OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction » Vlčí město kapitola 4Vlčí město kapitola 4Scott se přeměňuje a lovci útočí.

Kapitola 4

Dupnula jsem na plyn a jela k našemu domu. Prudce jsem zastavila a vystoupila z auta. Vytáhla jsem Scotta z auta a táhla ho do domu. Zatím se nevzpíral.

„Katrin!“ zařvala jsem a otevřela dveře do sklepa. Porozhlédla jsem se kolem. Na zdi vyselo plno loveckých zbraní. V zadním rohu byly nenápadné dveře, které vedly do knihovny, kde byly knihy týkající se vlkodlaků spolu s malou laboratoří. Sešla jsem spolu se Scottem a pustila ho na zem. Katrin udýchaně přiběhla dolů.

„Vlkodlak! Ty jsi sem přivedla vlkodlaka!“ křičela na mě naštvaně.

„Potřebuje pomoc. Navíc, nebude si nic pamatovat,“ řekla jsem a otevřela starou skříňku. Byly tam sklenici se všemi druhy oměje. Natáhla jsem se pro jednu sklenici, která byla plná po okraj. Vzala jsem jeden květ a přešla ke Scottovi.

„Scotte, otevři pusu. Věř mi. Uleví se ti,“ řekla jsem a vložila mu do úst oměj. Scott ho rozkousal a spolkl. Chytla jsem ho za bradu a podívala jsem se mu na oči. Byly zamlžené. Oměj fungoval. Usmála jsem se a popřála Scottovi dobrou noc.

„Co jsi s ním udělala?“ zeptala se vystrašeně Katrin. Usmála jsem se a vstala od spícího Scotta.

„Oměj Störkův, na vlky působí jako uspávadlo. Dokáže taky zamlžit mysl. Nebude si pamatovat posledních patnáct minut,“ řekla jsem a natáhla se pro Scotta.

„To je úžasné! Jak dlouho to trvá?“ zeptala se nadšená Katrin.

„Odhaduju asi tak deset hodin. Dej ho ke mně do postele. Já se půjdu ještě podívat do lesa a zavolám jeho matce,“ řekla jsem Katrin a vzala si jeho telefon z kapsy. Katrin si Scotta hodila na záda a šla nahoru. Já si vzala Scottův telefon a našla číslo jeho matky. Vzala to ihned.

„Dobrý den, paní McCallenová. Omlouvám se, že volám tak pozdě, ale Scottovi se udělalo nevolno. Uložily jsme ho do postele a teď spí, nemusíte se ničeho bát,“ řekla jsem uklidňujícím tónem.

„Já toho kluka zavraždím,“ zašeptala. Usmála jsem se.

„Musím končit, paní McCallenová. Scott bude ráno doma. Nemusíte se ničeho bát. Na slyšenou,“ řekla jsem a vypnula hovor. Šla jsem před dům, když Scottův telefon začal vyzvánět. Vzala jsem Scottův telefón.

„Scotte, kde jsi? Allison odvezl Derek Hale. Chlape, snad se jí nic nestane,“ řekl Stiles. Ušklíbla jsem se a Scottův telefon hodila do auta. Rozeběhla jsem se do lesa. Odrazila jsem se od kamene a ve skoku se přeměnila. Běžela jsem po kraji města, dokud jsem nenarazila na stopu, po které jsem se rozeběhla. Zastavila jsem se u stromu, kde viselo černé sako, které patřilo Allison. Ten bídák. Zlostně jsem zavrčela. Za stromem jsem si všimla postavy. Stál tam Derek, který se na mě překvapeně díval.

„Ty nejsi Scott? Kdo jsi?“ zeptal se a díval se na mě s otevřenými ústy. Udělala jsem krok k němu, když se změnil vítr a přivál ke mně pach. Lovci. Nastražila jsem uši a slyšela v dálce, jak něco letí. Šíp! Strhla jsem Dereka stranou. Šíp zůstal ve stromě. Rozeběhla jsem se do strany a vylezla na strom. Uvelebila jsem se a dívala se na lovce. Derek si jich už taky všiml a rozeběhl se pryč od nich. Ale ten lovec s kuší si ho všiml a vystřelil. Derek vykřikl. Obrátila jsem oči v sloup. Připravila jsem se ke skoku a vyrazila kupředu.

Hlavou jsem si razila cestu a zastavila jsem se u jednoho muže. Natočila jsem hlavu na stranu. Někoho mi připomínal. Natáhl se za pásek, kde měl dýku ze stříbra. Postavila jsem se na zadní a jedním prstem namířila na jeho hruď. Trhla jsem a dívala se na řetízek se znakem lovců. Servala jsem mu ho z krku a vyrazila. Běžela jsem rychle. Před sebou jsem viděla Dereka, od kterého jsem se odpojila, a spěchala domů. Před naším domem jsem se proměnila zpět na člověka a pomalu šla domů, otevřela jsem dveře a vydala se do kuchyně, kde čekala Katrin. Podívala jsem se na ni a natáhla k ní ruku s řetízkem, který jsem strhla z lovce. Sklonila jsem hlavu.

„Takže jsou tady,“ zašeptala. Přikývla jsem a šla nahoru. Přehodila jsem si Scotta přes rameno a šla k jeho autu. Naložila jsem ho do auta a odvezla na parkoviště, které bylo poblíž jeho domu. Sama jsem se potom rozešla ke svému autu. Ještě byla tma, proto jsem zastavila u jedné zdi okolo, které se jezdilo do školy a do centra města. Pověsila jsem tam přívěsek a nechala si narůst drápy. Zhluboka jsem se nadechla. Lovče, připrav se. Udělám něco, co tě srazí na kolena a s tebou celou tvoji rodinu. Potom jsem se napřáhla a otiskla tam svoji tlapku s drápy. Nasedla jsem do svého auta a spokojeně jela domů.

Další den ve škole byl Scott zmatený, stejně tak Stiles. Oměj skvěle zabral a Scott měl okno. Přetrpěla jsem pár hodin ve škole a měla jsem jet domů. Jenže mě zaujal rozhovor Allison a Scotta, bavili se o včerejšku. Usmála jsem se a tiše poslouchala jejich hádku. Allison došla k autu, kde byl její otec. Nastartovala jsem auto a naposled se podívala na Scotta.

„Chris Argent,“ řekl mile Scottovi a podezíravě si ho měřil. Když jsem toho muže viděla, zatajil se mi dech. Allisonin otec byl lovec vlkodlaků, kterému jsem včera nechala vzkaz.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vlčí město kapitola 4:

5. MarryAnn
21.07.2013 [13:03]

Sssuuupeeeeeeeeer! ryche dálší!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. Kika
15.07.2013 [16:07]

Paráda :D rýchlo, rýchlo ďalšiu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. steel
15.07.2013 [15:49]

super Emoticon Emoticon Emoticon

2. solaris
15.07.2013 [12:03]

nádhera,doufám že bude rychle dalšííí dílek Emoticon Emoticon

1. lokinm
15.07.2013 [12:02]

Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!