OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele DeliveranceDeliverance

DeliverancePráva: přispěvatel

Reálné jméno: Deliverance Howe

Bydliště: Moravskoslezský kraj

Věk: 19

O mně: Jsem zvláštní a tajemná. Věřím v Karmu a ve svět, kterému vládne Yin a Yang spolu s nekonečně spravedlivým Vesmírem.

Miluju Doctora Who!
Moji favoriti jsou Luna (Nightmare Moon), Discord, Pinkie Pie, Rainbow Dash, Apple Jack a Spike.

Kontakt:

E-mail: jajejka (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 6

Moje komentáře

Titulek článku Text
18.05.2015 (21:25)BásničkyA pak jsem začala brečet... Opráski jsou zrůdnost. (Tolik k perex obrázku.)
K samotnému dílu: Milá říkanka, která má pointu. Neobsahuje nic náročného a příjemně plyne. Nic extra, ale líbí. Emoticon
18.05.2015 (21:10)Ostatní FanFictionRebélie - Prolog + 1. kapitola Pár technických věcí. Nejsou všechny z mé hlavy, to přiznávám, ale jsou to fakty, které mi nesedí. Drobné (trochu větší) nesrovnalosti. Nelogické věci...

Jedna puma není jídlo na několik týdnů ani pro jednoho člověka. Viděla jsi někdy pumu? Víš kolik je na ní masa? Ten, kdo se dívá na National Geography ví, že málo.
Několik týdnů by se z ní mohl krmit, kdyby byla zmutovaná a 6x větší, než je (jenže to by proti ní pak dva neměli šanci, že?). Ale pořád by z ní nevyžilo na takovou dobu, jak píšeš, patnáct lidí.

Vůdce jí jako poslední. Blbost! To není důkaz toho, že je silná, ale blbá. Vůdce jí jako první, právě proto, aby byl silný (a aby silný zůstal) a na důkaz toho, že opravdu velí. Zvlášť pokud je tomu vůdci sedmnáct. Osobně, být ve skupině, tak i když v této chvíli bych od hrdinky byla jen o dva roky starší, nejspíš bych ji dokázala svrhnout a svou moc utvrdit tak, aby si nikdo moc nedeovoloval.

Zbraně na každém rohu jsou fajn, ale osobně to považuji za hloupost hloupostí. Žádná pevnost není nedobytná, natož hotel. Pokud by se dovnitř dostal nepřítel, a věř že vždy to jde udělat tiše, akorát by jim tahle skupinka rebelů dala perfektní šanci je zmasakrovat. Zbraně na každém rohu (nože u postelí, střelné zbraně, nejspíš, všude možně na hlídce) je sebevražda.

Sedí a v zadní kapse má krabičku cigaret. Ou jé! Kdo je kuřák, ví, že sednout si na cigára, už si moc nezakouří. Co se zbytku týče, Marlborky jsou taková střední třída cigaret, takže mi moc nejde do hlavy, kde je sebrala, když "svět pomalu, ale jistě zaniká".

Celkově mi hrdnika přijde nesympatická. Na prolog (o odhadem 600-700 slovech) se tam objevilo, dle mého názoru, až příliš lidí, kterým nebyl dán prostor k tomu, aby řekli kdo jsou. Tím pádem vím, kdo co dělá, ale netuším, které jméno komu přiřadit. (Možná jsem jen nepozorná a tohle je můj problém. To je taky možnost.)
Občas používáš slova, která sice významově smysl dávají, ale stylisticky to vypadá otřesně. Jedná se o docela znělá slova, která mi do celkového kontextu příliš nezapadají. (viz. třetí odstavec odspodu, poslední věta: Hledali stravu.)
Zní mi to dost neohrabaně. Jako nevydařený pokus o spisovnost.
Sem tam jsem zahlédla obraty, které mi taky nejdou přes jazyk. Zní nepřirozeně a, do ohně bych za to ruku nedala, taky nespisovně. (viz. čtvrtý odstavec odspodu, druhý řádek: ... a přehodila popruh na moje záda.)

Beru v potaz, že je to tvá první povídka. (Na tomto webu.) V rámci toho můžu říct, že to časem bude lepší. Nicméně, na 17 let mi to připadá slabé.
16.05.2015 (10:50)O webuPOZOR! Zdôraznenie pravidiel! SaDiablo: Ano, ale i tak jsou plagiaty dohledatelne. Hadat se o to s tebou nebudu. U svych povidek jsem se s tim uz setkala takze vim ze to neni nic prijemneho. A taky vim ze plagiaty dohledat jdou. I kdyz to neni Ctrl+C Ctrl+V.
Plagiatorstvi neschvaluju a podle me je to ubohost. Ten kdo neco takoveho udela je rakovina.
15.05.2015 (17:02)O webuPOZOR! Zdôraznenie pravidiel! Tak abych se taky nějak vyjádřila.
1)Přečíst si pravidla je první, co by se mělo dělat... To je bez debat. Pokud toho není někdo schopný, je to smutné. Neříkám, že se nemůže stát, že se omylem něco poruší, ale v takovém případě je na místě omluva a napravení chyby.
Stát se může vše a ruce se za to sekat nemůžou. Všichni jsme jen lidi.

2) Tohle podle mě problém není. Ať už má uživatel k založení multiúčtu jakýkoliv důvod, nechápu proč mu bránit. Pokud jen píše, je přece jedno pod jakým jménem.
Problém může nastat ve chvíli, kdy hlasuje pro své povídky navzájem v soutěžích, nebo se vůbec do soutěže hlásí pod více nicky. To pak ano, to už je nejspíš příliš. Ovšem pokud uživatel má nějakou morálku a tohle nedělá, nevidím jediný důvod, proč ho trestat za to, že píše pod více jmény. Je to jeho problém a neporušuje žádná pravidla (pokud teda pomineme to o více účtech, které se mi moc nezdá).
Zároveň by bylo vhodné podotknout, že když se admin zeptá "Hele, nejsi tu i pod jiným nickem?", je slušností odpovědět "Ano/ne.", vysvětlit proč tomu tak je a případně dotyčného admina seznámit s tím, že jiná pravidla neporušuje apod. Myslím si, že v tomto případě by mohli být admini tolerantní.
Založením více účtů se nikdo nesnaží z adminů dělat debily... (Pokud nepočítám ty, kteří pro sebe hlasují.)

3) Plagiátorství je kapitola sama o sobě. Za to bych sekala ruce i nohy.
Uživatelé by si to ale mohli taky hlídat sami. Není těžké zadat kousek textu do googlu a zjistit, kde všude se nachází...
13.05.2015 (11:23)BásničkyČerná duha Děkuji za pochvalu i upozornění na chybu. Emoticon
Opraveno. Emoticon
28.04.2015 (19:56)Malby a kresbyPSD Baletka Hmm... mě se nezobrazuje. .:(
28.04.2015 (19:55)Na pokračováníJack Adams (2) TallulahBee: Po mém přiotrávení se plynem jsem si nebyla jistá, zda ještě budu, natož jestli budu psát, ale vypadá to nadějně. Emoticon
24.04.2015 (21:43)FórumFórum * Přiotrávena plynem. :(
23.04.2015 (20:19)Na pokračováníJack Adams (2) Omlouvám se, dnes další část nepřidám. Koukala jsem na hokej a musím se vzpamatovat z šoku, že jsme přišli o pohár. Emoticon
Dopíšu ji nejspíš zítra a hned ji i přidám. Emoticon
23.04.2015 (15:41)Na pokračováníJack Adams (2) Paní Watkinson je totiž paní, která má ráda svůj klid. A všechno a všechny ostatní nenávidí. Emoticon
Zbytek se dovíš postupně. Slibuji. Emoticon
23.04.2015 (8:34)Malby a kresbyOscar Wilde - Slavík a růže Nádherný obrázek. Musela jsem si pohádku přečíst. Je to fakt krása. Chápu proč to mají všichni rádi. ^^
23.04.2015 (8:31)JednodílnéMá to bolet? Tááák postupně...
1) ... usmál se a poslal ji do prd*le. ^^ To bylo první co mě napadlo. Neskutečně naivní. Fujky.
2) ... odplaval a dokud se na něj zamilovaně dívala vyhýbal se jí velkým obloukem. ^^ Jsem vážně až takový sadista? O.o
3) O.o
4) O.o
Poradila bych, aby se vrátila na zem. O.o
23.04.2015 (8:21)DrabbleValentýnské přání Musím souhlasit s Tralala.
22.04.2015 (21:37)Na pokračováníJack Adams (1) Druhá kapitolka už leží v administraci. Neměla jsem už bohužel čas ji překontrolovat - překlepy, čárky apod., tak jen doufám, že bude v pořádku. Emoticon
22.04.2015 (17:37)Na pokračováníJack Adams (1) Jsem ráda, že jsem tímhle aspoň někoho potěšila. Emoticon
Doufám, že s námi vydržíš jak nejdéle to půjde. Emoticon
22.04.2015 (6:39)O webuPOZOR! Zmena pravidiel! Znám povídky, POVÍDKY, které mají 60 kapitol a každá kapitola má 30 stran ve wordu. Z tohoto pohledu si nemyslím, že sesmolit dvě NPRMOstrany (cca 1000 slov) je nějaká složitost, kvůli které by se měla adminům přidělávat práce v podobě další zbytečné sekce. Můj názor. Emoticon
21.04.2015 (20:04)O webuPOZOR! Zmena pravidiel! Upřímně, napsat kapitolu pod tisíc je pěkně složitá a zapeklitá věc. Takže, dle mého to stejně většinu pisálků nijak neovlivní.
Mě se to líbí. Emoticon
07.04.2015 (15:40)DrabbleProč se směješ? Hezké tuším, ne-li více,
doufám rudou zbarvíš líce.
06.04.2015 (21:54)BásničkyStrom oběšencův Emme:
Chválou příliš nešetříš, jak se mi tak zdá.
Přesto děkuji Ti za ta přívětivá slova.
04.04.2015 (18:47)DrabbleZničená nevinnost Děsivé.
Děsivě skvělé.
04.04.2015 (13:27)DrabbleIba márnivosť Něco mi v tom uniká. Nějaká myšlenka... Je přímo na očích a přesto ji nemůžu zachytit.
Asi si to budu muset pročít ještě párkrát během delšího období...
15.03.2015 (15:47)O webuJak přidám povídku? Tedy žádám znova. :)
14.03.2015 (21:53)O webuJak přidám povídku? Prosím o práva přispěvatele. :)

Datum registrace: 14. 3. 2015

Poslední přihlášení: 19. 12. 2015, 13:58

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Liv

Básničky: Černá duha, Strom oběšencův, Rozsviťte svět
Povídky: Jack Adams (kapitolová)

Články:

 

Jack Adams (2)

Jack Adams (2)Stará paní je (konečně) v nemocnici a na světlo vyplouvají věci, které si rozhodně zaslouží nálepku „Soukromý život Jack Adams".

Novinka

Jack Adams (1)

Jack Adams (1)Svérazná americká policistka, jejíž plat není nejvyšší, ale přesto hájí zákon, jak může.
Do poklidné cesty životem se jí míchá nezměrné množství lidí. Šéfka Brook má pocit, že ji musí převychovávat, snědý spolupracovník si myslí, že si z ní může beztrestně utahovat, a pak je tu taky on. Případ grázlíka, o který se neprosila a který jí teď visí na krku.

Liv

Novinka

Rozsviťte svět

Svět jednou zanikne, o tom žádná. Ale to neznamená, že ho do té doby můžeme zničit.

Liv

Novinka

Strom oběšencův

V půlnoc sejdeme se tam,
tam pod uschlým stromem.
Divné věci staly nám,
jen se na ně rozpomeň!

Bolest, smrt a takové ty chmurné věci.

Liv

Novinka

Černá duha

Černá je královnou barev. V černé totiž najdeš i všechny ostatní. Ale na obloze nikdo černou vidět nechce.

Liv
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!