OurStories.cz ~ naše povídky - Básničky » Miluju...Miluju...Tak a je to tady, zase mě múza chytila za pačesy a já byla téměř donucena napsat tuto básničku. Doufám, že se vám bude líbit.

Miluju...

LittleGii

 

Je to jenom o tom kdo chce víc

a ten kdo nemá nic.

 

Možná, že kdybych se teď otočila

možná, že bych tě tam spatřila,

ale nevím zda-li dokážu,

více si ubližovat.

Protože i když to hrozně bolí,

nedokážu tě nemilovat.

 

Je to o tom,

že pořád doufám i když vím,

že jenom sním.

 

Nemám tě vedle sebe

a schází mi kus sami sebe.

Chci jenom tebe,

ale možná je na čase zapomenout.

 

Snáz se to řekne,

než udělá.

Srdce se mi vždycky rozžhaví doběla,

když dotkneš se mého těla.

 

Miluju tvé oči,

to nekonečné moře.

Miluju tvůj smích,

slyšela bych ho i kdybych byla na hoře.

 

Miluju když pohledem o mě zavadíš,

když do očí se mi zahledíš.

Miluju tě i když tě nikdy nebudu mít,

miluju když o nás mohu alespoň snít.

 

Miluju a to je asi vše,

miluju tě a ne, že ne.

Miluju a ani o píď míň.

Denně si připadám jako tvůj stín.

 

Miluju a tím taky končím,

posledními slovy se teď loučím.

Miluju a nikdy nepřestanu,

i když je to dlouhá doba

a i přes to, že tě nikdy nedostanu.

 


 

Tak a zase jedna básnička. Budu velice ráda, když zanecháte nějaký komentář, Vaše LittleGiiSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Miluju...:

4. LittleGii přispěvatel
24.09.2011 [20:55]

LittleGiitak to dekuji za nabídku, vím že to není omluva, ale když píšu jde to ze mně. usím to napsat. A jestli se chci zdokonalit? Samozdřejmě :)

3. SaDiablo přispěvatel
22.09.2011 [18:54]

SaDiabloTo, že gramatika není tvá silná stránka, je asi jediná věc, na kterou bych chtěla reagovat. Nechci rozvádět debatu, ale kdybych dala edit, nemusela by sis toho všimnout. Když píšeš, že jsi prvně psala smutnou poezii, musíš toho mít sepsáno víc. To znamená, že tě psaní baví, zabýváš se tím déle, ale bez znalostí gramatiky nikdy nemůžeš být dobrá. A neříkám, že nejsi, ale jsou tu určité stupně, které je třeba respektovat, když se chceš zdokonalit (což předpokládám). Byť na tomto webu, i na stm, admini ti nemůžou opravit všechno, a i pro tebe je škoda neznalosti, když bys s ní mohla být daleko lepší. :) Takže to neber jako kritiku, vážně, spíš jako přátelskou radu od holky, která na tom byla úplně stejně a ke gramatice byla přinucena jak školou, tak kvůli právům OP, adminství a plno dalších věcí. Zkus to, kdybys něco ohledně tady toho potřebovala, můžeš se na mě obrátit. Toť ode mě vše. :)

2. LittleGii přispěvatel
22.09.2011 [18:40]

LittleGiiDěkuji, a jsem ráda, i za takovýto názor. Kritiku přijímám a ráda se z ní poučím, ale jak jsem napsala už jinde: Gramatika a to všechno kolo není moje silná stránka. A pokud si četla i jiné tvorby ode mně, mohla sis všimnout, že ze začátku to byla smutná poezie, ale změna je život. Zkusila sjem psát o láska, a možná to i vyšlo. Ale děkuji. A jetli si mi něco už zkritizovala? Ano, na stmivku i tady, myslím. LittleGii

1. SaDiablo přispěvatel
22.09.2011 [16:06]

SaDiabloTo je asi poprvé, co od tebe něco čtu, protože buď jsem ti už někdy psala kritiku a totálně jsem si to vymazala z paměti, nebo ne, nic mezi tím.
Název je jasný. Miluju, miluju, miluju, ale je mi jasné, že o tom láska asi je, i když mi to chvílemi přišlo až moc, ale o tom bych mohla psát, kdybych přesně věděla, o čem tato poezie byla. Rýmovalo se to, to ano, ale já jsem se přes samotné chyby ani nedokázala na text soustředit. Co ty čárky? Souvětí je složeno z vět, přičemž každá musí být oddělena buď čárkou nebo jiným spojovacím výrazem a obsahovat pouze jedno sloveso... V tady tom toho bylo šíleně moc, tak třeba, aby ses mohla podívat a souhlasit se mnou: /Je to jenom o tom kdo chce víc/; /ale nevím zda-li dokážu/; /že pořád doufám i když vím/; /slyšela bych ho i kdybych byla na hoře/. A jedna hrubka z kontextu: /sami sebe > samé sebe/.
Toto neber jako kritiku, i když dost dobře nechápu, jak můžeš toto vypustit, když píšeš o lásce, a ještě ke všemu se mi to zdá jako celkem vážná věc - to, o čem tady píšeš. Jsem jako v nějakém deliriu, protože to pořád a stále nechápu, ale dejme tomu, že ses takto asi desetkrát náhodou přehlédla, a já si ráda přečtu něco dalšího. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!