OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od KathleenyPovídky od KathleenyKapitolové: Pod křídly andělů (dokončená)

Jednodílné: Ve spárech šílenství, V zajetí posedlosti, Kdo pomůže Veronice?, Dívka v zahradě

Poezie: Ve hvězdách, Perníková chaloupka trochu jinak

Vítejte na mém shrnutí! :)

 

Kapitolové povídky

 

Pod křídly andělů

 

Pka 

 

Amy Collinsová je obyčejná devatenáctiletá dívka, která žije bezstarostný život. Ten se ale jako mávnutím kouzelného proutku od základu změní poté, co jí při autonehodě zemřou oba rodiče. Amy zůstává sama spolu se svou malou sestrou Sarah, o kterou se není schopna sama postarat, a proto je nucena poslat ji do dětského domova. Nepřízeň osudu zavede Amy až na samé dno a jí nezbývá nic jiného, než se začít živit jako prostitutka. Poté, co ji jeden zákazník brutálně zbije, ji nachází zraněnou ležet na ulici mladý Ryan Davis, kterému se zaběhl pes. Najde Amy po tom všem, co zažila, lásku? Ale co když je tu někdo, kdo se dívku rozhodl definitivně zničit?

 

Stav: dokončená

 

1. kapitola • 2. kapitola • 3. kapitola • 4. kapitola • 5. kapitola  6. kapitola 7. kapitola 8. kapitola 9. kapitola 10. kapitola 11. kapitola 12. kapitola 13. kapitola 14. kapitola Epilog

 

Jednorázové povídky

 

Ve spárech šílenství

 

 Hb

 

Osamocená dívka, temná noc a šílený psychopat.

 

ZDE

 

V zajetí posedlosti

 

Obr

 

Jedna opuštěná ulička, mladá dívka a zlo číhající pod rouškou noci.

 

ZDE

 

Kdo pomůže Veronice?

 

Obrazek

 

Jak se cítí šikanovaný člověk? Odpověď na tuto otázku naleznete v příběhu dívky Veroniky, které spolužáci udělali ze života hotové peklo.

 

ZDE

 

Dívka v zahradě

 

Obr

 

Příběh o opuštěné zahradě a dvou mladých lidech, kteří nedostali šanci.

 

ZDE

 

Poezie

 

Ve hvězdách

 

Hvězdy 

 

Vzpomínka na mého dědu.

 

ZDE

 

Perníková chaloupka trochu jinak

 

Chaloupka 

 

Perníková chaloupka, jak ji neznáte, ve veršované podobě. :D

 

ZDE


 Pokud máte chuť, mrkněte na moje stránky, kde najdete další tvorbu, kterou tady nemohu uveřejnit z důvodu nízkého počtu slov. Odkaz → ZDE   Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Kathleeny:

1. Lucy333
29.05.2018 [12:18]

Ahoj Kathleeno, mám moc ráda tvé povídky hlavně pod křídly andělů. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!