OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Drabble » VániceVániceAni nevím, jak drabble popsat. Jen prosím o chvilku vašeho času. Drabble o dívce, co se snaží v těžkých časech přežít. A potom přijdou ty lepší a s nimi zklamání.

http://m.youtube.com/watch?v=mXGcvi8K1CU&list=PL7FA5FC71DB89D830

Uprostřed zasněženého parku stála dívka v černém kabátu. Sněžná vánice jí foukala její dlouhé, světlé vlasy do čela a její tvář zahaloval smutek.

V ruce držela malý předmět. Ten předmět byl život.

Stála ve vánici, nohy jí zábly, duše bolela a život byl čím dál tím těžší. Přendala si ho do druhé ruky, ale i ta ji po chvíli neúnosně bolela.

Potřebovala by někoho dalšího, kdo by jí pomohl. Nebo život na chvíli položit do sněhu, aby si mohla odpočinout.

Ale v parku byla sama a bála se, že by se jí život ve sněhu ztratil.

A tak stála ve vánici, hlavu sklopenou a se slzami v očích držela život, který ji pomalu stahoval k zemi.

Křičela o pomoc, plakala bolestí a řvala vztekem, ale život nepustila. A potom jednoho dne vánice skončila a život byl o něco lehčí.  

Rozhlédla se okolo sebe a najednou viděla davy lidí, jak se usmívají a nabízejí jí pomoc. A dívka se rozplakala. Kde všichni byli, když byl život tak těžký?!?

Ale slzy neměly smysl.

Dívka pevně uchopila život a vydala se směrem z parku, kde si nyní hrály desítky dětí.

Ale už se nikdy neusmívala jako předtím.

A každým dnem se bála vánice.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vánice:

2. Aliska
16.09.2014 [16:58]

Děkuju! Ano, s tím opakováním máš pravdu. Těsně předtím jsem psala povídku o psychický narušené dívce a tam je pro atmosféru nutné ta slova opakovat. Tak si na to musím dávat pozor. Děkuju! :))

1. TheCyanWolf přispěvatel
16.09.2014 [15:40]

TheCyanWolfVlastně ani nevím proč, ale ta představa dívky s životem doslova ve vlastních rukou nade mnou visí a já se na ni pořád musím dívat, protože mě svým způsobem uchvacuje. Emoticon Jen taková malá drobnůstka; neopakuj příliš často slovo život, lépe zní, když podmět nevyjádříš, nemusíš se bát, že by to někdo nepochopil - z předchozí věty je jasné, že jde stále o ten jeden a samý život. Ale to je opravdu jen taková prkotina, drabble se ti opravdu povedl. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!