OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné » No moreNo moreZde přináším jednorázovou povídky na téma Vampire Diaries. Doufám, že potěší ty z vás, kteří máte rádi Damona i když nekončí příliš šťastně. Vaše LittleGii

No more

Seděl jsem na lavičce a díval se na nádherný západ slunce. Tady v Mystic Falls je jeden z nenádhernějších. Správná romantická atmosféra. Jen ji mít s kým sdílet, problesklo mi hlavou. Téměř jako odpověď na moje myšlenky jsem pocítil něčí horké dlaně na svých ramenech. Otočil jsem hlavu a spatřil Elenu.

„Ahoj,“ pozdravila mě a krásně se usmála. Když se usmívala vždy tím vykouzlila úsměv i mně.

„Ahoj,“ řekl jsem jí a pokynul jí, aby si sedla vedle mě. Posadila a položila mi hlavu na rameno, tak jsem ji objal okolo ramen a jemně jí třel paži. Po chvíli si povzdechla.

„Co se děje?“ zajímal jsem se.

„Proč to nemůže být jednodušší? Proč musím všem ubližovat?“ Mluvila až skoro rozčileně. Všiml jsem si, že brečí. Chytil jsem jí bradu a otočil ji tváří k sobě.

„Život není jednoduchý a proto ti připadá, že na tebe všechno padá. Zlepší se to. A ty nikomu neubližuješ.“ Palcem jsem ji pohladil po tváři a ona mi ji vtiskla do dlaně.

„Ubližuji tobě,“ zašeptala, ale do očí se mi nepodívala.

„To není pravda,“ samotného mě překvapilo, jak důvěryhodně to znělo, i když to je skrz na skrz lež. Teď to byla ona kdo mi chytil obličej. Chvíli mi jen tak hleděla do očí a po chvilce zavrtěla hlavou.

„Lžeš!“

„Proč bych to dělal?“ Do mého hlasu se opět vkradl ten sarkastický podtón.

„To nevím, ale vím, že lžeš.“ Pak mě popadla z bradu a přitáhla si mě k sobě. Velice vášnivě a naléhavě mě políbila. Byl to takový ten polibek, kterým chcete vyjádřit všechno. Já jím vyjadřoval všechnu bolest, smutek a lásku.

Po chvilce se polibek ještě více prohloubil a já ji vzal do náruče nevěděl jsem kam jdu, ale moje podvědomí to vědělo za mě.

Pak, ale všechno zčernalo a já se probudil. Ležel jsem ve své posteli a sám. Rozčileně jsem setřel slzu, která mi tekla po tváři. Milovat tě Eleno, příliš bolí. Řekl jsem si v duchu.

Zvedl jsem se z postele, když v tom někdo zaklepal na dveře. Otevřel jsem a stála tam Elena.

„Děje se něco?" zeptal jsem se, ale jen zavrtěla hlavou. Pokynul jsem já ať vejde a tak se posadila na gauč. Přitáhl jsem si křeslo a posadil se naproti ní.

„Proč jsi přišla?" Nechtěl jsem chodit okolo horké kaše, ale bylo vidět, že se Eleně do něčeho nechce a nejspíš to byl rozhovor se mnou.

„Víš Damone," na chvilku se odmlčela a pak se na mě podívala. V jejích očích byly slzy a já zažil povit dejá-vú, ale jen do okamžiku než znovu promluvila. „Vím, že to k tobě není fér. Miluju tě, ale miluju i Stefana. Kathrine si nedokázala vybrat, ale já si vybrala. Vybrala jsem si hned na začátku. Možná, že jsem Stefana potkala jako první. Možná, že kdyby jsi tam tehdy byl ty vybrala bych si tebe. Vím, že mě miluješ, a proto jsem chtěla ti to říct sama. Budeme se se Stefanem brát." Konečně rozpojila ruce a já spatřil prsten, který se jí na levém prsteníčku zatřpytil. Cítil jak se moje srdce rozpadá. Všechen můj boj se obrátil v prach.

„Tak to gratuluju," svedl jsem se a otevřel dveře. Elena se na mě bolestně podíval, ale taky se zvedla.

„Je mi to líto," zašeptala a ještě se zastavila.

„Mně ne," zalhal jsem.

„Lžeš a já to vím."

„Proč bych to dělal?"

„Protože mě miluješ," a s těmi slovy mě políbila. V duchu se mi zjevil ten sen, ale realita byla jiná. Jemně jsem ji od sebe odstrčil.

„To nesmíme a teď už jdi," řekl jsem jemně.

Když se, ale neměla k odchodu tázavě jsem zvedl obočí.

„Půjdeš mi alespoň za svědka?" zeptala se. Mé srdce se stáhlo. Dokázal jsem je vídat, poslouchat jak se milují, ale na jejich svatbu bych se dívat nemohl.

„To nejspíš ne. Odjedu. Promiň." V očích se jí zaleskly slzy a odešla. Ještě se naposledy otočila. Ten pohled nikdy nezapomenu. Poslední pohled, který mi věnovala. Byla v něm lítost, láska a bolest.

Poslední pohled, kdy jsem Elenu Gilbertovou viděl.


Budu ráda, když zde necháte nějaký ten koměntář. LittleGiiSdílet Sdílet

Diskuse pro článek No more:

9. Anulinek00
11.09.2011 [8:19]

Gii...to bylo nádkerný Emoticon škoda že nebyla delší ale stejně je krásná Emoticon

8. Skříteček2
10.09.2011 [23:06]

Páni, to bylo procítěné... Skoro (ale vážně jenom skoro) mi ukápla slzička. Emoticon

7. lysithea20 přispěvatel
10.09.2011 [22:06]

lysithea20Krasa, nemam slov Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

6. RebecaLin přispěvatel
10.09.2011 [20:34]

RebecaLinpáni to je ůžasný...the vampire diaries mám dost ráda a toto to vystihuje vážně super Emoticon Emoticon

5. MaiQa přispěvatel
10.09.2011 [19:36]

MaiQaJežiši. Tak to bylo i na mě dost. Já jsem hrdý zastánce teamu Delena. Emoticon Emoticon Ale jo. Bylo to nervydrásající, naprosto vysilující a hrozně se mi to líbilo. Emoticon Emoticon Emoticon

4. Arminka přispěvatel
10.09.2011 [19:31]

ArminkaMě vždycky citlivý Damon dojímá. Mám ho sice ráda jako záporňáka -pravýho upíra- ale i jako cíťa je skvělej Emoticon

Moc povedené a musím se přiznat, že Elena mi šíleně připomíná Bellu, až se mi trochu protivý no Emoticon

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. mea
10.09.2011 [19:28]

ja Damona lubkam tak ho nenechaj trpieť Emoticon

2. Killy
10.09.2011 [19:07]

Plačem... Emoticon Chudáčik Damon... Zaslúži si konečne šťastie. Emoticon Emoticon

1.
Smazat | Upravit | 09.09.2011 [22:26]

*Pozor na skloňování ji/jí. (TÉ - jí, TU - ji.)
*Skloňování mě/mně. (Radek - mě, Radkovi - mně.)
*Shoda přísudku s podmětem.
*Přímá řeč, pokud po ní následuje uvozovací věta (řekl, pošeptal, přitakal, atd.) bude přímá řeč končit čárkou a uvozovací bude začínat malým písmenem.
*Přehodila jsem ti povídku do sekce Jednorázové FanFiction.
Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!