OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction » Me and Vampire Academy - 3. kapitolaMe and Vampire Academy - 3. kapitolaMoje 3. kapitola téhle povídky je tu a s ní i Rose a Dimitrij, kteří se dostali do nebezpečí. Více v této povídce.

Šli jsme si v klidu, jenže pak se něco zvrtlo. Zaútočilo na nás sedm strigojů, kteří se sem nějak záhadně dostali. Chvíli mi to vrtalo hlavou, ale pak jsem zaútočila. Strigojové nečekali útok ode mě, tak se chvíli nebránili, ale jakmile si uvědomili hrozící nebezpečí, začali útočit i na mě. Byla jsem ráda za své trénování, protože teď se mi skvěle hodilo. Probodla jsem strigojovi srdce kůlem a začala útočit na dalšího. Na chvíli jsem se podívala na Dimitrije, který právě zabíjel svého třetího strigoje. Rychle jsem propíchla i svého dočasného soupeře a vrhla se na posledního volného. Tady mi chvíli trvalo, než jsem našla správný úhel pro vražení kůlu do srdce, ale pak se mi to povedlo. Hned jak jsem ho probodla, tak jsem se podívala na Dimitriho, který se na mě díval obdivným pohledem.

„Jsi dobrá,“ řekl a já sklopila hlavu a zrudla.

„Pojď, půjdeme nahlásit útok strigojů, aby strážci opravili ochranu školy,“ řekl a rozběhl se směrem ke škole a já mu byla v patách. Naštěstí už se nekonal žádný útok na nás, a tak jsme klidně doběhli do školy.

„Běž do svého pokoje se umýt a převléct, já to jdu nahlásit,“ řekl a jemně se na mě usmál. Taky jsem jemně pozvedla koutky svých úst a vydala se do svého pokoje. Pro tentokrát jsem chtěla vypadat více ženštěji. Vůbec jsem nevěděla proč, ale oblékla jsem se do krásných červených šatů. Na to jsem si dala tmavé sáčko a obula černé boty na vysokém podpatku. Uši mi zdobily roztomilé náušničky. Na krk jsem si připnula srdíčko od Lissy, a pak ještě medailonek od maminky.  Moc jsem milovala maminku, ale po smrti rodičů jsem se na ni snažila myslet co nejméně. Otce jsem od té doby, co jsem zjistila, že maminku podvedl, odsuzovala. Dozvěděla jsem se to až po jejich smrti a to jen díky tomu, že jsem neměla jiného člena rodiny Dragomirů než nevlastní sestru.

Podívala jsem se do zrcadla. Ještě pořád to nebylo perfektní. Jemně jsem se namalovala a navlnila vlasy. Podívala jsem se do zrcadla a tentokrát už to bylo dokonalé. Vyšla jsem z pokoje a šla si to směrem knihovna. Po schodech jsem šla opatrně, protože jsem se nechtěla zabít. Lidé se za mnou otáčeli, ale já je okázale ignorovala.

„Ty potvoro!“ ozvalo se za mnou.

„Co si sakra myslíš? Tak já tě měsíc přemlouvám, aby sis alespoň jednou vzala tyhle šaty, ale ty to odmítáš, pak na tebe narazím a ty máš ty šaty na sobě a ještě boty na podpatku a nic jsi mi neřekla?“ Byla to Lissa.

„Máš nový objev?“ zeptala se Lissa s vědoucným výrazem.

„Ne, ale chtěla jsem alespoň jednou vypadat jako holka, zvlášť po tom, co jsem zabila tři strigoje hned po sobě,“ řekla jsem s šibalským úsměvem.

„Kecáš,“ vypískla.

„Ne–e…“

„Ty kráso. Jsi v pořádku? Nestalo se ti nic?“ Začala mě zahrnovat otázkami a přitom mě prohlížela.

„Jsem v pořádku, ale jestli mě už nenecháš, tak ty nebudeš!“ dodala jsem se smíchem a začala ji lechtat. Smála se jak pominutá a ostatní na nás čuměli jako na blázny.

„Dobře, vzdávám to!“ vyhrkla Lissa. Nechala jsem jí tedy být a ona mě objala.

„No, tak tedy proč ses tak vyparádila… a pravdu!“ dodala, když viděla můj výraz.

„Asi jsem zamilovaná,“ špitla jsem tiše.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Me and Vampire Academy - 3. kapitola:

5. verýnQA
13.06.2011 [17:08]

Já prostě zbožňuju VA ze všeho na světě nejvíc Emoticon Emoticon Emoticon

4. 14laura
17.02.2011 [18:45]

Užasné:) Opravdu je to moc povedené, už se tším na pokráčko. Emoticon

3. nesinka přispěvatel
13.02.2011 [15:51]

nesinkapěkný doufám že další kapitola bude co nejdřív. Emoticon Emoticon Emoticon

2.
Smazat | Upravit | 12.02.2011 [11:49]

*Pozor na shodu přísudku s podmětem a správné psaní s a z.
*Skloňování zájmen.
*Pozor na správné psaní přímé řeči.
*Nepoužívej prosím v textu číslovky v tomto tvaru 5, 6,... - spíše použivej pět, šest,...
*A prosím dodržuj pravidlo velikosti obrázku max. 100 px na výšku. Nahrej obrázek do galerie znovu a nastav velikost 100 px, která je tam přímo nabídnutá.
Díky. Emoticon Emoticon

10.02.2011 [14:58]

marketasakykrásnýýýýýýýýýýýý Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!