OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele NeneferNenefer

NeneferPráva: přispěvatel

Kontakt:

E-mail: Nenefer1 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 78

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 4. 2009

Poslední přihlášení: 10. 11. 2009, 18:54

Články:

 

Lost in the middle -57 kapitola - konec

Lost in the middle -57 kapitola - konecZastavili jsme na odlehlé silnici vedoucí kolem kamenné zdi, lemující pozemek mého otce. Nebylo pro nás vůbec těžké zdolat ji a potichu hopnout do zahrady.

 

Lost in the middle -56 kapitola

Lost in the middle -56 kapitolaSol už byl dole v plné práci, shromažďoval zbraně na kuchyňský stůl. Přispěli jsme na hromadu svými meči a noži, pak Will kývl na Sola. „Myslím, že bychom mohli změnit plán. Není teď nejmenší problém vejít hlavním vchodem.“

 

Lost in the middle -55 kapitola

Lost in the middle -55 kapitolaOtevřela jsem oči a posadila se na posteli. V pokoji jsem byla sama. Bylo mi chladno a cítila jsem se neuvěřitelně prázdně.

 

Lost in the middle -54 kapitola

Lost in the middle -54 kapitola„Mel, lásko, vstávej, bude poledne. Viviane chce pomoci se zabalením věcí pro Lucase.“ Jeho dech mě zastudil ve tváři a já se rozespale otočila na druhou stranu.

 

Lost in the middle -53 kapitola

Lost in the middle -53 kapitolaVarování - 18+

 

Lost in the middle -52 kapitola

Lost in the middle -52 kapitolaNahlas si povzdychl a pak se ode mne odtáhl dost na to, aby mi viděl do očí. „Mel, ať chceš nebo ne, je to i moje záležitost. Jdou po tobě a já to prostě musím brát osobně.“ Podíval se mi do očí.

 

Lost in the middle -51 kapitola

Lost in the middle -51 kapitolaTo, že nejsem opravdu až tak silná, jsem si uvědomila hned, jak se naše čepele zkřížily. Znovu jsem zapátrala ve své paměti, co mě učil Will. Jasně, nejsem upír, mou jedinou výhodou je, že mi nesmí ublížit.

 

Lost in the middle -50 kapitola

Lost in the middle -50 kapitolaAsi jsem si v tu chvíli uvědomila, jak obrovské mám štěstí. Nikdy bych nemohla najít jiného muže, který by měl pro mě víc trpělivosti a pochopení.

 

Lost in the middle -49. kapitola

Lost in the middle -49. kapitolaNásledující dny se přehouply do týdnů a ty zase do měsíců. Will vzal svůj slib velice vážně a tak mi každý den dával do těla.

 

Lost in the middle -48. kapitola

Lost in the middle -48. kapitolaNěkdo klepl na otevřené dveře a do koupelny vtančila Viv. V jedné ruce nesla sklenku s krví a ve druhé asi svařené víno, podle toho, že se ze sklenky kouřilo.

 

Lost in the middle -47. kapitola

Lost in the middle -47. kapitolaSvezla jsem se do sedu a s nepříjemně zvednutýma rukama se zapřela o stěnu za sebou. Jeho nehybné tělo mě fascinovalo.

 

Lost in the middle -46. kapitola

Lost in the middle -46. kapitolaS největším sebezapřením jsem přestala sát a odtáhla se od jeho krku. Dýchal mělce, ale tep měl silný a pravidelný.

 

Lost in the middle -45. kapitola

Lost in the middle -45. kapitolaKdyž jsem se probrala, opět jsem byla připoutána k ocelové smyčce v jeho autě. Čelist mě bolela tak, až jsem se bála, jestli není zlomená.

 

Lost in the middle -44. kapitola

Lost in the middle -44. kapitola„Jau, sakra.“ Zaprotestovala jsem a chytla se za hlavu. Bolela mě jako střep a když jsem se s velkými obtížemi posadila, okamžitě se mi obrátil žaludek.

 

Lost in the middle -43. kapitola

Lost in the middle -43. kapitolaPřed domem teď stály Jeepy dva. Sporťák byl zaparkovaný dole v garáži, ale v téhle záplavě sněhu byl stejně nepoužitelný. Sol tedy koupil ještě jedno terénní auto, abychom byli v případě potřeby mobilní všichni.

 

Lost in the middle -42. kapitola

Lost in the middle -42. kapitola„Páni, bude to vždycky takové?“ Zvědavě jsem zkousla spodní ret a snažila se uklidnit. „Když budeš chtít…“ Zkoumal můj výraz a unaveně si namotával na prsty pramínky mých vlasů.

 

Lost in the middle -41. kapitola

Lost in the middle -41. kapitolaTrošku tvrdší kappitolka. 18+, kdo na to nemá náladu, tak ať nečte :-)

 

Lost in the middle -40. kapitola

Lost in the middle -40. kapitolaByla jsem na smrt unavená. Celé tělo mě bolelo. Třásla jsem se, ale nebylo to zimou. Ruce se mi klepaly a kolena mi samovolně vibrovala.

 

Lost in the middle -39. kapitola

Lost in the middle -39. kapitolaPostupně jsme opouštěli město a jak jsme se vzdalovali, provoz slábnul. Po hodině a půl jsme sjeli z dálnice a já s hrůzou zjistila, že jsme někde v míň obydlené oblasti. Husté lesy se zdály přímo neproniknutelné a úzká silnice byla zavátá čerstvým sněhem.

 

Lost in the middle -38. kapitola

Lost in the middle -38. kapitolaTázavě jsem se podívala na Sola a snažila se uhodnout, jestli by řekl pravdu, kdyby výsledky dopadly jinak. Zmuchlal papír a strčil ho zpátky do kapsy. Will tomu chce věřit, kdyby nechtěl, jistě by se přesvědčil na vlastní oči.

 

Lost in the middle -37. kapitola

Lost in the middle -37. kapitolaWill vzal svůj slib opravdu doslovně. První tři měsíce jsem strávila v koupelně a on je tam trávil se mnou. Viv se už víckrát nepokusila mě zabít, díky bohu, možná by se jí to napodruhé povedlo.

 

Lost in the middle -36. kapitola

Lost in the middle -36. kapitolaNedovolili mi vstát, že prý teď musím odpočívat. Fajn, jeden marod je zdravý, tak teď asi potřebují někoho jiného, o koho se budou starat. Dveře se otevřely a vcouval Will, přidržujíc si je zády.

 

Lost in the middle -35. kapitola

Lost in the middle -35. kapitolaTrvalo snad hodinu, než jsme oběhli celý dům a na hromadu snesli všechno špinavé prádlo, včetně povlečení a ručníků. To, že ta hromada byla vysoká asi jako já, mě trochu děsilo, ale měla jsem po boku nebezpečného upíra a tak jsem se pustila do třídění a namáčení a odstraňování skvrn, většinou od krve.

 

Lost in the middle -34. kapitola

Lost in the middle -34. kapitola„Mel, miláčku, prober se.“ Zašeptal mi do ucha a špičkami prstů mi přejel po čele. Otráveně jsem zabručela a přetáhla si deku přes hlavu. „Vstávej, za chvilku se bude stmívat. Udělal jsem ti lívance a máme i javorový sirup.

 

Lost in the middle -33. kapitola

Lost in the middle -33. kapitolaLežel vedle mne, na teď už naší posteli, a jemně mě palcem hladil po rameni. Já ležela na břiše a mlčky jsem pozorovala jeho dokonalou, ustaranou tvář. Už několik hodin neřekl ani slovo, jen upřeně zíral do stropu.

 

Lost in the middle -32. kapitola

Lost in the middle -32. kapitolaVytáhl z kapsy riflí čistý kapesník a podal mi ho. Tak trochu jsem zaváhala, proč nosí sebou kapesník? Upíři přeci nemívají rýmu. Otřela jsem si oči a nos. Ten kousek bílé bavlny voněl přesně jako on. Zastrčila jsem ho do kapsy bundy a zhluboka se nadechla.

 

Lost in the middle -31. kapitola

Lost in the middle -31. kapitolaLežel tam, kde jsem ho zanechala a přepínal mezi kanály. Jen se usmál, když jsem vrazila hlavu do dveří. „Můžu dál?“ „Jasně, jen pojď.“ Poplácal postel vedle sebe.

 

Lost in the middle -30. kapitola

Lost in the middle -30. kapitola„Williame.“ Zazpívala tím nejkrásnějším hlasem a její dokonalá ústa se roztáhla do hřejivého úsměvu. Jemně k němu vztáhla svou něžnou, bledou ruku a on stále ještě v šoku, došel až k ní. Tak fajn, momentálně jsem si připadala naprosto blbě a nepřístojně.

 

Lost in the middle -29. kapitola

Lost in the middle -29. kapitolaSykla jsem bolestí a pokusila se otočit na pravý bok. Bezvýsledně, zůstala jsem trčet na zádech a slepě zírala do stropu. Pár dlouhých, hlubokých nádechů a výdechů a pokus číslo dva, zase nic. „Do háje.“ Zaprotestovala jsem tiše a nahlas si vzdychla.

 

Lost in the middle -28. kapitola

Lost in the middle -28. kapitolaTrvalo snad půl hodiny, než se Will uráčil přijít za mnou. Vzteky jsem byla zelená a ruce se mi klepaly. Pořád jsem ležela na břiše, tváří v polštářích.

 

Lost in the middle -27. kapitola

Lost in the middle -27. kapitola„No, můžeme počkat až se z toho Sol dostane a pak se vzít. Mohli bychom tady, nebo doma ve Skotsku, jestli…“ Utnula jsem jeho nadšené brebentění polibkem.

 

Lost in the middle -26. kapitola

Lost in the middle -26. kapitola„Pojď, pomůžu ti do postele a pak se vrátím pro něho.“ Otočil hlavu a mrknul na paži, bezvládně visící dolu z mramorového pultu. „Ne, prosím, nejdřív Sola.“ Vzlykla jsem a o kousek jsem se od Willa odsunula, abych mu viděla do očí. Zlomek vteřiny zkoumal můj výraz a pak přikývl.

 

Lost in the middle -25. kapitola

Lost in the middle -25. kapitolaJe tu další díleček, přeji hezké počtení.

 

Lost in the middle -24. kapitola

Lost in the middle -24. kapitolaUha, zase potíže :-)

 

Lost in the middle -23. kapitola

Lost in the middle -23. kapitolaTak se jdem konečně vrhnout na ten útěk :-)

 

Lost in the middle -22. kapitola

Lost in the middle -22. kapitolaMel dostane zajímavou nabídku :-)

 

Lost in the middle -21. kapitola

Lost in the middle -21. kapitolaHezké počtení :-)

 

Lost in the middle -20. kapitola

Lost in the middle -20. kapitolaChudák Mel, ona se z těch průšvihů fakt nedostane. :-)

 

Lost in the middle -19. kapitola

Lost in the middle -19. kapitolaZase další zvrat. Tahle kapitolka je pro všechny, kteří fandí Solovi.

 

Lost in the middle -18. kapitola

Lost in the middle -18. kapitolaMel se nám odváží na procházku :-)

 

Lost in the middle -17. kapitola

Lost in the middle -17. kapitolaTrochu se nám to zas zamotá.

 

Lost in the middle -16. kapitola

Lost in the middle -16. kapitolaA že by se nám to v dobré obrátilo?

 

Lost in the middle -15. kapitola

Lost in the middle -15. kapitolaMel řekne něco, co říkat rozhodně neměla.

 

Lost in the middle -14. kapitola

Lost in the middle -14. kapitolaSol je na tom zle, pomůže mu Mel?

 

Lost in the middle -13. kapitola

Lost in the middle -13. kapitolaA zase se nám to zamotává.

 

Lost in the middle -12. kapitola

Lost in the middle -12. kapitolaMel se dozví něco nového o Willovi.

 

Lost in the middle -11. kapitola

Lost in the middle -11. kapitolaTaková oddechovka

 

Lost in the middle -10. kapitola

Lost in the middle -10. kapitolaTak tohle je 18+. Pod 15 nečíst!!!

 

Lost in the middle - 9. kapitola

Lost in the middle - 9. kapitolaNo jak jinak Mel je opět v maléru.

 

Lost in the middle - 8. kapitola

Lost in the middle - 8. kapitolaA tady se nám to zamotá ještě víc. Docela ji holku lituju :-)

 

Lost in the middle - 7. kapitola

Lost in the middle - 7. kapitolaTak tady se nám to krapet zamotalo :-)

 

Lost in the middle - 6. kapitola

Lost in the middle - 6. kapitolaTak takovou opičku Mel vůbec nezávidím.

 

Lost in the middle - 5. kapitola

Lost in the middle - 5. kapitolaNa Mel čeká těžká zkouška. Dokáže se napít krve?

 

Lost in the middle - 4. kapitola

Lost in the middle - 4. kapitolaMel konečně zjistí, co je zač. Jak se s tím vyrovná?

 

Lost in the middle - 3. kapitola

Lost in the middle - 3. kapitolaZačíná se nám to zamotávat a taky se začíná konečně něco dít.

 

Lost in the middle - 2. kapitola

Lost in the middle - 2. kapitolaTak je tu druhý díl. Přeji hezké počtení :-)

 

Lost in the middle - 1. kapitola

Lost in the middle - 1. kapitolaPrvní díl nové povídky. Doufám, že se vám bude líbit.

 

Viktor 21. část

Viktor 21. částTak a je tu konec. Doufám, že se vám má povídka líbila a díky za všechny komentáře a vaši podporu. Nenefer P.S:15+

 

Viktor 20. část

Viktor 20. částZáchrana Vika a předposlední díl.

 

Viktor 19. část

Viktor 19. částPřeji pěkné počtení.

 

Viktor 18. část

Viktor 18. částUžijte si další dílek.

 

Viktor 17. část

Viktor 17. částUž fakt nevím co k tomu dodat, snad jen bavte se hezky a budu ráda za každý názor, díky.

 

Viktor 16. část

Viktor 16. částTak a je tu svatební noc, mám cukání napsat 18+.

 

Viktor 15. část

Viktor 15. částJe tu patnáctka a konečně taky svatba. Přeji hezké počtení.

 

Viktor 14. část

Viktor 14. částTak a je tu čtrnáctka. Tahle kapitola se mi psala úplně sama, tak písněte, jestli se vám líbila.

 

Viktor 13 část

Viktor 13 částJe tu třináctka, přeji hezkou zábavu.

 

Viktor 12 část

Viktor 12 částJe tu dvanáctka. Je tam spousta akce, tak přeji hezkou zábavu.

 

Viktor 11 část

Viktor 11 částTak doufám, že se vám 11. část bude líbit.

 

Viktor 10 část

Viktor 10 částDesátá část. Přeji hezké počtení.

 

Viktor 9 část

Viktor 9 částTak je tu už devátá část, doufám, že se vám bude líbit.

 

Viktor 8 část

Viktor 8 částTak je tu další díl. Doufám, že se vám bude líbit.

 

Viktor 7 část

Viktor 7 částNo, tak mě něco napadlo, ale nejsem si tím jistá. Prosím po přečtení mi napište, jestli už to není moc zmatené a kostrbaté. Jestli se namám vrhnout na něco nového. Díky

 

Viktor 6 část

Viktor 6 částRozhodně 15+ Je to asi závěrečný dílek, hodím si na chvíli přestávku. Tak prosím, kdo to četl a alespoň trochu, se mu to líbilo napište mi. Díky.

 

Viktor 5 část

Viktor 5 částTak jsem měla zase jednou plodný večer. Tolik akce, už jsem si dlouho neužila. Tak doufám, že se vám to bude líbit. Pls komentíky :)

 

Viktor 4 část

Viktor 4 částKdyž jsem tohle psala, musela jsem se smát. Asi bych teď Viktora, mohla hodit na Stmívání. Už jsem splnila podmínku. Mám tam jednoho člena Cullenovic rodiny. Hurá.

 

Viktor 3 část

Viktor 3 částTak jsem se do toho dala a začala psát pokračování. Doufám, že se vám bude líbit. Pokud budete mít k pokračování výhrady, prosím napište je. Díky.

 

Viktor 2 část

Viktor 2 částTakže druhý díl. Přeji hezké počtení.A myslím, že k tomuhle dílu musím napsat 15+.

 

Viktor 1část

Viktor 1částJelikož jsem si všimla, že sem chodí i velmi mladé čtenářky, trochu jsem svou povídku předělala, doufám že se nebudete zlobit. Jinak moji upíři jsou klasickou variantou Josse Whedona, stvořitele Buffy a Angela. Je to starší povídka a doufám, že se bude líbit.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!