OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele mondymondy

mondyPráva: přispěvatel - AUTOR MĚSÍCE

O mně: Živím se překládáním, ale tu a tam, abych nezakrněl, si nadatluji nějakou tu povídku. Většinou se pohybuji mezi dvěma extrémy - buď píši poněkud depresivní příběhy, nebo naopak naprosto ujeté pohádky o zvířátkách. Těžko říct, co mě baví víc.

Kontakt:

E-mail: mondy (zavináč) merchalka.cz

Web: www.merchalka.cz

Statistiky:

Moje články: 15

Moje komentáře

Datum registrace: 21. 2. 2017

Poslední přihlášení: 26. 6. 2017, 22:05

Články:

Novinka

Píseň beze slov - 1. kapitola

Píseň beze slov - 1. kapitolaNa první pohled vypadá jako obyčejná žebračka, jakých jsou v Navirnaku tucty. Jenže mladá Saya není jako ostatní. Ví to. To jen ostatní se to nesmí za žádnou cenu dozvědět. (Poznámka pro čtenáře: Jedná se o příběhovou skicu pro knihu, se kterou se chci zúčastnit jedné soutěže. Na této povídce si tedy ladím svět, upravuji styl psaní a hledám postavy pro onen... ale jo, řekněme "román". Tím vás nežádám o shovívavost - naopak, o co nejsilnější kritiku.)

 

Bordeří povídačky (6) - Bratránek Kryšpín

Bordeří povídačky (6) - Bratránek KryšpínSlyšte, slyšte! Na farmu dorazila hvězda stříbrného plátna, Kubíkův bratránek Kryšpín! A že to věru nebude mít jednoduché...

 

Bordeří povídačky (5) - Tulák

Bordeří povídačky (5) - TulákFlíčkovi začíná být statek těsný. A ten drozd Jindřich, ten tomu nasadil korunu! Nedá se nic dělat, Flíček musí podlehnout vábení dálek.

Novinka

Stoprocentně prohraná sázka

Stoprocentně prohraná sázkaHlubinami Zaunu se plíží nový postrach, před kterým nikdo jen tak neuteče. Ale přesto to zkuste. Uděláte mu radost.

 

Bordeří povídačky (4) - Zimní přízrak

Bordeří povídačky (4) - Zimní přízrak

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce května/mája. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Na statku straší! Přesvědčit ovečky, že je v přístřešku se senem bezpečno, nebude nic snadného. A to je to nejmenší, co Kubíčka čeká.Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!