OurStories.cz ~ naše povídky - O webu » Jak přidat článek, vložit video, obrázek, odkaz ...Jak přidat článek, vložit video, obrázek, odkaz ...Je tady hodně otázek, jak co vložit, proto jsem to shrnula do jednoho článku.
Není tady vše, možná vás zajímá i něco jiného, to se klidně ptejte pod tento článek do diskuze.

Pokud ještě nejste přispěvatel, napište si o povolení zde, kde se dozvíte i jak na první článek.

Na stránkách jsou i další zapeklité úlohy, které budete chtít vykonat, tak tady je na některé návod.

Jak vložit odkaz?

Do článku, kam chcete vložit odkaz, napište text - slovo na které chcete dát odkaz, označte ho, pak klikněte na ikonku Vložit/Upravit odkaz na liště, jakmile se vám objeví okno, vložte tam adresu.

Např. Napíšu Odkaz na mou jednorázovku, označím ji a kliknu na ikonku na liště a vložím tam adresu: http://ourstories.ic.cz/5-jednodilne/dlazebni-kosky/.

Jak vložit obrázek?

- perex - Obrázek, který chcete jako perex obrázek, vložte do naší galerie, ale dávejte pozor na velikost! Vložte obrázek do galerie, najeďte si na příslušnou sekci a zkopírujte druhý řádek s koncovkou. Ten zkopírujte do políčka za /gallery/. Pokud to nechcete ukládat do galerie, smažte /gallery/ a zkopírujte tam celou url adresu.

- do textu - Najeďte na ikonku Vložit/upravit Obrázek na liště, až se vám otevře okénko, vložte tam adresu. Pokud je to z naší galerie tak jako u perex obrázek /gallery/druhý řádek.jpg (nebo jiná koncovka). Pokud je to z internetu, vložte tam celou url adresu.

Jak na perex?

- řádek - Pokud chcete v perexu udělat řádek, enter vám nepomůže, musíte tam vložit tag -
Příklad na perexu tohohle článku: Je tady hodně otázek, jak co vložit, proto jsem to shrnula do jednoho článku.
Není tady vše, možná vás zajímá i něco jiného, to se klidně ptejte pod tento článek do diskuze.

- barva perexu ve shrnutí [k povídkám nedělejte barevné perexy (!)] - Změna barvy v perexu může být komplikovaná. Musíte použít další tag , tento tag je párový potřebujete jako ukončení dát . Příklad na perexu tohohle článku: Je tady hodně otázek, jak co vložit, proto jsem to shrnula do jednoho článku.
Není tady vše, možná vás zajímá i něco jiného, to se klidně ptejte pod tento článek do diskuze. HTML barvy tady - Stačí na místo barvy dát nějaký název barvy.

Jak vložit video?

Pokud chcete do povídky vložit nějakou hudbu s videem, tak tady je návod. Otevřete si video na YouTube, a zkopírujte text v políčku vložit, bývá v takovém tvaru: , tento kód zkopírujete, v článku kliknete na poslední ikonku na liště HTML a kód tam zkopírujete. Pokud to zkopírujete hned nahoru, bude to nahoře, ale můžete to dát kamkoliv, pokud se tedy vyznáte v těch kódech.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Jak přidat článek, vložit video, obrázek, odkaz ...:

62. Poisson admin
13.11.2016 [22:28]

PoissonEver: Tak to jsem moc ráda, že se to vyřešilo Emoticon

61. Ever přispěvatel
13.11.2016 [22:00]

EverPoisson: Nakonec se vše vyřešilo. Neuvědomila jsem si, že jsem vkládala png obrázky. Už jde vše v pořádku. Děkuji za odpověď.

60. Poisson admin
13.11.2016 [19:09]

PoissonEver: Je důležité, v jakém souboru obrázek máš. Ideální je JPG, někdy systém zvládne i jiné formáty, ale bývá to ošemetné, takže doporučuji obrázky vždy převádět do JPG, pokud už je v tomto formátu nemáš automaticky po uložení. Uložený obrázek (obvykle z plochy) pak nahraješ do sekce Obrázky: Vybrat soubor (najdeš si ten určitý obrázek, který chceš vložit), Popisek (nadepiš si, jak chceš, aby se obrázek jmenoval), Rozlišení obrázku (zaškrtneš možnost Změnit výšku na... a do políčka napíšeš číslici 100) a klikneš na Uložit. Pokud není soubor v jiném formátu nebo jakkoliv poškozený, měl by se po tomto postupu uložit a následně jít uložit. Pokud by ti to i tak nešlo, pošli mi jeden z obrázků na e-mail a já to zkusím, uvidím, jestli zmůžu něco víc Emoticon

59. Ever přispěvatel
13.11.2016 [15:53]

EverMám dlouhodobý problém s vložením obrázku do galerie. Nevím na koho se obrátit, ale ráda bych to nějak vyřešila. Brání mi to v dotváření tvorby. Skutečně nevím kde dělám chybu, neboť některé obrázky mi to přijmulo a jiné ne.

58. moni přispěvatel
10.03.2015 [17:57]

moniKed chcem vložiť obrázok tak mi ukazuje že Tato funkce není vaším prohlížečem podporována. Použijte místo toho klávesové zkratky..Nechápem či to mám vložiť aj do toho textu.

57. sarner123 přispěvatel
08.03.2015 [19:03]

sarner123Môžem sa spýtať, (stále nechápem) ako a vloží to video? Emoticon Som z toho zmätená. Emoticon Vopred ďakujem za odpoveď Emoticon

56. LulikLuca přispěvatel
13.07.2014 [15:57]

LulikLucaDěkuju moc

55. Fluffy admin
13.07.2014 [15:44]

FluffyLulikLuca: Pokud si otevřeš kolonku ,Přidat článek´ v administraci, máš tam okénko, které se nazývá perex - tam stručně napíšeš, o čem tvoje povídka, nebo kapitola, je. Perex je to, co se objevuje na hlavní stránce - takový ten malý výtah s obrázkem. Emoticon
Stačí to takhle?

54. LulikLuca přispěvatel
13.07.2014 [15:42]

LulikLucaAhoj, jsem tu nová, mám první kapitolu povídky ale pořád nechápu co je Perex. Předem díky.

53. Diablo přispěvatel
06.02.2014 [17:23]

DiabloAhoj, jak si udělám na svůj profil shrnutí článků? Děkuju za radu.

 1 2 3 4 5 6 7   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!