bůh bohů" a chtěla jsem jí udělat radost. ,o) Doufám, že se mi to povedlo. Přeji zábavné čtivo všem. :o)

 

Duše v zemi - 19. kapitola

Duše v zemi - 19. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Nová postava... Lilien, která má s ironií osudu společného více, než se zdá :o)

 

Fire Story - 4. kapitola

Fire Story - 4. kapitola Pro čtenáře od 15 let!

Příběh je z doby 2 335, kdy celému světu vládne jeden král. Démon, ze kterého má každý strach a který oplývá nesmrtelnou autoritou již po čtyři sta let. Hlavní hrdinka tohoto příběhu je tak trochu něco. Mistr světa amoleta je proti ní nicka. Její kamarád Gi, který se s ní zná chvíli a už jsou spolu na pokraji smrti a čelí neskutečnému průšvihu, z ní nemá zrovna velkou radost. Jen co se s ní seznámil, už mu jde po krku královská garda a on správně tuší, že to nedopadne dobře...

Trochu smutný díl, když Gine protrpěl všechny pasti, které má král u východů z hradu... Je komické se na něj dívat, protože jeho dosavadní oblečení již není možné ho odívat a proto se musí navléknout do náhradního, které z něj dělá sladký bombonek. Fire se však nesměje, truchlí...

 

Duše v zemi - 18. kapitola

Duše v zemi - 18. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Di už ví, že je těhotná... A tím začíná bouře.

 

Fire Story - 3. kapitola

Fire Story - 3. kapitola Pro čtenáře od 15 let!

Příběh je z doby 2 335, kdy celému světu vládne jeden král. Démon, ze kterého má každý strach a který oplývá nesmrtelnou autoritou již po čtyři sta let. Hlavní hrdinka tohoto příběhu je tak trochu něco. Mistr světa amoleta je proti ní nicka. Její kamarád Gi, který se s ní zná chvíli a už jsou spolu na pokraji smrti a čelí neskutečnému průšvihu, z ní nemá zrovna velkou radost. Jen co se s ní seznámil, už mu jde po krku královská garda a on správně tuší, že to nedopadne dobře...

Hlavní hrdinka je optimistická, až příliš a nepřipouští si žádné nebezpečí, i přesto, že se král chová velmi... ale skutečně velmi podivně. Co za tím jeho chováním vězí?

 

Duše v zemi - 17. kapitola

Duše v zemi - 17. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Di je schopná uzavřít dohodu i se samotným ďáblem, ale k tomuhle jí postačil Cristoball, jehož nároky nejsou vysoké... Chce jenom svou holčičku na hraní!

 

Duše v zemi - 16. kapitola

Duše v zemi - 16. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Co skrývá záhadný dopis po drahé a zesnulé Eleanor? Možná něco tak krutého, že ... už není návratu.

 

Fire Story - 2. kapitola

Fire Story - 2. kapitolaPro čtenáře od 15 let!

Příběh je z doby 2 335, kdy celému světu vládne jeden král. Démon, ze kterého má každý strach a který oplývá nesmrtelnou autoritou již po čtyři sta let. Hlavní hrdinka tohoto příběhu je tak trochu něco. Mistr světa amoleta je proti ní nicka. Její kamarád Gi, který se s ní zná chvíli a už jsou spolu na pokraji smrti a čelí neskutečnému průšvihu, z ní nemá zrovna velkou radost. Jen co se s ní seznámil, už mu jde po krku královská garda a on správně tuší, že to nedopadne dobře...

Tento díl bych nazvala asi takhle: Po hlavě do pr... A tím je asi tak řečeno všechno. :o))

 

Duše v zemi - 15. kapitola

Duše v zemi - 15. kapitola Pro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Mike, Cristoball a Dick... Jaké je jejich tajemství?

 

Fire Story - Prolog + 1. kapitola

Fire Story - Prolog + 1. kapitola Jako pisatelce Upířích Živlů mi byla doporučena relaxace, abych se na chvíli odpoutala od chladného upíra a začala psát něco "teplejšího". Jelikož potřebuji rozšířit obzory a zlepšit pohled na UZ, jdu do toho, i když to není zrovna můj styl. Ovšem to neznamená, že se nebudu snažit udělat maximum, aby mě FIRE STORY prezentovala, co nejlépe. Ráda bych do příběhu vložila tajemství, lásku i ten prostý humor, který mi má pomoci k lepším výsledkům a terapii. XD Netuším, jaké budou vaše reakce, ale prosím, napište mi upřímný komentář, aby má relaxace měla také nějaký smysl. Díky ,o)

Příběh je z doby 2 335, kdy celému světu vládne jeden král. Démon, ze kterého má každý strach a který oplývá nesmrtelnou autoritou již po čtyři sta let. Hlavní hrdinka tohoto příběhu je tak trochu něco. Mistr světa amoleta je proti ní nicka. Její kamarád Gi, který se s ní zná chvíli a už jsou spolu na pokraji smrti a čelí neskutečnému průšvihu, z ní nemá zrovna velkou radost. Jen co se s ní seznámil, už mu jde po krku královská garda a on správně tuší, že to nedopadne dobře...

 

Duše v zemi - 14. kapitola

Duše v zemi - 14. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Přivítejte novou postavu, která zamává osazenstvem domu a poukáže na další ironii osudu... Přivítejte Cristoballa! Už brzy přijde zjištění, že... Oskare, chraň!

 

Duše v zemi - 13. kapitola

Duše v zemi - 13. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Ovlivní je šok a nikdo z nich si nechce připustit, jak moc je ta ztráta zasáhla... Teprve, až když ztratíme, si uvědomíme, co to pro nás znamenalo.

 

Duše v zemi - 12. kapitola

Duše v zemi - 12. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Desire bojuje o to nejcennější, co od ní odchází...

 

Duše v zemi - 11. kapitola

Duše v zemi - 11. kapitola Pro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Dick už nemá sílu jít dál... Chester utíká. Nemůže být s Di a nemůže žít bez ní.

 

Duše v zemi - 10. kapitola

Duše v zemi - 10. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Velmi srdceryvná kapitola plná emocí a vzpomínek. Pokud se mi to povedlo sepsat tak dojemně, jak jsem se o to snažila, tak čtenáři, kteří se dokáží vcítit do příběhu budou brečet jako želvy...

 

Duše v zemi - 9. kapitola

Duše v zemi - 9. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Odhal mé tajemství... Najdi mou duši...

 

Duše v zemi - 8. kapitola

Duše v zemi - 8. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Dick a Desire se k sobě snaží najít cestu, ale něco jim to prostě neumožňuje... Co když Desire ve své hlouposti udělala další chybu a vyspala se s někým, kdo už je zadaný? Něco takového se nepromíjí a rozhodně to dokáže zamíchat vztahy v domě, kde se atmosféra pomalu, ale jistě hroutí...

 

Duše v zemi - 7. kapitola

Duše v zemi - 7. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Kola osudu se stále fungují a bez milosti svedou každého, kdo jim vstoupí do cesty. Všímejte si detailů a vzpomínek, protože jednou... Jednou už bude pozdě. Diana a Chester nemají nejlepší chvíle. A upír ani neví, co se skrývá pod Diinou sarkastickou slupkou. Bude překvapen, ne teď, ale jednou pozná, že jeho představy byly klamné...

 

Duše v zemi - 6. kapitola

Duše v zemi - 6. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Erotika hýbe světem... Di se zdá být nějaká moc miloučká a Chazzyho neopouští paranoia, protože tohle se na jeho maličkou vůbec nehodí. Když to konečně vyřeší, zaplete se do problémů, které kdysi prováděl a zjistí, že to, co kdysi Oskarovi záviděl, už mu závidět nemusí. On ho zkrátka bude provázet celým životem a připomínat se mu v těch nejhorších okamžicích...

 

Duše v zemi - 5. kapitola

Duše v zemi - 5. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Dickův a Desiin vztah se komplikuje. Láska nestačí, když tělem zmítají hormony a kolující zlovolný jed jako záhuba realistického myšlení. Dick to se svou láskou nemá jednoduché... Nikdy neměl, ovšem svým neodkladným upířím chtíčem si to neulehčuje. Především, když na té čtrnáctileté prostitutce může oči nechat!

 

Duše v zemi - 4. kapitola

Duše v zemi - 4. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!
Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Di rozhodně nebyla žádná hodná holčička a se starým perverzním Oskárkem si užívala po svém něco, o čem Chester ani netušil. Díky tomu má možná takový vliv na své okolí. Dick se pomalu začíná stahovat do sítí, které kolem něj roztahuje zaučená a temperamentní coura, jež dává erotický náboj každému, ke kterému se jen přiblíží. Domem se začíná prohánět nezředěný chtíč, touha po krvi a násilí...

 

Duše v zemi - 3. kapitola

Duše v zemi - 3. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!
Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Pro obyvatele domu je tu nové a nepříjemné překvapení, které zamíchá kartami. Angela už se začíná zabydlovat, ale co je horší, Di se stává mocnější než kdy dříve. Zprvu tomu nechce uvěřit, ale nakonec jí díky bouřlivé vzpomínce dojde, že s sebou nechávala celou dobu manipulovat k prospěchu někoho velmi zlovolného a krutého...

 

Duše v zemi - 2. kapitola

Duše v zemi - 2. kapitola Pro čtenáře nad 18 let!
Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

Chceš vědět, co právě prožívá Dick a Desire? Tak tohle je ta pravá kapitola pro tebe. Zblízka Ti ukážu chvilky, které prožívají. Jsou romantické, hysterické, běsnivé i choulostivé. Ke všemu přichází nová postava, která zamíchá dějem a rozparádí zlé upíry v domě.

 

Duše v zemi - 1. kapitola

Duše v zemi - 1. kapitola
Vítám Tě ve třetím pokračování Upířích Živlů. Prošla sis prvním dílem - Hra s ohněm. I druhým, neméně divokým, Světem bez krve. Nyní nastupuje Duše v zemi s tvými oblíbenými hrdiny. Jsou nostalgičtí, přátelští, krvelační a násilní. Plní elánu i touhy, která nemá obdoby. Užij si Duši v zemi a prožívej to nadšení i hrůzu společně s nimi.(Předělávka základní spolupráce s Wish)

První kapitola DVZ je jakýmsi vysvětlením epilogu Světa bez krve. Báli jste se? Ohromilo Vás to a vy jste se nemohli dočkat pokračování? Tak snad Vás potěší, že Vaši oblíbení hrdinové jsou zpět a s nimi i jejich příběh...

 

Svět bez krve - Epilog

Svět bez krve - EpilogPro čtenáře nad 18 let!

Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Poslední část Světa bez krve... Tímto všechno končí a něco nového začíná. Tento epilog Vám dá nový rozhled, ale nebojte se, všechno je jen začátek. Děkujeme všem čtenářům, kteří si hrdiny Upířích Živlů oblíbili natolik, že s nimi bojují dál a žijí s nimi jejich životy. Děkujeme.

 

Svět bez krve - 19. kapitola

Svět bez krve - 19. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!

Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Miin deník je na světě a každý měl možnost si jej přečíst, ale až nyní si Chester přesně vzpomíná na některé erotické okamžiky, které ho skutečně zaujaly a zpestřily jeho život. Di se to samozřejmě nelíbí a dál ji skličuje žárlivost i ubohé podceňování, protože jak by mohla stačit někomu tak zkušenému, jako je Mia?

 

Svět bez krve - 18. kapitola

Svět bez krve - 18. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Di až moc dlouho tajila, jaké další schopnosti ještě má. Umí způsobovat bolest toho nejvyššího rázu a ke všemu dlouhodobou, ale také umí poskytovat něco jiného... V domě se strhne neuvěřitelná bouřka, při které může někdo dojít k úhoně... Smrt si totiž nevybírá.

 

Svět bez krve - 17. kapitola

Svět bez krve - 17. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Di konečně chápe, jaké důsledky by mělo zabít nadupíra... A také ví, jakým způsobem by to Chester provedl. Doslova ji to vyděsí a není se čemu divit. Chazzy je upírem už hodně dlouho, ale byl by schopen všeho...

 

Svět bez krve - 16. kapitola

Svět bez krve - 16. kapitola Pro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Dick a Desire... Jaké to mezi nimi je, když se Des po druhé vyspala s někým jiným? Může ji ještě milovat nebo ne? Oba si uvědomují, jak těžké je udržet si vztah, když ten druhý zklame... Ale jaké bude jejich řešení? Chester má s Di své vlastní problémy, když se v ní zas probudila krvelačná stránka a tak hledá oporu v náručí jiné nebo tu touhu překoná?

 

Svět bez krve - 15. kapitola

Svět bez krve - 15. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Pomsta je sladká a tak se Di mstí na jediném vrahovi jejích rodičů, který jí zbyl po ruce. Probouzí to v ní Oskarovské lepší já a ničí tu bolest a bezbřehou prázdnotu, kterou pociťuje... Probouzí se nové tajemství, které časem dostane výraznější rysy a takticky položí některé obyvatele domu.

 

Svět bez krve - 14. kapitola

Svět bez krve - 14. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Dick stojí ve dveřích a napjatě shlíží na dvojici, která se před ním v šeru miluje. Mike ji hladí po kůži, topí se v jejím pohledu i těle a ona... Kdo je ona? To bylo v minulé kapitole ukryto, ale v téhle se to dozvíš...

 

Svět bez krve - 13. kapitola

Svět bez krve - 13. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Dick a Desire mají svůj vztah plný lásky a harmonie nebo spíše plný strachu a zoufalství? Des se stále utápí ve strachu z Oskara, který už neexistuje a přesto jí ničí lásku, kterou k Dickovi chová. Čeká se svým upírem dítě, ale vážně ho oba chtějí stejně?

 

Svět bez krve - 12. kapitola

Svět bez krve - 12. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Di nemůže mluvit a je naštvaná, protože si o ní Dick i Chester myslí něco, co ji úplně ponižuje. Neví, jak jim to vyvrátit, ani jak znovu zažít mluvit a to více je bezmocnější. Největší hádankou se teď stává Chrisante, Diina neoblíbená Kytka a nový lidský přírůstek do Chazzova domu. Mike nezapadá do společnosti, ale zuby nehty se jí drží. Otázkou však je... Proč?!

 

Svět bez krve - 11. kapitola

Svět bez krve - 11. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!

Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Láska pokračuje a erotika dosahuje svého cíle, ale bohužel ne u každého. Hořký pád svého ega si zažije Chester, který bude tuto situaci těžce snášet. Když však tvrdě dopadne na pevnou zem i Di, tak se teprve začnou řešit nastalé problémy a smysl života.

Novinka

Svět bez krve - 10. kapitola

Svět  bez krve - 10. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!

Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Chester a Diana prožívají velmi hezké chvilky a při nich poznávají něco, co by Di jako upírka již cítit neměla. Bude to Chesterovi na obtíž nebo za to naopak bude rád? Tato kapitola je spíše odpočinková, žádné velké drama, za to o lásku a erotiku není nouze. I Svět bez krve musí mít své rozkoše...

Novinka

Svět bez krve - 9. kapitola

Svět bez krve - 9. kapitola
Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Svět bez krve získává ráznější formu. Už není Di jedná, která dokáže udělat vítr... Desire se díky těhotenství stává dravější a Dick musí vynaložit hodně sebeovládání, aby to snesl. Ovšem ani to mu nebrání, aby s Chesterem kul společné plány, jak obelstit jejich společnou lásku.

 

Svět bez krve - 8. kapitola

Svět bez krve - 8. kapitola
Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Do světa bez krve přichází zcela tradičním způsobem nová postava, která zamíchá dějem. Tak nějak s ní přichází i zvěst druhé ironické kauzy osudu. Chrisante prožívá svůj největší strach, který díky zážitku v dětském domově ještě zesílil. A Desire je nebezpečí tak blízko, jako by jí na srdce někdo mířil kůlem. Unikne smrti z neznalosti?

 

Svět bez krve - 7. kapitola

Svět bez krve - 7. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Že by další ironie osudu? V tomto díle jsme Dianu ani Chestera nešetřili. Všechno, co Chazze dělalo nervózním, vyplouvá na povrch a ukazuje se v tom nejhorším světle. Oba zjišťují, že jsou v pekle a zdá se, že je to pro ně bezvýchodná situace. Ale všechno má své meze a my je nenecháme plácat se v depresích a nevědomosti. V dalším díle jsme jim přichystaly řešení. Je mi potěšením naservírovat Vám další kapitolu krvavého projektu... :o)

 

Svět bez krve - 6. kapitola

Svět bez krve - 6. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Miin sexuální deník nadělal v celé domě pozdvižení. Na Chestera v tuto chvíli každý pohlíží jako na erotického zvrhlíka či maniaka. Někoho jeho zkušenosti děsí, jiný mu je závidí. Desire v tom však má jasno. Chester je pro její sestřičku nebezpečný a je na čase, aby se Ti dva rozešli! Ovšem ten má své starosti. Vypadá to, že Di spala s Oskarem a to je pro něj teď nejzávažnější!

Novinka

Svět bez krve - 5. kapitola

Svět bez krve - 5. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)

A další dvě tajemství jsou na světě, i když ovšem nejsou tak krutá jako obyčejná ironie osudu. Dick a Desire stále valčí, utápějí se v depresích. Dick se snaží nemyslet na to nejhorší, ale stále ho to děsí. Chester a Di by měly možná pár chvil pro sebe, ale zhatí jim to erotika... Ovšem ne ledajaká. A Chrisante? Zdá se, že "kytka" je případ sama pro sebe. Zajímá tě, jak pokračují jejich životy i bolístky, tak směle do toho, ať Tě mohou naši hrdinové rozveselit, rozvášnit či Ti ukázat i smutné stránky života.

 

Svět bez krve - 4. kapitola

Svět bez krve - 4. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!

Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Dick s Desire zažívají neklidnou dobu... Krásný blonďatý upír by nikdy nečekal, jak těžké je udržet ve vztahu poklidnou atmosféru. Sám se durtí, protože on jediný zná tajemství, které ho děsí... Které skrývá ve svým vzpomínkách a snech. Další ironie osudu se pomaličku naplňuje a prozatím týrá jen samotného viníka.

 

Svět bez krve - 3. kapitola

Svět bez krve - 3. kapitola Pro čtenáře nad 18 let!

Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)
Chester a Di si užívají vášnivých a divokých chvilek, nechávají se zlákat hříchem a touží jeden po druhém natolik, že se milování prostě nevyhnou. Dick a Desire rovněž zažívají divoké chvilky, ale jiného rázu. Dick má sice šťastnou krev jako božskou ambrózii, ale raději by ji vyměnil za klid, který dříve vládl jejich vztahem. Desire ho překvapila a on ji bohužel také...

 

Svět bez krve - 2. kapitola

Svět bez krve - 2. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!

Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Všechno dobře dopadne. Chester Di pomůže z jejího stavu. Jeho maličká bude šťastná a s otevřenou náručí přijme Chrisante, která se jim do domu nastěhovala. Rovněž se usmíří se svou sestrou a všichni budou žít šťastně až do smrti... Tak to tedy rozhodně ne! Jestli chceš lásku a mír, tak SBK rozhodně není to místo. Zde je krutý svět plný násilí, hříchu a... Diiny ďábelské povahy, se kterou je psina. :o))

 

Svět bez krve - 1. kapitola

Svět bez krve - 1. kapitola Vítám Tě v pokračování Upířích Živlů, jejichž prvním dílem byla Hra s ohněm. Nyní nastupuje nový příběh s Tvými oblíbenými hrdiny. Jsou otrlejší, divočejší a žádostivější jakékoliv akci či zážitku. S radostí Ti otvírám dveře do Světa bez krve... (Předělávka základní spolupráce s Wish)

Diana je ovládaná Oskarovským klidem, který je všem dobře známý, ale proč? Měla by být za jeho smrt šťastná a radovat se spolu s ostatními, že je ten násilník a vrah v prachu, ale ona... to nesdílí. Straní se natolik, až si Chester i ostatní začínají dělat starosti a bát se, co je ještě čeká...

 

Hra s ohněm - Epilog

Hra s ohněm - EpilogRománový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Epilog...

 

Hra s ohněm - 74. kapitola

Hra s ohněm - 74. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Poslední kapitola...

 

Hra s ohněm - 73. kapitola

Hra s ohněm - 73. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.

 

Hra s ohněm - 72. kapitola

Hra s ohněm - 72. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.

 

Hra s ohněm - 71. kapitola

Hra s ohněm - 71. kapitola Pro čtenáře nad 18 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.

 

Hra s ohněm - 70. kapitola

Hra s ohněm - 70. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.

 

Hra s ohněm - 69. kapitola

Hra s ohněm - 69. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Chester chce pomoci Dianě od psychické bolesti, která ji zevnitř stravuje, a proto sáhne po radikálním řešení. Rozhodne se dokončit to, co už jednou započal...

 

Hra s ohněm - 68. kapitola

Hra s ohněm - 68. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Možná se věci trochu mění. Možná se mění způsobem, který nikdo nečekal. Je opravdu tím nejhorším v upířím domě Oskar nebo někdo úplně jiný? Někdo teoreticky mnohem křehčí?

 

Hra s ohněm - 67. kapitola

Hra s ohněm - 67. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Noční můra se naplnila. Jak se dvojčata vyrovnají s tím, kartami jejich života nezamíchal osud, ale Oskar s Chesterem? A jak se Diana vyrovná s tím, že Chaz je sice ten, který jí dal tolik lásky, ale paradoxně vzal tu, kterou díky němu neměla nikdy možnost poznat ... lásku rodičovskou...

 

Hra s ohněm - 66. kapitola

Hra s ohněm - 66. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
A je to tady! Ironie osudu zaútočila a odhalila první tajemství, které HSO skrývá! Ještě jich bude spousty, ale tohle je záhada, která se táhne celým příběhem, vzpomínkami. Je to něco, co ovlivnilo Diinu minulost, přítomnost i...budoucnost. Všechno rázem zapadá do sebe a ty s hrůzou zjišťuješ, že...

 

Hra s ohněm - 65. kapitola

Hra s ohněm - 65. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Někdo se zamiloval. Někdo opouští bezpečí a lásku, kterou měl u svého protějšku a pouští se na tenký led; bezhlavě se vrhá do předem připravené pasti - do Oskarovy náruče...

 

Hra s ohněm - 64. kapitola

Hra s ohněm - 64. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Oskar je v upířím domě teprve pár chvil a už zase sebou zanechává spoušť. Nikdo ovšem netuší, že tohle je teprve začátek toho, co je v budoucnu ještě čeká... Pokud někdy měla začít ta pravá hra s ohněm, tak právě teď.

 

Hra s ohněm - 63. kapitola

Hra s ohněm - 63. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Nic netrvá věčně, hlavně to hezké. Nejen Chestera a Dianu čeká těžká zkouška. Minulost v podobě Oskara se vrací do upířího domu a zastihne všechny zcela nepřipravené...

Novinka

Hra s ohněm - 62. kapitola

Hra s ohněm - 62. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Diana s Chazem zařizují vše potřebné okolo dvojčat a shání pro ně všechny nutné věci. Upíří dům je - k překvapení všech - vybaven i po téhle stránce. Bohužel s nacházením zapomenutých věcí se vynořují i vzpomínky, které se k nim vážou...

 

Hra s ohněm - 61. kapitola

Hra s ohněm - 61. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Po dlouhé době se život Diany a Chestera vrací do poklidných kolejích. Užívají si jeden druhého a společné chvíle nebudou trávit už jen pouze ve dvou, ale ve čtyřech...

 

Hra s ohněm - 60. kapitola

Hra s ohněm - 60. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Skutečnost, že Diana bude mít dvojčata, budoucí rodiče zaskočí. I přesto je ovšem sblíží víc, než by čekali. Uvědomí si, že spolu jim to jde sice těžko, ale bez sebe ještě hůř...

Novinka

Hra s ohněm - 59. kapitola

Hra s ohněm - 59. kapitola Pro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Chester a Chrisante k sobě mají blízko, možná blíž, než si Chazzy dokáže připustit. Vypadá to, že pro něj znamená více, než jen obyčejnou dívku s hnědýma očima a blond vlasy, díky čemuž mu tak nápadně připomíná Susan a to...ho bolí. Je na čase, aby se vzpomínky projevily.

Novinka

Hra s ohněm - 58. kapitola

Hra s ohněm - 58. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Zatímco vztah Di a Chazze se potápí a zdá se, že už je v nenávratnu, tak Dickovi a Desire kvete natolik, že si dovolí přesunout svou lásku na další stupeň. Ovšem to zrovna není podle Dickových představ...

 

Hra s ohněm - 57. kapitola

Hra s ohněm - 57. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Dohoda. První věc, na které se Chester s Dianou po dlouhé době shodnout bez přehnaných emocí a napadání. Bohužel touto dohodou spíš něco končí, než aby začínalo...

 

Hra s ohněm - 56. kapitola

Hra s ohněm - 56. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. V upířím domě se nic neutají. Je to jako prokletí, kdy se pomalu ale jistě dostávají všechna tajemství na povrch, i když o ně nikdo nestojí. I v tomto případě se Diana dozví něco, do čeho ji Chester rozhodně nechtěl zasvěcovat.

 

Hra s ohněm - 55. kapitola

Hra s ohněm - 55. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Když svým chováním nešokuje okolí Diana, překvapuje někdo jiný. Tentokrát je to Chester a také Desire. Ti dva, kteří spolu dřív tak dobře vycházeli, se k sobě najednou chovají jako úhlavní nepřátelé. Důvod je prostý. Tajemství. Něco, co chce Chester před Dianou utajit a Desire se snaží o pravý opak.

 

Hra s ohněm - 54. kapitola

Hra s ohněm - 54. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Chester má pocit, že jediný, kdo se o něj momentálně doopravdy zajímá, je Cris. Není proto divu, že v její přítomnosti tráví rád čas, který Diana věnuje lovení nevinných obětí. Jenže Diana si díky jeho hře na prvotřídního upíra něco uvědomí. Něco hodně zásadního. A nepřekvapí tím pouze Chaze, ale i Dicka s Desire.

 

Hra s ohněm - 53. kapitola

Hra s ohněm - 53. kapitolaPro čtenáře nad 18 let! Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Chester zkouší různé způsoby, jak v Dianě alespoň na chvíli probudit zase její lidskou část. Ta se to mu sice všemožně snaží bránit, ale nedaří se jí to tak, jak by chtěla. Ještě není natolik krvelačný upír, jak se před ostatními prezentuje. Ještě má šanci se vrátit.

 

Hra s ohněm - 52. kapitola

Hra s ohněm - 52. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Diana se rozhodla udělat z Chrisante svou další oběť, jenže nepočítala s tím, že narazí na tak tvrdý nesouhlas z Chazovy strany. V tu chvíli je pro ni vysvětlení jediné. Chester si místo ní našel náhradu v podobě nové šťastné krve. Ale je to vážně tak? Nebo je zatím něco...jiného...něco víc?

 

Hra s ohněm - 51. kapitola

Hra s ohněm - 51. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Diana se chová jako prvoplánový upír a na svou stranu se snaží dostat i Chestera, ve snaze yytvořit další krvelačnou upíří rodinku, která si společně bude užívat temného života. Chester to ovšem odmítá a snaží se jí všemožně přesvědčit, že její volba není ta pravá. Jenže domluvy jsou jako vždy zcela zbytečně. Naštěstí přijde na způsob, jak zajistit, aby se v ní projevila lidská stránka, kterou v sobě tak úspěšně potlačuje, jenže...ne na dlouho...

 

Hra s ohněm - 50. kapitola

Hra s ohněm - 50. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Diana už našla svou cestu novým "životem", našel ji i Chester. Shodnou se konečně v něčem tak zásadním, jako je pohled na svět, nebo jejich vztah čeká další zkouška?

 

Hra s ohněm - 49. kapitola

Hra s ohněm - 49. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Chester našel způsob, jak Di uzdravit ze stavu paranoii, ale nebude to zadarmo. Di, zas jako obvykle, udělá něco, co by nikdy neočekával. A pak, aby toho nebylo málo on rovněž udělá cosi, co by jako upír nikdy neměl! S touto kapitolou přichází dvě nové postavy. Nové emoce. Vítám Vás v pokračování kruté hry s osudem.

 

Hra s ohněm - 48. kapitola

Hra s ohněm - 48. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.

 

Hra s ohněm - 47. kapitola

Hra s ohněm - 47. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Diana je čím dál šílenější. Paranoia jí pevně drží ve svých pařátech a nemíní se jí pustit. Situace se vyhrocuje, když téměř vysaje Chazzyho a následně uteče. Kdo další při jejím výletu za zdi upířího domu ještě přijde o život?

 

Hra s ohněm - 46. kapitola

Hra s ohněm - 46. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Mia se vrací do domu spolu se svým synem – nadupírem. Je ovšem ten malý uzlíček v jejím náručí vážně tak nebezpečný, jak se psalo v knihách Chazovy knihovny? Zatím tak totiž nevypadá a Chester se je i přes nesouhlas ostatních rozhodne v domě nechat. Jak na to bude reagovat Diana stále ovlivněna paranoidními stavy? A jak Dick, který s tím nápadem také úplně nesouhlasí? Naštěstí Chester přijde nevědomky na způsob, jak alespoň Dickův strach a obavu zahnat a přivést ho na příjemnější myšlenky.

 

Hra s ohněm - 45. kapitola

Hra s ohněm - 45. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Konečně Chester přišel na způsob, jak svou milovanou udržet při zdravém rozumu. Ale to tiché, plíživé nebezpečí se jim přiblížilo více, než by kdy čekali. Měli jednat, ovšem oni to nedokázali a teď ta zkáza stojí přímo před nimi. Slovo Nadupír nabývá nového rozměru, což ani jeden z nich nečekal.

 

Hra s ohněm - 44. kapitola

Hra s ohněm - 44. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Svět se hlavním hrdinům trochu zamotává a Chester už přesně ví, co od něj jeho milovanou polovičku tolik odhání. Musí přistoupit k razantním opatřením a myslet na ni i na dítě. Ovšem do toho se připlete Dexter a pořádně mu zamotá hlavu.

 

Hra s ohněm - 43. kapitola

Hra s ohněm - 43. kapitolaPro čtenáře nad 15 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Di skrývá nebezpečné tajemství. Nejenže je její povaha podivná a ona v sobě skrývá cosi, co nechce prozradit, ale ke všemu se skutečně změnila a to se může stát osudným nejen pro ni. Chester, ten citově založený upír, ztrácí nervy a nechápe další taj, který se mu před očima vyskytl. Někdy je tak těžké vidět něco, co je vlastně naprosto přirozené.

 

Hra s ohněm - 42. kapitola

Hra s ohněm - 42. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Nedůvěra proplouvá celým Diiným tělem a prýští v cosi, co by možná dokázalo Chesterovi ublížit. Tento nelítostný upír, zdá se přišel na jádro problému, a nyní je možnost, že by o ni i vše, co mu dává, mohl přijít. Svět HSO je plný zvratů, lásky, ale i nenávisti. Nebezpečí a ryzí násilí občas hýbe tímhle světem a je možné, že se hrdinové románu propadnou až na samé dno.

 

Hra s ohněm - 41. kapitola

Hra s ohněm - 41. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Nudí Tě svět? S Dickem, Chazzem, Desire i Di nepoznáš, co je nudná chvilka. Jsou stále v pohybu. Jsou živější, děsivější, protože hra s ohněm začíná nabírat obrátky. Stále Tě náš příběh těší? V tom případě přinášíme novou neředěnou dávku HSO!

 

Hra s ohněm - 40. kapitola

Hra s ohněm - 40. kapitolaRománový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Není čas myslet na hrůzu, která se skrývá venku a nakukuje skrze kořeny stromů i nad mraky. Nyní je důležitější vyřešit, co se bude dít dál. S novým rozměrem začínají nové pohnutky, radosti, chtíč, nadšení i trable. Ovšem láska přetrvává a mění se v cosi, co je plné paranoii a strachu.

 

Hra s ohněm - 39. kapitola

Hra s ohněm - 39. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Zapomíná se na to nejdůležitější a to se zatím plíží kolem a děsí. Ve HSO se odpouští, dělají se dobré skutky. Nové chyby a nové strasti, které otřesou celým jejich světem. Někdy to prostě nevyjde přesně podle představ a stane se to, co by nikdo neočekával. Když Chester myslí, je to hrůzostrašné, ale když nemyslí, je to ještě mnohem děsivější!

 

Hra s ohněm - 38. kapitola

Hra s ohněm - 38. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Co by to bylo za Hru s ohněm, kdyby nebyla plná komplikací a záhad. Ovšem problémy se řeší nebo spíše vytváří v první řadě a zbytek hold musí počkat. Dvojčátka, o kterých si Dick myslel, že jsou darem z nebes, jsou spíše poselstvím z pekla a dávají upírům zabrat více, než by kdo čekal.

 

Hra s ohněm - 37. kapitola

Hra s ohněm - 37. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Všechno se tak nějak choulostivě chvěje a nedává smysl. Blíží se cosi děsivého a přichází to velmi rychle, aniž by si to obyvatelé domu uvědomovali. Zatímco řeší své žabomyší války, jejich světem otřásá tak hluboké zlo, že mu zřejmě není rovno. První skutečná zkouška ohněm začíná..

 

Hra s ohněm - 36. kapitola

Hra s ohněm - 36. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!
Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Hra s ohněm pokračuje a začíná jít do tuhého. Za Diinými zády se děje cosi zlověstného. Cosi, co Chestera dokáže dostat na kolena a čeho se Dexter bojí natolik, že by raději zmizel ze světa. Domem se nese šepot, že přichází záhuba...

 

Hra s ohněm - 35. kapitola

Hra s ohněm - 35. kapitola Románový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Chester je v této kapitole vzteky bez sebe a nejraději by vraždil, což mu Dick dopřeje. Vyzval ho totiž na souboj, který se neodmítá. Buďto přežije Dick nebo Chester. A ten, který zůstane, se postará o Di i rostoucí ratolest. Ovšem v domě se začínají dít podivné věci. Mnohem děsivější, než jsou šarvátky... V domě se rodí cosi, co se může stát zkázou pro ně pro všechny...

 

Hra s ohněm - 34. kapitola

Hra s ohněm - 34. kapitolaRománový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Chester je uchvácen Desiinou povahou natolik, že se to jeho šťastné krvi přestává líbit. Raději si hledí svého tajemství a Dicka, který je rád za každou chvíli s ní. Ať je nebezpečná, jak chce.

 

Hra s ohněm - 33. kapitola

Hra s ohněm - 33. kapitolaRománový upíří projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Do Hry s ohněm přichází nová postava, která se všemi velmi zamává. Jako by se náhle všechno zmenšilo v něco nepodstatného a Dick s Chazzem se věnovali jen té černovlasé dívce, která je tak náhle jiná a přesto stejná. Bolestnému pocitu srovnávání se nevyhne nikdo, kdo tak neúprosně zasáhl okolní srdce. Lidské i ta upíří…

 

Hra s ohněm - 32. kapitola

Hra s ohněm - 32. kapitolaRománový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
< V této kapitole se sen stává skutečnosti. Diana dopřála splnění jednoho přání a Dick je náhle šťastnější, než kdykoliv na světě. Ovšem to má dopad na Chestera, který začíná poznávat, že Di má s jeho následovníkem jiné úmysly, než by on kdy čekal..

 

Hra s ohněm - 31. kapitola

Hra s ohněm - 31. kapitolaPovídka pro čtenáře nad 18 let!
Románový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Chester se se svou nedůvěrou k Di vypořádá po svém a jako většinou nezvolí zrovna nejvhodnější způsob, jak na všechno zapomenout. Nakonec mu to ovšem překvapivě přinese víc, než očekával, i když… se opět bude muset vyrovnat se skutečností, která se mu zrovna dvakrát zamlouvat nebude.

 

Hra s ohněm - 30. kapitola

Hra s ohněm - 30. kapitolaRománový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Dick a Chester se stávají ještě zarytějšími nepřáteli a Di si mezi nimi může vybírat. Ovšem po tom ona netouží. Chce Chazze a popírá v sobě city, které tak zlovolně cítí k Dickovi. Znamená pro ni více, než je schopná si připustit a Chester to začíná poznávat a šťastný z toho rozhodně není.

 

Hra s ohněm - 29. kapitola

Hra s ohněm - 29. kapitolaPovídka pro čtenáře nad 15 let!
Románový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Chester je velkorysý, dokonce natolik, že dovolí, aby Dick odešel. Ovšem on se tomu zarputile brání a nejraději by z osobních důvodů byl s Di. Chazzyho jejich vztah nejenže rozčiluje, ale dokonce bolí, protože ji ztrácí a neví, co by proti tomu mohl dělat.. Na scénu znovu přichází Dex a s ním další problémy.

 

Hra s ohněm - 28. kapitola

Hra s ohněm - 28. kapitolaRománový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Chester za Dicka ve svém domě není šťastný, ale kvůli Di se snaží dělat kompromisy. Dokonce zabraňuje tomu, aby ho Mia tolik týrala. Ale znovu nadcházejí nečekané komplikace a je to mnohem horší než Diina ohnivá povaha, která se snaží soucitně zachraňovat člověka v upířím doupěti.

 

Hra s ohněm - 27. kapitola

Hra s ohněm - 27. kapitolaRománový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Diana díky Dickovi poznává něco, co nikdy předtím nezažila. Ani s Chazem ani s nikým jiným. Dick ji přemlouvá, aby s ním odešla, protože podle něho není Chaz takový, jaký se zdá být. Dá nakonec Diana přednost člověku před upírem a uteče?

 

Hra s ohněm - 26. kapitola

Hra s ohněm - 26. kapitolaRománový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Diana se všemožně snaží ochránit Dicka před Miou a Chazzovým hněvem, který v něm jeho přítomnost a způsob, jakým se chová právě k Dianě, vyvolává. Dick však není tak bezbranný, jak si Diana naivně myslí…

 

Hra s ohněm - 25. kapitola

Hra s ohněm - 25. kapitolaPovídka pro čtenáře nad 18 let!
Románový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Z Mii se stal upír a podle všeho se jí nová role natolik zalíbí, až Chester začne přemýšlet, jestli byla její proměna ten nejlepší nápad… Ale nedá se nic dělat. Mia je tu v nové podobě, aby jim ještě „zpříjemnila“ život. A nebude to pouze ona, kdo zamíchá kartami – na scéně se objevuje nová postava a k Chazově nelibost je mužského pohlaví.

 

Hra s ohněm - 24. kapitola

Hra s ohněm - 24. kapitolaPovídka pro čtenáře nad 18 let!
Románový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Chester si užívá upířího sexu jak se svou sestrou, tak s Dianou. Všechno by probíhalo v nejlepším pořádku, kdyby se mu do jeho počínání opět nezačaly až přehnaně míchat city díky Diině přítomnosti a jejímu vlivu na něj… a nezačaly působit i na Miu.

 

Hra s ohněm - 23. kapitola

Hra s ohněm - 23. kapitolaPovídka pro čtenáře nad 18 let!
Románový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Chester si s Dianou hraje, jak jen se mu zachce. Sice se snaží city si nepřipouštět a dusit je v sobě, ale beztak ho vždycky doženou. Diana je z jeho jednání celá nesvá. V jeho náručí začíná ztrácet sama sebe, ale konečně už poznává, co způsobuje to slastné trnutí při každém jeho doteku… Jenže není způsob, jak se bránit…

 

Hra s ohněm - 22. kapitola

Hra s ohněm - 22. kapitolaPovídka pro čtenáře nad 18 let!
Románový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Chester objeví novou schopnost, o které do té doby nevěděl, a díky které může Dianu ovládat. Chce ji jen využívat a mít ji po ruce kdykoliv se mu zachce, jenže jeho odhodlání ztroskotá dřív, než se mu jeho plán podaří vůbec naplno zrealizovat.

 

Hra s ohněm - 21. kapitola

Hra s ohněm - 21. kapitolaPovídka pro čtenáře nad 18 let!
Románový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Dianin plán vyjde lépe a snadněji, než si původně myslela, ovšem nepočítá s následky, které může přinést… Všechno se seběhne tak rychle, že si ani málem nestačí uvědomit, že je opět v náruči, která jí nepřinese lásku, ale pouhou bolest…

 

Hra s ohněm - 20. kapitola

Hra s ohněm - 20. kapitolaPovídka pro čtenáře nad 18 let!
Románový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti.
Fialové krystalky. Kdo o nich nikdy neslyšel, jen těžko si dokáže představit, co dovedou. A co teprve, když toužíte po pomstě. Po té touží Chester i Di, akorát že každý z jiného důvodu. Kdo se stane obětí, která na vlastní kůži pocítí jejich účinky?

 

Hra s ohněm - 19. kapitola

Hra s ohněm - 19. kapitolaRománový projekt HSO je spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. Společně jsme pro Vás vytvořily svět plný emocí, naděje a bolesti. Chester chce vědět, proč ho Di nechala, když ho podle všeho pořád ještě miluje. Jenže její vysvětlení ho ještě víc rozčílí. Zdá se, že tihle dva už vážně nemají šanci… Aby toho nebylo málo, celou tu situaci začíná komplikovat Diinin podivně se zhoršující zdravotní stav.

 

Hra s ohněm - 18. kapitola

Hra s ohněm - 18. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!
Románový projekt HSO je spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. Společně jsme pro Vás vytvořily svět plný emocí, naděje a bolesti. Chester si nedokáže držet od Di odstup, i když se o to snaží, stále její přítomnost podvědomě vyhledává. Když mu Dex nabídne její společné mučení, v příslibu pomsty ji přijme. Jenže jak moc ji doopravdy dokáže ublížit?

 

Hra s ohněm - 17. kapitola

Hra s ohněm - 17. kapitolaPro čtenáře starší 18 let!
Románový projekt HSO je spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. Společně jsme pro Vás vytvořily svět plný emocí, naděje a bolesti.
Po měsíci a půl:
Chester se po tuto dobu, zavřený v knihovně, snažil dostat z bolestného rozchodu a zároveň v sobě znovu probudit upíra, kterým býval předtím, než potkal Dianu. Jenže když se konečně rozhodne vrátit zpátky k „normálnímu životu“, zjišťuje, že zdaleka ještě nemá věci pod kontrolou…

 

Hra s ohněm - 16. kapitola

Hra s ohněm - 16. kapitolaRománový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Chester se od Dexe dovídá podrobnosti z noci, na kterou mám jen mlhavé vzpomínky. Nechápe svoje jednání a nerozumí tomu, co se to s ním děje. Snaží se Di všemožně omluvit, ale setká se s něčím, s čím ani ve snu nepočítal…

 

Hra s ohněm - 15. kapitola

Hra s ohněm - 15. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!
Románový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Chester je vděčný Dexovi, že mu vrátil Di zpět a rozhodne se to s ní náležitě oslavit! Jenže jak už to tak u nich bývá, čím hezčí usmiřování, tím horší návrat do reality. A o tu tvrdou a nelítostnou realitu se postará jak jinak než Mia.

 

Innocentia - 28. kapitola

Innocentia - 28. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru. Pro čtenáře nad 18 let.

 

Hra s ohněm - 14. kapitola

Hra s ohněm - 14. kapitolaRománový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Chester se snaží z Diany vykřesat vzpomínky, ale není to jednoduché. Bohužel jí na mysl nepřicházejí zrovna ty dobré, a tak se mu čím dál víc vzdaluje. Chester se s tím nechce smířit a bojuje dál, ale bohužel rozhodnutí je na ní…

 

Innocentia - 27. kapitola

Innocentia - 27. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Hra s ohněm - 13. kapitola

Hra s ohněm - 13. kapitolaRománový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Diana si nepamatuje vůbec nic a Chester se opravdu snaží, aby si alespoň na něco vzpomněla. Jenže to nebude tak lehké. Najednou poznává, že „jeho“ Di je nenávratně pryč a tohle zjištění se mu to nelíbí. Chybí mu, jenže… už neví, jak by ji mohl získat zpátky…

 

Innocentia - 26. kapitola

Innocentia - 26. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Hra s ohněm - 12. kapitola

Hra s ohněm - 12. kapitolaPovídka pro čtenáře nad 18 let!
Románový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Romantický díl, tedy na to, že je plný násilí a upířího chtíče. Krvelačnost na každém řádku. Di dodává svému upíru velmi kvalitní krev a on se jí za to odvděčí zcela jiným způsobem. Poslední díl, než nastane cosi, co je možná kýčovité, ale pro budoucí děj potřebné. Nechť se Vám líbí náš svět.

 

Innocentia - 25. kapitola

Innocentia - 25. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Hra s ohněm - 11. kapitola

Hra s ohněm - 11. kapitolaPovídka pro čtenáře nad 18 let!
Románový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Chester chce svou Di, svou šťastnou krev, která mu v hrudi maluje cosi, co už pěkně dlouho nepocítil. Ovšem Dexterovi tahle krasotinka rovněž připadá přitažlivá a nejraději by ji měl pro sebe. Do toho se jim plete Mia a vztahy se stávají poněkud erotičtějšími, než by měly. Osud je zas o kapitolu blíž..

 

Hra s ohněm - 10. kapitola

Hra s ohněm - 10. kapitolaPovídka pro čtenáře nad 18 let!
Románový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Je na čase odejít, protože Chester už nedokáže dál zvládat její výkyvy. Ovšem, skutečně oba chtějí, aby odešla?? Do temného světa přichází nová postava, která rozdmýchá oheň a zamotá Chazzymu hlavu, jako vždy.

 

Innocentia - 24. kapitola

Innocentia - 24. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Hra s ohněm - 9. kapitola

Hra s ohněm - 9. kapitolaPovídka pro čtenáře nad 18 let!
Románový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Je na čase odejít, protože Chester už nedokáže dál zvládat její výkyvy. Ovšem, skutečně oba chtějí, aby odešla?? Do temného světa přichází nová postava, která rozdmýchá oheň a zamotá Chazzymu hlavu, jako vždy.

 

Innocentia - 23. kapitola

Innocentia - 23. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Hra s ohněm - 8. kapitola

Hra s ohněm - 8. kapitolaRománový projekt HSO je spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. Společně jsme pro Vás vytvořily svět plný emocí, naděje a bolesti. Nikdy upírovi neříkejte do očí, jak moc jste si jím jistí, může se Vám to stát osudným, stejně jako naivní hlavní hrdince tohoto románu. City nejsou něco, co lze vynutit, natož u brutálního zabijáka, jakým Chester je, byl a vždy bude.

 

Innocentia - 22. kapitola

Innocentia - 22. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Hra s ohněm - 7. kapitola

Hra s ohněm - 7. kapitolaRománový projekt HSO je spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. Společně jsme pro Vás vytvořily svět plný emocí, naděje a bolesti. Di se po násilí, ,které si na ní užil cizí noční návštěvník zotavuje kupodivu rychle. Tak rychle, že svého upíra opět dovede k naprosté nepříčetnosti, kterou on řeší po svém a rozhodně si užívá blažených chvil, i když Di se to zrovna nelíbí.

 

Innocentia - 21. kapitola

Innocentia - 21. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Hra s ohněm - 6. kapitola

Hra s ohněm - 6. kapitolaRománový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Vztah člověka a upíra se stává nevyzpytatelnějším. On je parazit a ona jeho oblíbená oběť, jeho šťastná krev, kterou by v některých chvílích raději zardousil. Ovšem stává se pro něj kýženějším majetkem a teď už se jí nemůže jen tak vzdát.

 

Innocentia - 20. kapitola

Innocentia - 20. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Hra s ohněm - 5. kapitola

Hra s ohněm - 5. kapitolaRománový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Skutečně nemá šanci venku sama přežít? Možná ne, ale pokud to nezkusí, mohla by přijít o možnost od něj konečně dostat. Teď už jde jen o to, jestli bez něj skutečně chce být...

 

Innocentia - 19. kapitola

Innocentia - 19. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Hra s ohněm - 4. kapitola

Hra s ohněm - 4. kapitolaRománový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. On je skutečně krutý upír a fyzicky i psychicky ji ponižuje, jak se mu zlíbí. Ovšem Di není z cukru. Má za sebou školu života, která jí pomáhá tohle peklo přežít a ještě zlého upíra dohnat ke vzteku, jako nikdo před ní.

 

Innocentia - 18. kapitola

Innocentia - 18. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Innocentia - 17. kapitola

Innocentia - 17. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Innocentia - 16. kapitola

Innocentia - 16. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Hra s ohněm - 3. kapitola

Hra s ohněm - 3. kapitolaRománový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Je na čase v tréninku trochu postoupit. Druhá podmínka krutého upíra je polibek. Ovšem Diana je nezkušená a strach s ní cloumá tak živelně, že by mu nejraději špičáky z úst vyrazila, než by ho byla ochotná políbit. Ovšem on se neptá, bere si bez řečí vše, co mu nyní podle upířího práva patří.

 

Innocentia - 15. kapitola

Innocentia - 15. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Innocentia - 14. kapitola

Innocentia - 14. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Hra s ohněm - 2. kapitola

Hra s ohněm - 2. kapitolaRománový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. Chester už přesně ví, nač Dianu využít. Ovšem poznává, že díky její povaze a vzdoru, jež jí koluje v žilách, to nebude jednoduché. Hra s ohněm začíná a postupně nabírá obrátek, protože se zlým upírem není radno si zahrávat. Ovšem v případě Diany, komu není rady, tomu není pomoci.

 

Innocentia - 13. kapitola

Innocentia - 13. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Innocentia - 12. kapitola

Innocentia - 12. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Hra s ohněm - 1. kapitola

Hra s ohněm - 1. kapitolaRománový projekt HSO je má předělávka základní spolupráce s WISH, mou literární kamarádkou. HSO je svět plný emocí, naděje a bolesti. První kapitola vypovídá o setkání dvou hlavních postav. Chester je upír, přímo brutální zabiják a Diana je jedno velké naivní tajemství. Sleduj jejich příběh a přej jim lásku a radost, protože osud jim připravil takové překvapení, že obyčejné štěstí nebude stačit.

 

Innocentia - 11. kapitola

Innocentia - 11. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Innocentia - 10. kapitola

Innocentia - 10. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Innocentia - 9. kapitola

Innocentia - 9. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Innocentia - 8. kapitola

Innocentia - 8. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Innocentia - 7. kapitola

Innocentia - 7. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Innocentia - 6. kapitola

Innocentia - 6. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Čistá láska - 8. kapitola

Čistá láska - 8. kapitolaPoslední kapitola Čisté lásky. Upíří svět se začíná vracet do starých dobrých kolejí. Faith už všemu rozumí. Díky té zkušenosti vyrostla. Poznala, jak chutná i bolí láska. A teď bude vědět, jak chutná život.

 

Innocentia - 5. kapitola

Innocentia - 5. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Čistá láska - 7. kapitola

Čistá láska - 7. kapitolaProstupuje ji láska, kterou jí dává její upír do těla. Je tak dobrosrdečný, báječný a bere na ni takové ohledy, až se Faith zalyká. Je to výjimečný upír, rarita. Faith měla obrovské štěstí, když se zamilovala zrovna do svého boha. Přesně tohle ji teď koluje v žilách a život se stává prostě nádhernou a romantickou pohádkou.

 

Innocentia - 4. kapitola

Innocentia - 4. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Čistá láska - 6. kapitola

Čistá láska - 6. kapitolaFaith má povahu, za kterou by ji nikdo nepochválil. Především upír ne. Nejdřív popírá svou lásku, porušuje ten nejdůležitější zákon a pak si ještě dovolí jednoho z nich maličko napadnout. Měla by být při nejlepším polomrtvá a trpět jako zvíře za svou neomalenost a divokost.

 

Innocentia - 3. kapitola

Innocentia - 3. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Čistá láska - 5. kapitola

Čistá láska - 5. kapitolaV této kapitole se jí zhroutí celý dosavadní svět a jí nezbývá než přijmout život, jaký jí osud připravil. Miluje ho a už se tomu neubrání. Udělal pro ni to nejhorší na světě a ona ho za to nemůže ani nenávidět, protože ji celé nitro trestá. Skončil jako její milovaný upír, stal se pro ni bohem.

 

Innocentia - 2. kapitola

Innocentia - 2. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Čistá láska - 4. kapitola

Čistá láska - 4. kapitolaVšechno ji mate. Proč by se upír choval tak zvláštně? Prostředí, kam ji proti její vůli dotáhl, je tak lidské, až to bolí. Všechno jako by bušilo na její srdce a toužilo, aby se mu vyznala. Ale když to udělá, bude to definitivní. Dá tu slabost, ten zmar najevo a už nebude sama sebou. Nesmí podlehnout, ale dokáže to?

 

Innocentia - 1. kapitola

Innocentia - 1. kapitolaInnocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru.

 

Čistá láska - 3. kapitola

Čistá láska - 3. kapitolaLibor nad ní drží ochranou ruku a něžnou vtíravou romantikou se do ní snaží zaset novou lásku. Nechápe, jaká ji tím způsobuje muka. Klade si za vinu, že ji nedokázal uchránit před tím smrtelným zamilováním. A nedokáže ji ubránit ani před náručím jejího vyvoleného. Faith neunikne.

 

Čistá láska - 2. kapitola

Čistá láska - 2. kapitolaHlavní hrdinka Faith se skutečně snaží bojovat proti všem těm protivným zamilovaným pocitům. Uvědomuje si, jak je láska k upírovi svazující. Bojí se, že by ji mohl získat a ona by se stala jen pouhou loutkou jeho chtíče. Okolí s ní začíná jednat jako s nesvéprávnou a nejhorší je to trnutí v hrudi, když zabíjí ten dar vyvolené, který jí byl do srdce vložen.

 

Čistá láska - 1. kapitola

Čistá láska - 1. kapitolaPředstavuji Ti svět, kde upíři a lidé žijí vedle sebe. Nejsou si rovni. V tomto světě jde ponížení a bolest ruku v ruce. Hlavní hrdinka Faith poznává na vlastní kůži, jak láska bolí. Zamilovala se do upíra a podle zákona by měla jít a odevzdat se mu. Už nikdy nebude svobodná a stane se jeho majetkem. Kdo by to chtěl? Ona proti tomu bojuje, ale jen tím trpí. Poznává, že láska je skutečně bolestivá a především láska k upírovi obzvlášť.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!