OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » You think that you know me? Part secondYou think that you know me? Part secondDalší pokračování mojí povídky. Uznávám, že tenhle díl je takovej všelijakej, ale uvidím podle vašich reakcí. Příjemný čtení :)

Ležela v posteli a už nebrečela. Už nemohla. Milovala ho, to ano, ale stalo se to před půlrokem, měla by si pomalu zvyknout na to, že jí Jack už nikdy k sobě nepřitiskne ani nepolíbí. Zakázala si na něj myslet a přemýšlela o těch očích, co viděla. Na jednu stranu jí naháněly strach, ale na druhou stranu se jí líbily. Unavená pláčem po pár minutách usnula.

Když ráno vstala a podívala se do zrcadla, tak jí zrcadlo vracelou hezkou, ale pobledlou tvář s červenýma skrvnama pod očima. Natáhla se pro brýle a šla do školy bez snídaně, na kterou stejně neměla chuť.

Před školou na ní čekala Lily, její největší kámoška už od doby, kdy byly malé. Lily jí hodně pomohla po Jackově smrti, kdy měla Alice chuť se životem skončit.
" Čau andílku ", oslovila jí Lily jako každé ráno, aniž by věděla, co je na tom pravdy.
Alice jen něco zamručela. Lily se podívala na její brýle a hned poznala, co se děje.
" Zase jsi brečela, co? Ale to mu život nevrátí, Al. Musíš jít dál. Jack by si to přál".
Alici se znovu oči zalily slzami. Lily jí drapla za ruku a táhla jí do školy.

Alice zapadla do lavice a mlčela. Lily věděla, že nemá smysl snažit se z ní páčit slova. Zazvonilo. Do třídy přišla učitelka v doprovodu vysokého, hezkého chlapce. Alice se na něj podívala a zamrazilo jí. Ty oči, pomyslela si. Nebyly to stejné oči jako tehdy, ale i tyhle jí přitahovaly jako magnet. Nemohla se od nich odtrhnout. Učitelka ho představila jako Jasona a poslala ho sednout do zadní lavice k Lucy. Lucy byla nejhezčí holka ze třídy a Alice pochopila, že proti ní nemá šanci. Slyšela šepot, který se nesl z poslední lavice a slyšela i Lucyin tichý smích.

Vyšla ze školy s Lily v patách. Za sebou slyšela Jasona s Lucy.
"Al, počkej .. ", zavolala Lily a Alice se otočila. Zvedla hlavu a setkala se s Jasonovým pohledem. Jakmile si všiml, že se na něj dívá, uhnul očima. Zas ty oči, tak modrý oči nikdy neviděla. Připomínali jí chrpy. Odtrhla od něj pohled a podívala se na Lily.
"Co je?", vyštěkla podrážděně.
Lily se zarazila: " Není s tebou řeč. Půjdu domů. Čau.", a odešla. Alice se zase podívala Jasonovým směrem, ale zjistila, že už tam nikdo není. S hlavou smutně skloněnou šla domů.

To be continued ..Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek You think that you know me? Part second:

3. lysithea20 přispěvatel
01.11.2011 [9:31]

lysithea20 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. ajka přispěvatel
11.03.2009 [15:25]

ajkahmmmm ... dobrý začíná se to rozjíždětEmoticonEmoticonEmoticonEmoticon

1. RosalieHale přispěvatel
10.03.2009 [19:42]

RosalieHaleÓó.. Začíná to vypadat zajímavě.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!