OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Drabble » Zabil, zabil je všechnyZabil, zabil je všechnyTak a je to zase tady, přináším svoje první drabble s tématikou HP. Jak jinak :) Co se stane, když vám zabijí osobu, kterou nejvíce milujete?
- V ten moment se z něj stál kouzelník mocnější než Voldemort, Brumbál, než kdokoliv… -

Otočila jsem se a stál tam. Jeho oči, připomínali zakázanou kletbu, kterou jako jediný přežil. Chlapec, který přežil, byl to on až do toho osudného večera, kdy Voldemort zabil Ginny. V ten moment se změnil. Kouzelník mocnější než Voldemort, Brumbál, než kdokoliv… Přestože Voldemorta zabil, nestačilo mu to. Teď už jsem zbyla jen já. Zabil, zabil je všechny.

„Harry, ne prosím, ne,“ zaprosila jsem zoufale, i když jsem věděla, že nebude mít slitování.

„Promiň Hermiono,“ zašeptal a já jako poslední spatřila jeho úsměv, který nosil poslední měsíce, úsměv šílence. Pak mě obklopilo zelené světlo. Je konec, byla poslední má myšlenka.

 


 

Budu ráda, když zanecháte nějaký komentář. Vaše LittleGiiSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Zabil, zabil je všechny:

6. LittleGii přispěvatel
22.09.2011 [18:37]

LittleGiiDěkuji moc, a za gramatiku se omlouvám, není to moje nejsilnější stranka. Spíš nejslabší :) Jak mohl být silnější než ti dva i bez bezové hůlky? - Hněv odjakživa dokáže lidi posílit, nebo naopak úpně zničit. Právě tady u Harryho dokázal oboje. Zničil jeho duši a jeho magii posílil nenávistí. Jak Ginny zemřela? Voldemort se dokázal dostat do harryho hlavy a zjistil, že mu na ní záleží. Zabil osobu na které mu nejvíce zálěželo. Chtěl ho oslabit. A proč vlastně ho nikdo nedopadl? Jak by mohli, když byl nejlepší? :d Vím je to trochu přitažené za vlasy, a nemusí se to všem líbit. S tím jsem počítala, ale i tak jsem ráda za každý názor.
A proč jsem to tam všechno nenapsala? Byl to momentální nápad a musel ven, taky v podstatě moje první ff na HP. A drabble mi přišel jako nevinný začátek.
Děkuji všem, kdo si to přečetl, vaše LittleGii

5. LostAngel přispěvatel
22.09.2011 [17:07]

LostAngelJe taky fakt, že jsem si to musela přečíst ještě jednou, abych to pochopila ale jinak dobré. Hodně zajímavý nápad Emoticon Emoticon Zvláštní, že se zbláznil ale upřímně mě někdo zabít tolik lidí, které bych milovala, tak bych každopádně taky zešílela, takže rozumím tvému nápadu na tento drabble. Líbilo se mi to, a nebyla by špatná jednorázovka, kde by se to dalo možná lépe pochopit. Toť můj názor. Emoticon Emoticon

4. SaDiablo přispěvatel
22.09.2011 [16:21]

SaDiabloJá jsem to tedy pochopila, ale představit si to taky nedokážu. Každopádně je to ff, tam se skoro žádné meze nekladou. Akorát mě mrzí, že nevím, jak Ginny umřela, co se stalo, jak mohl zabít ostatní a že ho nikdo nedostal, když byla bezová hůlka zlomená (předpokládám, že to platí i u tebe, protože to nikde nevyvracíš). Takže jak potom mohl být nejsilnější?
Ale tak budiž, šílený Harry, ich forma z pohledu Hermiony... Ale v té gramatice jsem se nepletla. Špatná shoda přísudku s podmětem hned v druhé větě, a kolem oslovení a slov jako sakra, prosím... se vždy píší čárky - to jen tak na připomenutí.
Tak uvidíme, zkus si z toho něco vzít a já si ráda přečtu další tvorbu.

3. Skříteček2
22.09.2011 [16:07]

Upřímně, musela jsem si to přečíst alespoň čtyřikrát, než jsem pochopila, na co narážíš. Emoticon Mimochodem, oči připomínalY.

2. Hejly
22.09.2011 [15:25]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Shire přispěvatel
22.09.2011 [15:24]

ShireZajímavé, ale moc si to představit nedokážu. Napsané je to ale hezky.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!