OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Drabble » Navždy v mém srdciNavždy v mém srdciKdyž člověk miluje, není co řešit. Drabble 200 slov.

Dívám se na tebe. Spíš. Já jsem se probudila nedávno a už spát nechci, ale tebe budit nebudu, protože je na tebe tak krásný pohled. Nahlas oddechuješ a hrudník se ti pohybuje nahoru a dolů. O čem asi sníš? Možná o mně, to bych byla nejradši, ale nejspíš spíš v bezesném spánku, kde není nic jiného než ticho a tma.

Usměju se, když trošku zachrápeš. Jsem zamilovaná až po uši a nejradši bych se k tobě přitulila a objala tě tak, až bych tě umačkala. Vždy, když jsem s tebou, cítím se hrozně šťastná a chce se mi létat blahem, když mě obejmeš nebo políbíš.

Někdy mi hrozně ublížíš, třeba když mi řekneš něco, co není pěkné a ani není příjemné to slyšet. Často to hodně bolí, ale tobě to odpustím, protože mi na tobě záleží víc než na někom jiném. Miluji tě. Jsi to nejlepší, co mě v životě potkalo, a díky tobě se cítím důležitá a velmi milovaná. Cítím se jako na obláčku a doufám, že nepřijde přímý pád zpět na zem.

Zhluboka se nadechneš, promneš si oči a pohlédneš na mě. Někdy si říkám, na co myslíš, ale vědět to radši nechci.

„Dobré ráno, lásko.“ Usměju se.


Doufám, že i vy máte někoho, na koho se po ránu dokážete s láskou dívat i dlouhou dobu. A pokud ne, doufám, že svou lásku brzy najdete. :)Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Navždy v mém srdci:

1. Trisha přispěvatel
15.07.2014 [21:54]

TrishaPripomenulo mi to mňa. Úplne si ma teraz vystihla. Najmä vetami: Cítim se jako na obláčku a doufám, že nepřijde přímí pád zpět na zem.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!