OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné » Love in libraryLove in libraryTo jsem zase byla jednou v knihovně. Už sám název napovídá něco o této povídce. Zbytek se dočtete zde. :) Potom mi, prosím, do komentů napište, jestli má cenu psát pokračování nebo to nechat tak jak to je. :)

Byla jsem zase jednou v knihovně. Chodila jsem tam dost často a kolikrát jsem tam trávila i hodiny vybíráním knížek. Jako obvykle jsem stála u jedné police s knihami a četla si stručný popis jednoho díla. Nevím proč, ale zvedla jsem zrak od textu a uviděla jsem opravdu hezkého kluka. Chodil sem skoro tak často jako já. Divím se, že s jeho postavou nedělá nějaké sporty. Z nějakého důvodu se však raději věnoval knížkám. Měl totiž nádhernou štíhlou postavu a pod černým tričkem, které měl dneska na sobě, se mu rýsovaly svaly.

Zase se po mně tak zvláštně koukal, jako kdyby přemýšlel, na co právě myslím. Usmála jsem se na něj a opět se věnovala knížce, kterou jsem právě držela v ruce. Cítila jsem na sobě jeho pohled. Koukla jsem se na něj a on opravdu na mě zíral. Tentokrát se na mě usmál on, a přešel k jinému regálu s knihami, takže jsme na sebe už neviděli. Najednou jsem byla trochu nervózní. Jako by mi jeho přítomnost chyběla. Šla jsem tedy “náhodou“ ke stejnému regálu jako on. Zase po mně  pokukoval. Cítila jsem, jak to mezi námi jiskří.

Najednou mi upadla kniha na zem. Ohnula jsem se tedy pro ni. Zapomněla jsem dodat, že jsem ten den měla minisukni, takže když jsem se otočila, nachytala jsem ho, jak mi hledí na pozadí. No jo, kluk. Jen jsem se pousmála a dál se soustředila na knížku. Pomalu jsem přecházela k dalšímu regálu a hledala jsem knihu jednoho známého autora. Neuplynulo ani pět minut a on už byl u toho samého regálu co já. Napětí mezi námi bylo skoro hmatatelné.

Z ničeho nic odhodil na zem knížku, kterou právě držel v ruce a přišel až ke mně a ruce mi obtočil kolem pasu. Knihu, nad kterou jsem teď víceméně meditovala, jsem hodila za hlavu a objala ho kolem krku. Bral to jako výzvu k polibku, takže na nic nečekal a vpil se svými rty do mých. Byl to dokonalý polibek. Když jsme se od sebe odtrhli, pošeptal mi: „Mimochodem, jmenuju se Ryan.“

„Já jsem Chloe,“ představila jsem se. Oba jsme se zasmáli našemu přirozenému pořadí.

„Nemůžeme si dát rande někdy mimo knihovnu,“ zeptal se najednou.

„No, já nevim. Knihovna má taky něco do sebe,“ odpověděla jsem s humorem.

„Dáš mi na sebe aspoň číslo?“ Přikývla jsem a nadiktovala mu devítimístné číslo. Potom si mě ještě vyfotil a fotku připojil ke kontaktu. Najednou se mi v kapse rozehrála melodie od mé oblíbené skupiny Nickelback písnička How you remind me. Pochopila jsem. Dává mi svoje číslo. Uložila jsem si ho pod jménem Ryan, a pak jsem si ho také vyfotila.

Ještě chvíli jsme si povídali, ale pak přišla naštvaná knihovnice se slovy, že tu není drbací kroužek a že ať si vybereme knížky a jdeme si povídat jinam. Vzala jsem si teda všechny knížky, které jsem si vybrala, knihovnice si do počítače zapsala co mám za knížky, a pak jsem se vydala domů. Na Ryana jsem nečekala. Věděla jsem, že mi napíše nebo zavolá.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Love in library:

7. Claire93 přispěvatel
05.03.2012 [20:41]

Claire93Neumim psát pokračování ''z donucení'', takže pokračování týhle povídky je tak úděsný, že bude smazaný, takže kdo chce číst dál, nedoporučuju. :D

6.
Smazat | Upravit | 09.02.2012 [21:11]

Jsem se tak vyděsil, když ty knížky odhodily. :D Chudáci knížky! Emoticon Jdu číst dál. :)

5. Sue přispěvatel
17.06.2011 [14:33]

Suefantastické Emoticon Emoticon lepší by to bylo na pokračování... co myslíš? Emoticon Emoticon Emoticon

4. SwayCullen přispěvatel
16.05.2011 [19:30]

SwayCullenteda tak u tohohle je pokračování nutnost!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. kamik
16.05.2011 [17:47]

Emoticon
pokračování by mohlo být ;) Emoticon

2. Gracewhite přispěvatel
15.05.2011 [23:27]

GracewhiteSouhlasím s MirrorGirl Emoticon

1. MirrorGirl454 přispěvatel
15.05.2011 [19:21]

MirrorGirl454Milujem knižnice. Emoticon
Musím povedať, že sa ti to vcelku vydarilo. Emoticon Rozhodne by mi nevadilo pokračovanie, veľmi rada by som si ho prečítala, pretože ja sama vždy, keď som v knižnici rozmýšľam nad podobnou "love story". Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!