OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné » Zrádných 7:05Zrádných 7:05Takžé tenhle příběh je trošku inspirován písničkou 7:05 od jedné nejmenované skupiny.. ale jen trošku.. Zrádných 7:05 se to jmenuje protože je to inspirováno tm songem.. je to vlastně jinak než v refrému toho songu.. jakoby v songu je to o holce co opustila kluka v tom mojem o klukovi co opustil holku takže jakoby opačně, ale dost keců a k povídce

Den začal jako každý jiný. Přesto byl jiný. Teda alespoň pro jednu osobu. Ta osoba se jmenovala Hayley Nordeová. Hayley byla odlišná od všech ostatních od doby kdy se stala událost která ji změnila život.
Toho dne v 7:05 se měla ještě dobře. Dokud její milovaná osoba nešla ke dveřím a neodešla z jejího života. Měla jen tři sekundy říct sbohem. Ty nepromrhala, ale přesto. Představa že ho už nikdy neuvidí jí děsila. Byly to už čtyři roky a ona se s tím nikdy nevyrovnala. Můžeme teď nahlédnout do jejích vzpomínek a přehrát si tento příběh.

 

Hayley:
Dnešní den byl krásný, to se musí uznat. Ale Edward se ke mně poslední dobou chová strašně odtažitě. Je to divné nikdy se tak nechoval, ale já to neřeším. S úsměvem na rtech a za hry mé oblíbené skladby jsem usínula.

 

***

 

Další den ke mně Ed přišel domů. Zcivilzovala jsem se a šla za ním dolů. Koukal se divnám pohledem. „Co se děje Edwarde?“ Zeptala jsem se opatrně. Vzhlédl, ale neusmál se jako to dělal vždycky, když se na mne podíval.
„Stěhujeme se.“ Řekl suše.
„A přijedete někdy za mnou?“ Tohle jsem řekla s Nadějí v hlase.
„Ale my už se nevrátíme.“ Řekl tajemně.
„Cože? Proč?“ Začaly mi téct slzy.
„Prostě to nejde a nebreč. Brečí jen malé holky.“ Řekl to tak... Odtažitě.
„Sbohem opatruj se.“ Řekl a otočil se směr dveře.
Pak šel ke dveřím a odešel z mého života a já měla jen tři sekundy říct sbohem. Toho slova jsem se bála, ale ty tři sekundy jsem nepromrhala a potichu řekla to slovo. Slovo sbohem. Ale nepochopím proč mi to udělal. To asi nikdy. Pak o sekundu jsem si uvědomila co se vlastně stalo a rozbrečela se a běžela do pokoje kde se zamkla a brečela do polštáře. Právě odešla půlka mně. Cítila jsem se jako by mi vyrvali srdce z těla.

 

*******

 

Tak tohle byl příběh z pohledu Hayley. Ale co se vlastně tehdy honilo hlavou Edwardovi? To nikdo neví a ani se to nedozvíme. Edward jakoby zmizel z povrchu zemského. Nikdy se už nevrátil. Ale proč vlastně? Jaký byl důvod jí opustit a tím jí způsobit tolik bolesti? To ví jen on a jeho rodina. Žeby to bylo vlivem jeho zrádné sestry Louisy? A byla by vůbec Louisa něčeho takového schopna? To už se asi nedozvíme. Jedno, ale víme. Hayley se už z toho nikdy nedostane.

The EndSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Zrádných 7:05:

4. dablinka13
18.08.2009 [19:39]

nechceš napsat pokračování určitě bz to bzlo moc zajímavé. moc pěkná povídka

3. Kakhina
14.08.2009 [16:40]

Prosínm pokračuj nebo se scvoknu

2. uuuzaaa přispěvatel
09.08.2009 [15:10]

uuuzaaahezkeeeeeEmoticonbodlo by i pokraacko ae to je na tobeEmoticonEmoticonEmoticonEmoticon

1. maja přispěvatel
07.08.2009 [21:05]

majaOprav si prosím překlepy.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!