OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » You think that you know me? Part seventhYou think that you know me? Part seventhOmlouvám se za to, že to sem dávám až tak po dlouhé době, ale měla jsem určité problémy ve svém osobním životě. Tady je další část :)

Ucítila jsem na vlasech jeho ruku. Tiše se zasmál. "Máš tam listí". Zas jsem zrudla. Alice, Alice, jsi nenapravitelná romantička. Toho vůbec nezajímáš. Váhavě jsem se pousmála. "Teď vyprávěj něco ty", usmál se a ponořil lžičku do poháru.

O hodinu a jeden pohár navíc jsme stáli před cukrárnou. Bylo to s ním fajn. Podívala jsem se na něj a zcela zaujatá jeho očima vstoupila do silnice. "Alice!", zakřičel a chytl mě za ruku. Zasmál se. "Musíš se dívat jinam než na mě". Odvrátila jsem od něj oči a pomalu přešla silnici. Zamířili jsme ke mně domů. Uvědomila jsem si, že mě nepustil. Došli jsme před dům. "Tady bydlíš?", si zájmem si prohlédl náš dům. Kývla jsem. "Už sedmnáct let".
"Wow, to je hodně dlouho", uculil se a bez pozvání se hrnul dál. Rozhlédl se a posadil se na gauč. Nevěděla jsem, co mám dělat. "Hm .. no .. dáš si něco?"
Pousmál se. "Jo .. kdyžtak něco k pití."
Došla jsem do kuchyně pro kolu a dvě skleničky. Posadila jsem se na kraj pohovky. Všiml si toho a zasmál se. Chytl mě kolem ramen a stáhl mě k sobě: "Nemusíš se mě bát .. nekoušu .."
"Ehm .. to já vím .." Nalila jsem mu do skleničky kolu a podívala se na něj.
"Jasone, nedívej se tak .."
"Jak tak?"
"No .. tak upřeně .."
Další tichej smích. "Znervózňuje tě to?"
"Hm .. ne .. jo .. vlastně jo .. hrozně .." Nemohla jsem se od něj odtrhnout.
Mrkl na hodinky a zvedl se. "Promiň Al, ale musím za Kate".
Smutně jsem kývla, zase ona. A šla ho vyprovodit. Opřela jsem se o futra. "Měj se ..", dodala jsem s málo přesvědčivým úsměvem.
Kývl, naklonil se ke mně a opatrně mě políbil, pak se beze slova otočil a odešel.
Koukala jsem za ním se smíšenými pocity.

To be continued ..Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek You think that you know me? Part seventh:

3. lysithea20 přispěvatel
01.11.2011 [9:43]

lysithea20 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. ajka přispěvatel
24.03.2009 [15:47]

ajkaEmoticonEmoticonEmoticonEmoticonkrása

1. Denda přispěvatel
23.03.2009 [20:31]

DendaSuper:)

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!