OurStories.cz ~ naše povídky - O webu » Pozor! Nová pravidla vkládání!Pozor! Nová pravidla vkládání!Pro lepší přehlednost jsou v tomto článku shrnuty novinky ohledně vkládání článků zde na OurStories. Doporučujeme každému přečíst!

Jak jste již jistě alespoň částečně zjistili, my, webmasteři a admini, jsme byli nuceni pozměnit některá pravidla pro přidávání článků. Objevily se tu mezitím dotazy, přičemž mnoho se jich neliší, tudíž se budu snažit vše srozumitelně a polopaticky objasnit.

 

- přidávaný článek (jednodílná povídka, povídka na pokračování) musí mít min. 1000 slov

 

- po zakliknutí kolonky ´Článek je hotov´ již nelze do článku vstoupit, tzn. už v něm nemůžete dělat žádné dodatečné úpravy, a to ani textu samotného, ani např. přidáním odkazu na minulý článek apod. Proto je ve vašem vlastním zájmu dát článek k publikaci až ve chvíli, kdy jste si skutečně jistí, že je vše tak, jak má podle vás být.

 

- nejvíce uživatelé řeší právě odkazy. Ve chvíli, kdy vkládáte článek, vložte i odkaz na minulou kapitolu, a pokud se každá kapitola nejmenuje nějak výrazně jinak, můžete vložit odkaz i na následující díl, a to i když ještě není ani napsaný :-) 

Příklad: Mám povídku na pokračování Svět za světem. Chci dát publikovat třetí díl. Vkládám odkaz na minulou kapitolu 

http://www.ourstories.stmivani.eu/6-na-pokracovani/svet-za-svetem-2-cast/

takže logicky můžu hodit tu samou adresu i do odkazu na následující kapitolu, jen ručně zaměním dvojku za čtyřku:

http://www.ourstories.stmivani.eu/6-na-pokracovani/svet-za-svetem-4-cast/

 

- ve výjimečných případech je možné domluvit se s příslušnou adminkou, která váš článek publikovala, na úpravě (právě třeba chybějících odkazů na minulé či nadcházející kapitoly). V tomto případě se vám budeme snažit vyjít maximálně vstříc.

 

 

Snažila jsem se vše popsat co nejjednodušeji, ale kdyby kdokoliv cokoliv nechápal nebo mu tam nějaká informace chyběla, napiště sem pod článek, rády dovysvětlíme!

Tato pravidla se vám nemusejí líbit, věřte, že ani my z nich nejsme nadšené, protože pro nás představují práci navíc. Po opakujících se incidentech s pozměňováním článků po jejich uveřejnění (a to mnohdy velmi závažným a někdy i odporujícím pravidlům) jsme však k tomuto radikálnímu kroku musely přistoupit, jelikož se ze článků na OurStories začal stávat nezvladatelný cirkus. Všem, kteří se chovali vždy podle pravidel, se tímto omlouváme, bohužel nemáme technicky možnost uplatňovat tato pravidla jen na některé.

 

PoissonSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Pozor! Nová pravidla vkládání!:

4. Fluffy admin
08.06.2015 [17:26]

FluffySpyro: Buď napiš mně, nebo Poisson na shrnutí, jestli cokoliv potřebuješ. Emoticon Spíš jde o to, aby čeští přispěvatelé psali českým adminkám a slovenští slovenským. Emoticon

3. Spyro přispěvatel
08.06.2015 [13:08]

SpyroMám takový problém... Jak poznám adminku, která mi publikovala článek? O:) :D

2.
Smazat | Upravit | 04.06.2015 [16:43]

Takové chování jen omezuje slušné autory. Nechápu tenhle typ lidí Emoticon Ale nenadělám s tím nic. Každopádně díky za info Emoticon

1. Mata přispěvatel
03.06.2015 [15:44]

MataDíky moc, hlavně na to s těmi odkazy, je super, že to jde takhle zařídit. Snad vás už nebudeme muset tolik prudit. Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!