OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné » Dej mi jediný důvod!Dej mi jediný důvod!Zase jednou přináším jedno takové své citové vyznání. Jde spíše o popis pocitů. Doufám, že tím nikoho snad neurazím, ale musela jsem to ze sebe dostat. Vaše AEN

Dej mi jediný důvod!
 
 
Dokáži si vybavit tvé objetí, ale už se do něj nechci vrátit. A nebo snad jo? To, jak složím ruce za tvým krkem? Jak ti prsty přejíždím po zátylku, zádech, a zkoumá jednotlivé svaly? Vnímám tvou kůži, tak hřejivou a jemnou na dotek. Držíš mě rukama, které mi dávají jistotu, takovou, kterou jinde nenajdu. V tvém objetí se cítím bezpečněji než kdekoliv jinde, ale jakmile mě pustíš, vím, že s tebou jsem v bezpečí, ale za okolní starosti můžeš ty. Jsme jako dva díly skládačky a ty to víš, pasujeme do sebe tak přesně, jako bychom byli stvořeni právě pro sebe. Jsme hráči jednoho týmu.
Tvoje oči. Tak modré a tak krásné. Jako moře, nekonečné a hluboké, tajemné. Dlouhé řasy, které by ti každá holka mohla závidět. Oči, které jediným pohledem řeknou všechno. Oči, které se umějí upřímně smát, ale taky se trápit. Ve tvých očích poznám pravdu. Ale jsou to také ony, kdo mi motá hlavu. Kdo mě přikovává na místě, vypaluje díru do zad, když se k tobě otáčím zády. Oči, které nikdy nelžou, ale občas neskutečně ubližují.
Pak taky tvůj úsměv. Mírně arogantní, aby každý viděl, že jsi frajer. Směješ se často, častěji než spousta lidí, co znám. Když tě vidím smát, chce se mi usmívat taky. Ten úsměv projasní nebe, když je oblačno. Zvedne mi náladu, ale taky mi ji občas dokonale pokazí. Protože když bůh stvořil tebe, stvořil tím moji slabost a taky zbraň proti mně. Když se na mě díváš a k tomu se usměješ, mám pocit, že každou chvíli upadnu. Když mě obejmeš, cítím to teplo. Vnímám tvoji vůni a jediné, na co se v ten moment dokáži soustředit, jsou tvoje rty. Tak jemné a sladké. Rty, které by mě mohly líbat navždycky. Pak to ale skončí. Já odejdu.
Ale tentokrát ne. Tentokrát to bylo jinak. Nenechal jsi mě odejít. Přitáhl sis mě blíže. Držel jsi mě. Dotýkali jsme se snad celým tělem a já měla v hlavě úplně prázdno. Věděla jsem, že je to špatné. Ale nechala jsem tě. Nechala jsem tě, abys mě políbil. Znovu. A v ten moment mi to došlo... Nikdy nebudu dokonalá a popravdě bych ani nechtěla. Ale nikdy nebudu ani dost dobrá... pro tebe. Otáhla jsem se. Nechtěl jsi mě pustit.
„Co je?“ zeptal jsi se a chtěl mě znovu políbit.
„Tohle kamarádi nedělají. Ty jsi chtěl být kamarád,“ řekla jsem ti. Sklonil jsi se zpět k mým rtům a zašeptal:
„To můžeme být pořád,“ a políbil mě. Znovu jsem se odtrhla.
„Ne,“ s tím jednoduchým slovem jsem se ti vytrhla a šla pryč. Byla jsem naštvaná na sebe, na tebe.
Jak jsem to mohla znovu dovolit? Kolikrát mi budeš muset ublížit? Myslela jsem, že je to za mnou, ale díky, teď v tom plavu znovu. V jeden moment tě za to nenávidím a hlavně díky tomu, že jsme měli publikum, a na druhou stranu si vyčítám, proč jsem se odtrhla. Snažím se vybavit si ten pocit a najednou chci na to všechno zapomenou. 
Tak mi dej jediný důvod... Proč bych neměla?


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Dej mi jediný důvod!:

4. Midori přispěvatel
01.03.2013 [23:30]

MidoriZnám přesně tyto pocity... Celé je to úžasně napsané! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. AndieEtNon přispěvatel
28.02.2013 [19:59]

AndieEtNonDěkuji Emoticon dík moc... Nečekala jsem, že si to vůbec nikdo přečte.. Tohle jsem napsala prostě... Newím, potřebovala jsem to vypsat, nešlo mi o plynulost, pointu nebo nějaký smysl, jen jsem to chtěla dostat ven a nesmírně se mi ulevilo... Je bohužel ale fakt, že někdy je to nejtěžší pak odejít.. Emoticon Děkuji, ale za pozitivní komentáře Emoticon Emoticon Emoticon

2.
Smazat | Upravit | 28.02.2013 [18:46]

Souhlasím s martinexou, což je vlastně málo kdy... Ale zarazila mě jedna pasáž... Protože v tu chvíli, kdy si s klukem řekneš: Nejsem pro něj dost dobrá, není vlastně on dobrý pro tebe... Hlavní hrdinka se ukázala jako hvězda, dokázala se otočit a odejít... Jak sama říkám: Dvakrát do stejné řeky je hloupost... Pocit dobrý, délka akorát, za mě Emoticon

1. martinexa přispěvatel
28.02.2013 [16:18]

martinexaTak to ten kluk je pěkný sobec. Je to hezky napsané líbil se mi ten popis pocitů. Myslím, že se rozhodla správně, když od něj odešla!

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!