OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » You think that you know me? Part thirdYou think that you know me? Part thirdDoufám, že mě Nikča nezabije za to, jak jí to tu zahlcuju :D Další část mojí povídky :)

Šla domů s hlavou skloněnou. Mrzelo jí, jak se rozešla s Lily. Najednou ucítila tupý úder do ramene. Zvedla hlavu a zas je viděla. Ty nejmodřejší oči na světě. Vůbec nevypadaly přívětivě.
"Náno pitomá, podívej se, co děláš?", utrhl se na ní a sehnul se k papírům, co se mu rozsypaly.
"Omlouvám se, nechtěla jsem", sehla se a podávala mu papíry.
Vzal si je a beze slova se vytratil. Zůstala sama jen s papírkem a knihou, kterou zapomněl. Adresou. Rozhodla se, že se tam půjde podívat, stejnak neměla co na práci. Pohlédla na papírek a vydala se do centra.

Po hodině bloumání narazila na rodinnou vilku. Váhavě došla ke zvonku a zazvonila. Ozvalo se bouchnutí a dveře otevřel Jason.
Když jí uviděl maličko se zamračil: " Ty? "
Alice pomalu přikývla. "Něco jsi tam nechal". Natáhla k němu ruku s knihou. Pousmál se, poprvé.
"Díky", vzal si jí a prohlížel si jí. Přišla si divně, jako pod dohledem. Zasmála se a on nadzvedl obočí.
"Promiň, nic .. jen mi to přišlo vtipný .."
Pousmál se. "Můžu tě pozvat dovnitř? Za tu knížku .." Pokrčila rameny a rozpačitě vstoupila. Přišlo jí, jako kdyby byla v nebi. Všude bílo. Stěny, nábytek. Působilo to uklidňujícím dojmem.
"Pěkný .." Jen mávl rukou. "Dáš si něco?" "Kdyžtak čaj ..", pousmála se a opatrně se posadila na gauč. Pořád se rozhlížela kolem. Všiml si jejího pohledu. "Je to kýčový". Postavil před ní kolu. "Ne .. líbí se mi to .." Zasmál se. "Vlastně jsem se ještě nepředstavil .. teda osobně .. ve škole to udělala Allisonová .. jsem Jason", podal jí ruku. "Alice", podala mu svou a on jí políbil na tvář. "Už se známe", znovu se zasmál. Jen kývla. "Víš, že máš hezký oči?", maličko se začervenala. Jason kývl. "No .. asi jo .. mě se nelíbí ..", pousmál se a sledoval jí, jak pije kolu. Rozklepala se jí ruka, nevěděla proč, ale strašně jí znervózňoval. Ozvalo se bouchnutí dveří a dovnitř vstoupila mladá žena, spíš dívka. Ne o mnoho starší než Alice. "Jasone? Ahoj a ahoj ..", zarazila se. "To je Alice a to je Kate", představil je Jason. Alice seděla jak přikovaná. Měl dívku. Zvedla se. "Já .. musím jít ..". koktala a popadla bundu .. pousmála se a vypálila ze dveří, jak kdyby jí někdo honil .. před domem zastavila a vydala se poamlu domů. Byla zklamaná. Po půl roce se objevil kluk, který se jí líbil, ale měl holku. Naštvaně kopla do kamínku a odemkla dveře.

To be continued ..Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek You think that you know me? Part third:

3. lysithea20 přispěvatel
01.11.2011 [9:34]

lysithea20 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. ajka přispěvatel
12.03.2009 [8:45]

ajkapřidávám se...je to superEmoticonEmoticonEmoticon

1. RosalieHale přispěvatel
11.03.2009 [20:02]

RosalieHaleChci další díl.. Hned :D

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!