OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Me and Vampire Academy - 2. kapitolaMe and Vampire Academy - 2. kapitolaTak, je tu další kapitolka! Snad se to bude líbit!

DIMITRIJ:

Moje budoucí Morojka je okouzlující. Je velice zvláštní, že vypadá spíš jako dhampýr a Lissa, která je dhampýr vypadá jako Moroj. Stejně tak to je i s jejich povahami. Pořád mi to vrtá hlavou. Rose, jak se zdá okouzlila i královnu Tatianu, protože ta nikdy nebyla na někoho takhle milá.

„Je velice zvláštní, viď?“ zeptala se mě Marysol, kterou si Rose také zvolila.

„To jistě je,“ řekl jsem.

„Myslíš, že bude klidné povahy?“ zeptala se mě. Podíval jsem se jí do očí a řekl:

„Ne to opravdu ne, myslím si, že i pro šest strážců bude těžké ji uhlídat,“ odpověděl jsem a rozhlédl se po sálu, ale ona však nikde nebyla.

„Jak jsem řekl, bude jí těžké ohlídat, protože nám právě zmizela a to jsme nedávali pozor jen chvíli!“ řekl jsem a vydal se jí hledat.

ROSE:

Večírek byl nudný, protože se Lissa brzy zdekovala s Christianem Ozerou, dhampýrem, který s ní chodí do třídy. Rozhlédla jsem se, jestli mě někdo nesleduje a rychle prchla z téhle nudné kraviny. Šla jsem do svého pokoje, abych se převlékla do věcí, ve kterých se dá tancovat. Miluji tanec a miluji boj. Tyto věci se zdají být odlišné, ale ve skutečnosti si jsou dosti podobné. Potom půjdu do své tajné chatky uprostřed lesa, o které neví ani Liss. Je to takové mé malé tajemství. Nikdo o ní neví.

V pokoji jsem se převlékla. Vyskočila jsem z okna, protože jsem nechtěla ryskovat, že někoho potkám a rozběhla se do lesa. Běžela jsem známými místy a po 15 minutách vytrvalého běhu doběhla do mojí malé krásné chaloupky, vešla jsem dovnitř, prohlédla si jako vždy fotky, pustila rádio a začla tančit. Vždy jsem to takhle dělala a tak nebyl důvod to měnit.

DIMITRIJ:

Hledali jsme jí všude, ale jakoby se po ní slehla zem. Ostatní své hledání vzdali, ale já ne. Začal jsem pročesávat les, až jsem došel k malé chaloupce. Nebyla nějak luxusní, ale i přesto měla své kouzlo. Linula se z ní nějaká moderní písnička. Otevřel jsem dveře a rozhlédl se po místnosti. Byla tam všude zrcadla a na nich nalepené fotky. V rohu byla otevřená malá skříňka a v ní rádio. Uprostřed místnosti tancovala Rose. Oddechl jsem si. Měl jsem o ní vážně strach. Tancovala krásně, já který nemám rád tuhle hudbu jsem musel uznat, že jí to doopravdy jde. Na sobě měla kraťásky, bílé tílko pod kterým prosvítala černá podprsenka, legíny a boty. Sledoval jsem jí. Byla okouzlující a já z ní nemohl zpustit pohled. Ona byla nádherná. Je to takový ten typ holky, která okouzlí každého. Mohla by mít na každém prstě nějakého kluka, ale ona by to neudělala. Poznal jsem jí teprve dnes a skoro s ní nemluvil, ale jako bych o ní věděl vše. Je to velice zvláštní, ale je to prostě takhle.

Píseň dohrála a ona si mě konečně všimla.

„Co tady děláš?“ zeptala se.

„Měli jsme o tebe strach a tak tě všude hledáme,“ řekl jsem.

„Aha,“ odpověděla pouze a pak vypnula rádio z kterého se začala linout další písnička.

„Jdeme!“ řekla pak jsme se vydali zpět na školu Sv. Vladimíra.

____________________________

Posím, napište nějaké komenty.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Me and Vampire Academy - 2. kapitola:

4. ElisR1 přispěvatel
03.02.2011 [17:53]

ElisR1Skvělá kapitola, začíná se mi to líbit víc a víc, doufám, že se tu brzo objeví další kapitola... nejlepší by to bylo ještě dnes, ale do zítřka taky vydržím Emoticon Emoticon Emoticon Ne, teď vážně, opravdu doufám, že se tu další kapitola objeví, co nejdříve =), prosím, až přidáš další kapču, dej mi vědět na mé shrnutí jo? Děkuju, opravdu se ti to povedlo Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. nesinka přispěvatel
02.02.2011 [17:54]

nesinkapěkný Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

02.02.2011 [16:18]

TerezCúžasný Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

02.02.2011 [15:12]

marketasakykrásný Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!