OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Drabble » Ničitel dětských snůNičitel dětských snů Ničitel dětských snů je dalším z mých výplodů mysli. Je to o zodpovědnosti, litování a mnoha dalších věcech. Doufám, že se Vám bude líbit. :) TeresaK

Ten prázdný pocit na prsou mě dusí a já s ním neumím žít. Cítím se jako ničitel všech dětských snů, ne, já jím jsem. Místo toho, abych svou podporu a lásku ukázala, jenom sekýruji. Jsem hnusná, ne, to není ono, krutá mě vystihuje mnohem lépe. Měla bych být přítelkyní, ale jsem nepřítelem. A proč? Protože mě k tomu donutili. Oni, osud a okolnosti.

Každý den si přeji, abych do téhle pozice nebyla stavěna, ale nikdo mé prosení, spíše naříkání neslyší. Jak by taky mohli, když jsou všichni zaslepeni svými problémy a o druhé se nestarají! Poté se diví a z pocitu viny se začnou starat až moc. Stačilo by, kdyby po našem boku stáli po celou tu dlouhou dobu, která je pro nás utrpením.

Celou tu dlouhou dobu, kdy jste si přáli umřít a kdy jste opravdu potřebovali jejich pomoc a vlídné slovo. Přijdou vždy ke konci představení, když všechny nepopsatelné okamžiky zažijete sami, a následně vás žádají, abyste jim převyprávěli dění, jako by to šlo jen tak popsat. Že se nestydí, sobci!Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Ničitel dětských snů :

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!