OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od BlackEyesPovídky od BlackEyesKapitolové: Spoutaná růží
Drabble: Naděje umírá poslední

Gratutuluji vám! Právě jste zabloudili do mého shrnutí, ze kterého není cesty zpět. A jelikož jsem člověk milý, ráda bych vás tady uvítala a zpříjemnila vám to utrpení tvrdnout zde.

Jmenuji se Nika (Veronika, Verča, Veruš, ...), ráda píši povídky, koukám na seriály, čtu knížky a chodím někam ven, kde dělám takové šílenosti, že jsou ze mě všichni na větvičce. To jen, abyste nedošli k názoru, že jsem normální. NEJSEM. Každopádně ale mám něco s normálními lidmi společného - mám ráda chválu. Kritiku sice moc nemusím, ale jak říkám - nejsem normální, tudíž tu kritiku i tak nějak zbožňuji. Čím víc jí je, tím hůř mi je a tím víc se pak zlepšuji. Takže - nestyďte se a směle chvalte i kritizujte, jak se vám zachce :)

A abyste si nemysleli, že jde v mém shrnutí jen o nudné žvásty, představuji vám... Mou tvorbu!

INFO:

- Spoutaná růží - pozastavená (ale přidána pátá kapitola!)

- Plánuji pár nových povídek a přidávám něco ze své "poezie". :)

KAPITOLOVÉ

Spoutaná růží

V Bradavicích se dlouho nic zajímavého nedělo. Studenti studují, učitelé učí a mladého Albuse Pottera čeká poslední rok ve škole. Co když ale tento poslední rok bude mnohem dobrodružnější, než byly ty předchozí? Najde Albus konečně zalíbení v čarodějce? Nebo bude stále randit s mudlovskými dívkami? Jak se začne vyvíjet vztah Lily a Scorpiuse? A co na něj bude říkat Rose? Co potají dělá Hugo? A konečně... Kdo je tajemná Wonder a co má v plánu s Harper?

Motivy: Harry Potter - nová generace

Inspirováno: All the same - Sick Pupies

Stav: POZASTAVENÁ

1. kapitola, 2. kapitola, 3. kapitola, 4. kapitola, 5. kapitola,...

 

Drabble

Naděje umírá poslední

Krátký drabble z pohledu Ginny Weasleyové, když se s ní Harry rozchází. Ispirováno písní od Richarda Marxe - Right here.

ZDE

Poezie

Jako houpačka

Básnička na téma houpačka. Krátká, oddechová, zamilovaná. Možná malinko smutná. O pocitu, který jistě mnoho z vás zná.

ZDE

Bouří se venku

Báseň vystihující me nedávné pocity. Bouřka, nenávist, láska, slabost.

ZDESdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od BlackEyes:

6. crusty přispěvatel
05.11.2012 [15:29]

crustyProsíííííím! Prossssím! Napíš ďalšiu kapitolu k S.R.! Prosííííííííím! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5.
Smazat | Upravit | 25.02.2012 [23:06]

Prosím, přidej další kapitolku Spoutaná růží, moc tě prosím. Tvoje kapitolovka se mi moc líbí a byla bych zklamaná, kdybys ji opustila, ale je to tvoje věc. Nebudu ti do toho moc kecat, protože vím jak se to má se splňováním nějakých termínů... Jen bych byla moc ráda, kdyby se tu další kapitolka objevila, neboť mě tvůj, mnoha pohledový, styl psaní naprosto fascinuje. Já bych něco takového nedokázala... No, zkrátka, hodně štěstí v další tvorbě a ať tě neopouští tvá kamarádka múza... Tvoje Nerea Emoticon
P.S.: Vždycky když se mrknu na Ourstories , tak budu sledovat, jakoukoli, tvoji tvorbu.

4.
Smazat | Upravit | 03.02.2012 [10:49]

Nemáš zač.. To je to nejmenší, co se dá udělat... :D

3.
Smazat | Upravit | 01.02.2012 [22:01]

Budeš ještě pokračovat ve Spoutané růži???? Prosím... Nerea Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. BlackEyes přispěvatel
29.09.2011 [6:58]

BlackEyesJo, pokračovat určitě budu ;) Třetí kapitola se pomalu blíží k cíli, počítám s tím, že ji v pátek hodím ke schválení... A pak už si jen počkáte ;)

1. RenyNew přispěvatel
28.09.2011 [11:22]

RenyNewSpoutaná růží je super! Určitěě pokračuj :) Líbí se mi jak jsi pojala novou generaci :)

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!