OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné » Homo AndorisHomo AndorisTento článek je pouze rádoby vědecká sranda o našich milovaných Andořanech, ke kterým se s Ronnie také řadím. Neklade si za cíl někoho urazit či zesměšnit. Je to jen sranda, tak to tak, prosím, berte.
Děkuji, SvG

Z různých mýtů a pověstí nám je známo mnoho živočišných druhů. Vědci existenci některých druhů zpochybnili, některé potvrdili, ale nad některými stále zůstává viset velký otazník.

Pokud byste se chtěli dozvědět o dalších druzích, například Homo Geekis, tak pište do komentářů.


Vědeckou obcí otřáslo zjištění, že se vyvinul nový druh lidoopa. Jeho hrdými objevitelkami se staly Salomé van Gog a Ronyslava Nejúžasnoucnější. Tento živočišný druh je až neuvěřitelně podobný lidem, tedy Homo Sapiens Sapiens. Liší se pouze v pár drobnostech, ale ty jsou překvapivě důležité. 

První touto odlišností je jejich sexuální pud, který je enormně rozvinutý. Příslušníci tohoto druhu se orientují na rozmnožování tak moc, že jsou schopni obšťastnit vše, co má díru nebo kolík. Donedávna převažovalo přesvědčení, že příslušníci tohoto druhu jsou hermafrodité, to by ale vyvolalo zděšení mezi širokou veřejností, kdyby se to publikovalo mimo vědeckou obec, neboť rychlost jejich reprodukce, přihlédneme-li k jejich sexuálnímu pudu, by byla nepředstavitelně rychlá. Mnoho vědců již projevilo své obavy z přemnožení tohoto druhu, ale nejnovější výzkumy dokazují, že Homo Andoris se řadí mezi gonochoristy. 

Jejich páření navíc předchází různě dlouhé období námluv, ze kterého ovšem mnohdy nic nevzejde. Tento druh má také něco vzdáleně připomínající zásnubní tance známé z živočišné říše, ale tato podobnost končí u funkce - většinou se toto milostné oťukávání odehrává na značnou vzdálenost díky moderní technologii.

Další odlišností je mnohačetné rozštěpení osobnosti, velmi časté, snad až geneticky dané většině příslušníků druhu Homo Andoris. Jedinec s pouze jedinou osobností ještě nebyl nalezen, ač se o to pokoušelo mnoho uznávaných vědců. Další zvláštností je, že tato vrozená schizofrenie naprosto nerespektuje pohlaví. Můžete tedy naleznout muže, kteří jsou vlastně ženy, a ženy, které jsou vlastně muži. Nicméně pak zde jsou i méně vyvinutí jedinci, u nichž je jejich pohlaví naprosto jasné, tito jedinci však nemusí být srozuměni se svým biologickým pohlavím a často pak sveřepě trvají na tom, že jsou pohlaví opačného. 

Další osobnosti pohlaví opačného, než je to biologické, mohou být také úplně odlišné či skoro stejné, jen s minimálními rozdíly. Byly zaznamenány i případy, kdy některé ze schizofrenních osobností trpí rovněž schizofrenií. Známy jsou minimálně tři tyto případy, ale u každého se to projevilo odlišným způsobem. Těmito příslušníky tohoto duhu jsou jedinci, kteří dostali krycí jména AlesanrBelgefor a AMMOnym. U Alesandra je známo, že jeho další osobnosti nejsou pouze rozdvojené, ale jsou mnohačetně rozdělené. U Belgefora se zase nerespektuje jak jeho vlastní pohlaví, tak ani pohlaví jeho dalších osobností, i když ty jsou max. rozdvojené. A u AMMOnyma nejsou takové zvláštnosti zatím známy, byl odchycen teprve nedávno a nebyl dostatečný prostor pro jeho zkoumání. 

Další zvláštností tohoto druhu je jejich druhová rozmanitost. Někteří jedinci se pokládají za zvířata, někteří za draky, měniče, dlaky, upíry, čaroděje, vědmy, prostě za vše, co si vůbec může člověk představit. Znám je i případ, kdy se jeden takový jedinec, Seran, nedokáže rozhodnout, co vlastně je za rasu, a pokládá se za složeninu několika zvířat (jejich přesný počet ještě není znám, ale rozhodně to je množství větší než malé) a při vyjadřování se mnohdy nedokáže rozhodnout o tom, jestli má komunikovat v jednotném či množném čísle a rodu mužském či ženském, případně komunikuje podivnou směsicí všeho: Jsme ráda... byl jsem... měla jsem..." V této době tvrdí, že je žena, ale mnozí tohle tvrzení stále odmítají. Okolo Serana si tudíž vědci nejsou jistí téměř ničím.

Další výzkumy odhalily, že se občas, přibližně 1-2 do roka, známější (i ti nově objevení) zástupci tohoto druhu seskupí na jednom místě. Mezi vědci se diskutuje o tom, že to nejspíš bude patřit do už tak složitého systému námluv. Nejčastěji se jedná o Lichnici či Rabštejn. Na těchto místech pak probíhají divoké orgie, do nichž se počítá několik desítek litrů alkoholu, oheň a spaní pod stanem či pod širým nebem.

Na ulici tyto jedince můžete přehlédnout velice snadno, jelikož se velice podobají druhu Homo Sapiens Sapiens. Většinou jsou ale na svou příslušnost k druhu Homo Andoris tak hrdí, že je to prozradí, ale při jejich identifikaci není radno dělat unáhlené závěry, neboť se dají snadno splést s druhem Homo Geekis. Proto doporučujeme široké veřejnosti, aby nejdříve provedli důkladnou prohlídku oděvu, jestli tam nebude něco s logem jejich komunity, kterou nazývají "Andor". 

Druhy Homo Andoris a Homo Geekis se mezi sebou mohou křížit i v průběhu života, proto není dobré dělat unáhlené závěry ohledně jejich zařazení. Ze všech nám známých případů je patrné, že tyto druhy splývají v průběhu života v jedno. Není ovšem pravidlo, že jedinec druhu Homo Geekis se stane Homo Andoris, ale skoro každý příslušník druhu Homo Andoris je i Homo Geekis.

Pokud jste příslušníkem jednoho z těchto druhů, prosím, identifikujte se ve svém profilu. Oficiální rozlišovače:
Homo Andoris
Homo Geekis

A Andor, na který se vás tímto snažíme nalákat. 


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Homo Andoris:

1. Elunisie
30.04.2014 [20:53]

Tohle uz jsem na Andoru cetla. :)) presto okomentuju znovu. :))
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!