OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele JohnnaOutJohnnaOut

JohnnaOutPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Johnny

Bydliště: Hruška

Věk: 18

O mně: Ahoj,
jsem Johnna a pokusím se psát i něco jiného než stmívání. Ráda čtu i píšu. Má nejoblíbenější kniha je off E.Hemingway! Dál si ráda přečtu Harryho Pottera nebo Stmívání, Salingra, Červeného trpaslíka nebo cokoliv co vypadá hustě. Nesnáším romány pro dívky! Jinak sleduji seriály a filmy. Nejlepší seriály - Red dwarf, Simpsonovi, Přátelé, Sex ve městě, Jmenuji se Earl, Teorie Velkého třesku a tak bych mohla pokračovat dál. Už jsem toho napsala nejspíš víc než dost. Doufám, že se vám moje práce bude líbit!
Vaše naspeedovaná veverka JohnnaOut!

Kontakt:

E-mail: polopolokoj (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 20

Moje komentáře

Datum registrace: 13. 8. 2013

Poslední přihlášení: 6. 11. 2016, 19:25

Shrnutí povídek:

 

Povídky od JohhnaOut

Povídky od JohhnaOut

<3 Povídky na pokračování:
Barevná smetánka (BS) - pozastavené
Vnitřní zvíře (FF Harry Potter) - rozepsané 
V tom domě straší - rozepsané 

Aktualizace - 18.2. 22:00

Články:

 

18. experiment - 4. kapitola

18. experiment - 4. kapitolaBludička A dveře se otevřely... Ale co je za nimi? Co uvidí a prožije naše Alenka č. 18? Řekněme, že pěkné to zrovna nebude.

 

18. experiment - 3. kapitola

18. experiment - 3. kapitolaMusíme být silní, nebát se a brát věci tak, jak jsou. Ale někdy nám prostě něco přeskočí v hlavě. Nejsme stroje a nedokážeme myslet jen racionálně. Jsme ovlivnění psychikou, city a svým vnitřním já. Jak dokáže č. 18 reagovat na zprávu o svém zdravotním stavu? Kam až ho to ponoří? Svět, který si malujeme v hlavě, je někdy lepší než ten, ve kterém žijeme. Ale musíme se zase vrátit zpět, oni nás donutí.

 

18. experiment - 2. kapitola

18. experiment - 2. kapitolaSubjekt se probudil a nadělal celkem pěkný nepořádek, který teď bude muset někdo uklidit. Co uvidí, až se bude moct konečně pořádně rozhlédnout? Co v sobě najde a jak to s ní vlastně vypadá? Tohle probuzení nebude jako v pohádce. Jedna vítězná bitva válku nevyhrává.

Novinka

18. experiment - Prolog + 1. kapitola

18. experiment - Prolog + 1. kapitola Každému se to může stát. Ani o tom nevíme. Žijeme si své životy a najednou... naše loď narazí na útes. Co když se najednou stanete 18. experimentem? Minulost, přítomnost a budoucnost - to vše je nejasné. Jediná jistá věc je, že experiment musí někdy skončit. Co když jím ale vůbec nejsme? Hra může začít. Necháte si ji ujít?!

 

Vnitřní zvíře - 10. kapitola:

Vnitřní zvíře - 10. kapitola:Elis ví, že z toho může být průšvih, ale chce přátelé, chce být něčím víc, ne jen zvířetem. Udělala šťastnou volbu?

 

Vnitřní zvíře - 9. kapitola: Šílený nápad

Vnitřní zvíře - 9. kapitola: Šílený nápadCopak si chce Elis otevřít školku pro zvěromágy? Jak zareaguje na její návrh Harry? Mají se stát zvěrstvem všichni?

 

Vnitřní zvíře - 8. kapitola: Volba

Vnitřní zvíře - 8. kapitola: VolbaHarry a zvěromágem? Nemá Elis už tak dost problémů? Upřednostní zákony nebo přátelství?

 

Vnitřní zvíře - 7. kapitola: Snad to není pravda - 2. část

Vnitřní zvíře - 7. kapitola: Snad to není pravda - 2. částCo Harry viděl? Jak to změní situaci? Jaké je to hryzavé tajemství?

 

Vnitřní zvíře - 7. kapitola: Snad to není pravda - 1. část

Vnitřní zvíře - 7. kapitola: Snad to není pravda - 1. částCo se s Elis děje? A zjistí nakonec Harry to záhadné tajemství? Proč Elisabeth pořád mizí?

 

Vnitřní zvíře - 6. kapitola: Nespavost

Vnitřní zvíře - 6. kapitola: NespavostCo se děje s Elis? Najde se konečně nebo se bude muset Harry vydat na průzkum?

 

Vnitřní zvíře - 5. kapitola: Tajemství

Vnitřní zvíře - 5. kapitola: TajemstvíDalší školní den je tu, ale co když se Elis záhadně ztratí, co když se jí něco stalo?

 

Vnitřní zvíře - 4. kapitola: Něco horšího než králík

Vnitřní zvíře - 4. kapitola: Něco horšího než králíkČervené oči nebo přelud? Proč se zrovna ty nejpodivnější věci dějí před Vánoci?

 

Vnitřní zvíře - 3. kapitola: První zážitky

Vnitřní zvíře - 3. kapitola: První zážitkyElisabeth zažívá první noc v nemilosrdné společnosti čtenářů Denního věštce. Ale co když někdo na ty žvásty, co vypráví Popletal, nevěří? Jaký bude její první den? Najde nové přátelé či nepřátelé?

 

Vnitřní zvíře - 2. kapitola: Nová slavná čarodějka

Vnitřní zvíře - 2. kapitola: Nová slavná čarodějkaElisabeth je nováček v Bradavicích! Jak dopadne zařazování a jak ji přijmou ostatní studenti? Tahle kapitolka je z Harryho pohledu. ;) Přeji příjemné čtení a prosím o komentáře, ať mám chuť pokračovat.

Novinka

V tom domě straší! - 1. kapitola

V tom domě straší! - 1. kapitolaManželský pár se nastěhuje do nového domu. V něm však straší, jenže veškeré úkazy vidí jen žena. Jsou to jen přeludy v její hlavě, nebo se nastěhovali do nesprávného domu?

Novinka

Vnitřní zvíře - 1. kapitola: Seznámení s Příčnou ulicí

Vnitřní zvíře - 1. kapitola: Seznámení s Příčnou ulicíFF na téma Harry Potter. Povídka vypráví o čtrnáctileté dívce, která přestupuje do Bradavic z Kruvalu. Proč se vlastně s otcem přestěhovali a bude to nakonec dobré rozhodnutí? První kapitola je o návštěvě Příčné ulice.

 

Barevná smetánka - 2. kapitola: První den školy

Barevná smetánka - 2. kapitola: První den školy

Co se stane první den školy?
Zelená jako tráva, zelená jako smaragd. Fialová jako jed, fialová jako ametyst. Žlutá jako slunce, žlutá jako topaz.

Novinka

Barevná smetánka - 1. kapitola: Hořký domove

Barevná smetánka - 1. kapitola: Hořký domoveMargaret se stěhuje - už zase, a dokonce tam, kde už jednou bydlela. Nikdy se nechtěla vracet za minulostí, protože chtěla zapomenout na své staré přátelé, které měla opravdu ráda. Ale co když se tentokrát stane něco uchvacujícího?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!