OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné » FanFiction The Vampire Diaries » First kiss with himFirst kiss with himTahle povídka je moje druhá jednorázovka na TVD. První pusa Eleny s Elijahem, která se vydavá za Katherine, aby se setkala s "panem neznámým". Elena vypnula svoji lidskost. Když ji Elijah políbí, opravdu ani v danou chvílí nic necítí? :) To si budete muset přečíst. :) Snad se zalíbí. :) PetraCullen

Potřebovala jsem se nutně dozvědět, kde Katherine ukryla ten zatracený lék, na kterém mi nezáleželo. Vlastně mi už nezáleželo na ničem a všechno mi bylo ukradené. Čekala jsem, až přijde ten neznámý na místo schůzky, kde se měl setkat s Katherine, za kterou jsem se teď vydávala já. Netrpělivě jsem přecházela sem a tam. Šla jsem místo Katherine za ním. Byl to geniální plán. Její jsem měla jenom její boty, které jsem si vzala. Vlasy jsem měla v dlouhých loknách jako ona.

Mohla mě snad prozradit moje malá změna pár červených proužků ve vlasech, které jsem měla. Byl to můj účel. Ostražitě jsem se rozhlížela kolem sebe a přemýšlela jsem, kdo je ten záhadný Em, se kterým si psala Katherine v sms zprávách. Musela jsem to zjístit. Na ničem jiném mi nezaleželo. Podívala jsem se na hodinky, abych zjistila, kolik je hodin. A pak se to stalo.

„Katerino,“ oslovil mě povědomý hlas a já se v šoku otočila.

Nestál tam nikdo jiný než... Elijah. Čekala jsem někoho jiného, ale ne jeho. Bylo jasné, že mě považoval za Katherine.

„Elijahu,“ řekla jsem překvapeně a snažila jsem se napodobit Katherinin opovržlivý tón hlasu.

Musela jsem se usmát. Kdyby tak tušil, že tohle je jeho milovaná Elena, uvažovala jsem ironicky. Podívala jsem se na něj, a vypadal tak sexy! Jeho hnědé vlasy měl zastřihnuté na krátko v elegantním účesu a na sobě měl černý, skvěle padnoucí oblek. Jeho hnědé oči se na mě dívaly tak nějak zvědavě a oddaně. Nedokázala jsem pochopit, jak si ho Katherine dokázala omotat kolem prstu. Mrcha jedna. On si přece zasloužil někoho stokrát lepšího, než byla ona.

Udělal ke mně pár kroků a mě to nenechalo klidnou. Nečekala jsem, že přijde ke mně tak blízko. Znervózněla jsem. Tenhle pocit jsem již moc dobře znala z dřívějška při našem prvním setkání.

Když mě tenkrát unesli a já se dostala k Rose a k Trevorovi, aby mě vydali Elijahovi. Čekala jsem na to, kdy Elijah pozná, že nejsem Katherine.

„Jdeš trochu pozdě, ne?“ řekla jsem s jistou dávkou nervozity v hlase.

Přesto jsem si snažila zachovat klidnou tvář.

„Obarvila sis vlasy,“ odpověděl mi s úsměvem a přišel ke mně ještě blíž.

Potřebovala jsem couvnout a pak udělal další nečekanou věc. Položil mi ruku na tvář a díval se na mě s jistým zalíbením. Jeho dotek na mé tváři mi byl velice příjemný. Hrozně mě tím znervózňoval. Jeho hnědé oči se vpíjely do mých. U srdce jsem cítila zvláštní hřejivý pocit. Co to se mnou bylo? Nebo co to se mnou udělal?! Vůbec jsem se nepoznávala a nevěděla jsem, co s tím dělat.

„Líbí se mi to,“ promluvil po chvílí mlčení a stále se na mě krásně usmíval.

Jeho oči se stále vpíjely do mých. Začala jsem se ho v jeho oči nepřítomně ztrácet pohledem a najednou jsem si přála, aby mě políbil. Chtěla jsem cítit jeho rty na mých. Nervózně jsem si oddechla, když ruku po chvíli dal z mé tváře pryč.

„Díky. Vlastně jsem chtěla...“

Nestačila jsem doříct a vášnivě mě políbil. Neváhala jsem a polibek jsem mu vášnivě oplatila. Začali jsme se líbat. Líbal mě tak vášnivě a divoce, že se mi to nesmírně líbilo. Probudil ve mně nepoznanou touhu, kterou jsem ještě nikdy předtím nezažila. Nic v té chvíli pro mě neexistovalo. Byli jsme jen já a on. Přála jsem si, aby byl můj. Vlastně, v té chvíli byl můj. Chtěla jsem, aby byl jen můj napořád. Nechtěla jsem se s nikým o něj dělit. Byl to úžasný pocit, který jsem v té chvíli zažila. V té chvíli jsem si uvědomila, že ho už delší dobu miluju. Jen jsem to popírala a nedokázala jsem Stefanovi nebo Damonovi říct NE. Když se ode mě po chvíli odtáhnul, dívala jsem se mu překvapeně do očí.

„Chyběla jsi mi,“ podíval se na mě a nespouštěl ze mě oči.

„A ty jsi chyběl mně,“ byla jsem k němu upřímná.

Protože v té chvíli jsem si uvědomila, že on mi chyběl celou dobu. Cítila jsem se znovu šťastná. Byla to moje první pusa s ním. Pusa, o které se nikdo nesměl dozvědět...Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek First kiss with him:

6. ajanna1996
21.11.2017 [17:32]

Moc krasny a ostatni maji pravdu chtelo by to pokracovani.Ja proste ten to par zboznuju,vic nez delenu nebo stelenu,proste elejah je moc hezkej.

5. LexiRosses přispěvatel
03.07.2014 [1:01]

LexiRossesAhojky, tahle povídka je naprosto dokonalá :3 miluji tuhle scénu Elejah, je jedna z nejlepších Emoticon Tleskám :) .

4. AlejahArleneRose přispěvatel
09.05.2014 [14:27]

AlejahArleneRosePerfect, perfect. :3 Emoticon Tuhle scénu znám téměř nazpamět a proto se mi líbilo, to vidět takhle sepsané. :) A souhlasím s Avanaka, mohlo by to mít pokračování.Emoticon :)
PS: Jsem šílený blázen do tohohle páru. :3

3. avanaka přispěvatel
09.05.2014 [13:18]

avanakaNádherné. Moc se ti to povedlo. Tohle by klidně mohlo mít pokračování.

2.
Smazat | Upravit | 09.05.2014 [11:15]

Jů. :) To bylo báječný! :)

1.
Smazat | Upravit | 08.05.2014 [17:59]

Šla jsem se podívat co je u tebe nového a najdu tohle Emoticon Emoticon Úžasný nápad Emoticon Emoticon Myslím, že v tomhle jsi Elenu dokonale vystihla Emoticon Moc se mi to líbilo Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!