OurStories.cz ~ naše povídky » Jiný život - 30. kapitola



Jiný život - 30. kapitolaPro čtenáře od 18 let!
Třicátý díl jsem nemohla věnovat nikomu jinému, než Mattovi. Matt se totiž rozhodl, že Emily získá za každou cenu i pod použitím násilí.
Tento dílek bych ráda věnovala: FaithNana, AnysP, easy, Faire a dalším, kteří četli moji povídku.

Rozhodnutí, co se nikomu nebude zamlouvat…

Z pohledu Matta

Ano, nuda mě tady v tomhle domě pořád obklopuje, ale já si řekl, že bude lepší něco dělat, spíš někoho pořádně naštvat. Správně, Guy se stane mým terčem a bude to dnes. Až se Emily vrátí ze školy, zkusím to na ni, a buď ji získám po dobrém, nebo po zlém je mi to úplně jedno. Emiliina mysl překypovala myšlenkami a představami o mně a o mojí super vypracované postavě a já si v té chvíli připadal jako pán všeho tvorstva. Evidentně se jí zamlouvalo vše, co se mnou souviselo a ještě lepší bylo, že mě za to z duše nenáviděla. Nesnášela moji povahu a mé pohrdání zásadami, ale ve skrytu duše ji to vábilo ke mně jako k opačnému pólu magnetu. Čekání na Em se pro mne stalo něčím, co mi vlilo teplou krev do žil. Vzrušení mnou projíždělo rychlostí tam a zpět a já věděl, že je to správné rozhodnutí. Nehledě na to, že tak kandidátně naseru Guye, z čehož budu mít ještě větší požitek, i když sex s Emily také určitě nebude k zahození. To čekání bylo opravdu otravné, ale věděl jsem, že mi přinese ovoce a bude hodně sladké. Tím, že se Roman, Julie a Guy vypařili na lov, mi prokázali neskutečnou službu, za kterou Emily odměním svojí přízní.

Autobus právě přijel na zastávku a já nedočkavostí nevydržel stát na místě. Přešlapoval jsem chodbou sem a tam a naslouchal lehkým Emiliiným lehkým krokům, které se pomalu lehoučce přibližovaly. Když, se Emily objevila v domě, schoval jsem se za roh chodby. Neměl jsem v žádném případě v úmyslu ji vyplašit tak, aby mě zahlédla a rychle zdrhla za Lucasem nebo za někým, kdo by mi mohl zkazit, tak dokonale naplánovanou akci. Emily šla opravdu líným, ale přesto jemný krokem a já se pomalu vžíval do své role dobyvatele. Em zabrala za kliku pokoje a já jsem se za ní rozeběhl. Násilím jsem ji donutil vniknout do jejího pokoje. Přitom jsem jí držel ruku přes ústa, aby ji nenapadlo hulákat jako na lesy.

Em na mě zírala překvapeným zeleně brčálným pohledem, který se pomalu měnil ve vyplašený. Začala se třást a já cítil, její proud myšlenek. Měla v hlavě menší guláš a její vnitřní neklid mi hrál do karet.

„Holčičko, neboj se,“ zašeptal jsem jí do ucha a ona ještě se ještě víc rozklepala.

Přitiskl jsem Emily ke zdi a díval se jí do očí pár vteřin a pak zase pověděl: „Em, dneska si to užijeme a nezůstane to jen u políbení. Jak by sis to přála? Mám radši tvrdý sex a ty,“ nechutně jsem si ji dobíral a ona se mi začala vzpouzet, kopala, škrábala. Marně. Možná byla napůl upír, ale bránit se tak nedokázala.

„Já vím, že to chceš a že po tom toužíš a tvrdě. Tak se mi nebraň, stejně nemáš šanci,“ řekl jsem jí a arogantně se na ni usmál. Jo musel jsem ukázat, kdo tu má největší moc. Kdo je tu nyní pánem.

„Já tě nenávidím,“ řekl její vnitřní hlásek a já věděl, že je ta pravá chvíle na to začít moje rodeo.

Hodil jsem ji na postel a rychle ji zalehl. Bránila se pořád silně, ale na mě to bylo pořád málo. Začal jsem ji líbat na krku, na ústech. Strhl jsem z ní tričko. Její vnitřní hlásek prosil, abych přestal, ale já nechtěl. Začal jsem ji líbat. Jazykem jí dráždil ten její. Nejdřív moc nespolupracoval, ale já ji svým nedobytným jazykem donutil, aby mi mé polibky oplácela. Její vnitřní hlásek už zpíval úplně jinou písničku. Začala si dost nadávat. Kárala se, že se jí líbí, to co s ní dělám a mnou to probilo jako elektřina.  Začal jsem Emily rozepínat podprsenku. Její odpor už nebyl tak silný, téměř se zeslabil na minimum. Její prsa byla pevná a já věděl, že dnes patří jen mně. Dráždil jsem je jazykem jako smyslu zbavený, ona už se nevzpouzela. Její první vzdech mě ujistil v tom, že se mi konečně oddala.

Svlékl jsem si triko a zpozoroval, jak si mě prohlíží se zalíbením, k očím se přidal i její vnitřní hlas, který si liboval v mých svalech, který žádal víc. Pomalu jsem jí sundal kalhoty a zajel Em tvrdě pod kalhotky. Stačil slabý dotyk po klitorisu a Emily se ozvala intenzivním zavzdycháním. Fascinovalo mě, jak si sex dokázala užívat, a líbilo se mi, že jí láká tvrdost sexu stejně jako mě. Sundal jsem jí i kalhotky, stejně mi akorát jen překážely. Pohled na její sladký vnitřek mě dostal do varu a já jí drsně začal dráždit poštěváček. Její vzdechy přidávaly na intenzitě i hlasitosti a já věděl, že tohle je ta správná cesta k jejímu vrcholu. A to bych nebyl já, abych jí ten vrchol ještě párkrát neoddálil. Její vnitřní hlásek mě vždy upozornil, kdy se chystá vyvrcholit a já v tom nejlepším vždy přestal. Toužil jsem, aby mě prosila, aby žadonila mě o to, abych nepřestával, aby řekla, jak moc po tom touží, jak moc mě chce.

Po třetím oddálení jejího prvního orgasmu už to nevydržela a nahlas zařvala: „Matte, prosím, nepřestávej,“ já si v té chvíli připadal, jak král všeho tvorstva a chtěl jsem slyšet víc.

„Když něco chceš, musíš o to požádat líp, řekni, že mě chceš, že jsem ten jediný, koho chceš, jinak to budu oddalovat dál,“ neskutečně jsem ji provokoval a ona mě za to tak nenáviděla a při tom po tom tak neskutečně a intenzivně toužila.

„Chci tě, jenom tebe,“ řekla svým uvzdychaným hlasem a já ji drsně jazykem způsobil podle jejích myšlenek nejlepší orgasmus jaký, kdy zažila. Moje ego bylo navýšeno do neskutečných výšin. A já věděl, že to, co se teď děje, vidí i Guy a to mi dělalo stejně dobře, jako tenhle neskutečný sex.

„Zlato,“ oslovil jsem Emily a ona se na mě podívala: „Tímhle to zdaleka nekončí,“ oznámil jsem jí a přitom jsem si pomalu rozepínal poklopec a sundával kalhoty. Poté šli dolů i moje trenýrky. Emily se dívala na mou chloubu se zalíbením a já tušil, že tohle bude stát opravdu za to.

Lehl jsem si na ni a začal jí dráždit bradavky a potom líbal jsem ji na ústa a drsně, žádný jemnosti. Námi probíhala vášeň, jak mnou tak jí. Lehl jsem si na ni celým tělem a tvrdě do ní pronikl. Zasténala a její vnitřní hlas mě ujistil, že v tom rozhodně nemám polevovat. Vrážel jsem do ní svého kamaráda silou a velkou rychlostí, přesně, tak jak vypadaly její představy. Vzdychala, vrněla v mém náručí blahem. A já pomalu a jistě dosáhl svého orgasmu, který mě ochromil. Svalil jsem se vedle ní a pomalu oddechoval stejně jako Emily. Najednou mě chytila za ruku. Její stisk ručky byl teplý jako letní den. Její kukadla mě probodávaly jako ostré díky. Zeleň, která se leskla v jejích očích, se zdála mnohem tmavší, než kdy dřív. Prohlížela jsi mě dlouhé minuty a já přesně věděl, co se jí honí v hlavě. Cítil jsem z ní uspokojení a také velkou bolest, kterou cítila. Ptala se, proč jsem ji donutil to udělat. Nevím, proč se mě nezeptala sama, asi sbírala všechnu svou odvahu. Pořád se mě bála, i když se mnou strávila nejlepší sex v životě. Nikdy se mě nemusela bát, nikdy bych jí neublížil, kord po tomhle.

Pak přišla tak otázka přímo z jejích úst: „Matte, proč?“ zeptala se a při tom mě pořád hypnotizovala tím jejím tmavě zeleným pohledem. Její nahota mě očarovávala, měla hebkou pleť, bílou jako sníh.

„Víš, Emily, chtěl jsem tě a moc. Nikdy, bys mi nedala možnost, kdybych si tě nevzal. Ty patříš mně. Po tomhle budeš patřit vždycky jenom mně. Nedám tě už nikomu, rozumíš, i kdybych tě měl donutit zase násilím. A nechci slyšet nic o tom, že ke mně nic necítíš. Líbilo se ti to. Jsi očarovaná našim spojením stejně jako já, já to cítím. Neoklameš mě a nesnaž se o to, rozumíš! Budeš moje žena, před Bohem i před rodinou, Guy, ať si nejde jinou," řekl jsem. Byl jsem rozhodnutý. Dostanu ji, i kdyby to bylo to poslední, co v životě udělám a nikdo mě nezastaví, ani Roman ne!

„Matte, já nejsem tvůj majetek. Moje volba záleží na mně. Víš, v sexu jsi dobrý dost dobrý, ale mně jen tato jistota nestačí. Já jsem napůl člověk a mám své city, ty bys je pošlapal svým sobectvím a zaslepeností, proč mě nenecháš jít?“ zeptala se jako by doufala, že ji nechám, aby si svobodně vybrala. Ona nemá právo si vybírat mezi mnou a Guyem. To nedovolím.

„Ty jsi moje, teď jsme spojení. Nikdy se mě nezbavíš, i když si vybereš jinak. Budu tě pronásledovat. Donutím tě násilím a pak mi zase podlehneš a další den znovu a znovu. Dokud si neuvědomíš, že beze mě se nemůžeš žít. Dokážu ti to. Navěky.“ Byl jsem rozhodnut to prostě nenechat být. Guyovi tě nenechám, a pokud ano, tak jeden z nás zemře. S nikým jsem se nikdy o nic nedělil a nebudu dělat výjimky.

„Jsi neskutečný sobec, Matte. Neuvědomuješ si svůj majetnický postoj. Takhle se láska dívky nezískává. Rozkazy a násilím. Musíš jemně a s citem,“ řekla a opravdu mi s těmi kecy lezla dost na nervy. Já a láska to bývávalo. Jednu lásku už jsem ztratil, ale tebe, už mi nikdo nevezme. To radši umřu.

„Láska, to slovo nemám rád. City jsou jen projevy slabosti. Emily, zkus se trochu odvázat a nebýt takový škarohlíd. Bude se ti líp dýchat. Vše bude mnohem snazší,“ podotkl jsem.

„Nechci dopadnout jako ty. Nikdo tě tu nemá rád. To ti vyhovuje, ale mně ne. Mě zajímá názor ostatních. Já neutíkám před svými city,“ pověděla mi a při tom se na mě pořád dívala tím pohledem. Její ruka pořád hřála tu mou a já pořád nechápal, proč už nezdrhla. Její vnitřní hlásek žvanil o tom, že mě miluje a já se cítil jako v pasti. Miluje mě a miluje i jeho. Nikdy nedovolím, aby si ho vybrala.

„Nemáš na vybranou, buď já, nebo bude boj já proti Guyovi. Volba je na tobě má drahá, lásko,“ řekl jsem, vzal si své věci. Pomalu se oblékal a chytal se odejít.

„Počkej,“ řekla a její vlasy jí zakryly plná ňadra.

„Přijdeš večer?“ zeptala se a já věděl, že mám skoro vyhráno.

„Když se rozhodneš pro mě, tak ano,“ odpověděl jsem.

„A jak to poznáš,“ tázala se.

„Prostě poznám,“ mrkl jsem na ni očkem a vydal se pryč z místnosti.


Doufám, že jsem některým z vás nezpůsobila moc velký šok. To víte v mysli se mi tato varianta příběhu zrodila na popud Faith a myslím, že to byl tak dobrým směrem. Co myslíte vy? Vaše martinexa



Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Jiný život - 30. kapitola:

4. AnysP
09.01.2012 [18:32]

nneee jenom to nee nechci aby si vybrala matta, no nebo možná chci ale pak mi bude hrozně moc líto guye!!! ach jo vůbec newím co mám říct snad jen honem další a nechám se překvapit.... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3.
Smazat | Upravit | 09.01.2012 [16:30]

*Pozor na skloňování ji/jí; ni/ní. (TU - ji;ni, TÉ - jí;ní.)
*Skloňování mě/mně. (Radek - mě, Radkovi - mně.)

2. FaithNana přispěvatel
07.01.2012 [14:45]

FaithNanaJop, jsem definitivně Team Matt! Emoticon Emoticon Emoticon Ne, že by to snad předtím bylo někdy jinak. Emily je chudinka ještě moc hodná a vychovaná. Taková loutka na hraní, bez osobnosti... Doufám, že se v ní konečně probudí něco svého, originálního, něco, co jí její mamka nevštípila, ale ona sama to tak chce a vybrala si to. A co si budeme povídat, Guy neni zrovna ten typ, který by v ní něco takového probudil... Zato Matt! Emoticon No, moc dobře víš, že mám pro tuhle povídku slabost, takže Ti budu vždy tím našeptávajícím inspiračním hláskem, mě se prostě nezbavíš! A moc děkuju za věnování. Emoticon

1. easy
06.01.2012 [15:13]

krááásný dílek, už se moc a moc těším na další Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]



Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!