OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » When devil is your ex - 11. kapitolaWhen devil is your ex - 11. kapitola

Povídka se umístila na prvním místě o Nej povídku měsíce ledna/januára. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!


Alejandro hledá Arion. Nelly se s Tanixem účastní svatby Jess a Daniela. Upozorňuji, že se jedná o velice oddychovou kapitolu. :D

Těšila se na svatbu své nejlepší přítelkyně. V okamžik, kdy Nelly Jess oznámila, že je zasnoubená s Danielem, věděla, že tahle svatba bude stát za to. Ti dva se totiž doopravdy milovali. A nechtěli se vzít, protože spolu chodili dlouho a potřebovali změnu ve vztahu. Nebo proto, že by zbouchl Jess. Prostě byli dvě poloviny, které dohromady tvořily perfektní celek. Věděla, že ta svatba bude krásný obraz lásky. Vždy byla v srdci šílenou romantičkou, která doufala, že jednou potká toho pravého a bude to jak z červené knihovny. Možná doufala, že se zde seznámí s mužem, který bude normální. A vyléčí její zlomené srdce.

Jenže vše se během pár dní úplně otočilo, aspoň, co se týkalo jí samotné.

„Tak? Jak vypadám?“ Měla na sobě šaty pro družičku a čekala, co jí Tanix řekne. Byli v jejím bytě a za pár hodin měl propuknout obřad.

„Velice lichotivé. Jste jako princezna,“ reagoval na dlouhé světle růžové šaty, které měly stříbrná ramínka. Přičemž se ledabyle usmíval.

„Jak to, že nemáš holku, Tanixi? Jsi neodolatelný kus chlapa a navíc víš, co máš ženě říct,“ pronesla pobaveně Nelly. Věděla, že vypadá jak cukrová vata v lidské podobě. Navíc šaty lehce v oblasti prsou škrábaly. Ale to přežije. Jess si přála pro družičky tyto šaty, tak se s tím svěděním bude muset vyrovnat.

„Nejsem si jist, zda bych našel ženu, která by mě měla ráda, paní.“ Nelly překvapeně zamrkala. Dělal si z ní legraci? Každá by ho brala všemi deseti.

„Myslím, že se podceňuješ. Zkus se poohlédnout dnes na svatební hostině.“

„Zkusím, paní.“

Nelly se bavila myšlenkou na Tanixe v kvádru, jak kouká na holky, které budou dnes s nimi na svatební hostině a pozdější párty. Určitě bude ternem mezi nezadanými, o tom není pochyb. A vše by bylo dokonalé, kdyby tu byl i Alejandro.

„Proč musel jet pro malou zrovna Alejandro? A nechci tě tím urazit, Tanixi.“

Ten se znovu usmál a podal Nelly hromádku oblečení, aby se mohla převléct, než vyrazí.

„Pán je padlý anděl. Jedině oni dokáží přesně říct, že je nephilim. Vycítí je. A musel jet, protože kdyby využil svou moc, Belzebub by to zjistil a pronásledoval ho. Pokud chceme získat tu malou pod naši ochranu, musí to zařídit právě můj pán.“

Nelly přitakala a vzala si hromádku oblečení. S tím se přesunula do ložnice.

Stále nemohla uvěřit tomu, že Alejandro byl tady s ní. Ne teď, ale byl po jejím boku. A ona opět mohla prožívat lásku, kterou pokládala za ztracenou. To, že byla vyděšená skrze Belzebuba a jeho chuť zabít ji i tu malou, bylo pochopitelné. Přesto věřila, že Alejandro vše vyřeší a zachrání jak ji, tak tu malou.

Co bude potom dál, bylo ve hvězdách.

Nedokázala si představit, že by se odebrala do pekla. Přece ještě před pár lety nevěřila na nadpřirozené bytosti a pak se zjevil Alejandro a ukázal Nelly, co je doopravdy zač.

Měla strach?

Zpočátku ano, ale pak opadl. A on otevřel svou náruč i srdce. A Nelly věděla, že nikoho jiného nebude nikdy tak milovat jako jeho.

Jelikož se svatba odehrávala v kostele, Tanix nemohl být s Nelly uvnitř. Naštěstí démoni nepřekazili svatbu. Naštěstí kněz dlouho neřečnil a brzy se mohli všichni, hlavně novopečení novomanželé, odebrat na svatební hostinu. Kde byl Tanix pozván, jako plus jedna k Nelly.

Přesně, jak Nelly odhadovala, byl Tanix středem pozornosti všech nezadaných, ruku na srdce i některých zadaných, dam. Nelly předpokládala, že se mu bude zájem něžného pohlaví zamlouvat. Jenže opak byl pravdou. Nikdy předtím ho neviděla takhle nervózního a nesvého. Úplně mu mohla číst z očí, jak by se nejraději přeměnil v kocoura a spokojeně spal stočený do klubíčka.

Na druhou stranu chápala ty ženy. Mladý, pohledný a pořádně vysoký muž. Milý s vypracovanou postavou ve slušivém černém kvádru. Jemně opálená pokožka kontrastovala s bílou košilí. Kdyby dostala dolar pokaždé, kdy se jí holky ptaly, zda je model, mohla by z fleku odjet na Ibizu a už nikdy nepracovat. Jen si užívat.

„Měla bys ho vysvobodit. Není pěkné, že ho tak trápíš,“ zašeptal do jejího ucha příliš povědomý hlas. Hlas muže, který jí chyběl celým srdcem. Otočila se a spatřila Alejandra v celé jeho pekelné kráse. Jako třešničkou na dortu byla drobná holčička, která spala v jeho náručí.

„To je Arion?“ zeptala se v momentě, kdy se probrala z překvapení.

Alejandro kývl a Nelly si podrobně prohlédla holčičku. Měla blond vlásky, které jí sotva dosahovaly po ramena. Drobný nosík a plné rtíky. Barvu očí neviděla, protože spala. Ale věděla, že musí být dokonalé. I když měla dva roky, věděla, že bude jednou lámat mužská srdce na potkání.

„Je krásná,“ vydechla Nelly.

„Ne tak, jako ty, má nejdražší.“

„Kecko,“ zahudrovala Nelly, ale těšila ji lichotka.

„Jaká byla cesta?“ změnila raději téma a přesunula svůj pohled na Alejandra. Byl stejně jako Tanix oblečen společensky víc než přijatelně. Černé kalhoty skvěle doplňovala světle šedá košile, pod níž se rýsovaly dokonale vypracované svaly na pažích i hrudi. Hlavně teď, když choval Arion. Perfektní chlap do reklamy na štěstí.

„Vše proběhlo bez problémů, což mě částečně děsí, abych pravdu řekl,“ svěřil se Alejandro. Belzebub nenechává nic náhodě. Takže, když vše proběhlo bez překážek a nástrah, musí kout něco jiného.

„Pane, jsem rád, že jste tady i s dítětem,“ řekl zadýchaně Tanix, který se po několika tancích po boku různých dam konečně dostal k nim.

„Já taky, drahý Tanixi, já taky. A co tvůj problém se socializací? Už si zvykáš na obdiv žen?“

Nelly se mírně zamračila a s otázkou v očích hleděla na pobaveného Alejandra.

„Abych to uvedl na pravou míru. Můj drahý věrný služebník má trošku problémy s druhým pohlavím.“

„Jaký?“

„Na to, že je démon, se příšerně stydí,“ odvětil se smíchem Alejandro.

„Náhodou to je neobvyklé a lákavé, Tanixi,“ bránila ho a povzbudivě se na něj usmála.

„Jediná žena, se kterou se cítím dobře, jste vy, paní Nelly,“ pronesl Tanix a její úsměv opětoval. Nelly ho chtěla obejmout, jenže se mezi ně doslova vtlačil Alejandro a předal spící Arion Tanixovi.

„Dřív, než mi přebereš holku, ti svěřím jedinou ženskou, které se nemusíš bát.“ Žárlivost nešla přeslechnout, společně s určitou dávkou pobavení.

„Jistě, pane.“ Tanix pochopil a odebral se s malou dál od nich. Svého pána znal skoro celou věčnost a věděl, kdy má vyklidit pole.

„Nepřehnal jsi to trošku?“ položila Alejandrovi otázku Nelly v momentě, kdy si ji přitáhl k sobě a začal tančit v rytmu pomalé písně, která hrála.

„Ne. Jsem šťastný, protože jsem po dlouhých dnech konečně s tebou. A chci si tyto chvíle vychutnat. Protože, kdo ví, co nás čeká zítra, lásko.“ Otočil Nelly kolem její osy a přitáhl zpět k sobě. „Jsi to jediné, co momentálně nejvíce potřebuju. Mohl bych zítra umřít, ale byl bych šťasten.“

Nelly mírně nakrčila obočí. Celou dobu mluvil krásně, ale poslední slova se jí nelíbila. Nechtěla, aby daný okamžik narušily řeči o smrti.

„Nemluv tak,“ zašeptala mu do hrudi. Pevně ho objala a tím Alejandra donutila přestat tančit. „Nedovolím, aby se ti cokoliv stalo,“ tiše pronesla. Věděla, že je to hloupost. Nedokáže ho ochránit před démony. Je pouhý člověk, bez jakékoliv nadpřirozené síly. Ale bude se za něj rvát.

„Vedle tebe se mi nemůže nic stát, Nelly.“ Zvedl její bradu, aby navázal oční kontakt. Sklonil svou hlavu a pomalu se přibližoval k jejím rtům. Víc než cokoliv jiného potřeboval fyzický kontakt se svou Nelly. Dotýkat se jejích úst, cítit jejich horkost. A ne jen rtů. Potřeboval splynout s jejím tělem.

Když nedočkavě spojila jejich rty. Věděl, že je konečně připravená. Silně ji k sobě natiskl, aby mohla cítit, co s ním dělá.

„Chci tě,“ vydechl Alejandro vzrušeně, když se od sebe odtrhli.

„Já tebe taky, šíleně moc, jen…“

„Cítím z tebe nervozitu. Nemusíš být. Už jsme spolu…“

„Ticho! Neříkej to nahlas, budu se červenat.“

„Jsi tak roztomile nevinná,“ zapředl do jejího ucha a lehce ho skousl. „A to mě šíleně rozpaluje. Nevím, zda se ještě dokážu ovládat.“

„Nechápu, co na mně vidíš,“ pronesla rozpačitě Nelly a lehce si skousla ret. Tohle bylo pro Alejandra něco jako rudý prapor pro býka. Vyšvihl si ji do náruče a rychlým krokem mizel pryč z parketu.

„Jsem vládce temnoty, který propadl světlu. A předem se ti omlouvám.“

„Proč?“

„Dnes se stoprocentně nevyspíš, má nejdražší.“

Nelly zrudla ještě víc, což Alejandra rozesmálo.


Holky, jste úžasné, děkuji za krásné, motivující komentáře, včetně hlasování v anketě. Nevím, zda si povídka zaslouží první místo, ale jsem nesmírně vděčná. Děkuji!


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek When devil is your ex - 11. kapitola:

4. Arminka přispěvatel
04.02.2019 [21:13]

ArminkaTy víš, že mi oddechovky nikdy nevadily a získáš si mě pořádnou romantikou. Emoticon Tanix byl tak sladký, když se styděl. Přála bych mu někoho. Potřeboval by někoho praštěného. Emoticon Ale závěr byl stejně nej, Alejandrovo láskyplné vyznání, navíc chlap s dítětem, hned jsem si vzpomněla na Boston Emoticon Emoticon

3. Rusallicka
04.02.2019 [18:02]

Krása jako vždy od tebe. Držela jsem pěstě, aby dostali holčičku oni a ne belzebub. Jen tak dál.

2. Maya666
04.02.2019 [17:34]

Parádní oddechovka, škoda že takovou idylku nemůžou mít věčně Emoticon jsem zvědavá na další vývoj povídky Emoticon Emoticon Emoticon

1. Fluffy admin
04.02.2019 [12:15]

FluffyAch, to bylo tak krásné... Odpočinková kapitola se mi líbila, taková idyla by mohla být prostě pořád, ale je mi jasné, že se mi tohle přání asi nesplní. Emoticon Tanix pobavil, kdo by to byl tušil, že je to takový stydlín. Emoticon
PS: A zaslouží! Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!