OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné » To ty! Ale děkuji.To ty! Ale děkuji.Když miluješ dva lidi zároveň, vyber si toho, do kterého si se zamiloval později. Protože, kdybys toho první milovat doopravdy, nezamiloval by ses do druhého. - Johnny Depp Aneb poslední slova pro Něj. Patří mu obrovské díky, protože on mě naučil milovat s chybami. AEN

To ty! Ale Děkuji.

AndieEtNon

 

Myslela jsem, že bez tebe nemůžu být. Pozdě jsem si uvědomila, že to tak už dávno není. Protože přišel on. Jeho oči, upřímný úsměv. Byl ti tak podobný, ale zároveň byl jako tvůj opak. Zatímco ty jsi všem říkal, že mě chceš, on to řekl mně do očí. Mezitím, co ty ses mi ani neozval, on se mnou propsal celé hodiny. Mezitím, co ty sis užíval, on čekal na mě. A já hloupá mu řekla „Ne.“ A to jenom díky tobě. Protože pokaždé, když už jsem tak tak mu chtěla říct, jak ho mám ráda, přišel jsi ty, zamrkal na mě těma svýma očima, usmál ses na mě tím svým úsměvem a já byla zase na začátku.

Ale myslím, že bych ti měla poděkovat. Protože díky tobě jsem sama sobě otevřela oči. Když jsi řekl, abych se změnila, udělala jsem to. Teď ale vím, že i kdybych byla blondýnka, modelka a měla modrý oči, bylo by ti to málo. On mě bere se všemi mými chybami. Takže ti děkuji. Uvědomila jsem si jaký, doopravdy jsi.

Všichni mi to celou dobu říkali. On tě jenom využije a odkopne. On se nezmění. A já pokaždé uvěřila tomu, když jsi říkal, že by ses změnil. Ale tomu je konec.

Nejsem naštvaná, ale mrzí mě to. Mrzí mě, že jsem byla slepá. Mrzí mě, že jsem věřila těm lžím. Mrzí mě, že jsem zapomněla žít. Mrzí mě, že jsem byla tak hloupá a věřila ti.

Už se s tebou nemám o čem bavit. Pro mě jsi konečně Uzavřenou kapitolou. Teď už jenom musím napravit to, co jsem pokazila. Konečně mám šanci se osvobodit s tvých pavučin, kterými jsi mě spoutal. Je na čase jít dál, znova žít, ráno se probouzet s úsměvem a ne jen sedět a přemýšlet nad tebou. Ten, kdo tě má doopravdy rád, si na tebe udělá čas, ozve se ti. Ty jsi to neudělal. Nezáleží na tom, co mi ostatní říkali. Záleží na tom, co jsi mi ty neřekl.

Chceš si popovídat? Ano, ale už to nebude jako tehdy. Budeš pro mě jenom kamarád. Neříkám, že zapomenu na nás. Ale zkusím to.

Protože o tom je život. Posunout se dál. A myslím, že po dvou letech je na to konečně ten správný čas. Nebude to hned. To by snad ani nešlo. Ale jednou snad budu schopná svým dětem říct „tohle je muž, kterého jsem milovala.“ Usmát se, místo toho abych utírala slzy.

Jen díkybohu, že jsem kvůli tobě v životě neprolila jedinou slzu. Protože ty si to nezasloužíš. Zničil jsi tolika dívkách srdce, že bys měl trpět. Ale tohle ti já přát nebudu. Naopak. Přála bych ti dívku, která tě bude milovat tak jako já. Dívku, díky níž se konečně změníš a pochopíš, že to ty jsi tady to dítě.

Mně jsi řekl, že se tak chovám, ale už ses nikdy nepodíval na sebe. Zatímco já se to snažila změnit, ty jsi se choval pomalu, ale jistě hůř a hůř.

Napsala jsem o tobě stovky slov, ale tohle jsou doufám ta poslední. Děkuji. Ale taky ti zároveň dávám Sbohem.
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek To ty! Ale děkuji.:

2. Ali přispěvatel
19.11.2012 [13:31]

AliMoc pěkně napsané. Myslím, že výrok Deppa v perexu vystihl přesně obsah povídky. Myslím, že každý si tímhle jednou nebo vícekrát projde. A každý si čase uvědomí, že spíše lpěl na představě, než na skutečnosti. Emoticon

1. Poisson admin
16.11.2012 [8:17]

PoissonHezky napsané, a hlavně pravdivé. S výrokem Deppa se sice neztotožňuji, ale tím, že jsem si zažila něco podobného, vím a cítím, co jsi touhle poslední tečkou chtěla říct. A hlavně udělat - pro sebe a svoje srdce. Moc se mi to líbilo Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!