OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele NerissaNerissa

NerissaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Barbora

Bydliště: Zapadákov na konci světa

Věk: 20

O mně: Medvěd samotář. Bručoun. Optimista v černém. A dost náladová osoba. Jinak jsem ale celkem milá.

Kontakt:

E-mail: JurkBa (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 37

Moje komentáře

Datum registrace: 23. 10. 2011

Poslední přihlášení: 9. 11. 2018, 17:30

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Nerissa

Povídky od NerissaNajdete tu od každého kousek. Jen si vyberte.

Články:

 

Blues pro Bianku - 8. kapitola

Blues pro Bianku - 8. kapitolaPohřeb. Setkání s "milovanou" rodinou. Mámina ukolébavka. Pro všechny, kdo na tuhle povídku nezapomněli.

 

Blues pro Bianku - 7. kapitola

Blues pro Bianku - 7. kapitolaDalší kapitola. Po strašně dlouhé době. A na přání. A já bych chtěla za to popostrčení poděkovat. Nicméně... Annie, Annie a zase jenom Annie. Což znamená velký problém. A taky další hádku. Jenže když se člověk nad tím tak zamyslí, nemá Annie v něčem pravdu?

 

Blues pro Bianku - 6. kapitola

Blues pro Bianku - 6. kapitolaRozloučení s Jeremym. Dočasné. Utopení vzpomínek v alkoholu. Zbytečné. Protože vzpomínky si nás najdou...

 

Blues pro Bianku - 5. kapitola

Blues pro Bianku - 5. kapitolaVlak a Adam. Kluk, který pro Bianku kdysi byl přítel. Možná ještě stále je? To se přece pozná v nouzi. A že Bianka je v pořádné...

 

Blues pro Bianku - 4. kapitola

Blues pro Bianku - 4. kapitolaVždy se najde někdo, kdo nám dokáže znepříjemnit i ty nejhorší chvíle v našem životě. Ať žije Annie! Milovaná tetička Annie...

 

Blues pro Bianku - 3. kapitola

Blues pro Bianku - 3. kapitolaPravda... Někdy je krutá a ne každý ji nese dobře. A Bianka ublíží někomu, komu nikdy ublížit nechtěla.

 

Blues pro Bianku - 2. kapitola

Blues pro Bianku - 2. kapitolaNěkde jsem slyšela, že je člověk naladěný na svou rodinu. Ať je kdekoliv. Má snad proplouvání staré Bianky na povrch nějaký význam? Děje se něco doma?

 

Blues pro Bianku - Prolog + 1. kapitola

Blues pro Bianku - Prolog + 1. kapitolaRozmazlený fracek, který byl vyhozen vlastním otcem na ulici a teď je lehce citově nevyrovnaný. To je Bianka. V osmnácti opustila rodiče. Zůstala v Paříži, našla si práci v baru, byt se třemi spolubydlícími a dožila se dvaadvaceti, což považuje celkem za úspěch. Zůstává však v kontaktu s babičkou a jednou ročně se vrací domů. Ale když se jí druhého ledna převrátí život podruhé naruby, nemá na starosti jen svůj život. Její rodiče měli nehodu, babička záhadně zmizela a Bianka je jedinou opatrovnicí malé Madeleine, její sestry, kterou viděla jen na fotkách. A tak se musí vrátit do svého rodného zapadákova, čelit minulosti a zvládnout starost o čtyřleté dítě.

 

Poslední tajemství - 5. kapitola

Poslední tajemství - 5. kapitolaJe jednoduché svést něco na druhého člověka. Ale co když Zuzana opravdu za všechno může?

 

Poslední tajemství - 4. kapitola

Poslední tajemství - 4. kapitolaZtracena v minulosti. Každý máme svou minulost a z té se odvíjí i naše budoucnost. Nic nedovedem změnit.

 

Poslední tajemství - 3. kapitola

Poslední tajemství - 3. kapitolaPro čtenáře od 15 let!
Smích z vedlejšího pokoje. Co se za ním skrývá? Naše skutečná tvář, nebo jen další ze lží?

 

Poslední tajemství - 2. kapitola

Poslední tajemství - 2. kapitolaMámina derniéra. Jedna z mnoha ran, kterou Anna dostala od života.

 

Poslední tajemství - 1. kapitola

Poslední tajemství - 1. kapitolaKaždý má duši. Jde jen o to ji skrýt, ovládnout nebo zničit. Anně se to povedlo. Ale nezničila pouze sebe. Kdo všechno se jí nedokázal ubránit? A co když začne někdo pátrat v minulosti? Co všechno Anna zničila? Kolik životů má na svědomí?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!