OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Some kind of emotion - 16. kapitola - ZůstaňSome kind of emotion - 16. kapitola - ZůstaňXer navštíví Cartera u něho v bytě. Jak to dopadne?

 

 

 

Xer zalapala po dechu. Jasně, tušila, že Cartera vytáhla z postele, ale mohl si vzít víc věcí na sebe. Měl působit antisexy, protože jdou řešit práci.

Jenže, jak už zjistila během dní, co s ním žila, měl tendence vypadat v jakékoliv situaci zatraceně sexy. Chlap s velkým CH.

„Ahoj,“ špitla a počkala, až ji vyzve dál. Přičemž se neubránila pohledu na jeho vypracovanou hruď. Každičká část odhaleného těla, a že jich nebylo málo, ječela na ni, vybízela ji, si hrát. A Xer věděla, že by byla horlivá hráčka.

Carter sledoval Xer, které zběsile tikal zrak všude po jeho těle, jen ne po obličeji.

„Chceš mě snad sníst?“ zeptal se jí. Xer vzhlédla, světle modré oči po většinu času sršely chladem. I naposled tomu tak bylo.

Nyní?

Carter se nepatrně ošil pod tím pohledem. Bylo v něm dostatek jiskřivé touhy na podpálení všeho kolem nich.

„Mám odpovídat?“ pronesla Xer tichým hlasem. Aniž by věděl jak, zvedl ji, obmotala nohy kolem pasu, ruce kolem krku. Vyhledala jeho rty a dychtivě je ochutnávala.

Měl by ji zastavit.

Poslechnout si, co mu přišla říct, a pak se s ní gentlemansky rozloučit.

Centrum myšlení se, ale usídlilo v dolních partiích.

Odnesl ji do ložnice a opatrně položil na postel.

Nakonec v něm převládla ta rozumná část a o odtrhl se od Xer. Zvedl se a musel učinit krok vzad. Když ležela v jeho posteli připravá ke všemu, co by s ní chtěl…

Musel e ovládnout. Přišla z jiných důvodů, než být s ním.

„Co jsi zjistila?“ položil jí otázku chraplavým hlasem. Xeřiny oči už nebyly plné touhy po něm. Skoro okamžitě zchladly, stejně jako zbytek jejího těla. Odkašlala sii a vysoukala se z postele opačnou stranou, než on. Upravila si oblečení a jazykem přejela po spodním rtu.

Když ji Carter pozoroval, uvědomil si, že udělal chybu. Měl srát na Murrayho a věnovat se jí. Jenže evidentně už nebyla jeho nebo se plete?

Vidí, co s ní dělá! Tak proč má ten zatracený pocit, že se tomu brání?!

„Byla jsem s Murraym na večeři,“ začala. Carter zaregistroval tón, jakým pronesla agentovo jméno. Nadšení v něm zrovna nebylo.

„Nechce, abychom se do toho pletli Dal mi to jasně najevo,“ dodala a vzhlédla ke Carterovi. Poznal, že se muselo stát něco důležitého. Vztek jí přeběhl po tváři. Nedokázala se dostatečně ovládnout.

„Já vím,“ řekl Carter. Xer se zamračila.

„Víš?“

Carter kývl. „Jak jsi vpadla do kanclu k Trish, tak jsme zrovna na toto téma diskutovali, teda předtím, než jsi přišla.“

„Opravdu? A proto se po tobě plazila?“ vyhrkla ze sebe Xer.

Carter se pousmál. Jo, řešili vážné věci. Ale sledovat tuhle chladnou ženskou, jak se mění v stíhačku a to kvůli němu. To bylo prostě skvělé.

„Co je vtipné?“ otázala se Xer a už se čertila. Byla roztomilá a k zulíbání. Carter k ní přistoupil, stále se culil.

„Žárlíš,“ odvětil.

„Nežárlím,“ prskla Xer. Carter se zasmál. Ženská jedna tvrdohlavá. „Ale jo, na mě.“

„Ne,“ stála si za svým Xer. Cítila se zahnána do kouta. Nemůže žárlit, protože kdyby ano, znamenalo by to, že cítí ke Carterovi lásku… a to nesměla.

„Co Trish říkala?“ přetočila směr konverzace. Cartera nepřekvapilo, že couvla. Z míry by ho vyvedlo, kdyby přiznala barvu.

„Burmakin má imunitu. Smlouva s F. B. I., má dost kontaktů s podsvětím a je ochotný hrát si na krysu. Jakmile nebude užitečný, pošlou ho, kam patří.“

„Ale…“

„Já vím. Není potrestán. Přemýšlel jsem nad tím a mám příliš malou moc. Na tohle jsme krátcí. Systém má pravidla, ne spravedlnost. A to, co ti provedli a Javierovi, to se nedá odpustit. Jenže nevím, co dělat. Můžeme se sbalit a jít je zabít jenže nevím, zda bych dokázal s tím žít. Díky Burmakinově ukecané hubě, dostaneme další hajzly za mříže a to mi zatím stačí.“

Xer zpracovávala informace, které jí Carter poskytl. Bylo jich hodně a ona se pokoušela zůstat klidná, utřídit si myšlenky.

„Javier je mrtvý,“ zašeptala.

„Jsem si toho vědom, Xer.“

Na malou chvíli zavřela oči. Burmakin nemůže za Javierovu smrt, to ona. Nebude riskovat další úmrtí někoho blízkého.

Otevřela oči a Carter cítil obrovský chlad. Prostupoval celým jeho tělem. Nevědomky pod tím tlakem ustoupil.

„Musím už jít,“ pronesla mrazivě. Carter se letmo dotkl jejího ramene, Xer však ucukla.

„Nedotýkej se mě.“

V momentě, kdy vyslovila tyto tři slova, v něm všechno vybuchlo. Měl plné zuby toho, jak se chovala. Jak si s ním zahrávala a zraňovala ho.

„Nedokážu vypnout city, jako ty!“ vykřikl dostatečně nahlas, aby to Xer polekalo.

„Vypnout?“ Xer se celou dobu snaží potlačit to, co k němu cítí, ale marně. Měla by toužit po odvetě. Dohnat Burmakina před spravedlnost, ale jediné co ji zajímá a čeho má plnou hlavu, je Carter. „Myslíš, že jsem je vypnula? Ani nevíš, jak ráda bych to učinila. Netušíš, jak moc těžký pro mě bylo odejít od tebe. V okamžik, kdy jsem prošla těmi dveřmi, jsem si uvědomila, že nechci být nikde víc, než u tebe!“ Změnil její život. Zbořil zdi, které si pečlivě budovala roky a teď? Byla ztracená.

„Proč jsi potom odešla?“ stačilo trošku zatlačit a bude jeho. Určitě. Viděl na ní, jak pomalu začíná roztávat, stačí, když ji ještě trošku popostrčí.

„Řekni, co ke mně cítíš, Xer, chci to slyšet.“

Mlčky hleděla do země. Připadal si hloupě. Možná to přepískl a odejde.

Možná…

Co když se Xer pouze pokouší oplatit laskavost?

Sama předtím tvrdila, že nic to pro ni neznamená, a pak otočila. Potom, co ji vytáhl z nemocnice. Ona ho nechce, splácí jen laskavost.

„Je to snad nějaká forma vděku, nebo…“

„Co tím chceš naznačit, Cartere?“

„Předtím jsi byla chladná a nechtěla jsi na téma „my“ ani pomyslet. Jen chci mít jasno, Xer jsem unavený z toho, mít stále před sebou mlhu.“

„Myslíš, že s tebou spím, protože jsi mě dostal z nemocnice a starals se o mě?“

Carter mlčel, což je přece souhlas, ne?

„Máš mě za malou asijskou kurvičku? Až se mně nabažíš, přehodíš mě Peterovi?“

„Xer… takhle jsem to nemyslel.“

„Tak jak!“ zakřičela přes celý byt Xer. Hlas se jí chvěl vztekem. Natáhl k ní opětovně ruku. Chtěl se jí dotknout, ale ona ho odstrčila.

„Nech mě,“ procedila skrze zuby. Dala se do pohybu, rozhodnutá odejít a nechat ho za sebou, vytěsnit ho z mysli a navždy zapomenout.

„Co to děláš?“

„Odcházím.“

Carter byl rychlejší a zabarikádoval vlastním tělem dveře od ložnice.

„Utíkáš. Vždycky utečeš. Stejně jako tvoje matka. Taky se nedokázala postavit problému čelem, raději od tvého otce a tebe utekla.“

Xer zalapala po dechu. Zmínka o její matce ji zraňovala. Přirovnání k ní? Jak jen mohl? Aniž by chtěla, z očí se jí draly slzy.

„Pusť mě.“

Carter se ani nepohnul.

„Sakra, pusť mě!“ křikla na něj. Prudce do něj strčila, aby ho od dveří odtrhl, ale cuklo jí v noze, ztratila rovnováhu, a kdyby Carter nebyl pohotový, ležela by na zemi. Pevně ji sevřel ve svém náručí. Oddechl si, když se k němu přitulila.

„Copak nedokážeš pochopit, že tě mám ráda?“ mluvila do jeho hrudi. Jemně ji pohladil po vlasech.

„Je to dávno, co mě měl někdo rád,“ řekl tichým hlasem plným staré bolesti, která znenadání vyplula na povrch a políbil Xer do vlasů.

„Mě taky,“ přiznala se a víc se k němu přivinula. „Bojím se, že v moment, kdy se ti plně otevřu, tak mě opustíš. Bojím se znovu zažít bolest ze ztráty. Nejsem dost silná,“ zvedla mírně hlavu, aby viděla do Carterovi tváře.

„Nikdy tě neopustím, pokud nebudeš sama chtít,“ slíbil jí a políbil ji na rty.

 

 

 


 

 Tak jo, holky, moc jsem se prala s touto kapitolou, proto její přidání trvalo tak dlouho. Doufám, že jsem Vás moc nezklamala. Komentáře potěší. Děkuji, Vaše S. 


 


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Some kind of emotion - 16. kapitola - Zůstaň:

3. Arminka přispěvatel
22.11.2013 [23:50]

Arminka„Nikdy tě neopustím, pokud nebudeš sama chtít,“ slíbil jí a políbil ji na rty. Arminka polibek opětovala a pár dní je nikdo neviděl. Emoticon Emoticon Emoticon

2. Simones
02.11.2013 [18:50]

hurá, konečně si ty city tak nějak řekli! Emoticon úplně jsem nadšená, jen doufám, že se to mezi nima hned tak nezkazí Emoticon Emoticon

1. MaggieLove přispěvatel
02.11.2013 [13:30]

MaggieLoveKonečně další Emoticon
Vůbec se mi nezdá, že by ses s tou kapotolou prala, protože z ní tak přirozeně, realisticky a nenásilně Emoticon
Jen tak dál, už se nemůu dočkat jak to všechno dopadne, ale na druhou stranu se bojím konce, protože mi obá budou chbyět - doufám, že máš v záloze ještě strašně moc moc kapitol Emoticon
Konec byl, tak úžasnej Emoticon A ta Carterova poslední věta, že ji nikdy neopustí pokud sama nebude chtít mě dostala Emoticon Ty dvá jsou spolu prostě sladcí...

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!