OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Dokonalá past - PrologDokonalá past - PrologCo všechno byste byli schopni udělat pro svou rodinu? Dokázali byste se obětovat a tím zachránit život vašeho blízkého? Zoufalá situace žádá zoufalé rozhodnutí, a tím se řídí i mladá Jessica Couperová. Proto udělá jedno velké rozhodnutí, které naprosto změní její život, ale na druhou stranu jeden život zachrání. Dostane se do dokonalé pasti, ze které jí bude moct pomoct jen jediný muž, a to Aron Reece. Může mu věřit? Vždyť je nevlastním bratrem zrůdy, která jí tolik ubližuje, a navíc před ní Aron ukrývá tajemství, které nehodlá jen tak odkrýt.

Prolog

„Když potkáš psychopata, jsi buď jeho obětí, nebo jeho protivníkem.“O tři roky dříve

Pozoruje ji! Už několik dní. Ještě si toho nevšimla. Dokonce si ani nevšimla, že ji sleduje u ní doma. Skoro každou noc, od doby, co se přišla ucházet o práci asistentky.

V klidu zaparkuje svoje auto nedaleko jejího domu a pak pěšky dojde k jejím oknům, kde se schová ve tmě a dokáže tam čekat několik hodin, aby se pokochal jejím dokonalým ženským tělem, které ho nenechává chladným a způsobuje mu strašná muka.

Tahle překrásná kočička by mu mohla tak moc ublížit, že by se z toho nemusel už nikdy vzpamatovat. Jako tenkrát, když byl ještě malý kluk a nedokázal se bránit před ženou, která mu měla být oporou a zároveň nejbližší osobou v jeho životě.

To ona mu ukázala, jak jsou ženy proradné, a že v sobě nosí démona, který ničí muže všemi způsoby. Chtěl jí dát nějaké kamery do domu, hlavně do koupelny a ložnice. Peníze na to má, dokonce i lidi, co by to pro něj udělali, jenže by to bylo dost riskantní, a tak si to raději rozmyslel.

Musí mít tuhle démonku pod kontrolou, ale nikdo o tom nesmí vědět, jinak by se dostal do potíží. Stačí, že už má rozjetý jeden kšeft, který ho ohrožuje, i když to nemá nic společného se ženami.

Hltal každé slovo Jessicy Couperové, která teď seděla u něho v kanceláři na pohovce, kde plakala a vylívala si mu její srdce.

Bože! Jaká to je nuda. Pořád si stěžovala na to samé a jemu to lezlo na nervy! Aspoň, že ji má tak blízko sebe a může si ji prohlížet do libosti.

V životě neviděl tak krásnou ženskou! Ne, není krásná svým vzhledem, ten je až druhořadý, ale je krásná svou vzpurnou povahou plnou nespoutané energie, která se okolo ní šíří jako proud po drátech elektrického vedení. A ta její vůně! Živočišná vůně smíchaná s vůní muškátového oříšku a s něčím, co nedokáže identifikovat.

Musí si na ni dávat pozor! Možná po ní šíleně touží, je jí téměř posedlý, ale je to démon, který by ho mohl rozšlápnout jako nějakého ohavného červa. V duchu si nadával, že ho tahle kostička tolik přitahuje, ale nedokázal si pomoct, musel ji mít za každou cenu.

On to přece zvládne! Dokáže ji mít pod kontrolou, aniž by mu ublížila. Ne, nebude to jako tenkrát. Teď je dospělý a může se té démonce postavit, jako v šestnácti, démonce, která ho tyranizovala snad celý jeho mladistvý život.

Zbavil se největšího démona, který mu tolik ublížil. Zbavil se ženy, která z něj udělala bezduchou oběť, a on si slíbil, že tohle už se nestane. Ne, jeho už neovládne žádná ženská! Ani Jessica Couperová s tou svojí dokonalou postavou, vůní, hebkou pokožkou a výstavním zadečkem. Ano, bude ji mít v posteli, ale zabrání tomu, aby její démon z těla vystoupil a ublížil mu.

To on teď bude ubližovat! Konečně další žena pocítí ženskou medicínu, kterou používají na muže, aby je ovládaly. Konečně pozná, jaké to je být ovládána, psychicky i fyzicky zničená. Moc se na to těší!

„Nevím, co mám dělat. Jsem psychicky vyřízená a celý můj život je jako noční můra.“ Setřela si slzy z tváře a hned se objevily další, pak na něho pohlédla prosebně, jako by jí mohl nějak pomoci. „Včera jsem šla za sestrou do nemocnice a byla tak bledá, křehoučká a já si říkala, že by si zasloužila daleko lepší život než život proležený v nemocnici. Měla by běhat, hrát si s jinými dětmi a ne být pořád na dýchacím přístroji. Je jí teprve deset let a už toho tolik prožila, tolik starostí a bolesti. Život není fér!“

Na chvilku jí přestaly téct slzy a ve tváři měla vztek, protože je taková chudinka, že jí nezajistí nový život plný zdraví. Ruce, které měla položené na nohou, zatínala v pěst, až jí zbělaly klouby.

„Proč vám to tady ale povídám? Zřejmě vás to vůbec nezajímá. Sám máte své problémy.“

Měla pravdu, nezajímalo ho to. Co je mu do druhých, když je ani nezná? Přesto znal detaily Jessina života. Všechno si zjistil, aby o ní měl přehled. Její sestra trpí fibrózou plic a její matka je naprostý magor. No a co? Svět se kvůli tomu přece nezboří.

Když mu vyprávěla o svém životě, byl přesvědčen o tom, že by pro Jessicu bylo nejlepší, kdyby obě chcíply. Jo, to by bylo super! Mohl by to zařídit. Ale byla by to moc riskantní akce, stejně jako s těmi kamerami. Jedna věc je si najmout vrahy na svého nepřítele, druhá věc je najmout si je na Jessicy rodinu jen proto, aby mu někdo nepřekážel k tomu, aby byla jen a jen jeho.

„Je mi líto, co se děje s vaší sestrou, kdybych vám mohl nějak pomoci, moc rád bych to pro vás udělal.“ Nasadil svůj nejvíc medový hlas a snažil se k ní být co nejmilejší, aby si ji omotal okolo prstu. Bylo to tak snadné. Je mladá, ještě hloupoučká a naivní, aby mu uvěřila každý slovo vycházející z jeho rtů.

Přišla do práce celá uplakaná a on si ji vzal do kanceláře, aby zjistil, co jí je. Hned využil příležitosti, jak se k ní dostat tak blízko, aby brzo byla jeho a on mohl zkrotit toho démona v jejím těle. To uměl bezvadně. Manipulovat s lidmi, aby jednali podle jeho uvážení, aby se mu svěřovali a on si s nimi mohl dál hrát jako s loutkami v divadle. Zaťala zase pěsti, tentokrát i čelisti a opět se v její tváři odrážel vztek, který zanechával na jejím obličeji rudé skvrny.

„Doktor říkal, že je na tom tak špatně, že jí pomůže už jen transplantace plic.“ Vysmrkala se a pokračovala. „Ale copak si ji může dovolit, když nám žádná banka nepůjčí, protože matka nemá žádný příjem a já, jako začínající asistentka, nemám dostatečný plat, abych na operaci našetřila, protože musím splácet i otcovy dluhy? Víte, kolik stojí doléčení? Skoro pět set tisíc dolarů za rok,“ na chvilku se odmlčela, „a kdo ví, jestli bude Sieře rok na doléčení stačit.“

„Tak přece vám můžu nějak pomoct.“ V hlavě se mu rýsoval dokonalý plán, jak ji získat. Každá ženská je přece stejná, ne? „Můžu vám peníze půjčit.“ Zrovna z toho není dvakrát odvázaný, ale pro tuhle démonku by udělal cokoliv, pokud by mu skočila po hlavě do jeho dokonalé pasti.

Zamračila se. Očividně je moc hrdá na to, aby jeho nabídku přijala. Jak hloupoučká je tahle žena. „Neříkám vám tady to všechno jen proto, abyste mě litoval a peníze mi půjčil. Existují banky, můžu si přece půjčit tam.“ Sklopila oči, protože si uvědomila, co řekla. Byla zoufalá a jemu se to zamlouvalo. Zoufalé ženy dělají zoufalé činy.

„Sama jste mi říkala, že banka vám nepůjčí, protože matka nemá stálý příjem a vy jako začínající sekretářka nemáte dostačující plat, abyste mohla splatit dluh v bance.“

Začal se pro sebe zlomyslně usmívat. Jeho plán možná klapne. Jessica bude jeho, už navždy! Nemohl uvěřit, že by něco tak bláznivého mohlo vyjít. Ale očividně je tahle ženská na pokraji svých psychických sil, a proto ji dokáže oblbnout. Jinak by nic z jeho plánu nemohlo vyjít, protože ona byla dost silnou osobností, jen se teď trošku psychicky složila.

„Jsem ochotný vám půjčit. Peněz mám dost, můžu je rozhazovat, kde chci.“ Rozhazovat, kde chci. Špatně zvolená slova. Kruci! Nevšimla si jich.

„Ne, to po vás nemůžu chtít.“ Bránila se jeho nabídce a on si uvědomoval, že nejspíš není až tak blbá. Možná v tom cítí nějaký podfuk. „Nikdy bych vám to nebyla schopná zaplatit, pane Greisi.“

„A kdo říkal, že bych po vás chtěl, abyste mi to zaplatila?“ Jeho hra začala. Teď je pravý čas ukázat, co je vlastně zač. Rozehraje jejich šachovou partii a vyhraje. Konečně odhodí masku a ukáže, že on není ten hodný šéfík, na kterého si celou dobu hrál, ale že je muž, se kterým není si radno zahrávat.

„Třebas za to budu chtít úplně něco jiného než peníze.“

Viditelně polkla. „Co?“

Nejdřív myslel, že mu bude stačit jen jedna noc, ale pak si uvědomil, že hlad po ní je daleko větší a jedna noc by nic nezměnila.

„Chci za to manželství.“

„Cože?“ Šokovaně vstala z pohovky a nechápavě na něho zírala. Začal si ji prohlížet jako mlsný pes, od hlavy, až k dokonalým nohám v lodičkách. Jemňounce zčervenala a nevěřícně otevřela pusu. Tohle od něj nejspíš nečekala. Na sobě měla svůj černobílý kostýmek, který už pamatoval lepší časy, ale ona by v něm klidně mohla vyjít na molo a pro všechny ženy by se stal hned trendem.

Dokázal si živě představit, jaké by to bylo, kdyby si ji přitáhl do náruče a napadl ji jako dravec svou kořist. Nečekaně, brutálně a bez výčitek!

Podmanil bych si toho ďábla v jejím těle. Ukázal bych mu, jaké to je být zahnaný do kouta, ukázal bych mu, jak bolí, když vám někdo ubližuje.

Začala by se bránit jako spousta jiných žen, v kterých zpozoroval ďábla a patřily mezi typy žen, které tak rád týral a bral si je do postele, protože jedině tak mohl udržet toho jejich ďábla v jejich andělském těle. Do té doby, dokud je ponižoval, bil a měl je za své hračky, se jejich démon nemohl dostat z jejich těla. Přesně tak, do té doby mu nemohly ubližovat.

Pokračovala: „Já to nechápu. Proč byste si mě chtěl vzít?“

Už při té představě, že bude navždy jeho a bude si s ní moct dělat, co chce, cítil mohutnou erekci, která ho začala tlačit do kalhot.

Dokázal si živě představit, jako to bude, až si s ní bude hrát jako kočka s myší. Bude k ní brutální, bez výčitek jí bude dělat věci, o kterých zatím nemá ještě tušení. Uskutečnění jeho představ bude něco dokonalého, když tohle dokáže udělat jen pouhá představa. Jo, většinou preferuje zrzky se zelenýma očima, to jsou totiž největší ďáblice, mají to napsané všude po těle a ty jejich ohnivé vlasy jasně dokazují, že jsou to zrůdy, ale tahle oříšková kráska má v sobě něco, co ho tolik přitahuje a dohání k šílenství. Důkaz toho, že je pro všechny muže moc nebezpečná a on ji musí zničit, aby nemohla nikomu ublížit.

„Protože vás chci a jedna noc mi nebude stačit. Když se za mě provdáte, budu vás mít do té doby, dokud mě neomrzíte.“

Což zjevně nebude nikdy, když cítí takovou touhu, kterou nemůže uhasit s jinou ženou, dokonce ani s Carmen, která posledních pár měsíců byla středem jeho pozornosti.

„Bude to jakási pojistka, abyste mi nezdrhla i s penězi.“

„Tomu prostě nemůžu uvěřit. Chcete si mě koupit?“ Zakroutila nevěřícně hlavou. „Jde o život mojí sestry a vy chcete nejdřív svatbu, jak tvrdíte, a pak teprve mi půjčíte peníze? To je taková blbost!“

„No, přesně tak jsem to neřekl, ale v podstatě máte pravdu.“ I on se zvedl z pohovky a pak svůdným hlasem řekl: „Jenže já nechci jen svatbu, já chci i tebe. Tvoje tělo.“ Přistoupil k ní tak blízko, že se jí téměř dotýkal nosem. „Chci tvoje rty, tvoji duši, chci tě celou.“

Pochopila hned, co po ní chce. Zuřivě ho chtěla odstrčit, ale byl tak velký a svalnatý, že s ním skoro nepohnula, ale vzdálil se. Celá vzteky zrudla, zatínala dlaně do pěstí.

Nemůžu tomu uvěřit! Copak jste stejný jako všichni muži? Tohle po mně nemůžete chtít.“ Na krku jí začala pulzovat žilka vzteku, klouby na prstech měla ještě bělejší než před tím. „Nejsem ženská, co by chlapům skákala do postele za prachy! Jestli nějakou takovou hledáte, možná byste si mohl zajít někam do bordelu. Tam jich najdete víc než dost. Některá by možná byla ochotná si vás i vzít, protože by nemusela dělat to, co doposud.“

„Jenže já tyhle ženský nechci, chci vás!“ vyštěkl. Nelíbilo se mu, že tolik odporovala. Jeho plán se pomalu hroutil. Ale nevadí. Byl připravený si ji vzít i násilím. S tím neměl nikdy problém. Líbilo se mu to daleko víc!

Proklínal se za to, jak po ní touží. Klidně by se mu mohla dostat až příliš pod kůži a to si nemůže dovolit, protože by si ho mohla omotat okolo prstu a byl by to on, kdo by skákal, jak ona píská, ne ona podle něho.

„Nechte si zajít chuť, protože já rozhodně nepolezu do postele za prachy a nikdy si nikoho nevezmu proti své vůli. Ty peníze raději seženu jinak, dík za nabídku!“

„Ale prosím tě, Jess.“ Všiml si, že se při jeho úlisným tónu vyděsila. Konečně v něm začala vidět jeho pravé já, konečně vidí, že tohle všechno byla jen hra na hodného šéfíka, aby se k ní dostal tak blízko, jak on potřeboval.

„Děláš, jako bys za prachy nikdy nešoustala. Oba, ale víme pravdu, že?“ začal se jí vysmívat a ona zbledla v obličeji. Takže to, co si o ní zjistil, byla pravda. Nebyl si tím na sto procent jistý, protože to byly jen drby ze školy. Teď se mu to však potvrdilo. „Vsadím se, že jsi byla ještě panna, když jsi vlezla do postele tomu šestnáctiletému floutkovi, aby ti za to zaplatil. Přece jenom ti bylo pouhých čtrnáct.“

Líbilo se mu, jak se vztekala, jak byla celá rudá a v její tváři se odrážela taková hrdost. Tahle se před ním jen tak neskloní. Ne, tohle bude ještě velká práce. Uvědomoval si, že tahle ženská je ta nejnebezpečnější, kterou kdy poznal.

„Za prvé, nevím, že jsme si spolu někdy tykali, a za druhé, nevím, o čem to mluvíte,“ snažila se zapírat, ale on věděl své. Udělala to ještě několikrát, aby mohla svou rodinu uživit, když její otec byl k ničemu, chlastal a zanechal jim po smrti dluhy. Jenže ani to, že ze sebe dělala na škole děvku, aby zachránila rodinu od dluhů a dokázala ji uživit, jí nepomohlo. Možná jsou na tom teď líp, ale každou chvíli můžou spadnout až na dno.

Ale víš, Jess.“ Přešel k ní a byl tak blízko, až se jí téměř dotýkal nosem. „Copak už si na toho chudáčka, kterému jsi odevzdala svoje čisté tělo, zapomněla?“

„Nezapomněla,“ nakonec šeptem přiznala. „Nejsem na to zrovna dvakrát hrdá. A pokud si myslíte, že se to bude opakovat, hluboce se mýlíte. Tuhle chybu už nikdy neudělám!“

„To necháš zemřít svou sestru, jen proto, že jsi tak hrdá?“ Dotkl se ukazováčkem její tváře a pak jím sjížděl k jamce jejího krku. Cítil, jak jí divoce buší srdce a jeho to moc vzrušovalo. Bála se ho! „Myslím, že tvojí sestře se moc líbit nebude, až jí řekneš, že jsi měla příležitost sehnat peníze, ale odmítla si je jen kvůli sobě. Nezdá se ti to sobecké? Vždyť o nic nejde. Každá žena se chce přeci vdát za muže, jako jsem já.“

Zahnal ji ke zdi, o kterou se zády opřela, a on ji uvěznil mezi svýma rukama. Všiml si, že pláče, ale bylo mu to fuk. Spíš se mu to líbilo. Cítil, že ji začíná ovládat, a tak pokračoval: „Jde o pár let života se mnou. Víš, co by za to daly jiné ženy, které mě neustále chválí?“

Vystrčila bradu. „Asi si moc věříte. Nejspíš vám ženy říkají, jak jste v posteli dobrý, jen aby neurazily vaši mužskou pýchu, a když k tomu přidáme peníze, které máte, jsem přesvědčená o tom, že vám vážně lžou.“

Zaťal čelist, zúžil oči. „Jsi pěkně drzá, Jess. Ale to nevadí, to se dá napravit.“ Jakou teď měl chuť jí obtočit prsty okolo krku a zmáčknout. Lapala by po dechu, její zorničky by se pomalu zužovaly a nejspíš by si svá slova rozmyslela, stejně jako Carmen, která byla vyděšená, když ji málem uškrtil. Druhý den se však u jeho nohou plazila znovu.

„Možná bych ti mohl ukázat, jak to bude v našem manželství fungovat, abys měla menší ochutnávku. Co říkáš?“

Chytil ji brutálně za ruce a přitiskl ještě víc ke zdi, protože se začala bránit, když se k ní skláněl k polibku. V její tváři se odrážel čirý strach a odpor. Přes slzy téměř už ani neviděla. Musela se od něho dostat co nejdále, aby jí nemohl ublížit. Byla totiž přesvědčená o tom, že by toho byl schopný. Políbil ji drsně, zuřivě a ona měla co dělat, aby se mu vytrhla ze sevření. Kousla ho a on se od ní odtáhl.

„Páni, tak naše malá ďáblice umí i kousat?“ Znovu ji políbil, ale tentokrát mezi prsa, která odkrýval velký výstřih. Byl jak hladové zvíře, a tak se i choval.

„Pustě mě!“ začala křičet. On rozhodně neměl v plánu ji pustit. Vysmívala se mu, urazila jeho mužskou pýchu, tak on jí teď ukáže, jaké to je být ponížený. Navíc už dál nechtěl čekat. Tolik ji potřeboval, aby uspokojila jeho choutky, jeho zvrhlé představy. A jelikož nepřijala návrh, neviděl problém si ji nevzít tady v jeho kanceláři, kde je nemůže nikdo najít, protože jsou všichni už dávno pryč. Obě ruce jí dal k sobě, aby je mohl držet jednou rukou a tou druhou mohl roztrhnout její titěrnou halenku s knoflíčky, které se začaly válet po zemi jako černé perly. Uslyšel, jak zalapala po dechu.

Cítil, jak se chvěje, ale nebylo to touhou, jen čirou hrůzou, která ho tolik vzrušila, až se se svým vztyčeným mužstvím v kalhotách, o ni opíral. Byla dokonalá, měkká, sladká, bránila se a už se moc těšil, až se na jejím těle objeví nějaká ta modřina od něho…bože, bude dokonalá! Tuhle ďáblici zkrotí a už nikdy nikomu neublíží.

„Nemusím ti za to zaplatit, abych tě dostal. Nepřijala jsi moji nabídku, a tak není na co čekat.“ Je jí tak posedlý, že by pro ni i zabíjel. Za to se tak moc nenávidí. Klidně by ho mohla ovládnout mávnutím ruky. To nedovolí!

Bože! Jak moc ji chci. Jak moc chci, aby se mě bála, a jak moc ji chci ovládat.

„Uvidíš, že budeš patřit k ženám, které si mě vychvalují.“ Volnou rukou, kterou rozepnul její halenku, zapátral pod její sukní a nahmatal její nejtajnější místečko schované v krajkovaných kalhotkách. „Na to, že se ti to nelíbí, tvoje tělo reaguje moc dobře.“

„Pusť mě, ty hajzle!“ řekla vztekle a snažila se dát k sobě stehna, aby mu nedala příležitost se jí dotýkat. Nemělo to však žádný účinek. Byl příliš silný.

Představoval si, jaké to bude, až ji přehne přes svůj mahagonový stůl a zmocní se jí. Bude k ní surový, bezcitný, bude se cítit mocný a už nebude myslet na tu ženu, která mu tolik v dětství ubližovala.

Má rad, když se ženy brání, když křičí, když škrábou, žadoní o svůj bezvýznamný život, a miluje, když si hraje s nimi a s nožem, který vytváří na jejich kůžičce povrchové ranky, má rád když se na jejich tělech objeví modřiny od jeho pěstí, modřiny na jejich zápěstí od jeho rukou, a pak miluje, když může na svoje dílko koukat, má rád, když má své sexuální hračky pod palcem a jsou psychicky vyřízené. Je to jasný důkaz, že ďábel v jejím těle je pod kontrolou.

Do té doby, dokud se brání, je všechno v naprostém pořádku, a když se přestane bránit a dokáže se mu postavit, ví, že ďábel v jejím těle je ve stádiu, kdy už jí není pomoci a za chvíli ji ovládne, za chvilku bude ovládat muže, bude jim ubližovat a to je ten nejsprávnější čas, kdy se jí musí zbavit.

Když ztratil pozornost, posunula se, vystrčila koleno a pořádně ho nakopla do rozkroku. Palčivá bolest byla, tak velká, že ji musel pustit.

„Děvko!“

„Zítra podám výpověď a tohle nahlásím. Tohle není normální.“ Třásla se vzteky a odporem. Bez zaváhání se otočila a utekla daleko do něho.

„Však ty se vrátíš. Budeš potřebovat peníze,“ křikl za ní, ale ona ho už zřejmě slyšet nemohla.

Ach, Jess! Za chvilku budeme spolu, budeš, patřit jen mně a já budu tvou nejhorší noční můrou!

Začal se i přes bolest zlomyslně usmívat. Už brzy, už brzy pozná Jessica Couperová, kdo to vlastně Derek Greise je! A poznala to rychle. Druhý den se vrátila a jeho nabídku přijala. Věděl, že to udělá. Vždycky jednaly podle něho. Byl sám se sebou spokojený!


Jelikož jsem dneska dokončila poslední kapitolky Jako domeček z karet a budu čekat na opravu, určitě nějaký ten čas, tak jsem se rozhodla přidat další povídku, ke které mám několik kapitol a pořád pokračuji.

Doufám, že se vám bude nový příběh líbit :) Další kapitolku přidám příští týden v neděli... Přeji příjemné čtení :) Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Dokonalá past - Prolog:

10. PetraCullen přispěvatel
14.06.2014 [11:08]

PetraCullenTak a konečně jsem se doopala k téhle tvé nové kapitolové povídce! Emoticon Jedním slovem říkam super! Emoticon Emoticon Lituju Jess, jak ji ten šéf trápí a jak ji chce hrubým způsobem dostat za každou cenu do postele. Emoticon Emoticon Logika některých dnešních chlapů nezná meze... Emoticon Emoticon Emoticon
Skvěle se mi to četlo a máš poutavý styl vyprávění. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon ROzhodně se budu těšit na další kapitolku!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

9. MaggieLove přispěvatel
11.06.2014 [17:20]

MaggieLoveDěkuji za komentáře Emoticon

Blacky jsem ráda, že i když nemáš ráda tuten druh tvorby, tak jsi mou povídku otevřela Emoticon Taky jsem na ten soud myslela, ale řekla jsem si, že to udělám po svém, trošku jinak, než by to bylo ve skutečném příběhu Emoticon Emoticon A neboj rozhodně z toho nechci udělat nějakou úplně romantickou věc, mám s tímhle příběhem úplně jinné plány a když vydržíš číst, uvidíš že se příběh nebude ubírat jen do sladkých řečiček, ale bude i nějaká akce... Emoticon Emoticon Doufám, že se ti bude moje verzie líbit víc, něž ostatní romány podobného typu Emoticon EmoticonJeště jednou děkuji Emoticon

Kasí velice si mě potěšila tvým komentářem Emoticon Talent? Spíš bych řekla, jen takový talentíček, který potřebuje pořádně vyrůst, abyhc mohla říkat, že mám talent Emoticon Emoticon
Dofám, že až přidam k domečku další kapitoly, které čekají na opravu, tak je dočteš Emoticon a budou se ti líbit i s tímhle novým příběhem Emoticon

8. Kasí
10.06.2014 [18:43]

Vypadá to velice zajímavě. Nejdříve mě upoutal perex povídky a pak povídka samotná! Text krásně plynul. Už jsem od tebe četla Domeček z karet a musím teda říct, že jsi hodně talentovaná! Jednoho dne budeš prodávat novely a budeš rozhodně velmi oblíbená spisovatelka! Těším se na další. :)

7. Blacky
09.06.2014 [20:49]

nemám rada tento druh tvorby,ale ani sama neviem prečo som to otvorila.

Nepáči sa mi ten hajzel, je to magor a psychopat a a pošahaný rozbitý debil, ktorý by potreboval pár sedení u psychológa a pri najlepšom aspon tri druhy liekov na jeho pošahaný mozoček.

Ona to tiež nemá v hlave kompletné. Mala odísť hneď keď jej docvaklo čo povedal. A nemusela sa vracať ak by ho dala na súd vybila by z neho viac ako potrebuje na operáciu svojej sestry. môj pohľad na príbeh a jeho zápletku.

Ale istým spôsobom som zvedavá ako to dopadne, čakám a som zvedavá ako ho dostane do kože a zaľúbi sa do nej. Ako chorý romantik som presvedčená, že to tak bude.

takýchto príbehov je plno, a ja sa im vyhýbam nemám rada tie silácek reči podávané neukojenými americkými osamelými ženskými.

Ale kedže si európanka rada si prečítam tvoju verziu jedných z mnoha jemne erotických poviedok. Iná mentalita s príbehom dokáže urobiť divi a ja som na to skutočne zvedavá Emoticon Emoticon

6. MaggieLove přispěvatel
09.06.2014 [17:32]

MaggieLoveDěkuji všem za komenty Emoticon
Eloran - je docela možné, že ti to přijde podobné. I když se velmi snažím, aby můj příběh nepřipomínal jiné příběhy, bohužel mi to moc nejde... mám přečteno tolik románů podobných tomuhle, že už mi nějka ten styl psaní zůstal Emoticon Přesto doufám, že to bude něco nového a rozhodně se budu snažit, aby ti to dál nepřipomínalo jinné příběhy Emoticon Emoticon

Simiik nemusíš se omlouvat Emoticon Nevím jak to dělám, ale většinou se mi líbí psát víc charakter hlavních hrdinů a hrdinek vůbec. Možná proto se tí spíš libí hlavní hrdina Emoticon

5. Simiik přispěvatel
09.06.2014 [12:54]

SimiikNOooo ze začátku se chci omluvit, že jsem se jaksi na pár měsíců ztratila a nečetla Jako domeček z karet, nestíhala jsem, pak jsi byla příliš rychlá v přidávání kapitol a nakonec, jak tu píšeš je povídka dokončená, tak si počkám a přečtu si to celé najednou Emoticon Co se týče začátku této povídky... Emoticon Je zajímavý, jinak bych ho asi nedokázala specifikovat jedním slovem. Emoticon Charakter hlavního hrdiny mě zaujal naopak od hrdinky Jessicy... nevím, možná mě holka zaujme později. Takže směle do toho a těším se na další kapitolky. Emoticon

4. Eloran přispěvatel
09.06.2014 [9:39]

EloranByť se v podobných příbězích a románech moc nevyžívám, nalákal mě perex. Emoticon
Trošku mi to připomíná Odstíny šedi a i trochu Manželskou smlouvu. Ale to je asi jenom úhel pohledu, nevadí. Je to čtivé. Máš talent popsat situaci tak, jak chceš, takže jsem si určité části i živě představila. Rozhodně se těším na pokračování. Emoticon Emoticon

3. LidkaH
08.06.2014 [22:00]

skvele!!! Emoticon

2.
Smazat | Upravit | 08.06.2014 [20:56]

Asi jsem to neměla číst, ale tvůj perex je strašně lákavý.... Líbí se mi to a těším se na další! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

08.06.2014 [19:48]

Nikdo Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!