OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné » FanFiction ostatní » Dracova tajemná milenkaDracova tajemná milenkaVšichni si mysleli, že není schopen lásky. On přitom stále miloval jen ji.

Byla nádherná jarní noc. Nedalo se říct, že je teplo – zvlášť v drsném skotském počasí, ale vzduch byl prosycen vůní trávy a jehličnatých stromů a Měsíc v úplňku zářil skoro stejně jako slunce ve dne. Jenže tady nebyl nikdo, kdo by si tu krásnou podívanou užil, až na jednu vysokou postavu kráčející po jedné z mnoha bradavických chodeb.

Draco Malfoy byl tou vysokou postavou, kračející po jedné z mnoha bradavických chodeb, ale jeho myšlenky se točily kolem něčeho úplně jiného, než byla nádherná jarní noc. Byl příliš nervózní, aby se zaobíral takovými maličkosti, ale ani kdyby neměl co dělat, tak by se na noční oblohu nedíval. Nikdy nepatřil mezi romantiky, kteří si potrpí na svíčky, květiny, hudbu a čokoládu. Ale ona tím romanitkem byla, takže Draco se o to alespoň pokoušel. Vlastně to byl jeden z důvodů, proč s sebou vláčel kytici růží.

Měl podivný pocit, že dnes bude něco jinak. Dalo by snad říct i nepříjemný, ale snažil se sám sebe přesvědčit o opaku. Neměl důvod být nérvózní – věděl, že přijde. Vždycky přišla. A i když si to neustále opakoval, nemohl se toho pocitu zbavit. Navenek ale samozřejmě nedal nic znát – Malfoyovi nikdy neprojevují emoce. Bylo to takové nepsané pravidlo, kterým se už generace toho slavného a váženého rodu řídili.

To pravidlo ale porušil, jakmile vkročil na rozlehlé školní pozemky a spatřil ji. V jeho tváři se mísilo překvapení, okouzlení a touha, ale také jakýsi vzdor. Vadilo mu, že k ní přechovává takové city, jako je láska. Taková ubohá a nepotřebná věc, Brumbálův oblíbený všelék. A ještě víc mu vadilo, že ona jeho city neopětuje a nikdy opětovat nebude.

Přes to všechno na ni byl nádherný pohled, kterému se ani ta noční obloha nevyrovnala. Draco až tajil dech nad tou elegancí, se kterou tam jen tak stála a čekala na něj. Měsíční zář osvětlovala její tvář a ona s jemným úsměvem pozorovala krásu kolem ní, jako by ani nevěděla, že ta největší kráska v okolní krajině je ona. Draco měl pocit, že najednou ví, odkud mudlovští sochaři andělů čerpali inspiraci. U ní, u jejích zelených, hluboko posazených očí, nádherně rovných vlasů a u jemných, přesto úžasně chutnajících rtů. Byla jako zakázané ovoce – sladké a hřísné. Nechápal, jak to, že si nikdo její krásy nevšiml, ale svým způsobem byl za to rád. Díky tomu byla jen jeho, a Draca to uvědomění naplňovalo jiskřivým pocitem, který ale nedokázal pojmenovat.

Věděl, že se, jako každou noc, za chvíli polapí do jejích zrádných sítí, ze kterých do svítání není cesty zpět. Zhluboka se nadechl, jako by se snažil zachovat na posledních pár okamžiků chladnou hlavu. Musel by ale sám sobě lhát, kdyby tvrdil, že se celý den na to polapení netěší. Poskytovalo mu i zapomnění, sladké a ničím nerušené. V jejích sítích neexistovala žádná válka, žádný zasraný hadí ksicht, který mu rozvracel rodinu, ani žádný debilní Potter, co měl pocit, že je lepší než všichni ostatní.

Nadechl se ještě jednou a nutil se ke klidnému kroku, když k ní přicházel. Jakmile ho spatřila, její úsměv se ještě rozšířil, takže to vypadalo, že se jí roztrhnou koutky.

„Ach, jabloň,“ povzdychl si Draco a násal její sladkou vůni. 


No, nejsem si jistá, jestli tady někdo zná Drapple, proto přikládám vysvětlení: Láska mezi Dracem a jablkem - poprvé spatřena v HP 3, v první hodině s Hagridem, a v HP 6, když Draco tráví čas v Komnatě nejvyšší potřeby. 

Vlastně si potterheads udělali legraci z jejich chorobného párování Draco/cokoli živé. :)

I když je to poněkud střelené, doufám, že se líbilo. ;)

TethysSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Dracova tajemná milenka:

8. agatha
12.01.2015 [17:23]

Se mu nedivím, Dracovi.Taky jsem na jabka.Ovšem nejlepší jsou ty v tekutým stavu,že. Emoticon

7. LoveRain přispěvatel
03.09.2014 [0:32]

LoveRainMoje první drapple. Jinak už jsem o tom slyšela, ale nikdy nečetla Emoticon Za mě povídka neměla chybu. Emoticon Nepostrádá pořádnou dávku ztřeštěnosti - bez toho asi ani drapple nemůže vzniknout, ale pořád jsem se jako čtenář bavila. Taky je pravda, že v šestém dílu Draco moc zdravého rozumu na rozdávání zrovna neměl, takže si ho klidně dovedu představit i jak nosí růže jabloni. Emoticon

6. Tethys přispěvatel
08.02.2014 [15:50]

TethysYriss, děkuju. Emoticon Jsem ráda, když si někdo vzpomene na nějakou starou jednorázovku. Emoticon

5. Yriss
02.02.2014 [11:50]

Tak jabloň , jo ? Skácela jsem se ze stoličky na zem a alespoň minutu se jak blázen tlemila pod stolem . Clú dobu som dumala kto je tá kráska so sieťami pre ktoruú nesie ruže a orazu čítam že ide o ovocný strom . Bolo to napísané veľmi pekne , napínavo ohľadom identity objektu lásky a ten záver ... Spravila si mi náladu na zvyšok dňa . Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. Tethys přispěvatel
17.12.2013 [20:53]

Tethysmajka, pokračování? A čem by to bylo? Jak si Draco "povídá" s Jabloní s omezením 18+. Emoticon Díky. Emoticon
mimi, už jsem to říkala, přesto to zopakuju - moc, moc, moc, díky za tvou pochvalu, která mě vážně potěšila. Emoticon
E.T., jop, já vím. Sama jsem mimořádně střelená. Emoticon A myslím, že by ho k Mungovi neposlali, příliš by se báli Luciuse, který by se bál ponížení, které by mu zpráva, že je jeho syn u Munga, přinesla. Emoticon Děkuji. Emoticon

3. E.T.
17.12.2013 [17:46]

Mimořádně střelené. Nosit růže jabloni? Pokud by si toho někdo všiml, tak by Draca okamžitě poslali k Mungovi. Emoticon Ale byla to krásná povídka. Emoticon

2. mima33 admin
17.12.2013 [15:51]

mima33Podľa mňa to je zasa skvelá jednorázovka a ja pokračovanie nepotrebujem - Draco a Jabloň - to by bola už len poviedka Emoticon Emoticon Len tá predstava ma doháňa k záchvatom smiechu Emoticon
Po celý čas som si myslela, že sa bude jednať o Dramione a aj ma to tešilo, keďže je absencia poviedok o tých dvoch - čo ma desne vytáča Emoticon ale toto bolo perfektné.
Keď som si prečítala posledný riadok, neskutočne som sa začala smiať a premáhalo ma to ešte počas celého dňa, keď som si na to spomenula. Je to "praštené" ale veľmi sa mi to páčilo a bola som milo prekvapená, čo sa z toho vyvinulo Emoticon
Tleskáááám Emoticon Emoticon Emoticon

1. majka
17.12.2013 [12:40]

super poviedka hodillo by sa rýýchlo pokračovanie :) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!