OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele TexieTexie

TexiePráva: admin

Bydliště: teď většinou Olomouc

O mně: Jsem roztomilé stvoření, které prostě propadlo psaní. Dříve jsem si své příběhy jen tvořila sama pro sebe, ale stmivani.eu a Our Stories mě tak nějak ponoukli se o ně začít dělit i s ostatními. Tak snad udělají radost.

Kontakt:

E-mail: Texie (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 363

Moje komentáře

Datum registrace: 13. 10. 2009

Poslední přihlášení: 8. 6. 2023, 14:51

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Texie

Povídky od TexieKapitolové:
Galla
Smrt s.r.o.
Život a čest
Blodyn
Stín nad městem
V objetí zrůdy
Šedá myška
Past minulosti
Volba osudu
Skrytá v krvi
Za svitu luny
Druhá tvář
Otázka ceny (rozepsaná)
Prodaná

Jednorázové:
Jediná noc__________Nesnesitelný chlap

Články:

 

Prodaná 25 a Epilog

Prodaná 25 a EpilogAčkoliv se Faridovi ulevilo, že ji má zase u sebe, velmi rychle se ujistí, že s ní to nikdy nebude tak snadné.
Poslední kapitola a krátký epilog s nahlédnutím do jejich životů o pět let později.

 

Prodaná 24

Prodaná 24S vypětím sil se jí podařilo utéct přes vedlejší pokoj, aby vzápětí zjistila, že tenhle dům velmi dobře zná. A především jejího majitele.

 

Prodaná 23

Prodaná 23Eleanora s ostatními dorazí do města a s Faridem se setká dříve, než tušila. Tohle setkání jí příliš radost ale neudělá.

 

Prodaná 22

Prodaná 22Tahle cesta se nemohla od té předchozí lišit více. Znovu se však utvrdí v tom, jak je tahle země drsná... Jenže ona už také dávno není naivní holka, která odevzdaně snáší svůj osud.

 

Prodaná 21

Prodaná 21Nechápala, jak se její život mohl celý takhle zvrtnout a nehodlá, aby znovu byla jen kus majetku, o kterém rozhodují jiní. Poprvé v životě se odmítne řídit tím, co by měla dělat a zamyslí se nad tím, co ona sama opravdu chce...

 

Prodaná 20

Prodaná 20Doufala, že až spolu budou žít po všech stránkách jako manželé, bude vše v pořádku. Jenže i pak cítí, že to není jak má. Něco uvnitř ví, že tohle není v pořádku, ačkoliv si to její hlava odmítá připustit.
Velmi brzy však zjistí, že to je v jejich manželství ten nejmenší problém...

 

Prodaná 19

Prodaná 19Jejich manželství je téměř dokonalé. Jen tématu jejího případného těhotenství se oba úzkostlivě vyhýbají. Eleanora vůbec nemá ponětí, že minulost se chystá bolestně do jejich života zasáhnout.

 

Prodaná 18

Prodaná 18Rozhodla se jít dál a neohlížet. Nebylo to tak těžké, protože její otec si s hledáním možného manžela pospíšil. Než se nadála, stál tam před ní a ona se rozhodovala, zda by si ho dokázala přestavit po svém boku po zbytek života.

 

Prodaná 17

Prodaná 17Příjezd otce pro ni byla neskutečná úleva a teprve v ten okamžik byla zase doma. Jenže to znamenalo i mluvit s ním o tom, co se stalo a jak to napravit.
A při svém útěku před tím vším konečně naráží i na Farida...

 

Druhá tvář 23

Druhá tvář 23Poslední kapitola.
Margaret na cestě se sirem Frederikem uvažuje, co vlastně opravdu chce a jestli to nebyla chyba. Navíc se připlete pod nohy jednomu chlápkovi, který si moc servítky a ohledy nebere...

 

Druhá tvář 22

Druhá tvář 22Margaret si s každým dnem stále více uvědomuje, že plavba se blíží ke konci a tím i její čas s Wudvortem. Což on zatím netuší...

 

Druhá tvář 21

Druhá tvář 21Trocha oddechové romantiky během plavby.

 

Prodaná 16

Prodaná 16Byl to pro Eleanoru zvláštní pocit, být zase mezi svými. Všechno bylo stále stejné, ale jiné zároveň.

Farid se ale nehodlá vzdát jen tak něčeho, co mu patří.

 

Prodaná 15

Prodaná 15Cesta probíhá poměrně v klidu, dokud se neobjeví nečekaná návštěva. Běžné vítání se najednou zvrtne, když poznají Eleanoru.

 

Prodaná 14

Prodaná 14Ještě jedna poklidná kapitola, kdy nemusí řešit nic jiného než sebe a oběma to více jak vyhovuje. Eleanor je téměř líto, že plavba končí.

 

Prodaná 13

Prodaná 13Teprve od sloužících se dozví o Faridově několikadenní cestě pryč. Je to pro ni skvělá šance najít způsob, jak utéct... Její naděje velmi rychle pohasnou, protože ona jede s ním.

 

Prodaná 12

Prodaná 12Jejich vztah je napjatý a oba si velmi dobře uvědomují, že už to nejde vrátit.

 

Druhá tvář 20

Druhá tvář 20Vyhýbala se Wudvortovi, jak jen to šlo. Nakonec to byl Boyl, kdo ji otevřel oči a donutil přemýšlet nad kapitánem i z jiného úhlu. A hlavně nad tím, co ona vlastně chce...

 

Prodaná 11

Prodaná 11Farid se má zúčastnit večírku na počest francouzských diplomatů a rozhodne se vzít Eleanoru sebou. Tu připravovali půl dne, ale výsledek stojí opravdu za to, nikdy si nepřipadala krásnější a má chuť si tuhle opulentní nádheru užít a alespoň na chvíli zapomenout na bizarnosti této země... Což se jí ošklivě vymstí.

 

Druhá tvář 19

Druhá tvář 19Nálada na lodi je mizerná a ona nedokáže zkousnout to, co kapitán udělal. Sir Frederik se tedy rozhodne pro poněkud riskantní krok.

 

Druhá tvář 18

Druhá tvář 18V noci k Margaret do kajuty přijde nečekaná návštěva.

 

Druhá tvář 17

Druhá tvář 17V noci se přihnala bouře a ráno všichni s obavou zjišťují následky. I Margaret se zapojí... a opět kapitána slušně vytočí. Zahlédne její jizvy a jeho reakce ji překvapí a ta její zase překvapí oba dva...
Má nejoblíbenější kapitola, tak se snad bude líbit i vám. :)

 

Prodaná 10

Prodaná 10Nechtěla ho vidět. Bylo to poprvé, kdy na něj večer nečekala... a on si pro ni ani neposlal. Nakonec to nebyl ani jeden z nich, ale Jamir s Amishou, kteří mu ji prostě předhodili... Pro klid v domě.

 

Druhá tvář 16

Druhá tvář 16Kapitána Wudvorta čekal pořádný šok při pohledu na jejich dalšího pasažéra.

 

Prodaná 9

Prodaná 9Doufala, že naučit se jejich řeč pro ni bude tajná výhoda. Stačil ale jediný okamžik, kdy si přestala dávat pozor a prozradila se přímo před ním...

 

Druhá tvář 15

Druhá tvář 15Pochybovala o svém zdravém rozumu, ale přesto nemohla jinak. Úleva, že vše v jejím domově zůstalo v pořádku a na svém místě, ustoupila vědomí, že jediné co se změnilo byla, jen ona sama a to co jí dříve připadalo jako sen, se pro ni stalo dusivou pastí...

 

Druhá tvář 14

Druhá tvář 14Nemohla se dočkat, až Richarda opět uvidí a také až zjistí, jestli jí pořád opovrhuje nebo jí dá šanci mu to vysvětlit. Jestli mají vůbec ještě šanci.
Setká se s ním dříve, než vůbec doufala a tohle bude to poslední, na co by se ho nedokázala zeptat...

 

Druhá tvář 13

Druhá tvář 13Přijíždějí do Francie, její rodné země, kde na ni čeká minulost a snad i budoucnost...
A je to tu! Poslední kapitola napsaná před devíti lety, kdy jsem s touto povídkou začala a zároveň poslední poklidná. Tak si ji užijte ;)

 

Prodaná 8

Prodaná 8Faridovi se její pořezaná noha ani trochu nezamlouvá, z čehož má trochu škodolibou radost. Ještě větší radost jí však udělá objevení knihovny...
Trocha romantiky, než ji zase začnu trápit :)

 

Druhá tvář 12

Druhá tvář 12Margaret čekalo překvapivé setkání. Více ji však překvapila její vlastní reakce a vyrovnanost se svou vlastní minulostí - kapitánem Wudvortem.

 

Prodaná 7

Prodaná 7Farid s pobavením zjišťuje, že ta temperamentní zlatovláska se mu líbí stále víc. Je naprosto jiná a vášnivá. A jí s trpkostí dochází, že už nemá smysl zbytečně se vzpouzet.

 

Druhá tvář 11

Druhá tvář 11Sir Frederik a jeho nový tlumočník si do noty příliš nepadli a Margaret čeká ráno velmi příjemné překvapení. Zároveň se stále více vzdaluje té dámě, kterou byla dříve...

 

Druhá tvář 10

Druhá tvář 10Netradiční záchrana a strach z budoucnosti. Jejich společná cesta se blíží ke konci a ani jednomu z toho není lehko u srdce.

 

Prodaná 6

Prodaná 6Chovat se slušně a vstřícně by pro ni bylo jen výhodné. Obzvláště, pokud se jí zároveň podaří udržet ho v únosné vzdálenosti od sebe... To už se jí tak moc však nepodaří.

 

Prodaná 5

Prodaná 5S notnou dávkou sebezapření musela uznat, že pro tuto chvíli je pro ni nejlepší zůstat kde je. Alespoň než najde způsob, jak bezpečně utéct. Také už trochu začíná rozumět té jejich hatmatilce a dovídá se pár zajímavých věcí o sobě a hlavně o Faridovi, pánu domu.

 

Prodaná 4

Prodaná 4Teprve ráno se Farid pořádně podíval na překvapení, které ho v ložnici čekalo. Musel uznat, že je to snad nejkrásnější dívka, co kdy viděl, ale také, že s ní budou rozhodně problémy. To u žen neměl rád... Ona mu to večer jen potvrdí.

 

Prodaná 3

Prodaná 3Znovu už se nevzpouzela, příliš se bála, že Hasan svoji výhružku vyplní. Dobrovolně ho následovala a se strachem čekala, kam ji vede. Kdo za ni nabídl nejvíc...

 

Prodaná 2

Prodaná 2Situace se pro ni vyvíjí stále hůř, ona se ale nehodlá vzdát... Jejímu vězniteli s ní dochází trpělivost. Názorně jí ukáže, jaké jsou její možnosti.

Dokončeno

Prodaná 1

Prodaná 1Eleonora se vracela domů, když je přepadli. Jedinou ji nechali naživu a prodali. Vědět, jaký osud ji čeká, raději by asi skončila jako muži jejího otce.
Ona ale rozhodně nepatří k těm, co se jen tak vzdávají a za její hezkou tvářičkou je více odhodlání, než by kdo tušil...

 

Druhá tvář 9

Druhá tvář 9Richard se stále cítí zrazený, ale zároveň se nemůže dočkat, až Margaret konečně zase uvidí. Nemůže potlačit naději, že to přece jen nebylo tak, jak to na první pohled vypadalo.
Odhalení toho, co se stalo, je ale mnohem horší, než si dokázal představit...

 

Nesnesitelný chlap 2/2

Nesnesitelný chlap 2/2Vánoční firemní večírek mezi novými kolegy a úžasný polibek, na který se nezapomíná. Bohužel, protože dotyčný je ten neprotivnější prevít co kdy potkala... Nebo je to jinak?

Novinka

Nesnesitelný chlap 1/2

Nesnesitelný chlap 1/2Vánoční firemní večírek mezi novými kolegy a úžasný polibek, na který se nezapomíná. Bohužel, protože dotyčný je ten neprotivnější prevít co kdy potkala...

 

Otázka ceny 3

Otázka ceny 3Skutečný důvod jejího pobytu v domě ji naštval, ale nemohla si dopřát ten luxus, se rozhodovat podle toho, co chce.
Možná to bude vlastně skvělá příležitost, jak si vydělat potřebnou sumu a zároveň mu dokázat, jak se kolosálně ten prevít plete...
Nebo možná taky ne...

 

Za svitu luny 9

Za svitu luny 9Epilog

Myslel si, že díky Caitlin už nemůže být šťastnější a pak se se soumrakem objevila návštěva...

Protože šťastných konců není nikdy dost.

 

Za svitu luny 8

Za svitu luny 8Destin má hodně těžké ráno a udělá ještě těžší rozhodnutí, od kterého už ho nic nedokáže odradit. Ti dva mají ale jiné plány...

Poslední kapitola

 

Druhá tvář 8

Druhá tvář 8Margaret se vydává na cestu se sirem Fredrikem, který ji donutí, podívat se na některé věci i jiným úhlem pohledu.

Nemožné se stalo skutečností - další kapitola je tu.

 

Za svitu luny 7

Za svitu luny 7Nehodlá o Destina přijít. Vyrazí za ním, ale ten je zase na lovu. Zkouší ho najít, ale místo toho se ona sama stane lovnou zvěří pro smečku vlků...

 

Za svitu luny 6

Za svitu luny 6Znovu se mu ocitla tváří v "tvář", ale tentokrát bylo něco jiné, nedokáže ji zabít...

 

Za svitu luny 5

Za svitu luny 5Noční hrůza ji úplně odrovnala a když potká Destina, prostě se zhroutí.

 

Otázka ceny 2

Otázka ceny 2Doufala, že ho už nikdy neuvidí, ale to s šeredně spletla, protože on jí hodlá dát lekci o tom, co všechno si opravdu jde koupit.

Novinka

Jediná noc

Jediná nocPřistihla milovaného muže s jinou a zbortil se jí celý svět...
Možná to bylo ale to nejlepší, co ji mohlo potkat. To a jediný slušný muž v baru...

Romantická povídka pro pohlazení po srdci.

 

Za svitu luny 4

Za svitu luny 4Najde svou odpověď, ale nejraději by ji zase zapomněla. Ale na to už je přílis pozdě. Aniž by to ona nebo Destin tušili, už jí její noční můra dýchá za krk...

Novinka

Otázka ceny 1

Otázka ceny 1Vsechno v jejím životě se posralo jak nejhůř mohlo. To si aspoň myslela, než na její vystoupení v baru přišel on... A pak šlo do háje už kompletně vše.

 

Za svitu luny 3

Za svitu luny 3Každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán. Obzvláště, pokud se snažíte pomoci někomu, kdo o to nestojí... a skrývá krvelačné tajemství.

 

Za svitu luny 2

Za svitu luny 2Samotář k samotáři sedá. Obzvláště když vám přijde otevřít polonahý...

Dokončeno

Za svitu luny 1

Za svitu luny 1Caitlin je samotářka a vyhovuje jí to. Až spolupráce na školním projektu ji donutí ke spolupráci s dalším takovým. Alespoň si to myslela. Čím více je však nucena s ním trávit čas, tím více si všímá, že on je naprosto jiný. Ve všech ohledech. Postupně odkrývá děsivé tajemství, které se snaží skrývat...

 

Volba osudu 18

Volba osudu 18Poslední kapitola. Deril si neodpustí trochu se ještě pobavit na účet svého kámoše.

 

Volba osudu 17

Volba osudu 17Myslel si, že to bude snadný boj. Ta malá nemotorná holka před ním je však něco, s čím se ještě nikdy nesetkal...

 

Volba osudu 16

Volba osudu 16Nastal čas loučení, vítání i boje.

 

Volba osudu 15

Volba osudu 15Charlie se konečně dostane k Derilovi a toho málem z pohledu na ni trefí šlak. Ji o chvíli taky, když zjistí, jak blízko už je nebezpečí u její rodiny.

 

Volba osudu 14

Volba osudu 14Oliver už chtěl tu děsivou kočku pustit z hlavy, ale to se mu jen tak nepodaří.

 

Volba osudu 13

Volba osudu 13Charlie se vrací domů, ale nevyvíjí se to zrovna podle jejích představ. Místo bráchy naráží na Olivera... a to hodně tvrdě.

 

Volba osudu 12

Volba osudu 12Charlie se náhodou povede najít cestu zpátky, tedy částečně a konečně také zjistí, jak dlouho byla vlastně pryč. Tím ale její pokusy teprve začínají...

 

Druhá tvář 7

Druhá tvář 7Margaret se jen ztěžka probírá k vědomí. Ocitla se na pláži a nebýt několika místních, asi by se z ní už nikdy nedostala. Nemá ale tušení co dál. Své zachránce nechává v přesvědčení, že jim nerozumí jediné slovo, alespoň do příjezdu nečekaného hosta...

 

Volba osudu 11

Volba osudu 11Už dávno začal školní rok a Deril s Oliverem nastoupili do školy. Společné tajemství z nich udělalo přátele... O ničem z toho ale Carlie neví. Netuší co je za den nebo měsíc.

 

Druhá tvář 6

Druhá tvář 6Margaret už se rozhodla Wudvortovu nabídku odmítnout a i kdyby se jí ptal každičký den, odpověď by byla stejná. Jenže jemu už pomalu dochází trpělivost a pak udělá Margaret osudnou chybu.

PS - Kapitolka speciálně pro saďourka maky21 - slíbila jsem, že budu zlá.

 

Druhá tvář 5

Druhá tvář 5Margaret záhy zjistí, kdo za tím celým nedorozuměním stojí a hlavně proč, To jak sama byla bláhová. Co však zatím netuší je, že její teta se zatím zabývala jen Richardem a teď přišla na řadu i Margaret...

 

Druhá tvář 4

Druhá tvář 4Margaret se snaží schůzky utajit před sestřenkou, ale stačí jediná nevinná záměna dopisu a celý život se jí začne hroutit jako domeček z karet. Než to však zjistí, je už pozdě...

 

Druhá tvář 3

Druhá tvář 3Margaret má trochu špatné svědomí kvůli Elizabeth, snad i proto si odmítá připustit, že pro Richarda ztratila hlavu. Brzy ale zjišťuje, že on je na tom naprosto stejně.

Dokončeno

Skrytá v krvi 27

Skrytá v krvi 27Poslední kapitola.
Malcolm svou malou holčičku zbožňuje nade všechno na světe a dal by jí všechno. A ona má bohužel hodně mizerný vkus. Co ale nadělá.

PS - Nenadávejte, prosím, na konec. Mě se takhle líbí a vlastně není už co dodat.

 

Volba osudu 10

Volba osudu 10I přes nepříjemné probuzení čekají Charlie dvě dobrá překvapení - nález tajemné koupelny a první úspěch s magií.

 

Skrytá v krvi 26

Skrytá v krvi 26Henry je naštvaný, že mu proklouzla mezi prsty. Byl tak blízko, držel ji... A co víc, utekla mu zase s tím šmejdem! Přes svůj vztek ale nevidí nic dalšího. Naštěstí pro něj ale není jediný, kdo ji chce zpátky.

 

Druhá tvář 2

Druhá tvář 2Margaret se snaží využít každé příležitosti uniknout ostřížímu zraku tety. Při tajné vyjížďce však získává nečekaný a nezvaný doprovod - včerejšího nafoukance. Na každém jeho slově a gestu jde poznat jeho sebejistota a přesvědčení o svém šarmu.
A Margaret i přes značnou snahu mu začne podléhat.

 

Volba osudu 9

Volba osudu 9Seimon jí odhalí důvod její přítomnosti a začne se pokoušet ji učit. Ty pokusy ale zatím moc valně nedopadají...

Dokončeno

Druhá tvář 1

Druhá tvář 1Margaret přišla v dětství o oba rodiče a po absolvování akademie se jí ujímá teta. Ta ji bere jen jako dočasného člena domácnosti, protože ji má v plánu brzy provdat. Než jí však zkříží plány...
Margaret tak nahlédne na odvrácenou stránku lidí a musí najít v sobě odhodlání znovu vstát, ačkoliv tím jediným důvodem je to, že její srdce ještě stále bije a dech proudí z plic.

 

Volba osudu 8

Volba osudu 8Charlie doufala, že ráno odhalí tajemství Seimona a toho místa, ale ten je pro ni stále tajemnější. Je však rozhodnutý jí konečně vysvětlit, proč ji sem přivedl.

 

Volba osudu 7

Volba osudu 7Charlie se ocitá v jiném světě. Podle Seimona se jedná o bývalou školu, která se jí na nějakou dobu stane domovem. To, že je kusem jejich historie, brzy zjistí, ale jak kouzelná je, to ještě nemá ani potuchy...

 

Skrytá v krvi 25

Skrytá v krvi 25Bonie s Malcolmem plánují další akci, ale objeví se tam nezvaný host. Bonie se Henrymu chtě nechtě musí postavit tváří v tvář.

 

Volba osudu 6

Volba osudu 6Forestovi se snaží Charlie najít, ale marně. Postupně jim dojde, že ji hledají zbytečně. Nezbývá, než alespoň zahladit stopy.

Dokončeno

Past minulosti 20

Past minulosti 20Poslední kapitola a tak mi naposledy dovolte, aby Mia mohla pořádně podkopnout Nicolsonovo ego a dokázat mu, že on tedy rozhodně není středem vesmíru (ale že je jím ona :)

 

Past minulosti 19

Past minulosti 19Mia si sice už balí věci k odletu, ale nechá se přesvědčit, aby ještě šla vyřídit poslední papíry ohledně výpovědi. Ve firmě je ale vše vzhůru nohama...

 

Volba osudu 5

Volba osudu 5Charlie táhne děs pod hladinu a teprve na druhý pokus se jí podaří zachytit okraje. Ta hrůza ale byla poslední kapkou. Vzedme se v ní vztek, který zahluší vše ostatní...

 

Past minulosti 18

Past minulosti 18Mia se pokouší najít si práci, ale stále nic...
A brzy zjistí proč.

 

Volba osudu 4

Volba osudu 4Charlie má rande s Oliverem. Narazí však i na Elenu, která se rozhodne mít Olivera pro sebe. Jenže to Charlie nechce dovolit, ani když se jí pokouší Elena vyhnat. Je to vlastně poprvé, co se pokorně nestáhne Eleně z cesty.

 

Volba osudu 3

Volba osudu 3Derila se snaží držet doma, v bezpečí, a Charlie z toho už začíná šílet. Raději vypadne ven, ať si pročistí hlavu. Což se jí moc nepovede, protože potká toho, kdo jí tu její makovici ještě více zamotává. Což mu přeochotně dovoluje.

 

Past minulosti 17

Past minulosti 17Mia se s Mouserem rozloučí, ještě než se davy nadšených diváků vyvalý ze sálu. Dojde jí tak, že se Nicolsonovi vyhne a ten strach z toho, že se vše vyzradí, měla zbytečně.

Novinka

Tikot srdce

Tikot srdceČas je relativní. Pro člověka krátký či nekonečný a přesto každá vteřina je naprosto stejná...
Momentální nápad při inspirovaný názvem jedné povídky a komentářem na ni. První a asi jediný můj drabble, tak prosím odložte kameny.

 

Volba osudu 2

Volba osudu 2Charlie nedokáže vyhnat Olivera z hlavy. Netuší, že brzy bude ona i celá jejich rodina řešit naprosto něco jiného. Odpudivou návštěvu a návrh, který ji může připravit o bratra. Návrh, který možná není ani tak návrhem, jako spíše oznámením nevyhnutelného.

Dokončeno

Volba osudu 1

Volba osudu 1Forestovi se už po generace snaží zapadnout mezi obyčejné rodiny a slušně se jim to daří. Jen oni sami vědí, že jim v žilách kolují ještě zbytky čarodějnické krve. Jejich dcera Charlie je v tomto ale tak trochu černá ovce rodiny, nedokáže to ovládat a tak čekají, kdy něco vyvede. Ohrožení ale přijde odněkud jinud.
Setkání s úžasným klukem, vzkaz mrtvého havrana, ohrožení jejího bratra a šikana její spolužačky... To vše zamíchá s jejím osudem. Ale to se osud teprve rozehřívá.

 

Past minulosti 16

Past minulosti 16Ačkoliv se Mouser nezajímá o obchody, to že se s ním Nicolson hodlá sejít, mu neunikne. Stanoví si však jednu podmínku. Podmínku, která Mii dost zkomplikuje situaci a donutí ji riskovat, že všechno vyjde najevo.

 

Past minulosti 15

Past minulosti 15Nicolson má ráno docela slušnou kocovinu a navíc mu jeho kamarád pošle nečekanou návštěvu. Mia ho sice úspěšně kryje, ale takovým způsobem, že pro ten pohled by si Nicolson ten průšvih i riskl.

 

Past minulosti 14

Past minulosti 14Nicolson došel k názoru, že už nutně potřebuje ženskou, protože naprosto nesmyslně řval na Miu, když ji zaslechl bavit se rozverně s nějakým jejím přítelem a skoro po ní vyjel.

 

Past minulosti 13

Past minulosti 13Mia věděla, že dělá pitomost, která se může parádně vzrtnout. Tak nějak ale Nicolsonovi nedokázala říct ne.

Dokončeno

Stín nad městem 35. kapitola

Stín nad městem 35. kapitolaAsi docela dlouho očekávaná kapitola a děj asi nemusím moc popisovat vzhledem k tomu, že je s věkovým omezením 18+ (dotyčnou pasáž jsem dala o tón tmavší, takže jde pohodlně přeskočit).
Tak doufám, že se bude líbit a že mě za ten konec neukamenujete.

 

Stín nad městem 34. kapitola

Stín nad městem 34. kapitolaDerek trvá na tom, že bude Beky hlídat. Vzhledem k napjatým vztahům mezi nimi však bude muset přijmout jedno opatření, které se z její strany nesetká s moc velkým pochopením.

 

Past minulosti 12

Past minulosti 12Jeden pozdní večer a možná jeden blížící se průšvih...
Nicolson si uvědomuje, že se mu do prázdného bytu ani moc nechce. Obzvláště když kousek od něj je nevypočitatelná osůbka, která se mu nebojí říct něco zpříma do očí.

 

Past minulosti 11

Past minulosti 11Nicolson nemá svůj den. Plány na kontrakt se mu začínají sypat a on neví, jak s tím hnout.

 

Past minulosti 10

Past minulosti 10Z večírku sice odešli, ale Nicolsonovi se příliš do loučení nechtělo. To hašteření mezi nimi ho bavilo. Mia byla příjemně duchaplná a bystrá... a nevědomky poutala jeho pozornost stále více.

 

Stín nad městem 33. kapitola

Stín nad městem 33. kapitolaBeky je konečně doma. Živá, zdravá a už jí zbývá se jen dát trochu do kupy. Což by možná nebyl až takový problém, pokud by teď neměla Dereka neustále za patama.

 

Skrytá v krvi 24

Skrytá v krvi 24Trocha akce, trocha Henryho a důkaz, že Malcolm nedělá nic jen napůl. Za tu délku se ale omlouvám, vyšlo to tak.

 

Skrytá v krvi 23

Skrytá v krvi 23Pro ty, co si ještě na tuto povídku pamatují i pro ty ostatní - je tu další kapitolka. Bonie se učí poznávat nejenom sebe ale i Malcolma, což není moc těžké. Po své matce totiž zdědila asi jen tvář...

 

Past minulosti 9

Past minulosti 9Firemní večírek rozhodně nebyl správný termín pro to, kam ji dovlekl. Spíše by na to pasovalo slovo aréna a pěkně přeplněná šelmami, které si jdou navzájem po krku.
V jednu chvíli ji Nicolcson nechá samotnou a dravci se okamžitě začnou sbíhat. Nakonec se z dravce ale vyklube docela příjemný společník. Což se Nicolsonovi ani trochu nelíbí...

 

Stín nad městem 32. kapitola

Stín nad městem 32. kapitolaDerek ji jen odvezl do nemocnice a nechal tam. Vypařil se tak, jak to dokáže jen on. Na ni to všechno najednou začíná dopadat, všechno za ty poslední týdny...
A navíc si ji chtějí v nemocnici nechat na pozorování.
To však nebohý doktor netuší, že její přerostlý dozor už je na cestě i s jejími sbalenými věcmi...

 

Skrytá v krvi 22

Skrytá v krvi 22Malcolm i Bonie se musejí na čas schovat a on ví o místě, které je jen jeho. Kdysi to měl být domov, dnes už spíše jen úkryt. S každou minutou s ní ale stále intenzivněji cítí to pouto mezi nimi. To že je jeho dcera, jeho krev.
Chvílemi víc, než je jí milé.

 

Past minulosti 8

Past minulosti 8O potyčce v její kanceláři brzy vědí všichni, takže Mia má možnost zjistit od až příliš přítulného firemního právníka, proč její předchůdkyně tak rychle opouštěly místo Nocolsonovy asistentky.

 

Stín nad městem 31. kapitola

Stín nad městem 31. kapitolaDerek se pokusí odlákat pozornost, aby měli větší šanci se dostat pryč. Nepočítá ale s jedním pajdavým podvraťákem, který si plánoval ještě dlouho léčit nohu i averzi na šroubováky...

 

Stín nad městem 30. kapitola

Stín nad městem 30. kapitolaBeky se snaží utéct, ale je jí jasné, že to nezvládne. Nemá ani tušení, že Derek je jen na dosah paže.
Tentokrát klidnější kapitola, aby jste se mohli nadechnout, než bude útěk pokračovat.

 

Past minulosti 7

Past minulosti 7Mia je ještě trochu podrážděná a jen příslib pozdního oběda ji trochu uchlácholí. Její šéf ale hned následujícího dne zjistí, že občas ji trochu hýčkat stojí za to. Protože tahle ženská dokáže vytasit drápky...

 

Stín nad městem 29. kapitola

Stín nad městem 29. kapitolaBeky je jasné, že nikdo netuší, kde je a nikdo ji nezachrání, jen ona sama. Proto se rozhodne všechno vsadit na jedinou kartu. Pokusí se utéct...

 

Past minulosti 6

Past minulosti 6Nicolsonova arogance ji začíná chvilkami už notně štvát. Vztek si ale vylije na nic netušícím klučinovi, který to nakonec ani neustojí.

 

Skrytá v krvi 21

Skrytá v krvi 21Bonie ví, že ho do večera popraví, ale stejně tak je jí jasné, že jim to nemůže dovolit. Touha po odpovědích je silnější než cokoliv jiného a pokud ho nechá umřít, umře její minulost společně s ním...

 

Stín nad městem 28. kapitola

Stín nad městem 28. kapitolaDerek se nedokáže hnout z místa. Snaží se najít smysl v tom, co Beky dělala, ale žádný v tom není. Netuší, že ona sama netušila odpověď, dokud se s ní nesetkala tváří v tvář.

 

Past minulosti 5

Past minulosti 5Mia a Nicolson uzavřou dohodu. Velmi brzy ale zjistí, že je vlastně výhodná pouze pro jedinou stranu.

 

Past minulosti 4

Past minulosti 4Ačkoliv se Nicolson stále chová jako všemohoucí idiot, uvědomuje si také, že Mia rozhodně nepatří k těm přihlouplým krasotinkám, co míval předtím. Ví, o čem jeho práce je a dokáže používat hlavu tam, kde je potřeba. A to on dokáže ocenit - při těch občasných záchvěvech lidskosti.

 

Past minulosti 3

Past minulosti 3První den v práci a první setkání se šéfem, tedy za denního světla. Mia tak může zjistit dvě věci - v obleku mu to sekne skoro tam moc jako bez něj a že je to hroznej blbec.

 

Past minulosti 2

Past minulosti 2Mia nese podklady k žádosti o místo a čeká ji nepříjemné překvapení. Takže kapitolka s poučením, že představit se je slušnost za každých okolností a za každých... no činností.

Novinka

Past minulosti 1

Past minulosti 1Mia studovala elektrotechniku a přivydělávala si modelingem. Bylo to jen na čas na zaplacení školného a pak s tím prostě skončila. Brzy ale zjistí, že za tím nejde udělat prostě jen tlustou čáru a jít dál.
Každý kdo ji při pohovoru vidí si okamžitě vybaví její tvář a tělo z bilboardů, přiřadí k sexy sekretářce ideální na noční přesčasy. Brzy ale najde práci, pro kterou by udělala skoro cokoliv...

 

Stín nad městem 27. kapitola

Stín nad městem 27. kapitolaBeky čeká docela nepříjemné překvapení a těžkej bolehlav.

 

Stín nad městem 26. kapitola

Stín nad městem 26. kapitolaDerek si láme hlavu s vlastními starostmi, aniž by měl nejmenší tušení, co za ztřeštěnost Beky právě vyvádí.

 

Návod na vložení povídky

Zde naleznete návod a rady na vložení povídky.

 

Stín nad městem 25. kapitola

Stín nad městem 25. kapitolaJsou to už tři týdny, co se od Dereka odstěhovala, tři týdny, co se viděli. Znovu je svede dohromady až to, co poprvé, práce. Tentokrát má však jejich shledání tesknou příchuť toho, co mohlo být.

 

Skrytá v krvi 20

Skrytá v krvi 20Bonie je doma. Je s Henrym. Všechno je tak, jak má být. Všechno je tak, jako dřív.
Bože, jak ráda by si to myslela, ale to vědomí, že ON je tam někde zavřený. Jen o patro níže.
Jeho tvář, jeho vztek, to co řekl... Stále jí to rezonuje v uších a vidí ho před očima. Nedokáže přestat. Jako by otevřel tajnou přihrádku v její vlastní hlavě.

 

Skrytá v krvi 19

Skrytá v krvi 19Bonie už pořádně nerozeznává, co je realita a co jen blouznění. Když se tedy probere, už se bojí, že jí přeskočilo. Je opět doma. Dojemné vítání se ale nekoná...

 

Skrytá v krvi 18

Skrytá v krvi 18Bonie konečně začne přicházet k vědomí, ale raději by zůstala mimo. Probouzí se totiž rovnou do noční můry.

 

Skrytá v krvi 17

Skrytá v krvi 17Měl to být jen další večer. Několik nudných hodin, kdy Henry odjel do staré části města, ověřit jeden tip. Nikdo z nich netušil, že tomu bude jinak, že ten tip byla past...

 

Skrytá v krvi 16

Skrytá v krvi 16Bonie by nejraději flákla Henryho po té jeho duté palici. Většinou se vypaří na celý den a ona musí dřepět zavřená. No a když se chce nějak zabavit, tak zase vrčí...

 

Stín nad městem 24. kapitola

Stín nad městem 24. kapitolaBez Dereka v zádech začíná její mozek konečně zase fungovat na plné obrátky a Beky začíná docházet, proč okolo sebe tak na jednou začal kopat a snažil se ji vyšachovat. Poprvé ve svým životě si uvědomuje, že jít za něčím by mohlo znamenat více ztratit, než získat a že to nehodlá riskovat.
Poprvé, co se vzdala.

 

Skrytá v krvi 15

Skrytá v krvi 15Bonie a Henry jsou jako dva magnety, co se točí dokola. Chvílemi by se pobili navzájem a za chvíli už se zase nedokážou držet dál od sebe.
Ani ona sama netuší, zda by ho raději sevřela prsty okolo krku, nebo mu zajela pod triko. Možná i oboje.

 

Stín nad městem 23. kapitola

Stín nad městem 23. kapitolaBeky je jako žralok, když po něčem jde, tak vše ostatní jde stranou. Alespoň to tak vždycky bylo. Nikdy nenarazila na někoho, z koho by měla opravdu strach, kdo by ji dokázal potopit.
Dokud se neobjevila v cestě Derekovi.

 

Skrytá v krvi 14

Skrytá v krvi 14Henry v noci "upustil páru", i když na to nebyl zrovna hrdej. Rozhodně se ale cítí líp a nemá nezvladatelnou chuť ji už zardousit nebo povalit pokaždé, když je moc blízko.
To Bonie má opačný problém...

 

Stín nad městem 22. kapitola

Stín nad městem 22. kapitolaDerek bude mít hodně těžké ranní probuzení. Ruka ho bolí jako čert, je vyflustlej jak po flámu a Beky tulící se k němu mu náladu taky moc nezvedne...
No a Beky by mohla z fleku hrát v hororu o kletbě mumií.

 

Skrytá v krvi 13

Skrytá v krvi 13Henry by si nejraději sám vrazil, že se prostě neovládl. Ta holka ho ale provokovala jak jen to šlo. To se prostě nedalo. Pokusí se tedy napravit alespoň co jde.

 

Skrytá v krvi 12

Skrytá v krvi 12Henry se sice nevyvlekl z tréningu Bonie, ale snaží se jí ignorovat jak to jen jde. Ale i jeho sebeovládání muselo dostat jednou poslední ránu... A Bonie zjistí, že hrát si s ohněm se nevyplácí.
A nebo ano?

 

Skrytá v krvi 11

Skrytá v krvi 11Henry bez špetky nadšení nahradí Samuela v tréninku Bonie. Ta se v jeho pošťuchování jen vyžívá, tedy alespoň do jeho prvního výpadu. Hrdost je ale hrdost...

 

Skrytá v krvi 10

Skrytá v krvi 10Samuel se snaží, aby se Bonie co nejrychleji vyrovnala se změnami a začlenila se. Je mu za to vděčná. To Henry je jiný případ. Buď se jí vyhne, nebo se tváří jako by mu celý mu celý svět lezl na nervy. A ji přitom tak moc baví ho provokovat.

 

Stín nad městem 21. kapitola

Stín nad městem 21. kapitolaDerek je sice naživu, ale promrzlý a zraněný. Beky se ho odtamtud snaží dostat a je to asi poprvé, co by byla radši, kdyby byl hubenej a zakrslej...

 

Skrytá v krvi 9

Skrytá v krvi 9Bonie sleduje ostatní do města. Chce se jen podívat. Chce je vidět tak, jací opravdu jsou, to co je teď i ona. Bez nějakých uhlazených lidských přetvářek.
Jenže to by nemohla být ona, aby se do toho taky nepřimotala a nevztekla Henryho tak, že řekl i to, za co by si nejraději sám vrazil...

 

Stín nad městem 20. kapitola

Stín nad městem 20. kapitolaDerek vyráží na další noční akci a Beky jede s ním natěšená jak dítě pod stromečkem.
Ani jeden z nich netuší, že se tohle dobrodružstí zvrtne...

 

Skrytá v krvi 8

Skrytá v krvi 8Bonie čeká ráno docela šok, nějak toho na ní přibylo...
S Henrym to ale nehne ani píď a stále drží nad svou osinou v pozadí čestnou stráž.

 

Stín nad městem 19. kapitola

Stín nad městem 19. kapitolaPo jejím výstupu v soudní síni se Derek skoro bál do vlastního bytu. Stále měl špatný pocit z toho, že ji odmítl. Byl asi jediný, kdo si tím lámal hlavu. Beky tu svou totiž měla vraženou zase v dalším článku.

 

Skrytá v krvi 7

Skrytá v krvi 7Bonie věděla, že je to kravina, ale to nutkání to zkusit bylo prostě silnější a nikdo nebyl okolo. Už první doušek krve ji ale srazil na kolena a ona jako nejtěžší závislák začala hladově polykat to, co její tělo tak dlouho postrádalo...

 

Skrytá v krvi 6

Skrytá v krvi 6Na Boniinu počest je uspořádána velká porada, kde je jí vysvětleno, že jako nespolehlivej fracek z ulice nesmí vytáhnout zadek ze dveří, ale uvnitř ať si hezky udělá pohodlíčko, protože si u nich chvíli pobude. Rozhodne se to prozatím vydržet a je to snad poprvé, kdy má kde spát a dost jídla. Začíná mít ale podezření, že to není jediné, co potřebuje...

 

Skrytá v krvi 5

Skrytá v krvi 5Margaret je nejlaskavějším člověkem, kterého kdy Bonie potkala a nejde ji nemít rád. Velmi brzy se tak Bonie i doví, co jsou její "hostitelé" vlastně zač.
A Henryho z toho málem klepne... :o)

 

Skrytá v krvi 4

Skrytá v krvi 4Všichni čekají na Bonie, aby zjistili, kolik toho vlastně ví. Převaha ale moc valný účinek neměla a ona je odhodlaná Henrymu pekně zvednout mandle...
Bohužel je zvedla jim oběma.

 

Skrytá v krvi 3

Skrytá v krvi 3Bonie se budí a zkoumá velikost průseru, do kterého se dostala. A ten je hoooodně velkej.

Dokončeno

Šedá myška Epilog

Šedá myška EpilogEpilog na přání.
Pár dní před začátkem prvního roku na vysoké...
Michael, který nemůže na Sendy zapomenout a neznámá holka, co se nehodlá jen tak vzdát...

 

Skrytá v krvi 2

Skrytá v krvi 2To, že mu ten grázlík utekl, je pro Henryho věcí hrdosti. Když na jeho pach znovu narazí, nehodlá si ho nechat znovu proklouznout a ani pustit...

Novinka

Skrytá v krvi 1

Skrytá v krvi 1Špatná doba a špatné místo. Bonie se přichomítne k něčemu, co nikdy člověk neměl spatřit a po hlavě tak spadne do jiného světa, do světa upírů, kde i ona má vlastně své místo...

 

Šedá myška 27

Šedá myška 27A je tu poslední díl. Konec příběhu, konec Sendy...
Bude to ale nový začátek pro Tess nebo smrt jich obou?
Tak to už si musíte přečít.

 

Šedá myška 26

Šedá myška 26Sendy myslela, že prchá do bezpečí a na místo toho padla přímo do pasti. Její noční můra se jí tak po několika měsících opět zhmotnila před očima. Myslela si, že nic horšího ji potkat nemohlo.
Mýlila se...

 

Šedá myška 25

Šedá myška 25Sendy se nechává unášet pohledem na Michaela, zatím co on bojuje s kádinkami. Ani netuší, že se okolo stahuje ocelové lanko, aby ji lapilo...

 

Šedá myška 24

Šedá myška 24Pohodová kapitola s kopcem romantiky. Doufám, že se bude líbit a pořádně si ji užijete, protože další už tak poklidné nebudou.

 

Šedá myška 23

Šedá myška 23Michael zkousl fakt, že ačkoliv by mohl mít skoro každou holku u nich na škole, tak se zabouchl do té šedé myšky o dvě lavice dál. Do holky, která se neustále tváří podrážděně na celý svět. Má tak dvě možnosti, buď dělat jako by nic, nebo se vykašlat na nějaké pochyby a zkusit to, protože Sendy je tvrdý oříšek a pokud by s ní nejednal na rovinu, tak by s ním vytřela podlahu až do druhýho patra.

 

Stín nad městem 18. kapitola

Stín nad městem 18. kapitolaBeky je v ráži a tak se za novým článkem pustí, aniž by hleděla napravo či nalevo...

 

Šedá myška 22

Šedá myška 22Sendy má skvělou náladu. Přece jen si podala přihlášku na vysokou a budoucnost se jí tak hned zdá o něco růžovější. A to vše díky Reyovi, který se tak sám pasuje na hrdinu dne, protože se mu tím podařilo vyloudit na její věčně zachmuřené tváři úsměv.
A toho rána Michaela záhadně opouští jeho věčný optimismus...

 

Šedá myška 21

Šedá myška 21Stačilo tak málo, jen příležitost... a celé se to nějak zvrtlo. Michael zjišťuje, že Sendiny reakce nejsou jediná nepředvídatelná veličina, se kterou se bude muset vypořádat.

 

Šedá myška 20

Šedá myška 20Michael už si docela zvykl na tu její věčně podrážděnou náladu a její jízlivé poznámky bere z nadhledem. Zároveň si ale nemůže nevychutnat trochu zadostiučinění, když se mu ji podaří pořádně vytočit a začíná zjišťovat, že tahle Sendy má rozhodně něco do sebe.

 

Šedá myška 19

Šedá myška 19První hodina jízd a první ztráty na zdraví...

 

Šedá myška 18

Šedá myška 18Tak prve se omlouvám za tu dlouhou pausu a za druhé za tuhle kapitolu. Děj se moc nehne, spíše se v ní Sendy a Michael oťukávají. Ona ho považuje za nafoukanýho vola a on je přesvědčený, že je Sendy jen nevýrazná šprtka...
O tyhle iluze je ale hodlám velmi brzy připravit.

 

Stín nad městem 17. kapitola

Stín nad městem 17. kapitolaBeky skoro skákala do stropu radostí, když Derek svolil, že ji bude brát na své noční výpravy. Velmi brzy ale zjistila, že mít Dereke Wennera takhle na očích má ale i svou stinnou stránku - stinnou stránku v podobě samotného Dereka, který má neutuchající schopnost ji vytáčet i přitahovat současně.

 

V objetí zrůdy 45

V objetí zrůdy 45Vím, dala jsem si načas, ale konečně je tu - poslední kapitola s epilogem. Budu doufat, že vás nezklame.

 

Informace k dočasným omezením na stránkách

Informace k dočasným omezením na stránkáchPředem se omlouváme za dočasná omezení na těchto stránkách, která potrvají zřejmě až do příští soboty. Důvody i rozsah naleznete ve článku.

 

V objetí zrůdy 44

V objetí zrůdy 44Všichni v sídle sotva stačili strávit představu Zsadista a Belly jako páru a čeká je další překvapení v podobě malého Thorma. Budou lítat střepy, nadávky a Phuryho čekají hodně perné chvilky...

 

V objetí zrůdy 43

V objetí zrůdy 43Velké tajemství prasklo a členové bratrstva se to snaží vstřebat. Jediní, koho to nechává naprosto chladnými jsou, Bella a Zsadist, který dostane nařízeno, přivést ji do sídla.

 

V objetí zrůdy 42

V objetí zrůdy 42Rada starších je obklopena bezduchými. Nikdo netuší, jestli vyvázne. Jen Bella je naprosto klidná a s chladnokrevným úsměvem jim čelí. Cítí něco, co oni ne... Zsadista, který se velmi rychle a hlučně blíží.

 

V objetí zrůdy 41

V objetí zrůdy 41Ulice města jsou tuto noc klidné a prázdné. Ani stopy po bezduchých. Nebude to však trvat dlouho a bratrstvo zjistí proč. Bezduší totiž udělali osudovou chybu, vybrali si příliš velké sousto a zaútočili na radu starších, kde je i Rehve s Bellou.

 

V objetí zrůdy 40

V objetí zrůdy 40Bella díky Rehvovi jen tušila, o čem se bude na sněmu rady starších jednat a pak se musela hodně krotit, aby zůstala v klidu. Útoky a narážky na bratrstvo si bere osobně a to nejen kvůli Zsadistovi. Nikdo z nich však nemá ani tušení, co se na jejich hlavy řítí...

 

V objetí zrůdy 39

V objetí zrůdy 39Bella se konečně dostane zase ven, mezi ostatní upíry. Uvnitř je z toho nadšená, ale raději to nedává moc znát, nebo se o to alespoň snaží. Zsadist je z toho totiž pěkně vynervovaný a napružený.

 

V objetí zrůdy 38

V objetí zrůdy 38Malému je už půl roku a má se čile k světu. A je to pravý Zsadist junior. Jenže více než s ním, má Zsadist starosti s Belou. Začíná se nudit a bouřit proti tomuhle odtržení ode všech a všeho.

 

Šedá myška 17

Šedá myška 17A doučování pokračuje. Michael se projeví jako beznadějný případ a tak musí začít od začátku, aby si to v té své kebuli nejprve utřídil. Sendy to ale kupodivu baví.

 

V objetí zrůdy 37

V objetí zrůdy 37Zsadist v poklidu usnul s vědomím, že Bella i jejich syn jsou v pořádku. O to horší pro něj bude probuzení. Bella je totiž rozhodnutá, že jejich drobeček bude mít lásku a péči obou svých rodičů - ať se to Zsadistovi líbí nebo ne.

 

V objetí zrůdy 36

V objetí zrůdy 36Bratrstvo nemá ponětí, jak Zsadista uklidnit. Netuší, že ho pohání jen bezmoc, kterou se snaží přehlušit lovem a řevem bezduchých.
Jak však tohle utichne, zůstane už jen to mučivé vědomí, čím Bella právě prochází a čemu ji vystavil. Nakonec to už nevydrží a vrátí se k ní. Tam kam opravdu patří.

 

V objetí zrůdy 35

V objetí zrůdy 35Zsadist stále vidí před očima trpící Bellu. Netuší, co se s ní děje, ale jeho představivost si to dokáže dokreslit v těch nejhrůznějších barvách. Má ale pravdu, vrátit se, tak zabije všechny okolo. Chránil by ji, držel...
Zsadist zná ale jen jediný způsob, jak tohle všechno utišit, přehlušit všechno, alespoň trochu otupit vlastní bolest a mučivý strach... A je to činnost, ve které naprosto vyniká.

 

V objetí zrůdy 34

V objetí zrůdy 34Zsadista mučí pohled na Bellu trpící porodními bolestmi. Je připravený udělat pro ni všechno, být s ní... Což Bella ale nemůže dopustit, pokud tedy nechce, aby její doktor skončil každým kouskem v jednom rohu pokoje.

 

V objetí zrůdy 33

V objetí zrůdy 33Bella už má pořádné bříško a do porodu jí zbývají tři týdny. Jen ona a Rehve vlastně vědí, jak moc je její těhotenství riskantní a úzkostlivě to před Zsadistem tají. Ten už má i tak totiž nervy na pochodu a vyšiluje více než hormony zmítaná Bella.
Malé si však usmyslí kouknout se na svět o něco dříve...

 

V objetí zrůdy 32

V objetí zrůdy 32Pro Zsadista je Bella tím nejdůležitějším na světě. Udělal by pro ni cokoliv. Pro její štěstí i bezpečí.
Vážně cokoliv! A to je ten problém...

 

V objetí zrůdy 31

V objetí zrůdy 31Zsadist se vrátil až dlouho po setmění. Ani si neuvědomil, co jeho zmizení s Bellou udělá, dokud ji nenašel, jak na něj čeká. Nebyl zvyklý se někomu zpovídat, vysvětlovat kam jde a proč. To ale ještě neměl Bellu.

 

V objetí zrůdy 30

V objetí zrůdy 30Zsadist se vytratil večer chvíli po příchodu do sídla. Vzhledem k tomu, jak podivně se poslední měsíce choval, to ostatním ani nepřijde. Jediný, kdo tak o něj má strach je Bella. Ta už z toho téměř šílí.

 

V objetí zrůdy 29

V objetí zrůdy 29Bella si svůj průšvih ohledně tajného výletu vyžehlí docela rychle, alespoň si to tedy myslí. Netuší, že nad její domácí rodinnou idylkou se stahují mračna.

 

Stín nad městem 16. kapitola

Stín nad městem 16. kapitolaTak málo, tak malinko stačilo... a měli by na dlouhé tmavé noci další zábavu.

 

V objetí zrůdy 28

V objetí zrůdy 28Bratrstvo drží vždycky při sobě a jejich tajemství zůstavají uvnitř pevně zapečetěná. To ovšem neznamená, že by dokázali utajit něco jeden před druhým. Bella se tak velmi rychle dovídá o "tajném" hovoru Zsadista s Wrathem.

 

Stín nad městem 15. kapitola

Stín nad městem 15. kapitolaDerek vlastně ani netuší, co si uvázal na krk. Beky je tak nadšená, že ji tentokrát vezme sebou, že se dokonce rozhodně hrát hodnou holku. Jenže... Ono se to tak nějak nakonec obrátí proti ní.

 

Šedá myška 16

Šedá myška 16Sendy ani nenapadlo nedodržet slib a rozhodně toho zatím nelituje. Je docela zábavné sledovat Meggie při sondování a následně zmateného Michaela, když se opravdu objeví na jeho prahu.

 

Šedá myška 15

Šedá myška 15Sendy drželo nad vodou jediné. Vidina, že tohle všechno je jen na chvíli. Jen pár dní, které bude muset vydržet. Meggie jí však donutila vidět skutečnost takovou, jaká opravdu je. < br> A je teď jen na ní se s tím vypořádat a přestat s věčným uhýbáním. Prvním váhavým krůčkem k tomu bude právě Michael...

 

V objetí zrůdy 27

V objetí zrůdy 27Rozhovor Wratha a Zsadista vzbudí mezi zbytkem bratrstva rozruch a Wrathovi pak nezbývá nic jiného, než doufat, že se rozhodl správně.

 

Šedá myška 14

Šedá myška 14Sendy i Meggie v rozčílení odhodí ohledy a padnou slova, která jsou až bolestně pravdivá. Meggie totiž s hůzou zjišťuje, že se Sendy celou dobu od ostatních snaží co nejvíce izolovat. Bojí se o ni a donutí ji čelit pravdě, kterou se celou dobu snažila vší silou nevnímat.

 

Šedá myška 13

Šedá myška 13Páteční den se nese na vlně nadšení z následujícího volna od práce i školy. Sendy se to ale netýká, ta si naopak připadá hůř než jindy. Všechno jde prostě do kytek. A návštěva Sam, Maxe a Very nakonec vyústí v hádku s Meggie...

 

Šedá myška 12

Šedá myška 12Dnešní páteční den jen víří novinkami. Rey celou partu až do oběda napíná příslibem fantastické novinky - rodiče jedou na dva dny pryč a má dům sám pro sebe - tedy vlastně pro ně všechny. A nedlouho na to Sendy konečně odkryje záhadu, proč se k ní Michael tak lísal.

 

V objetí zrůdy 26

V objetí zrůdy 26Zsadist je konečně zase při vědomí a příčetný (v rámci možností) a konečně mu došlo, v jakém je průšvihu. Uvázal si na krk šílenou upírku. A jako by mu to nebylo málo, rozhodne se dát vědět i ostatním, že Bella je jeho, přivést ji do sídla bratrstva...

 

Šedá myška 11

Šedá myška 11Parta šprtů se snaží Sendy vytáhnout mezi sebe, ta se ale vyhýbá všemu a všem. Za pár dní možní odejde a odmítá si tady dělat přátele, které už pak stejně nikdy neuvidí. Jenže ať chce nebo ne, už se přece jen stala součástí jejich životů.

 

Šedá myška 10

Šedá myška 10Sendy dostane od Michaela nabídku, která se neodmítá.

 

V objetí zrůdy 25

V objetí zrůdy 25Když to nejde po dobrém, tak to neznamená, že to přece nejde vůbec...
Bella je při Zsadistově návratu až nezvykle klidná a milá. Po jejích předešlých náladách je to až příliš velká změna. Jak však ubíhají hodiny, Zsadist se pomalu uklidňuje. Netuší, že je to jen klid před bouří, která ho téměř smete.
Nad 15 let! (raději)

 

Šedá myška 9

Šedá myška 9Den možná začal celkam fajn, ale zbytek už jde z kopce. Jenže za to si může Sendy vlastně sama. Podaří se jí ublížit i tomu, komu na ní opravdu záleží, Meggie.

 

V objetí zrůdy 24

V objetí zrůdy 24Bella už se naštěstí uklidnila. Možná i proto, že se v její hlavičce zrodil velmi zákeřný plán... Snad i proto ji její bratr našel večer v tak dobré náladě.

 

V objetí zrůdy 23

V objetí zrůdy 23Co vznikne, pokud dáte dohromady natvrdlého velkého upíra a upírku, která má nervy i hormony na pochodu?
No přece pořádná Demoliční show!

 

V objetí zrůdy 22

V objetí zrůdy 22I když se rodinné vztahy trochu vyjasnily, tak klid je to poslední co by mezi Bellou a Zsadistem zavládlo.

 

V objetí zrůdy 21

V objetí zrůdy 21Rozhovor Rehva a Zsadista. Co více dodat. Snad jen - dobrotivá Stvořitelko, ochraňuj jeho bídnou dušičku.

 

V objetí zrůdy 20

V objetí zrůdy 20Zsadist se právě skvěle bavil, když se mu mráz přejel po zádech a úzkostí se mu sevřelo hrdlo. Tyhle pocity nikdy dříve neznal. Ne do doby, než poznal Bellu. A právě proto okamžitě věděl, že ho potřebuje. Cítil to bez ohledu na to, jak byla daleko.

 

V objetí zrůdy 19

V objetí zrůdy 19Jejich svět má vlastní pravidla a Bella je donucena je znovu začít brát v potaz. Uvědomit si svou situaci, která se nemění, ačkliv se drží stále takhle stranou.
Její život a osud totiž nezávisí na ní, ale na jejím bratrovi Rehvovi, stejně jako zbytku její rodiny. Vše co se jich dotýká má právo rozhodovat jen on. Tato pravidla jsou závazná a nikdo z jejich vrstvy se je nedovolí opomíjet. Stejně jako Bellin lékař, který má povnnost ho o jejím stavu informovat.

 

V objetí zrůdy 18

V objetí zrůdy 18Zsadist ví, že nikdy nemůže být otcem. Ne v pravém slova smyslu. Nedokázal by vychovat dítě. Děsí ho to, že pochází z jeho krve a ještě více představa, že by mohlo být jako on. To malé bude mít jen jednoho rodiče.

 

Šedá myška 8

Šedá myška 8V pondělí Sendy poznává dalšího spolužáka - hezký, vtipný, sebevědomý - prostě další člen týmu oblíbenců a tudíž jeden z těch, které se snaží okázale ignorovat. Díky těm posledním dnům v tom má už docela praxi. Komplikace ale nastane v okamžiku, kdy mu musí dělat bezpečností dozor v laboratořích.

 

V objetí zrůdy 17

V objetí zrůdy 17Bella má chuť vrnět blahem. V Zsadistově objetí a s jeho dítětem v lůně ví, že tohle je vrchol štěstí. Až ji to děsí. Jen Zsadist je z toho stále ještě mimo.

 

Šedá myška 7

Šedá myška 7Sendy byla zaslepená vlastním vztekem a touhou se vrátit domů, ani nenapdalo, že není sama, kdo má své bolestné tajemství. První víkend je s Meggie sblíží víc, než by si kdy dříve dokázala představit.

 

V objetí zrůdy 16

V objetí zrůdy 16Bella cítila, že s ní není něco v pořádku, ale teprve až své vlastní podezření uslyšela vyslovit i doktora, konečně tomu dokázala uvěřit. V jejím lůně rostl nový život, malý důkaz tajemství mezi ní a Zsadistem.
Neměla však ani čas to pořádně strávit, když se mu ocitla tváří v tvář.

 

V objetí zrůdy 15

V objetí zrůdy 15Zsadist občas uvažuje, jak je svět nespravedlivý. Proč někdo jako třeba Phury, který je úplný ranec ctvostí a podobný blbostí, proč si s ním jeho osud tak zahrál. Zatím co on sám má něco, co si rozhodně nezaslouží. Bella je jeho anděl. Žena, která je pro něj až příliš dobrá, ale které by se už nedokázal vzdát.
Jenže nic netrvá věčně.

 

V objetí zrůdy 14

V objetí zrůdy 14Nový Zsadist začne brzy zbytku bratrstva lízt krkem. Je stále stejný nevyzpytatelný šílenec, který se vyžívá v lovu bezduchých, teď k tomu má ale mnohem větší výdrž.
Bella na to má však úplně jiný názor.

 

V objetí zrůdy 13

V objetí zrůdy 13Zsadist se vrací do sídla bratrstva s nenápadností tichého tanku...

 

Šedá myška 6

Šedá myška 6Louskáček a spol. aneb odpadlíci zasahují
Sendy zjistí, že ona rozhodně nebyla sama, komu ze školy udělali peklo a přítelská pomoc přišla z míst, odkud by ji nikdy nečekala.

 

Šedá myška 5

Šedá myška 5Tak a tahle kapitola nám znovu připomene, proč se tu vlastně Sendy ocitla. Ozve se jí totiž "hodný pán ze sociálky" pan Hagel a to v pravou chvíli, aby se mohl o svou svěřenkyni postarat a dokázat jí, že se o všechno dokáže postarat.
Prostě agent na ránu palicí.

 

Šedá myška 4

Šedá myška 4V noci ji pronásledují noční můry a ve dne to vlastně není o nic lepší. Ve škole jí dávají jasně poznat, že mezi ně nepatří a občas se to vymkne z rukou i jim samotným...

 

V objetí zrůdy 12

V objetí zrůdy 12Idylku, kdy si můžou nerušeně užívat jeden druhého, narušují temné stíny, které Zsadista pronásledují celá staletí. Pro něj je totiž napít se z žíly jen zvířecí akt, kdy se nechají proplout na povrch ty nejpromitivnější pudy dravce.
Bude na ní, aby mu dokázala, že tomu tak být nemusí.

 

Šedá myška 3

Šedá myška 3I když by si to Sendy z hlouby srdce přála, den ještě neskončil. Ještě ji čeká hodina s přespříliš horlivou učitelkou literatury. Ta definitivně pohřbí jakékoliv pokusy najít si tu přítele.
Jediná blizká duše se tak pro ni stane podivná slečna Cartrová...

 

V objetí zrůdy 11

V objetí zrůdy 11Zsadista hryže něco, o čem ani netušil, že má - svědomí. Dostal něco, co si nezasloužil, na co by správně neměl mít právo se ani podívat. Chtít to...
Bella je ale naprosto jiného názoru.

 

Šedá myška 2

Šedá myška 2Vítej v pekle - co více dodat. Sendy čeká první den školy a zdejší studentstvo prostě nemá lepší zábavu, než jí dát poznat, že mezi ně nezapadá.

 

Šedá myška 1

Šedá myška 1Policie má Tesinu výpověď a vrahův popis, ale tím to pro ni zdaleka nekončí. Ne dokud pobíhá tam venku...
Zařadili ji tedy do té doby do programu na ochranu svědků. Během pár dnů tak Tess beze stopy mizí a v jednom zapadlém městečku státu Washington se objevuje Sendy.

 

Šedá myška - Prolog

Šedá myška - PrologTess je miláček školy se vším všudy - krásná, vtipná, na pláži je jako doma a na sufru a na hřišti s třásněmi nemá konkurenci. Má všechno, co by si mohla holka přát.
Téhle noci se to však změní. Uvidí co neměla. Její svědectví se stane cenné i nebezpečné zároveň... Připraví ji o všechno co měla, včetně sama sebe.

Tak hezkou zábavu! ;o)

 

V objetí zrůdy 10

V objetí zrůdy 10Zsadist cítí, že je něco špatně. Něco se děje, ale pořád ne a ne si uvědomit co... Mrazí ho z toho ale v zádech a nedokáže se soustředit. Nakonec toho má dost i Wrath a prostě ho vyrazí, ať se dá do kupy...

 

V objetí zrůdy 9

V objetí zrůdy 9Bella odchází ze sídla. Loučí se s ostatními, zatím co Zsadist se ani neukáže.
Pak se to ale vše najednou zvrtne a ona má možnost pochopit, proč se ji od něj všichni snažili držet dál...

 

V objetí zrůdy 8

V objetí zrůdy 8Po posledním rozhovoru se Zsadist Belle vyhýbá. Raději se zahrabe dole v baru a snaží se sám sobě namluvit, že takhle to bude pro všechny nejlepší. Jak ale nadchází den Bellina odjezdu, je už odhodlaná téměř ke všemu.

 

V objetí zrůdy 7

V objetí zrůdy 7Pobyt v sídle bratrstva se Belle neúprosně krátí. Ví, že ji pak odvedou a nebude se moct už vrátit. Vsadí proto všechno na jedinou kartu. Ta však shoří, jako by ji hodila do rozžhavených ulíků.
A Zsadist půjde hodit bratrskou řeč s Phurym ;o).

 

V objetí zrůdy 6

V objetí zrůdy 6Většina bratrstva se vypaří na pravidelnou noční obchůzku, samozřejmě včetně Zsadista - čehož jeho povedený bratříček okamžitě využije k ne zrovna bratrsky taktnímu rozhovoru s Bellou.
Výsledek se ale poněkud mine záměru a ona nakonec skončí v Zsadistově náručí - teda skoro ;o).

 

V objetí zrůdy 5

V objetí zrůdy 5Zsadist si začíná zvykat mít Bellu při sobě. Vlastně se mu to začíná líbit. Až moc. To co s ním její přítomnost dělá, nedává smysl... Vlastně dává, ale ne u něj.

 

V objetí zrůdy 4

V objetí zrůdy 4Bella potřebuje nabrat síly, ale kdykoliv usne, ocitá se myslí znovu tam v tom pekle. Její noční děsy jsou ale tou poslední kapkou, kterou Wrath snese. Odmítne ji ještě déle nechat v blízkosti Zsadista a čekat, jestli se ovládne...
Ona je ale jiného názoru.

 

V objetí zrůdy 3

V objetí zrůdy 3Jeden boj ustal a další Zsadistovi právě započal a možná ještě horší, protože v tomto mu ani jeho zbraně a zběsilost nejsou nic platné. Nedokáže totiž nechat Bellu být a zároveň se k ní ani přiblížit...

 

V objetí zrůdy 2

V objetí zrůdy 2Zsadist vpadne přímo do úkrytu bezduchých. Jeho zuřivost ho pohání dál, ne k zabíjení, ale dále za Bellinou vůní. Ví že tam je. Nic jiného ho v tu chvíli nezajímá...
A to právě jeho bratry děsí, posedlost u někoho jako je on...

 

V objetí zrůdy 1

V objetí zrůdy 1Bratrstvo černé díky - možná jediná překážka tomu, aby byl celý upíří rod vyhuben bezduchými zrůdami. Skupina bojovníků, kteří si tuto výsadu i prokletí nesou v genech. Pro svou bojovnost a sílu izolovaní od všech... ale ani to neznamená, že by unikli svému osudu.
Dokonce ani Zsadist, otrok krve, který byl po čtyři století mučen a tahle zvrácenost se mu navždy vepsala do mysli...

 

Stín nad městem 14. kapitola

Stín nad městem 14. kapitolaJak složit dotěrnou reportérku na podlahu auta? Párkrát dupnout na brzdu a plyn. Bohužel některé mají hodně tuhý kořínek... Beky si však uvědomuje, že to tentokrát asi trochu přepískla.

 

Stín nad městem 13. kapitola

Stín nad městem 13. kapitolaTi dva se snaží trochu sžít v jednom bytě... Snaha jim rozhodně upřít nejde, s výsledkem je to však horší.

 

Boží mlýny aneb jak ani Snape svému štěstí neutekl 1

Boží mlýny aneb jak ani Snape svému štěstí neutekl 1Na prahu to vrzlo, v koutě vyjeklo a profesorka McGonagallová se raději pokřižovala - nová posila učitelského sboru přichází. Mnohé ze zdejších připraví o nervy, ale ona v těchto zdech ztratí mnohem víc - srdce, a to od prvního okamžiku, kdy HO poprvé spatří...

 

Boží mlýny aneb jak ani Snape svému štěstí neutekl

Boží mlýny aneb jak ani Snape svému štěstí neuteklSnape - výrazná postavička, kterou většina nesnášela, ale která dopomohla k našemu milovanému happy endu... a nechat ho jen tak zemřít - ve světě Texulky ani náhodou! Rozhodla jsem se mu konečně dopřát trochu toho štěstí a lásky - ať se mu to líbí nebo ne.
Prolog je spíše navázáním na boj v posledním díle Harryho Pottera, ale snad se bude taky líbit.

 

Stín nad městem 12. kapitola

Stín nad městem 12. kapitolaPrávník, který se po nocích jako maskovaný hrdina prodírá ulicemi, a reportérka, která by dokázala jediným pohledem vytočit i vyhladovělé klíště. To je od dnešní noci nová sestava obývající útulný byteček v centru města. Otázka však je, jak dlouho útulný zůstane... a především v celku.

 

Stín nad městem 11. kapitola

Stín nad městem 11. kapitolaNový den začal u Wennera naprostou idylkou - ranní budíček, společná snídaně a... a skončil nadávkami v temné zapadlé uličce.

 

Stín nad městem 10. kapitola

Stín nad městem 10. kapitolaBeky už je přesvědčená, že jí pomůže leda zázrak... No a ten se taky objeví. Ačkoliv zrovna tohle jeho vtělení by nejraději s chutí nakopla.

 

Stín nad městem 9. kapitola

Stín nad městem 9. kapitolaBekyna "denní" můra pokračuje. Doufala, že rozmláceným bytem její smůla konečně skončila, ale to by se nesměl objevit Wenner... V ten okamžik už toho má opravdu plný zuby a... vzdá to.

 

Stín nad městem 8. kapitola

Stín nad městem 8. kapitolaTenhle den patří rozhodně k těm, které by jste nejraději co nejrychleji zapomenuli, ale nikdy se vám to nepovede. Je sotva odpoledne a Beky lituje, že ten den vůbec vylezla z postele. Wenner ji veřejně podrazil, zmlátili ji a z bytu má kůlničku na dříví... Začínají jí docházet síly.

 

Stín nad městem 7. kapitola

Stín nad městem 7. kapitolaBeky začíná zjišťovat, že se jí Derek dostal pod kůži, protože kvůli němu už začíná vyvádět takový kousky, že to hraničí s labilitou. Přestat už ale nedokáže...

 

Stín nad městem 6. kapitola

Stín nad městem 6. kapitolaStačila trocha nepozornosti a Derek udělal osudnou chybu. Sám to zatím netuší, ale Beky vidí, jak kapitán chytil stopu a té už se jen tak nepustí...

 

Stín nad městem 5. kapitola

Stín nad městem 5. kapitolaPokud umí někdo někoho vytočit do nepříčetnosti, tak je to rozhodně Beky. V Derekovi však našla rovnocenného protihráče. Ten s vypětím nervů zatím drží svou netečnou pózu, ale ona se jen ta nevzdá.

 

Stín nad městem 4. kapitola

Stín nad městem 4. kapitolaAniž by si to Beky uvědomila, zahryzla se svýma buldočíma zoubkama do pěkně velkého sousta. Derek Wenner rozhodně není nějaký zelenáč, ale o to víc ji láká rozlousknout o co mu jde a co je doopravdy zač. Rozpoutala lov, kde se šelma náhle stala kořistí...

 

Stín nad městem 3. kapitola

Stín nad městem 3. kapitolaMálo co dokáže Beky překvapit, ale to co zjistí ji naprosto vyrazí dech...

 

Stín nad městem 2. kapitola

Stín nad městem 2. kapitolaDalší úspěch Dereka Wennera, další lump zase unikl spravedlnosti a nyní si může svobodně odejít... Beky je znechucená, že nechce vidět chlapa v obleku na pěkně dlouho. Raději se tedy vydá do zdivočelých uliček severní části města. To co tu však objeví okamžitě zastrčí Dereka i vše ostatní do pozadí...

 

Stín nad městem 1. kapitola

Stín nad městem 1. kapitolaPrvní kapitola se odehrává o několik měsíců později. Dereka Wennera okolnosti jeho příjezdu hodně změnily a dokázal se vyšvyhnout mezi nejlepší obhájce, kteří jsou trnem v patě všem novinářům, kteří baží po pořádným článku - především Beky.

 

Stín nad městem - Prolog

Stín nad městem - PrologSvět není růžová zahrada, ale spíše starej barák v němž není radno udělat špatný krok a z každýho kouta na vás civí hladoví potkani, přichystaní se do vás zahryznout...
Derek dostal tuhle lekci v den, kdy se vrátil do rodného města. Nic není takové, jak si pamatoval a i nehoda jeho bratra není tím, za co ji vydávají. Ale i na takovém místě jsou lidé, kteří se s tím nehodlají smířit a mají tak pramalý pud sebezáchovy, aby se to pokusili změnit. Svým vlastním způsobem...

 

Smrt s.r.o. - 21. kapitola a Epilog

Smrt s.r.o. - 21. kapitola a EpilogViolet si sice své vzpomínky nechala, ale na tom, že jí Gregory ublížil, se nic nezměnilo. Jen se s tím vyrovnala, rozhodnutá jít dál.
Pokud by to tedy šlo... A tak Gregyho čeká denní přepadovka.

 

Smrt s.r.o. - 20. kapitola

Smrt s.r.o. - 20. kapitolaViolet se znovu objeví. Gregory sleduje, jak převádí jednu duši za druhou, ale jako by to už nebyla ona...

 

Smrt s.r.o. - 19. kapitola

Smrt s.r.o. - 19. kapitolaDobrá zpráva pro všechny, kdo si myslel, že už to mezi Gregorym a Violet nemůže být horší...
Jde to! Už ani její táta se nemůže koukat na to, jak se trápí a ten se s ničím moc nepárá.

 

Smrt s.r.o. - 18. kapitola

Smrt s.r.o. - 18. kapitolaGregorymu je mizerně, ale Violet je na tom ještě hůř. Nedokáže vylézt ani z pokoje, natož dělat svoji práci. Po světě začnou přibývat duchové, kteří nemají kam jít...

 

Smrt s.r.o. - 17. kapitola

Smrt s.r.o. - 17. kapitolaTenhle dílek bude trochu smutnější, ale snad mi to prominete.
Violet zjistí, že táta nebude takový problém. Ten se snaží spíše zkousnout, že jeho "malá" holčička si někoho našla (a ne zrovna někoho, koho by si některá hrdě dotáhla domů k nedělnímu obědu). Mnohem hůře ponese pravdu Gregory.

 

Smrt s.r.o. - 16. kapitola

Smrt s.r.o. - 16. kapitolaTichá chodba, Gregory bezmocný na zemi a Violet má v krku zahryzlé zuby... A už ji to vážně přestává bavit.

 

Smrt s.r.o. - 15. kapitola

Smrt s.r.o. - 15. kapitolaTak a narychlo tu máte další kapitolku. Violet jde s pravdou ven... Kapku se to ale zvrtne.

 

Smrt s.r.o. - 14. kapitola

Smrt s.r.o. - 14. kapitolaViolet je zase komplet a z nedočkavosti udělá Gregorymu přepadovku...

 

Smrt s.r.o. - 13. kapitola

Smrt s.r.o. - 13. kapitolaA další kapitolka je tady. Violet dostane další tvrdou lekci - ani kamarád za hrob pro vás není ochoten udělat všechno, i když je to taková drobnost jako vyřídit malý vzkaz.

 

Blodyn - 26. kapitola

Blodyn - 26. kapitolaA konečně jsme se probojovali k poslední kapitole. Doufám tedy, že se vám povídka alespoň trošku líbila a zpříjemnila vám dlouhou chvíli.

 

Blodyn 25. kapitola

Blodyn 25. kapitolaBlodyn v bitevní vřavě konečně nalezne Hectora. Pro jeho záchranu však bude muset riskovat vše...

Novinka

Nové sekce pro Vaše povídky

Kapitolové povídky se nyní budou dělit na dvě podkategorie a přibyla také sekce pro drabble povídky.

 

Blodyn 24. kapitola

Blodyn 24. kapitolaBlodyn je téměř bezradná, ale ví, že se ze svého vězení musí dostat. Když se jí to však podaří, rozhodně nemá vyhráno. To nejhorší ji teprve čeká...

 

Smrt s.r.o. - 12. kapitola

Smrt s.r.o. - 12. kapitolaViolet je naprosto mimo. Chybí jí jedna podstatná a nepřehlédnutelná součástka těla a večer má rande! Trevor se jí snaží pomoct jak jen to jde - z uctivé a bezpečné vzdálenosti.

 

Blodyn 23. kapitola

Blodyn 23. kapitolaBoj začal a Hector velmi rychle pochopí, že nymfy nejsou tak slabým soupeřem, jak si myslel, právě naopak...

 

Blodyn 22. kapitola

Blodyn 22. kapitolaNymfy se začaly vynořovat do skutečného světa. Netrvalo to ani příliš dlouho a Hector s ostatním i to zjsitili. Přípravy k dalšímu střetu mezi těmito dvěma druhy započaly...

 

Blodyn 21. kapitola

Blodyn 21. kapitolaAdride po tom co se stalo vidí, že už je zbytečné déle čekat a den, který tak dlouho vyhlíželi, nadešel; den kdy se vrátí tam kam patří.

 

Blodyn 20. kapitola

Blodyn 20. kapitolaVyzrazený plán

 

Blodyn 19. kapitola

Blodyn 19. kapitolaTato kapitola navazuje na rozhovor Hectora s Gustavem. Konečně mu svitne naděje, že by Blodyn mohla být v pořádku...

 

Blodyn 18. kapitola

Blodyn 18. kapitolaTajemství Blodyn se provalilo. Večer, když se celý dům probouzel, netvorovi konečně došlo, že to co se tam stalo nebyla noční můra, ale skutečost, že Blodyn je skutečná.

 

Blodyn 17. kapitola

Blodyn 17. kapitolaBlodyn by sice raději zůstala v jeho světě, ale sama velmi dobře ví, že to nejde. Jenže on si myslí něco jiného. Odmítne ji pustit.

 

Blodyn 16. kapitola

Blodyn 16. kapitolaBlodyn se znovu setká s podivným zvířetem, které obchází ve dne okolo domu. Tentokrát se před ním už skrývat nemusí...

Poslední poklidná kapitola ;o)

 

Blodyn 15. kapitola

Blodyn 15. kapitolaPříjemné probuzení a ještě příjemnější zbytek dne...

Tato kapitola je vhodná od 15 let.
(Více asi dodávat nemusím ;o)

 

Blodyn 14. kapitola

Blodyn 14. kapitolaBlodyn byla velmi neklidná, když se další den vracela. Nezlepšil to ani fakt, že už byl vzhůru. On si však s něčím takovým hlavu nelámal, sváděl svou vlastní bitvu...

 

Blodyn 13. kapitola

Blodyn 13. kapitolaBlodyn je nepoučitelné stvoření a pokud se jí z rukou vymkne jeden bláznivý nápad, tak mi můžete věřit, že další den ji napadne zase jiný...

 

Blodyn 12. kapitola

Blodyn 12. kapitolaBlodyn nedokáže se svými výlety přestat. Ví co je on zač, co dokáže, ale přesto se za ním opět vydá. Zabředá do toho hlouběji a hlouběji - a jemu to přesto nestačí. Chtěl by se jí doknout, cítit její přítomnost na vlastní kůži.

 

Blodyn 11. kapitola

Blodyn 11. kapitolaBlodyn je v jeho přítomnosti stále více uvolněná a pouští se na tenčí led, což není právě nejbezpečnější vzhledem k její rozpustilé povaze...

 

Smrt s.r.o. - 11. kapitola

Smrt s.r.o. - 11. kapitolaViolet stále více zabředá do vztahu s Gregorym a neví jak dál. Je ovšem hloupost se tím zabývat právě ve chvíli, kdy naháníte trola po jeskyních. Pak se velmi snadno může stát nějaká nehoda...

 

Blodyn 10. kapitola

Blodyn 10. kapitolaBlodyn začíná být stále zvědavější a její otázky ji občas zavedou i na velmi tenký led... Tato kapitola se jmenuje Zoubky - více už asi dodávat nemusím.

 

Smrt s.r.o. - 10. kapitola

Smrt s.r.o. - 10. kapitolaViolet si sice může namlouvat co chce, přesvědčovat se, jak byl šeredný a odpudivý, ale přesto ji to za ním stále táhle.
Nakonec neodolá...

 

Blodyn 9. kapitola

Blodyn 9. kapitolaBlodyn se nedočkavě vrací do skutečného světa, ale postel netvora tentokrát najde prázdnou...

 

Blodyn 8. kapitola

Blodyn 8. kapitolaAdride je nesmírně ráda, že je Blodyn zase mezi nimi, má pro tuto dívku plnou života slabost. Jenže ačkoliv se Blodyn opravdu zklidní, tak na pohromách, které způsobuje, to nemá žádný vliv, možná spíše naopak...

 

Blodyn 7. kapitola

Blodyn 7. kapitolaKdyž se další den Blodyn vrátí, je napnutá jak struna, v jakém rozpoložení netvora najde...

 

Blodyn 6. kapitola

Blodyn 6. kapitolaBlodyn nechtěně netvora probudí a ten konečně stane tváří v tvář své časté nezvané návštěvě...

 

Blodyn 5. kapitola

Blodyn 5. kapitolaPro Blodyn se ten druhý svět začíná stávat skutečnějším než ten její vlastní, už téměř necítí ani strach... Což je velká chyba.

 

Blodyn 4. kapitola

Blodyn 4. kapitolaBlodyn přemůže zvědavost a vrátí se zpět do skutečného světa...

 

Blodyn 3. kapitola

Blodyn 3. kapitolaBlodyn nikdy nebyla poslušná nebo ta skrytá v zadních řadách. I nyní její zvědavost nakonec zvítězí nad strachem...

 

Blodyn 2. kapitola

Blodyn 2. kapitolaBlodyn si z nudy začne prohlížet věci ve věži a narazí na zvláštní truhlici, uvnitř ní se nachází něco, co mělo být raději zakopáno hluboko pod zem...

 

Blodyn Prolog a 1. kapitola

Blodyn Prolog a 1. kapitolaJelikož nemám nyní čas psát, zapátrala jsem ve svém šuplíčku...
Už od pradávna se vedou boje o moc a nadvládu, mnohdy však přináší jen bolest a utrpení na obou stranách. Právě ta poslední bitva Adridin lid zdrtil tak, že museli utéct a ukrývat se. Po několika staletích se však zrodila dívka, která byla úplně jiná než ostatní, divoká a svéhlavá... Což se jí stane osudným, když vinou své zvídavosti střetne právě nejhoršího nepřítele svého lidu...

 

Galla - 17. kapitola

Galla - 17. kapitolaA je tu poslední kapitola, tedy spíše epilog.

 

Galla - 16. kapitola

Galla - 16. kapitolaNebezpečí konečně polevilo a správný poprask začal... ;o)

 

Galla - 15. kapitola

Galla - 15. kapitolaGalla bojuje ze všech sil, ty jí ale velmi rychle dochází. Naštěstí všechen ten rozruch se šíří celou školou a i k jejímu tátovi...
Fargus a Rogerem vyděšeně sledují ty dva a přestávají cokoliv chápat.

 

Galla - 14. kapitola

Galla - 14. kapitolaTak a konec poklidných kapitol, jedeme z kopce...
Na školu zaútočí a všem je jasné, že při jejich počtu nemají šanci se ubránit...

 

Galla - 13. kapitola

Galla - 13. kapitolaGalla si užívá každičkou chvilku, co může být s Rogerem. Většina ostatních studentů i profesorů odjela a tak mají dostatek soukromí... ale to jim příliš dlouho dopřáno není.

 

Galla - 12. kapitola

Galla - 12. kapitolaNadešel den plesu, ale zároveň i něčeho jiného... Galla si uvědomí, že Roger jí ještě za jednu šanci rozhodně stojí.

 

Galla - 11. kapitola

Galla - 11. kapitolaPololetí jim končí těsně před Vánoci a tak se každoročně v tu dobu pořádá i ples. Galla od něj příliš neočekává, ale dostanese se jí překvapení, od táty i od Rogera.

 

Galla - 10. kapitola

Galla - 10. kapitolaAčkoliv se kvapem blíží zkoušky, Tarrová Galle nabídne, aby trénovala s pokročilejší skupinou. Výsledek jejího snažení však předčí veškerá její očekávání - ta příjemná i ta, kterých se obávala.

 

Galla - 9. kapitola

Galla - 9. kapitolaA je tu další kapitola, která je více méně věnovaná vztahům Gally i těch okolo ní. Některé se tlumí, jiné bouří...

 

Galla - 8. kapitola

Galla - 8. kapitolaNadešel den návštěv a s rodinami studentů přivál i problémy... Galla dostala trpkou lekci...

 

Galla - 7. kapitola

Galla - 7. kapitolaGalla se v noci vyplíží do společenské místnosti, kde na ni táta už čeká chtivý oslavy. Jenže nebyl by to on, aby se to nezvrhlo...

 

Galla - 6. kapitola

Galla - 6. kapitolaPoprask ve sprchách bude mít zaručeně ještě následky, protože jestli se něco šíří po škole rychleji než požární polach, tak jsou to zaručeně novinky a klebety.

 

Galla - 5 kapitola

Galla - 5 kapitolaGalle je na nic z toho, jak se pořád snaží zjistit, jestli Roger něco tuší. A do téhle její rozpolcené nálady se ještě její táta ještě nechá zatáhnout do další kraviny. To ale byla už poslední kapka...

 

Galla - 4. kapitola

Galla - 4. kapitolaGalla má chuť téměř skákat radostí do stropu. Roger na ni ráno počkal a už při tom jeho úsměvu, s nímž se na ni podíval, se málem roztopila a koncentrovaný roztok. Jenže to by za zadkem nesměla mít svého tátu, který je naprostá pohroma a doslova anirandící element...

 

Galla - 3. kapitola

Galla - 3. kapitolaGalla myslela, že více se její pobyt na škole zamotat už nemůže, ale to se mýlila - což jí zase tak moc nevadí. ;o)

 

Galla - 2. kapitola

Galla - 2. kapitolaGalla se potkává se svými spolubydlícími a čeká ji rozřazení. Má z něj docela obavy, ale ještě větší z toho, že táta neco vyvede - je jak magnet na průšvihy.

 

Galla - Prolog a 1. kapitola

Galla - Prolog a 1. kapitolaGalla je celkem obyčejná dívka - ve svém světě. Máma jí umřela ještě jako malé a tak jí zbyl jen táta, kterého nade vše miluje. Přesto se už nemůže dočkat dne, kdy konečně nastoupí na akademii, kam chodil její táta a celé generace jeho předků, na Wernsovu akademii pro čaroděje a čarodějky.
Jediná nehoda však vše změní...

 

Smrt s.r.o. - 9. kapitola

Smrt s.r.o. - 9. kapitolaPo odmlce další dílek, snad vám alespoň délkou trochu to čekání vynahradím.

Violet má další prácičku, ale moc velká chuťovka to nebude. Jenže pak se to najednou tak podivně zvrtne...

 

Život a čest - 50. kapitola

Život a čest - 50. kapitolaTak a jsme u konce. Tato kapitola je už spíše takový epilog. Doufám, že se vám povídka líbila a děkuji, že jste věrně vydrželi číst až k jejímu samotnému konci.

 

Život a čest - 49. kapitola

Život a čest - 49. kapitolaMiranda úplně vzdala snahu ještě cokoliv dál tajit, jen některé informace by byla raději vynechala. Jenže to by za zadkem nesměla mít Hectora a spol.

 

Život a čest - 48. kapitola

Život a čest - 48. kapitolaBoj skončil vítězstvím, jenže jak pro koho. Vše vyplulo na povrch a Mirandě nezbývá než čekat, jak se k tomu Ronald postaví a doufat...

 

Život a čest - 47. kapitola

Život a čest - 47. kapitolaA začíná jít do tuhého, Miranda se naštvala a to hodně ;o)

 

Život a čest - 46. kapitola

Život a čest - 46. kapitolaWelšané dorazili k hradu a na Ronalda v jejich řadách čeká nepříjemné překvapení...

 

Život a čest - 45. kapitola

Život a čest - 45. kapitolaMiranda už nedokáže jen přihlížet a přetvařovat se. Chce si to s Ronaldem konečně všechno vyříkat. Jenže okolo začíná jít do tuhého a problémy mezi ní a Ronaldem se náhle ukáží jako pouhá nepříjemnost v porovnání s Welšany.

 

Život a čest - 44. kapitola

Život a čest - 44. kapitolaMiranda se v noci vyplíží za ostatními z gardy, aby si s nimi mohla konečně v klidu vše vyjasnit. Neberou si zrovna servítky, ale cesta zpátky pro ni bude mnohem zajímavější...

 

Život a čest - 43. kapitola

Život a čest - 43. kapitolaHector, John a Rhys se nestačí po příjezdu divit. Byli sice zvědaví jak se Mirandě daří, ale ten zmatek co okolo sebe způsobila by si nedokázali představit ani v tom nejdivočejším snu - a jejich pobyt na hradě také nebude právě nejklidnější.

 

Život a čest - 42. kapitola

Život a čest - 42. kapitolaNa Garwanu je pořádně dusno a nikdo by teď s Mirandou neměnil ani za dojnou kravku. Ovzduší však velmi rychle vyčistí a rozvíří nečekaná návštěva ode dvora.

 

Život a čest - 41. kapitola

Život a čest - 41. kapitolaMiranda je sice tak utahaná, že ještě cestou domů usne, ale rozhodně ne natolik, aby nevnímala co se na plese stalo. Jenže to nic nemění na tom, kdo je a ona stále více začíná litovat, že Ronaldovi tenkrát neřekla pravdu...

 

Život a čest - 40. kapitola

Život a čest - 40. kapitolaRonald se po předchozí události rozhodl nepustit už Mirandu z dohledu. Ta proti tomu rozhodně nemá námitky a zbytek plesu si už docela užívá.

 

Život a čest - 39. kapitola

Život a čest - 39. kapitolaMiranda a stádečko úzkoprsých matron, to prostě nemohlo dopadnout dobře. Večer se však Mirandě díky Sedrikovi začal obracet k lepšímu...

 

Život a čest - 38. kapitola

Život a čest - 38. kapitolaNaše "rodinka" dorazí na slavnost a pro Mirandu se večer začíná stále více měnit v noční můru.

 

Život a čest - 37. kapitola

Život a čest - 37. kapitolaRonald i Miranda si už zvykli na život na hradě, jenže v rámci dobrých vztahů s okolními panstvími, se musí seznámit svými sousedy...

 

Život a čest - 36. kapitola

Život a čest - 36. kapitolaMalý David sice nenadšeně, ale splní svůj slib Mirandě - najde pytláka zodpovědného za pasti. Jenže se mu to celé trochu vymkne z rukou...

 

Život a čest - 35. kapitola

Život a čest - 35. kapitolaMiranda při svých toulkách po okolí narazí na železné pasti a seznámí se s Davidem, který pytlačí v jejich lesích.

PS - Tato kapitolka je už prvním zábleskem rychle se blížícího konce povídky.

 

Život a čest - 34. kapitola

Život a čest - 34. kapitolaMiranda spí jako pařez a tak se Ronald rozhodne si na odpovědi počkat. Způsobí jí tak docela nepříjemné probuzení...

 

Život a čest - 33. kapitola

Život a čest - 33. kapitolaPo dvou dnech Miranda s úlevou zjišťuje, že to vyšlo. Rána je nyní čistá a začíná se konečně hojit. Všechno to napětí na ni konečně dopadne a vystřídá jej únava...

 

Život a čest - 32. kapitola

Život a čest - 32. kapitolaZdravotní stav zraněného muže se začíná komplikovat a na hradě zavládne ponurá nálada. Miranda se na to však nedokáže jen tak koukat...

PS - nedoporučuji osobám s citlivějším žaludkem

 

Život a čest - 31. kapitola

Život a čest - 31. kapitolaNový kovář se na hradě uvede se vší pompou. Jen Ronalda jeho prvotní nadšení velmi rychle přejde.

 

Život a čest - 30. kapitola

Život a čest - 30. kapitolaPři svých toulkách po okolí narazí Miranda na rozběsněného chlápka... Ten na setkání s ní tedy hodně dlouho nezapomene.

 

Život a čest - 29. kapitola

Život a čest - 29. kapitolaVšichni napjatě čekali, jak si Miranda s koněm poradí. Netuší, že ona tyhle koně zná. Netuší to ani Ronald, který z ní bude mít skoro infarkt - znova.

 

Život a čest - 28. kapitola

Život a čest - 28. kapitolaRonald bude svého slibu velice brzy litovat. Miranda si koně sice vybere, ale pár lidí to bude docela zhluboka rozdýchávat...

 

Život a čest - 27. kapitola

Život a čest - 27. kapitolaNa krajinu se žene silná bouře a Ronald je rád, že je už doma a ne někde venku na bojišti. Jeho klid ho ale okamžitě přejde v tom okamžiku, kdy zjistí, že jedna osoba v tom nečase přece jen je, Miranda.

 

Život a čest - 26. kapitola

Život a čest - 26. kapitolaRonald myslel svá slova opravdu vážně, protože už odpoledne se Miranda musela zapojit do chodu hradu. Snaživě poslouchala ženy, které ji měly do své práce zasvětit. Jenže někdy ani snaha a odhodlání nejdou ruku v ruce s úspěchem. Obzvláště, když vám za krk dýchá popuzené ctihodné ženské osazenstvo hradu...

 

Život a čest - 25. kapitola

Život a čest - 25. kapitolaRonald se o rozruchu na hradě dozví ještě za čerstva od Gevina. Jeho jindy klidná a rozvážná povaha je zatlačená do pozadí vztekem a pocitem, že jej podvedli. Ne proto, co byla Miranda zač, ale pro to, že ten komu důvěřoval jej zřejmě jen využil, aby se zbavil nepohodlné osoby ve své blízkosti.

 

Život a čest - 24. kapitola

Život a čest - 24. kapitolaNa hradu plném všetečných a všudypřítomných služebných je mnohdy problém něco utajit a tak nakonec zahlédnou i vypálenou značku na Mirandině rameni. Celým hradem otřese vlna pobouření a nevole...

 

Život a čest - 23. kapitola

Život a čest - 23. kapitolaRonald přihlíží, jak si Miranda zvládla poradit s problémy okolo Rose a stát si za svým, zároveň jej to drobné stvoření zajímá stále více. Je na ní něco, co jej znepokojuje...

 

Život a čest - 22. kapitola

Život a čest - 22. kapitolaMiranda sice zjistí, že se rozhodla správně, ale evidentně má s Rose něco společného. Minulost, která nemá vyjít na světlo...

 

Život a čest - 21. kapitola

Život a čest - 21. kapitolaNálada všech na hradě se horší a nejvíce asi Mirandě. Naštěstí hledání nového kuchaře nepotrvá dlouho. Její volba však správci není příliš po chuti, začíná mít dojem, že Miranda schválně dělá opak toho co má a co od ní čeká. Jejich malá válka začíná...

 

Život a čest - 20. kapitola

Život a čest - 20. kapitolaRonald nechává domácnost zatím zcela Mirandě napospas - a ta se v tom začíná nepříjelně plácat, k nevrlosti ostatních a jí nakonec taky.

 

Život a čest - 19. kapitola

Život a čest - 19. kapitolaA je tu další kapitolka o začínajícím soužití Mirandy a Ronalda. Oběma začíná pomalu docházet, že to asi nebude tak jednoduché, jak se zprvu zdálo.

 

Život a čest - 18. kapitola

Život a čest - 18. kapitolaMirandě se vinou jedné nehody cesta na Garwan značně zkomplikuje, ale její nový domov ji nadchne - ačkoliv trochu neútulný je téměř nedobytný. No a zatím co Miranda se těší až ze sebe strhá ty načančané šaty, Ronald se těší na první nerušené chvíle, kdy bude moci svou manželku osamotě mnohem lépe 'poznat'.
Jen jednomu se však jejich očekávání splní.

 

Světlý šál

Světlý šálTak jsem vyhrabala další starou poezii a musím přiznat, že občas mě překvapí, co jsem byla schopná tehdy vytvořit. Tahle baladická poezie je vlastně příběhem o mladé dívce a jejím osudu, tak snad se bude líbit.

 

Život a čest - 17. kapitola

Život a čest - 17. kapitolaMiranda se 'dojemně' loučí se zbytkem gardy a vydává se na cestu za svým novým životem. Zatím co jí je všechno už jedno, její druhá polovička se v ní stále snaží vyznat...

 

Život a čest - 16. kapitola

Život a čest - 16. kapitolaTak a svatba pokračuje, tentokrát ale tak trochu ze ženichovy strany a ne zcela podle jeho představ...

 

Život a čest - 15. kapitola

Život a čest - 15. kapitolaTak a je tu další kapitola a jelikož jsem dnes zákeřnost sama ;o), tak zatím nic neprozradím a dám jen radu: Pořádně se něčeho chyťte, protože jsem s dějem pořádně zamávala.

 

Život a čest - 14. kapitola

Život a čest - 14. kapitolaLékař, který Mirandu ošetřoval, o jejím tajemství řekl králi, ale ten i přes vděčnost, za záchranu života nedovolí, aby v gardě zůstala. Je příliš hrdý na to, aby se nechal chránit ženou...

 

Smrt s.r.o. - 8. kapitola

Smrt s.r.o. - 8. kapitolaViolet se pomalu zabydluje, první návštěva k nim však zabloudí až nečekaně brzo...

 

Život a čest - 13. kapitola

Život a čest - 13. kapitolaPřekvapivé odhalení se postupně dozvídají i ostatní členové gardy. Miranda se tedy probouzí přímo do středu téhle zmatečné situace a její kolegové jí připraví pár perných chvilek.

 

Život a čest - 12. kapitola

Život a čest - 12. kapitolaOkolo Mirandy se rozhoří dva boje - o záchranu jejího života a o zachování jejího tajemství...

 

Strach

StrachTak a jelikož se tu poslední dobou docela rozmohla poezie, tak jsem se vrhla do říše vzpomínek a vylovila z ní sešit, do něhož jsem skrývala svá poetická dílka.
Většinou byla dílem mých pochmutných nálad, která z nich stále čiší...

 

Život a čest - 11. kapitola

Život a čest - 11. kapitolaKlid na dvoře byl jen zdánlivá maska, která měla ostatní ukonejšit. Pod přetvářkou vyjednávání se kryla v nitru francouzské delegace zrada, jejíž vinou byla prolita krev...

 

Život a čest - 10. kapitola

Život a čest - 10. kapitolaFrancouzští velvyslanci již dorazili i s celým svým doprovodem a králově gardě tak začala jejich několikatýdenní stráž. Miranda se snaží co nejlépe dostát svým povinnostem, zároveň jí však jeden muž z jejich delegace nejde z mysli...

 

Život a čest - 9. kapitola

Život a čest - 9. kapitolaSirovi Rogerovi jde občas hlava kolem, když musí uhlídat smečku chlapů, které má na starosti. Ti si nenechají ve chvílích volna ujít jedinou šanci si do sebe pěkně rýpnout. Ale moc klidu je na hradě nečeká...

 

Smrt s.r.o. - 7. kapitola

Smrt s.r.o. - 7. kapitolaViolet čeká nová prácička, hezká čistá a opravdu plodná... A ona si samo sebou nenechá příležitost frnknout, ale hezky ji chňapne za pačesy - za medově hnědé pačesy ;o)

 

Život a čest - 8. kapitola

Život a čest - 8. kapitolaGarda za neustálého chlapáckého pošťuchování ráno vyrazila z hostince a po třech dnech se jim podařilo dorazit na královský dvůr. Pro Mirandu je zde všechno zcela nové, ale to ještě netuší, jak se jí zde převrátí život naruby...

 

Smrt s.r.o. - 6. kapitola

Smrt s.r.o. - 6. kapitolaPo výhružkách a zastrašování od Romíška je tu tedy další kapitolka.
Violet začíná zjišťovat, že skloubit normální život a ten její nový profesní nebude asi až tak lehké. Nakonec jí to však jeden 'kouzelný' dědeček z lesa pomůže vyřešit. ;o)

 

Smrt s.r.o. - 5. kapitola

Smrt s.r.o. - 5. kapitolaViolet je jako na trní, netrpělivě očekává, co se bude dít a ono furt nic. Až pak najednou, se jí před očima zjeví, její první zákazník - a to dost nenadšený.

 

Smrt s.r.o. - 4. kapitola

Smrt s.r.o. - 4. kapitolaTři, dva jedna... cvak!
Jak už tak trochu plyne z názvu kapitolky, tak Violet bude mít rodinou debatu a konečně se dozví pár dalších 'detailů' o svém novém jobu.

 

Život a čest - 7. kapitola

Život a čest - 7. kapitolaA konečně se začíná schylovat k něčemu akčnějšímu ;o)
Miranda s dalšími devíti členy gardy cestuje ke dvoru. Cestou se však díky svému doprovodu stihne přiučit pár "cenných" informací do života.

 

Smrt s.r.o. - 3. kapitola

Smrt s.r.o. - 3. kapitolaViolet čeká první "rodinný výlet" s tátou. Než se naděje už je kdesi v lese a před ní si z posledních sil sípá nějaký chlap. A zaučování začíná...

 

Smrt s.r.o. - 2. kapitola

Smrt s.r.o. - 2. kapitolaTak a je tu další kapitolka. S Violet to začíná jít do tuhého, z tohodle se jí už vyvléct nepovede a tak je nucena objevovat "nový svět".

 

Smrt s.r.o. - 1. kapitola

Smrt s.r.o. - 1. kapitolaChvilkové jarní počasí zapůsobilo i na mé mozkové buňky a tohle je výsledek. Trošku ujetá povídka a o dívčině, která nemá tak úplně normální rodinku. Vše by bylo celkem v klídku, kdyby se ji jednoho dne otec nerozhodl přibrat do "rodinného podniku".

PS - Tahle povídka je pro mého malého rezavého skřítka ;o*

 

Život a čest - 6. kapitola

Život a čest - 6. kapitolaŽivot na tvrzi pokračuje dál, jako by se snad nic nestalo, ale jen do dne, kdy dorazí posel se zprávou od krále. Miranda se společně s ostatními vydává na několikadenní cestou - a do jámy lvové...

 

Život a čest - 5. kapitola

Život a čest - 5. kapitolaMiranda má za sebou sice to, čeho se nejvíce obávala, ale ceremoniál ji teprve čeká. Po něm již není cesty zpět...

 

Život a čest - 4. kapitola

Život a čest - 4. kapitolaA příběh už konečně začíná nabírat trochu na spádnosti. Její malé tajemství nešlo skrývat donekonečna a tentokrát už se prozrazení nevyhnula...

 

Život a čest - 3. kapitola

Život a čest - 3. kapitolaMirandě ubíhá jeden den za druhým a téměř nevnímá čas, který utíká stále rychleji. Až příliš brzy si vybere svou oběť, jedinou osobu, které mohla věřit a kterou milovala. Zůstává nakonec sama a uzavírá se ještě více do sebe.

 

Život a čest - 2. kapitola

Život a čest - 2. kapitolaMiranda očekávala trest, ale na místo toho se dočkala spíše odměny, ačkoliv její otec to tak právě neviděl. Dostala šanci, které se nehodlá jen tak vzdát, ačkoliv to nebude vždy zrovna jednoduché...

 

Život a čest - 1. kapitola

Život a čest - 1. kapitolaMirandin dočasný pobyt na tvrzi se protáhl na měsíce a ty pak na roky. Naučila se zde žít, ale přesto se nehodlá smířit se svou úlohou pouhého poskoka. Jednoho dne se vztek, který v sobě potlačovala vydere na povrch...

 

Život a čest - Prolog

Život a čest - PrologVítejte u mé první povídky na tomto webu.
Tento příběh je o dívce, jejímž domovem se stalo cvičiště královské gardy a kde se cenilo pouze to, co jste dokázali se zbraní v ruce. Naučila se zde žít, přijala to za své a odevzdala tomu celou svou duši.
A o to vše nakonec přišla. Byla jí dána šance na normální život, takový o němž ostatní dívky jen sní, ale stojí o to vůbec? Dokáže se odvrátit toho čím až dosud žila, nebo si najde cestu zpět tam, kam patří?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!