OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele PulsarPulsar

PulsarPráva: přispěvatel

Věk: 26

O mně: Zdravíčko, písmáci.
Ve volném čase (kterého by - jen tak mimochodem - mohlo být o dost víc!) píši povídky, respektive romány, protože nejsem schopná vsunout svou představu příběhu jen na několik stran...
Nadevše miluji fantasy (Cwiek, Neomillnerová, Sapkowsky, Rowlingová...) a tímto směrem se také ubírá veškerá má tvorba, která je mírně ovlivněna mou další úchylkou - mytologií a pověstmi.
Prozatím jsem psala jen "do šuplíku", ale před rokem jsem začala vkládat na internet. Bohužel nepřicházely komentáře, které by mi ukázaly chyby (případně klady) díla.
A tak to zkusím ještě u vás a snad mi pomůžete se zdokonalit.

Kontakt:

E-mail: michaelarichterova (zavináč) centrum.cz

Web: www.wattpad.com/user/PulsarQuasar ; www.ospala-sova.bloger.cz

Statistiky:

Moje články: 86

Moje komentáře

Datum registrace: 12. 10. 2014

Poslední přihlášení: 19. 3. 2019, 11:12

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Pulsar

Povídky od PulsarJednodílné: Prázdniny s Bubákem; Minisérie: Šílený Mads; Kapitolové: Shine of Darkness; Shine of Darkness II - Orfeova lyra; Memento Mori; Poslední Janičář; FlickerBeat

Články:

 

Poslední Janičář - 14. Janičářův vzkaz

Poslední Janičář - 14. Janičářův vzkaz Během příběhu neměl nikdo z čtenářů možnost nahlédnout do myšlenek Janičáře. Na závěr vám čtenářům sám prozradí, jaký vlastně je.

Dokončeno

Memento Mori - Epilog

Memento Mori - EpilogSkromný dovětek k duchařskému příběhu. A teď už je čas jít spát. Přeji krásnou a nikým nerušenou dobrou noc a vám, ukrytým ve stěnách, úspěšnou noční směnu.

Novinka

Shine of Darkness II - Orfeova lyra (teaser)

Shine of Darkness II - Orfeova lyra (teaser)Taková menší ochutnávka pro fanoušky Shine of Darkness. Sequel "Orfeova lyra" bude opět příběh nabitý osobitým humorem, nějakou tou akcí, ale především řeckými bohy, jenž se po staletích skrývání opět vrací do města Athén. Těšte se na pokračování příběhu, který - k vaší radosti - začnu uveřejňovat o prázdninách.

Novinka

Prázdniny s bubákem

Prázdniny s bubákemJedna nesmyslnost loňského léta, která se pokoušela umístit v soutěži "Dobrodružné prázdniny". Zkrátka a jednoduše - bubák, ten tvrdej chleba má!
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!